Palyginti 11 geriausių „WordPress“ papildinių rašytojams (2020 m.)

geriausi WordPress įskiepiai rašytojams


Ar ieškote geriausių „WordPress“ papildinių rašytojams? Nesvarbu, ar esate laisvai samdomas rašytojas, ar tiesiog rašote dėl to, kad tai džiaugsmas – tinkami papildiniai gali perkelti jūsų rašymo svetainę į kitą lygį.

Šiame straipsnyje parodysime 11 geriausių rašytojų „WordPress“ papildinių.

1. „WPForms“

„WPForms“

„WPForms“ yra geriausias „WordPress“ kontaktinės formos papildinys pasaulyje. Naudodamas „drag and drop“ kūrėją, kontaktinių formų kūrimas yra intuityvus ir be jokių pastangų.

Be kontaktinių formų, kurias būtinai turi turėti bet kuri svetainė, „WPForms“ išsiskiria kaip vienas geriausių „WordPress“ papildinių rašytojams dėl savo sugebėjimo kurti formas, skirtas priimti svečių pranešimus iš išorės rašytojų. Jūs netgi galite sukurti pasirinktines vartotojo registracijos formas, jei nuspręstumėte paleisti kelių autorių rašymo svetainę.

Kadangi „WPForms“ yra patogus mobiliesiems ir visiškai reaguoja, jūsų formos atrodys nepriekaištingai kiekviename įrenginyje. Nesinaudokite savo paprastu mygtuku Įterpti formą, rodomu virš jūsų įrašų ir puslapių įrankių juostos, arba jo valdikliu, kad formas pateiktumėte bet kuriame įraše, puslapyje ar valdikliui paruoštoje srityje..

Pradėkite naudotis „WPForms“ šiandien!

2. „MonsterInsights“

„MonsterInsights“

Kiekvienas rašytojas svajoja, kad milijonai skaitytojų įsitrauktų į savo interneto svetainės turinį. Bet koks viso to srauto pranašumas, jei negalite jo tinkamai išanalizuoti?

Laimei, „MonsterInsights“ yra prieinama, kad galėtumėte greitai ir lengvai susieti „WordPress“ svetainę su „Google Analytics“ paskyra. Nereikia kodavimo ar kūrėjo.

Sužinokite, kokių žodžių ieškojo jūsų skaitytojai, kad surastų jus, iš kur jie ateina, kokie jūsų įrašai yra populiariausi ir dar daugiau. Viskas iš jūsų „WordPress“ prietaisų skydelio! Nebegalima perjungti „WordPress“ į „Google Analytics“ svetainę.

Be to, jei jūs parduodate el. Knygas ar kitus produktus naudodamiesi „WooCommerce“ ar paprastais skaitmeniniais atsisiuntimais, „MonsterInsights“ turi išplėstines stebėjimo funkcijas, pritaikytas el. Prekybos metrikai..

Turėdami visus faktus apie savo skaitytojus, galėsite suformuluoti geresnes rinkodaros strategijas, kad jas išlaikytumėte. jei norite sužinoti daugiau, pereikite prie „MonsterInsights“ apžvalgos.

Pradėkite naudotis „MonsterInsights“ šiandien!

3. Redakcinis kalendorius

Redakcinis kalendorius

Jei jums patinka žiūrėti didelį paveikslėlį, jums patiks „Redaguoti kalendoriaus“ papildinys! Šis puikus papildinys leidžia peržiūrėti kiekvieno mėnesio tinklaraščio įrašus. Galite pamatyti jau paskelbtus įrašus, taip pat suplanuotus pranešimus.

Vienas geriausių šio papildinio pranašumų yra tai, kad jis leidžia perkelti įrašus per paprastą nuvilkimo sąsają. Galite lengvai nustatyti mėnesio tvarkaraštį, redaguoti įrašus iš papildinio ir greitai atlikti pakeitimus.

Redakcinis kalendorius suteikia galimybę suplanuoti kelių autorių pranešimus, todėl būsimas planavimas bus lengvas. Galiausiai galite nustoti jaudintis dėl būsimų įrašų!

Pradėkite nuo redakcinio kalendoriaus šiandien!

4. Atgaivinkite senus pranešimus

Atgaivinkite senus pranešimus

Nuolatinis buvimas savo socialinės žiniasklaidos priemonėse yra vienas iš svarbiausių jūsų darbo rinkodaros aspektų.

„Atgaivinti senus pranešimus“ dėka galite išlaikyti savo senesnius straipsnius apyvartoje. Šis įskiepis automatiškai dalijasi senais tinklaraščio įrašais jūsų socialinės žiniasklaidos paskyrose, kad pritrauktų naujų stebėtojų ir primintų seniems pasekėjams, kodėl jie pirmiausia sekė jus.

Pradėkite nuo šiandien atgaivinkite senus pranešimus!

5. „WordPress“ į buferį

„WordPress“ į buferį

Buferis yra programa, leidžianti lengvai suplanuoti visų jūsų verslo profilių socialinės žiniasklaidos įrašus. „WordPress to Buffer“ papildinys išplečia šią funkciją ir daro ją naudingą rašytojams ir smulkaus verslo savininkams. Turėsite galimybę pasidalinti savo „WordPress“ straipsniais keliais greitais paspaudimais!

