Palyginti 13 geriausių „WordPress Analytics“ papildinių (2020 m.)

geriausi lyginami „WordPress“ analizės sprendimai


Ieškai geriausių „WordPress“ analizės papildinių? Norite sužinoti, ar yra alternatyvių „Google Analytics“ sprendimų?

Norėdami paleisti sėkmingą internetinio verslo svetainę, jums reikia analizės sprendimo, kuris padėtų surinkti svetainės duomenis ir suteiktų realių įžvalgų. Tai pašalina spėlionių darbą ir galite pradėti priimti duomenimis pagrįstus sprendimus, kad galėtumėte plėsti savo verslą.

Jau galite žinoti, kad „Google Analytics“ yra populiariausias svetainių stebėjimo sprendimas, tačiau yra daugybė kitų produktų, kurių požiūris į svetaines yra skirtingas.

Šiame straipsnyje palyginsime keletą geriausių „WordPress“ svetainės analizės sprendimų.

1. „MonsterInsights“

monsterinsights

„MonsterInsights“ yra geriausias „Google Analytics“ „WordPress“ papildinys, turintis daugiau nei 1 milijoną aktyvių įdiegimų. „MonsterInsights“ leidžia labai lengvai susieti „Google Analytics“ su „WordPress“ ir siūlo išsamias stebėjimo funkcijas.

Nepaisant to, kad „Google Analytics“ buvo sukurta beveik kiekvienai jūsų svetainės naudotojo sąveikai, pavyzdžiui, formų pateikimui, el. Prekybos operacijoms, failų atsisiuntimams ir kt., Sekti, numatytoji „Analytics“ sąranka neleidžia išnaudoti viso „Analytics“ stebėjimo potencialo..

Pvz., Jei norite stebėti įvykį vietoje, pvz., Formos pateikimo stebėjimą, turėsite į savo svetainę įtraukti pasirinktinį įvykių stebėjimo kodą arba nustatyti kiekvienos formos „Google Analytics“ tikslą. Tai gali būti nuobodi ir atima daug laiko, ypač jei nesate profesionalus kūrėjas ar „Analytics“ ekspertas.

Naudodami „MonsterInsights“ vos keliais paspaudimais galite įjungti skirtingas stebėjimo funkcijas, neliesdami vienos kodo eilutės. Vienu žvilgsniu galite peržiūrėti savo svetainės našumą naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį, neprisijungdami prie „Analytics“ profilio..

Paprastąją įskiepio versiją galima nemokamai atsisiųsti iš oficialios „WordPress“ papildinio saugyklos.

Kainos prasideda nuo 99,50 USD už vienos svetainės licenciją.

Pradėkite nuo „MonsterInsights“ šiandien.

Norite pradėti nuo nemokamos versijos? Išbandykite „MonsterInsights Lite“.

2. TiksliMetrika

tiksliosios metrikos-analizės-sprendimas

„ExactMetrics“ anksčiau buvo žinomas kaip „Google Analytics“ informacijos suvestinė WP ir yra dar vienas populiarus „Google Analytics WordPress“ papildinys. Tai leidžia pamatyti savo svetainės duomenis tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio.

Be „realaus laiko“ statistikos ir gražių ataskaitų, esančių tiesiog „WordPress“ administratoriaus srityje, šis „Word Analytics“ „Google Analytics“ papildinys apima filialų nuorodų stebėjimą, demografinių rodiklių ataskaitas, failų stebėjimą, įvykių stebėjimą, patobulintą nuorodų priskyrimą ir dar daugiau.

Viena didžiausių privilegijų? „ExactMetrics“ yra 100% nemokama ir gerai palaikoma

Pradėkite nuo „ExactMetrics“ šiandien.

3. „Google Analytics“

Google analizė

Be abejo, „Google Analytics“ yra populiariausias galimas svetainių analizės sprendimas. Sukurti „Google Analytics“ paskyrą yra visiškai nemokama ir galite naudoti vieną paskyrą, kad galėtumėte stebėti kelias svetaines.

