Palyginti 12 geriausių „WordPress“ vertimo papildinių (2020 m.)

Geriausi „WordPress“ vertimo papildiniai


Ieškai vertimo papildinio savo „WordPress“ svetainei? Atsižvelgiant į visus skirtingus „WordPress“ papildinių saugykloje galimus pasirinkimus, jūsų poreikiams tinkamo vertimo papildinio pasirinkimas gali būti neįtikėtinas..

Šiame straipsnyje palyginsime geriausius „WordPress“ vertimo papildinius, kad galėtumėte nuspręsti, kuris iš jų yra geriausias pasirinkimas jūsų reikalavimams.

„WordPress“ vertimo papildinio pasirinkimas

„WordPress“ leidžia labai lengvai sukurti „WordPress“ daugiakalbę svetainę ir netgi išversti „WordPress“ administratoriaus sritį. Kai reikia pasirinkti „WordPress“ vertimo papildinį, reikia atsiminti kelis dalykus:

Procesas:

Vertimo proceso supratimas yra vienas iš svarbiausių dalykų, kurį turite patikrinti prieš miegdami įdiegti papildinį savo svetainėje.

Norėdami pradėti, užduokite sau šiuos klausimus:

 • Ar jums reikia atsisiųsti kalbos paketą?
 • Ar joje naudojama trečiųjų šalių žiniatinklio programa, tokia kaip „Google Translate“?
 • Ar šis papildinys siūlo vertimą rankiniu būdu arba automatinį vertimą?

SEO:

Turėdami daugiakalbę svetainę, galite pasiekti platesnę auditoriją. Bet jei jūsų vertimo papildinys nėra optimizuotas paieškos varikliams, jūsų rinkodaros pastangos atmes. Turite įsitikinti, kad jūsų vertimo papildinys yra tinkamas SEO. Geriausias SEO įrankis padės padidinti jūsų svetainės lankomumą.

Automatizuotas ir žmogaus vertimas:

Jei norite sukurti lokalizuotą svetainę, tada naudingiausia pasamdyti vertėją žmogų, o ne naudotis automatinio vertimo paslauga. Jei norite leisti vartotojams pasirinktinai nurodyti kalbą, tada teisingas sprendimas gali būti automatinio vertėjo naudojimas.

1. „TranslatePress“

„TranslatePress“

Naudodami „TranslatePress“ galite lengvai valdyti kiekvieną savo svetainės vertimo aspektą. „TranslatePress“ papildinys išsiskiria iš minios tuo, kad leidžia išversti įrašus ir puslapius iš svetainės priekio, leidžiant realiame laike peržiūrėti tai, ką išvertėte, tiesioginėje peržiūroje.

Galite greitai ir lengvai išversti bet kurį savo parašytą turinį: įrašus, puslapius, meta duomenis, papildinius ir net savo temą. Nereikia keisti sąsajos, nes viskas veikia sklandžiai.

Jei esate perfekcionistas, mėgstantis vertimus rankiniu būdu, „TranslatePress“ bus jūsų naujas mėgstamiausias papildinys. Savo tekstą galite išversti patys arba bet kuriam savo svetainės vartotojui galite priskirti specialų vertėjo vartotojo vaidmenį. Šie vertėjo vartotojai gali išversti jūsų turinį nereikalaudami visiškos prieigos prie jūsų administratoriaus srities, kad jūsų svetainė būtų saugi.

Žinoma, jei vertimų rašymas rankiniu būdu užima per daug laiko, tada turite galimybę naudoti „Google Translate“ vertimams, naudojamiems AI. Ir, jei kuris nors iš AI vertimų yra neteisingas, galite tai padaryti rankiniu būdu.

„TranslatePress“ taip pat generuoja SEO tinkamus URL visoms kalboms, suteikdamas didelį pagreitį vietinės paieškos reitinguose.

Pradėkite nuo „TranslatePress“ šiandien!

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų išsamią „TranslatePress“ apžvalgą.

2. WPML

wpml

WPML yra aukščiausios kokybės vertimo papildinys, leidžiantis versti įrašus, puslapius ir pasirinktinius įrašų tipus. Prieš diegiant ją į savo svetainę, patariama pasidaryti visą svetainės atsarginę kopiją.

Priešingai nei dauguma kitų vertimo papildinių, WPML yra suderinamas su daugeliu pagrindinių „WordPress“ temų ir papildinių, todėl jums nereikia pataisyti savo temų ar papildinių, kad WPML veiktų. Tai netgi leidžia išversti žiniatinklio kopiją, sukurtą naudojant populiarius „drag and drop“ puslapių kūrėjus.

Jei jums reikia pagalbos dėl žmogaus vertimo, tada WPML sujungs jus su pagrindinėmis vertimo tarnybomis. WPML rūpinasi visais daugiakalbiais SEO ir sklandžiai dirba su populiariais SEO įskiepiais. Su WPML galite naudoti tiek kalbų, kiek jums patinka.