Jei turite savo socialinės žiniasklaidos paskyras, susietas su „WordPress“ su „Buffer“, galite suplanuoti būsimus tinklaraščio įrašus arba anksčiau jūsų svetainėje paskelbtus įrašus išeiti visose savo socialinėse platformose..

Pradėkite nuo „WordPress“ naudodami „Buffer“ šiandien!

6. Akismet

Akismet

Kaip rašytojas, jūs turite gauti komentarų apie savo darbą. Be tinkamo papildinio, daugelis tų komentarų bus šlamštas.

Nuo 2005 m. „Akismet“ buvo vienas geriausių „WordPress“ papildinių rašytojams, nes jis visiškai pašalina šlamštą iš jūsų komentarų. Daugiau nereikia švaistyti valandų, naikindami komentarus iš robotų ir „nieko gero“! Tiesiog įdiekite ir suaktyvinkite „Akismet“ ir leiskite visa tai padaryti.

Pradėkite nuo „Akismet“ šiandien!

7. „OptinMonster“

„OptinMonster“

„Optin“ formos yra puikus būdas pritraukti naujus informacinio biuletenio prenumeratorius ir padidinti skaitytojų susidomėjimą. O naudodami „OptinMonster“ „Exit-Intent®“ technologiją, galite sužavėti svetainės lankytojus iškart, kai jie išeis iš jūsų tinklaraščio, ir pasiūlyti jiems gėrybių, pavyzdžiui, nemokamų el. Knygų, kad galėtumėte juos vėl surasti.

„OptinMonster“ yra geriausias švino kartos įrankis, prieinamas „WordPress“ vartotojams. Panaudodami jo galią, galite smarkiai padidinti savo el. Pašto prenumeratas, sumažinti atmetimo rodiklį ir įeiti į savo skaitytojus.

Tai taip pat yra neįtikėtinai lengva naudoti dėl intuityvios vilkimo sąsajos ir kelių iš anksto paruoštų šablonų. Norite sužinoti daugiau? Perskaitykite mūsų išsamią „OptinMonster“ apžvalgą.

Pradėkite naudotis „OptinMonster“ šiandien!

8. Pradinė knyga

Pradinė knyga

„StartBooking“ yra madingas mažas papildinys, skirtas verslo savininkams, kuriems reikia planuoti susitikimus su klientais.

Kaip rašytojas, galite naudoti šį įskiepį kurdami ir stebėdami susitikimus su klientais / potencialiais klientais. Suasmeninkite klientų tvarkaraščių lapus, kad galėtumėte išnaudoti visas kiekvieno susitikimo galimybes. „StartBooking“ suteikia galimybę tvarkyti tvarkaraštį ir turėti visą reikiamą informaciją apie kiekvieną susitikimą po ranka. Taip pat galite pasižiūrėti mūsų geriausių „WordPress“ užsakymo papildinių sąrašą.

Pradėkite naudotis „StartBooking“ jau šiandien!

9. „WP Inject“

WP švirkšti

Visi geri tinklaraščio įrašai turi aukštos kokybės vaizdus. „WP Inject“ padaro atvaizdus į jūsų įrašus lengviau nei bet kada anksčiau. Su numatytuoju diegimu galėsite pasiekti tūkstančius nuotraukų, kurių galite ieškoti įvesdami raktinius žodžius.

Išplėstinės parinktys leidžia tiksliai suderinti vienkartinio tinklaraščio įrašo vaizdų šablonus ir išdėstymo modelius. Sujunkite šį papildinį su „Flickr“ ir „Pixabay“, kad pasiektumėte stulbinantį 200 milijonų vaizdų!

Pradėkite naudotis „WP Inject“ šiandien!

10. Sucuri

Sucuri

Saugumo grėsmės, tokios kaip kenkėjiška programinė įranga ir įsilaužimas, yra kiekvieno svetainės savininko pranašumas. Laimei, „Sucuri“ gali jus apsaugoti.

„Sucuri“ ne tik apsaugos jūsų rašymo svetainę nuo saugumo grėsmių, bet ir pagreitins jūsų svetainę bei padidins jos bendrą našumą!

Norite sužinoti daugiau? Perskaitykite mūsų išsamią „Sucuri“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Sucuri“ šiandien!

11. „Envira“ galerija

„Envira“ galerija

Dabar „Envira“ galerijoje per kelias minutes galima sukurti akį traukiančias nuotraukų galerijas. Šis papildinys skirtas tinklaraštininkams ir verslo savininkams, mėgstantiems dalintis nuotraukomis su savo auditorija.

Intuityvi vilkimo sistema reiškia, kad galite pasirinkti, sudėlioti ir pažymėti savo nuotraukas vos keliais paspaudimais. Yra daugybė kitų puikių funkcijų, kurias galite naudoti, pavyzdžiui, vandens ženklai nuotraukoms apsaugoti, galimybė pridėti vaizdo įrašų ir tinkinti bendro naudojimo mygtukai..

Norite daugiau informacijos? Perskaitykite visą mūsų „Envira“ galerijos apžvalgą!

Pradėkite nuo „Envira“ galerijos šiandien!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius rašytojų „WordPress“ papildinius.

Jei jums patiko šis straipsnis, jums taip pat gali patikti mūsų pranešimas apie 15 geriausių turinio rinkodaros įrankių ir papildinių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map