„Google Analytics“ parodys jūsų svetainės lankytojų skaičių, iš kur jie atvyksta, kiek laiko jie lankosi jūsų svetainėje ir dar daugiau. Taip pat galite sekti nuorodas, sekti vartotojo įsitraukimą ir atlikti A / B testus.

Kaip jau galėjote susirinkti, „Google Analytics“ paskyra yra būtina, jei norite naudoti kelis sąrašo papildinius. Vis dėlto „Google Analytics“ gali būti sudėtinga suprasti, ypač pradedantiesiems. Štai kodėl mes rekomenduojame sujungti „Google Analytics“ su tokiu įskiepiu „MonsterInsights“ gauti lengvai suprantamas ataskaitas.

Be to, naudodamiesi „Google Analytics“ turite prisijungti prie atskiros paskyros, kad galėtumėte pasiekti savo duomenis. Bet, sujungę „Google Analytics“ su „MonsterInsights“, galite pamatyti visus savo duomenis tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio – nereikia perjungti į priekį ir atgal iš dviejų skirtingų paskyrų..

Pradėkite naudotis „Google Analytics“ šiandien.

4. Krūva

krūva

„Heap“ yra „Google Analytics“ alternatyva, leidžianti automatiškai sekti kiekvieną įvykį savo svetainėje ar programoje mobiliesiems. Pvz., Žiniatinklyje „Heap“ stebi paspaudimus, formuoja pateikimus ir dar daugiau, neatliekant jokio jūsų darbo. Mobiliajame įrenginyje „Heap“ seka kiekvieną prisilietimą, perbraukimą, bakstelėjimą ir bet kurį kitą gestų sugeneruotą įvykį be jokios konfigūracijos.

Pagrindinis skirtumas tarp „Heap“ ir „Google Analytics“ yra tas, kad „Heap“ yra orientuotas į automatinį įvykių stebėjimą, o „Google Analytics“ gali automatiškai sekti tik puslapio peržiūras. Be to, naudojant „Heap“ atskirus vartotojus galima lengvai sekti, net jei tai yra skirtinguose įrenginiuose ir slapukuose.

Naudodami „Heap“ įvykių vizualizatorių, galite lengvai nustatyti konversijos kanalus arba atlikti segmentų analizę per kelias sekundes, nežinodami kodo.

Jei norite sekti savo svetainę ar „iOS“ programą, kuriai reikia konversijos kanalų ar segmentų analizės, „Heap“ jūsų darbą padarys greitą ir lengvą.

Nemokama „Heap“ versija leidžia sekti tik 5000 seansų per mėnesį. Pilną versiją įmonėms galima įsigyti pagal individualų kainų nustatymą.

Pradėkite nuo „Heap“ šiandien.

5. „WordPress.com“ statistika

reaktyvinė skraidyklė

„Jetpack“ „WordPress.com statistika“ yra nemokamas „WordPress Analytics“ papildinys, suteikiantis greitą statistiką apie svetainės srautą iš pirmo žvilgsnio „WordPress“ prietaisų skydelyje. Jis nėra beveik toks pat išsamus kaip „Google Analytics“, tačiau jame pateikiama pagrindinė srauto skaičiaus apžvalga „WordPress“ prietaisų skydelyje..

„WordPress.com Stats“ yra paketas su „Jetpack“ papildiniu kaip modulis. Norėdami stebėti srautą naudodami „Jetpack Stats“, turėsite įdiegti „Jetpack“, suaktyvinti statistikos modulį ir prijungti savo svetainę prie „WordPress.com“..

Tai gali būti netinkamas sprendimas, jei dar nenaudojate jokių kitų „Jetpack“ funkcijų savo svetainėje.

Pradėkite nuo „Jetpack“ „WordPress.com“ statistikos šiandien.