Jie siūlo 3 „premium“ planus, pagrįstus funkcijų skaičiumi. Su kiekvienu priemokų planu jūs neribotai naudojatės svetaine.

WPML yra seniausias ir patikimiausias įskiepis daugiakalbėms „WordPress“ svetainėms kurti.

Pradėkite nuo WPML šiandien.

3. Polylang

polylang

„Polylang“ yra vienas iš populiariausių „WordPress“ vertimo papildinių, leidžiantis lengvai susikurti daugiakalbę „WordPress“ svetainę.

„Polylang“ galite naudoti tiek kalbų, kiek jums reikia. „WordPress“ kalbos paketai yra automatiškai atsisiunčiami ir atnaujinami.

„Polylang“ yra suderinamas su pagrindiniais SEO įskiepiais, įskaitant „Yoast SEO“ ir „Viskas viename“ SEO. Papildinys rūpinasi daugiakalbiu SEO, pavyzdžiui, html hreflang etiketėmis ir atviromis diagramų žymėmis. Naudodami „Polylang“ galite pasirinkti vieną katalogą, vieną padomenį arba vieną domeną kiekvienai kalbai.

Nepaisant to, kad tai yra vienas geriausių funkcijų pagalbinių priedų, reikia atsiminti vieną dalyką, kad papildinių autorius nesiūlo palaikymo nemokamai „Polylang“ versijai..

Pradėkite nuo „Polylang“ šiandien.

4. Daugiakalbė spauda

daugiakalbė spauda

Daugiakalbė spauda yra dar vienas „WordPress“ vertimo papildinys, leidžiantis paleisti kiekvieną kalbą atskiroje svetainėje. Kartu pateikiamas kalbų perjungimo valdiklis, leidžiantis lankytojams pasirinkti norimą kalbą. Spustelėję norimą kalbą, lankytojai bus nukreipti į jūsų nustatytą kalbų svetainę.

Kitaip nei kiti vertimo papildiniai, „Multilingual Press“ nėra užfiksuotas, tai reiškia, kad net išjungę papildinį visos jūsų svetainės veiks kaip įprasta neprarandant duomenų..

Daugiakalbė spauda palaiko 174 kalbas. Tai generuoja SEO tinkančius URL ir siūlo automatinį „hreflang“ palaikymą.

Pradėkite nuo daugiakalbės spaudos programos šiandien.

5. xili kalba

xili kalba

„xili-language“ yra galingas vertimo papildinys, kurį galima atsisiųsti iš oficialios „WordPress“ papildinio saugyklos. Norėdami sėkmingai naudoti xili kalbą, savo svetainėje turėsite naudoti parengtą vertimui temą. Kadangi mažiau nei pusė „WordPress“ saugyklos temų yra parengtos vertimui, labai rekomenduojama dar kartą patikrinti savo temą prieš įdiegiant papildinį..

Xili kalba ne tik leidžia kurti daugiakalbį turinį, bet ir leidžia pakeisti temos kalbos failus priklausomai nuo turinio kalbos.

„xili“ kalba yra patogi kūrėjams, joje yra kabliukų ir API sąrašas, leidžiantis individualizuoti temos elgesį..

Pradėkite nuo xili kalbų šiandien.

6. „Google“ kalbos vertėjas

google kalbos vertėjas

„Google“ kalbos vertėjas yra vienas lengviausių „WordPress“ vertimo papildinių, todėl labai lengva sukurti daugiakalbę svetainę.

Suaktyvinę papildinį turėsite eiti į papildinio nustatymų puslapį ir suaktyvinti papildinio būseną pasirinkdami žymimąjį laukelį. Tada turite pasirinkti originalią savo svetainės kalbą ir pasirinkti kalbų, kuriomis norite išversti turinį, sąrašą.

Pagrindinėje svetainėje vertimo parinktis bus rodoma kaip valdiklis, kuriame vartotojai gali lengvai pasirinkti norimą kalbą. Naudodamasis savo „Google“ vertėju, jūsų turinys bus išverstas pagal jūsų pasirinktus vartotojus.

Pradėkite nuo „Google“ kalbos vertėjo šiandien.

7. GTranslate

gtranslate

„GTranslate“ yra vienas iš populiariausių „WordPress“ vertimo papildinių, kurį palaiko „Google Translate“.

Naudodami „GTranslate“ papildinį, galite lengvai išversti savo svetainės turinį į 103 galimas kalbas. Jei reikia, galite rankiniu būdu ištaisyti „Google“ automatinį vertimą. Tai taip pat teikia „Google Analytics“ integraciją, taigi galite įvertinti, ar vertimo pateikimas jūsų svetainėje iš tikrųjų naudingas jūsų vartotojams.