6. Matomo

matomo

„Matomo“, anksčiau žinomas kaip „Piwik“, yra pirmaujanti atvirojo kodo „Google Analytics“ alternatyva, leidžianti lengvai sekti vartotojo sąveiką jūsų svetainėje. Kartu pateikiamos visos funkcijos, apie kurias galite galvoti, įskaitant įvykius, tikslus, el. Prekybą, prisijungusius vartotojus, šilumos žemėlapius, a / b testavimą ir dar daug daugiau.

Kaip ir „WordPress“, „Matomo“ tiek su savarankiškomis, tiek su saugyklomis.

Turėdami savarankišką „Matomo“, galite stebėti vartotojo sąveiką savo svetainėje, įdiegdami ją savo serveryje. Jei jums reikia be vargo svetainių stebėjimo, galbūt norėsite naudoti „debesies“ priglobtą „Matomo“ versiją, kad galėtumėte praleisti techninius veiksmus ir greitai įgalinti svetainės stebėjimą.

Savitarnos „Matomo“ yra nemokama. „Matomo“ teikiamų debesyje paslaugų kainų nustatymas grindžiamas puslapių peržiūra, stebima jūsų svetainėse ir programose mobiliesiems.

Debesies priglobtoje versijoje kainų nustatymas prasideda nuo 7,50 USD per mėnesį 5 svetainėms, kurių peržiūra siekia 50 000.

Pradėkite nuo „Matomo“ šiandien.

7. Parse.ly

paralyžiuotai

„Parse.ly“ yra analizės platforma su lengvai naudojama sąsaja, kuri suteikia aiškias auditorijos įžvalgas. „Parse.ly“ yra naudingas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems vartotojams.

„Parse.ly“ siūlo 3 produktus: turinio informacijos suvestinę, API ir duomenų perdavimo kanalą, kuriuos galima įsigyti atskirai arba kaip paketą.

Parse.ly, naudodamas supaprastintą turinio informacijos suvestinę, realiu laiku suteikia aiškų vaizdą apie jūsų svetainės lankytojus. Norėdami padidinti savo pajamas, galite lengvai ištirti istorines tendencijas ir priimti duomenis pagrįstus sprendimus.

Naudodamiesi turinio palaikomomis API, naudodamiesi savo auditorijos analitika, galite sukurti puikią vartotojo patirtį. Naudodamiesi galingu rekomendacijų teikimo varikliu, galite padvigubinti savo puslapio peržiūrą ir padidinti svetainėje praleistą laiką.

Jų duomenų srautas leidžia 100 proc. Duomenų atrakinti lengvai pateikiant užklausą ir perduodant duomenų formatą.

Jie siūlo pasirinktines savo produktų kainas pagal jūsų svetainės poreikius.

Pradėkite nuo „Parse.ly“ šiandien.

8. „Mixpanel“

mixpanel

„Mixpanel“ pasakoja, kaip vartotojai naudojasi jūsų produktais per jūsų svetainę ar programas mobiliesiems. Jis nurodo jums, kas yra jūsų vartotojai, ir matuoja veiksmus, kurių žmonės imasi su jūsų produktais, ir padeda greitai ir lengvai priimti duomenis pagrįstus sprendimus.

„Mixpanel“ leidžia naudoti 2 rūšių kainų planus – įtraukimą ir žmonių planus. Galite pasirinkti bet kurį iš jų, kurie tinka jums augant.

Su jų žmonių planu galite nemokamai rinkti 1000 vartotojų profilių duomenis. Su sužadėtuvių planu galite per mėnesį surinkti iki 20 milijonų duomenų taškų.

„MixPanel“ neigiama pusė yra ta, kad ją nustatyti nėra taip lengva, palyginti su „MonsterInsights“ ar „Jetpack“ statistika..

Pradėkite nuo „Mixpanel“ šiandien.

9. „Adobe Analytics“

„Adobe Analytics“

„Adobe Analytics“ yra pažangiausias „Adobe Systems“ įmonės lygio svetainių analizės įrankis. Tai leidžia jums suprasti savo klientus ir tai, kaip jie sąveikauja su jūsų prekės ženklu, naudodamiesi vizualizacijomis, kelių kanalų rinkodaros galimybėmis ir patobulinta analitika.

Tai taip pat leidžia jums nustatyti savo vertingiausius klientų segmentus ir suteikia jums galimybę geriau aptarnauti klientus pasitelkiant klientų intelektą.

Be to, tai leidžia išmatuoti vartotojo sąveiką programose mobiliesiems, kad visuose įrenginiuose būtų teikiama geresnė skaitmeninė patirtis.

Pradėkite nuo „Adobe Analytics“ šiandien.

10. „Clicky Analytics“

„paspaudimų analizė“

„Clicky Analytics“ yra populiari „Google Analytics“ alternatyva, kurios realiojo laiko statistika priklauso nuo daugiau nei 1 milijono svetainių. Tiesą sakant, kiekvienas „Clicky“ pranešimas yra aktualus ir realiu laiku.

Naudodami „Clicky“ galite sekti išsamius duomenis, tokius kaip pavieniai lankytojai ir jų veiksmai, vidutinis laikas svetainėje, vidutinis veiksmas, atmetimo rodiklis, kampanijos ir dar daugiau.

Viena iš įdomiausių „Clicky“ funkcijų yra galimybė realiu laiku šnipinėti jūsų svetainės vartotojus žemėlapyje. Taigi, užuot tik skaitę ataskaitas, galite pamatyti, ką daro jūsų svetainės lankytojai.

„Clicky“ siūlo ir nemokamus, ir mokamus planus. Naudodami nemokamą planą galite sekti 1 svetainę, bet tik 3000 puslapių per dieną iš viso be jokių papildomų funkcijų, šilumos žemėlapių ar veikimo laiko stebėjimo. Norėdami gauti prieigą prie aukščiausios kokybės funkcijų, turėsite naujovinti į „Pro“ sąskaitą už 9,99 USD / mėn. Norėdami atlikti šilumos žemėlapius ir stebėsenos laiką, turėsite pasirinkti „Pro Plus“ planą, kainuojantį 14,99 USD / mėn.

Pradėkite nuo „Clicky“ šiandien.

11. Pašėlęs kiaušinis

pašėlęs kiaušinis

„Crazy Egg“ yra svetainių analizės sprendimas, leidžiantis pamatyti, kas veikia jūsų svetainėje, o kas ne, kad jūsų svetainė būtų geresnė. Šis analizės įrankis padeda suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su jūsų svetaine, naudodamiesi technologija, vadinama šilumos žemėlapiu.

„Crazy Egg“ siūlo vaizdines ataskaitas ir individualius sesijų įrašus, kad galėtumėte sužinoti, iš kur atvyksta jūsų klientai, kur jie lankosi jūsų svetainėje ir kur jie užstringa, kad galėtumėte patobulinti dizainą..

Kita išskirtinė savybė yra jų A / B testavimas. „Crazy Egg A / B“ testavimu galite įsitikinti, kad pasirinkote tinkamas spalvas, turinio išdėstymą, kopiją ir vaizdus, ​​kad padidintumėte konversijas. Be to, jei jums reikia atlikti pakeitimus, tai galite lengvai padaryti naudodami „Crazy Egg“ redaktorių.

„Crazy Egg“ siūlo nemokamą bandomąją versiją, o jų kainų planai svyruoja nuo 24 USD / mėn. – 249 USD / mėn.

Pradėkite nuo „Crazy Egg“ šiandien.

12. Statcounter

statcounter-analytics-solution

„Statcounter“ palengvina svetainių analizę ir ja pasitiki daugiau nei 2 milijonai svetainių. Naudodami „Statcounter“ papildinį galite savo svetainę prijungti prie „Statcounter“ debesų pagrindu sukurtos svetainės statistikos kovos paslaugos. Ši paslauga teikia pagrindinę svetainės statistiką, tokią kaip puslapio peržiūros, seansai, lankytojai, pirmą kartą apsilankę lankytojai ir dar daugiau.