Papildinyje yra daugybė įvairių valdiklių, kuriuose jūsų vartotojai gali lengvai pasirinkti norimą kalbą.

Pro papildinio versija yra visiškai suderinama su populiariais įskiepiais, tokiais kaip Yoast SEO ir WooCommerce.

Pradėkite naudotis „GTranslate Pro“ šiandien.

8. „Loco Translate“

lokos išversti

„Loco Translate“ yra vienas iš populiariausių „WordPress“ vertimo papildinių, turinčių daugiau nei 500 000 aktyvių diegimų. „Loco Translate“ padeda versti „WordPress“ temas ir papildinius tiesiai naršyklėje.

Šis įskiepis yra patogus kūrėjams, norintiems pasiūlyti savo „WordPress“ temų ir papildinių tarptautines versijas.

Pradėkite nuo „Loco Translate“ šiandien.

9. Daugiakalbė

daugiakalbė

„Multilanguage“ papildinys leidžia lankytojams perjungti savo kalbas ir naršyti turinį jiems tinkamiausia kalba. Tai palaiko daugiau nei 80 kalbų ir leidžia lengvai pridėti naujų kalbų, kiek reikia.

Papildinys pateiktas su keliais skirtingais kalbų perjungimo valdikliais, kuriuose lankytojai gali pasirinkti savo kalbas. Jei taip pat norite rankiniu būdu išversti savo svetainės turinį, tada papildinys leidžia tai padaryti tiesiogiai iš jūsų įrašų rengyklės.

Pradėkite naudotis „Multilanguage“ šiandien.

10. „Google Translate“ valdiklis

goo versti valdiklį

„Google Translate“ valdiklis yra lengvas „WordPress“ vertėjo įskiepis, sukurtas „Google“ vertėjo viršuje. Įskiepis pateiktas su vertimo valdikliu, kurį galite paskelbti savo šoninėje juostoje vienu spustelėjimu.

Naudodami „Google Analytics“ netgi galite stebėti savo vertimo valdiklio našumą. Priešingai nei kiti papildiniai, „Google Translate“ valdiklis neišsaugo išverstų tekstų savo duomenų bazėje.

Pradėkite nuo „Goo Translate“ šiandien.

11. „Google“ svetainių vertėjas

google svetainės vertėjas

„Google“ svetainių vertėjas yra dar vienas vertimo papildinys, suteikiantis „Google“ vertėjo galią jūsų svetainei. Papildinys leidžia naudoti ir valdiklį, ir trumpąjį kodą.

Pagrindinis šio papildinio pranašumas yra tas, kad visi parametrai yra saugomi viename duomenų bazės įraše, o papildinys neapkrauna jokių išorinių failų, todėl jis yra vienas iš greičiausių vertimo papildinių „WordPress“ saugykloje..

Tai taip pat leidžia neleisti versti tam tikros svetainės skilties.

Pradėkite nuo „Google“ svetainių vertėjo.

12. Lingotekas

lingotek

„Lingotek“ yra nemokamas daugiakalbis papildinys, kuris supaprastina jūsų daugiakalbės svetainės kūrimo ir priežiūros procesą. Be automatinio mašininio vertimo, „Lingotek“ suteikia galimybę prisijungti prie nuolat augančios jų vertėjų bendruomenės, kur galite pasisamdyti darbuotoją dvikalbį turinį. Geriausia tai, kad tai galite padaryti tiesiai iš savo „WordPress“ prietaisų skydelio.

Nemokamas „Lingotek“ papildinys visiškai automatizuoja failų perkėlimą iš jūsų „WordPress“ svetainės į „Lingotek“ bendruomenę. Visas procesas yra skaidrus, todėl kiekviename žingsnyje galite stebėti savo vertimo projekto eigą.

Pradėkite nuo „Lingotek“ šiandien.

Kuris vertimo papildinys yra geriausias jūsų svetainei?

Mes tikime, kad „TranslatePress“ yra geriausias vertimo papildinys, kurį galima rasti rinkoje. Tai ne tik leidžia versti iš vartotojo pusės, bet ir sklandžiai integruojasi į „Google Translate“ API.

Tokiu būdu galite automatizuoti vertimo procesą naudodami „Google Translate“ ir atlikti būtinus rankinius pakeitimus tik tai, kas nėra išversta tobulai.

Kadangi dauguma daugiakalbių papildinių reikšmingai pakeis jūsų duomenų bazę, prieš eksperimentuojant su bet kokiu daugiakalbiu papildiniu, labai rekomenduojama sukurti atsarginę duomenų bazės atsarginę kopiją..

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią savo svetainės „WordPress“ vertimo papildinį.

Jei jums patiko šis straipsnis, taip pat galite perskaityti mūsų geriausią „WordPress“ atsarginių papildinių palyginimo straipsnį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map