„Statcounter“ siūlo keletą kitų įdomių funkcijų, tokių kaip galimybė pridėti aprašomosios informacijos apie savo lankytojus, kad būtų lengviau juos sekti, ir lankytojų įspėjimai, kurie praneša, kai individualus lankytojas grįžta į jūsų svetainę..

Šioje svetainės analizės sprendime trūksta patobulintų funkcijų, kurias turi kiti šio sąrašo sprendimai, pavyzdžiui, filialų nuorodų stebėjimas, įvykių stebėjimas ir dar daugiau.

Galite nemokamai naudotis „Statcounter“, jei mėnesio puslapių peržiūra yra mažesnė nei 250 000. Jei mėnesinis puslapio peržiūrų skaičius didesnis, turėsite atnaujinti mokamą planą, kuris svyruoja nuo 9 USD / mėn. Iki 399 USD / mėn..

Pradėkite nuo „Statcounter“ šiandien.

13. Woopra

„woopra-analytics“

„Woopra“ yra „WordPress“ analizės sprendimas produktų, rinkodaros, pardavimų ir palaikymo komandoms, kad būtų galima sekti kliento kelionę iki galo.

Ši žiniatinklio analizės paslauga ir „WordPress“ įskiepis sutelkia dėmesį į vartotojų stebėjimą individualiu lygiu, teikiant duomenis apie klientų keliones, klientų tendencijas, išlaikymą, segmentavimą ir dar daugiau. Naudodamiesi „Woopra“, taip pat galite atlikti veiksmus realiuoju laiku, atsižvelgiant į vartotojo elgesį su įmontuotais aktyvikliais.

„Woopra“ siūlo ir nemokamus, ir mokamus planus, kurių mokamas pro planas prasideda nuo 999 USD / mėn.

Pradėkite nuo „Woopra“ šiandien.

Kuris yra geriausias „WordPress“ analizės sprendimas?

Atsakymas, kuris yra geriausias „WordPress“ analizės papildinys, tikrai priklauso nuo jūsų poreikių.

Stebint svetainę, kiekvienam sprendimui taikomas skirtingas požiūris. Prieš pasinerdami į produkto pasirinkimą, verta šiek tiek laiko suprasti, kuris analizės sprendimas yra tinkamiausias jūsų poreikiams.

Daugelyje svetainių „Google Analytics“ kartu su „MonsterInsights“ yra puikus sprendimas, nes siūlo įvykių stebėjimą, el. prekybos stebėjimą, filialų nuorodų stebėjimą, formų stebėjimą ir dar daugiau.

Palyginus su kitais „WordPress“ analizės papildiniais, įskaitant „WordPress.com“ statistiką, „MonsterInsights“ visais aspektais išlieka prieš kreivę. Jis yra daug išsamesnis ir suteikia gražias ataskaitas „WordPress“ prietaisų skydelyje, todėl iš pirmo žvilgsnio galite gauti svarbiausią statistiką..

Perskaitykite mūsų: „MonsterInsights“ apžvalga

Trumpai tariant, „MonsterInsights“ yra geriausias sprendimas jums, jei norite:

 • Gaukite „WordPress“ informacijos suvestinėje svarbios statistikos statistikos.
 • Atskleiskite daugiau „Google Analytics“ galimybių, pvz., El. Prekybos stebėjimą, be sudėtingų sąrankos procedūrų.
 • Atrakinkite išplėstinio vartotojo stebėjimą, tačiau jo biudžetas yra ribotas.

Jei norite, kad būtų analitinis sprendimas, kuris leidžia automatiškai sekti svetainės ir mobiliųjų programų įvykius vietoje be jokių trečiųjų šalių papildinių,, Krūva gali būti jums tinkamiausias sprendimas.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią „Analytics“ sprendimą jūsų poreikiams.

Jei jums patiko šis straipsnis, galbūt norėsite perskaityti geriausias el. Pašto rinkodaros paslaugas (palyginti).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map