Palyginti 15 geriausių tiesioginių pokalbių programinės įrangos papildinių (2020 m.)

Geriausia tiesioginių pokalbių programinė įranga


Ar norite bendrauti su savo svetainės lankytojais, kai jie lankosi jūsų svetainėje? Įrašę tiesioginio pokalbio laukelį į savo svetainę, galite nukreipti savo svetainės lankytojus teisinga linkme ir suteikti greitą pagalbą. Šiame straipsnyje palyginsime keletą geriausių tiesioginių pokalbių programinės įrangos ir padėsime nuspręsti, kuri iš jų yra tinkamiausias sprendimas jūsų poreikiams.

Tiesioginio pokalbio programinės įrangos naudojimas savo svetainėje

Pridėję tiesioginio pokalbio laukelį savo svetainėje galite susisiekti su savo svetainės lankytojais. Naudodamiesi tiesioginio pokalbio dėžute galite pateikti tiesioginius atsakymus į lankytojams svarbius klausimus, kurie neleidžia jiems atlikti norimų veiksmų, pvz., Pirkti jūsų produktą.

Rinkdamiesi tiesioginio pokalbio programinę įrangą savo svetainei turite atsiminti kelis dalykus.

Tikslas:

Turite išsiaiškinti, kodėl savo svetainėje pridedate tiesioginio pokalbio laukelį. Kai kurie naudojimo būdai yra šie:

 • Padidinkite pardavimus: Bendraukite su klientais ir supraskite, kas neleidžia jiems pirkti jūsų produktų. Suteikite greitą pagalbą, kad gautumėte daugiau pardavimo ir pajamų.
 • Švino karta: Integruokite savo pokalbių dėžutę su el. Pašto rinkodaros tarnyba ir gaukite potencialius klientus. Net jei jūsų vartotojai nėra pasirengę iš karto imtis reikalų su jumis, vis tiek galite imtis tolesnių veiksmų su jais, kad vėliau galėtumėte juos konvertuoti.
 • Išmatuokite reklamuotojo rezultatą (NPS): NPS yra svarbi metrika, kuria matuojamas jūsų klientų lojalumas. Po pokalbio įtikinkite savo vartotojus pateikti NPS apklausą, kad suprastumėte, kaip tikėtina, kad jūsų klientai rekomenduos jūsų produktus savo draugams.

funkcijos:

Palyginkite įvairias galimybes, kurias siūlo skirtingi tiesioginio pokalbio programinė įranga, kad nustatytumėte, kuri iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Integracija:

Prieš pasirinkdami „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinį, turite įsitikinti, kad jis siūlo sklandžią integraciją su mėgstamomis žiniatinklio programomis. Taip pat galbūt norėsite patikrinti, ar yra savaiminė integracija, padedanti pridėti „WordPress“ tiesioginio pokalbio laukelį į savo „WordPress“ svetainę.

Skaityti daugiau: Kaip susikurti svetainę nemokamai

1. „LiveChat“

Gyvas pokalbis

„LiveChat“ yra geriausias tiesioginių pokalbių įrankis. Tai leidžia susisiekti su savo svetainės lankytojais ir nukreipti juos teisinga linkme.

Kainos nustatomos atsižvelgiant į agentų, galinčių prisijungti prie „LiveChat“ paskyros tuo pačiu metu, skaičių. Tačiau galite sukurti tiek agento paskyrų, kiek reikia organizuoti komandos narius. Viskas, ką rašo klientai, iškart matoma pokalbių lange, o tai padeda greitai suteikti klientams pagalbą.

Įrankis taip pat pateikiamas su galingomis įmontuotomis ataskaitomis ir analize. Jūs netgi galite ją integruoti su „Google Analytics“ paskyra, kad įvertintumėte „LiveChat“ poveikį jūsų verslui. Jie taip pat siūlo nemokamą „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinį, kurį norite įdiegti savo svetainėje.

„LiveChat, Inc.“ palaiko integraciją su visomis jūsų mėgstamomis žiniatinklio programomis.

Pradėkite naudotis „LiveChat“ šiandien.

2. „Sendinblue“ pokalbis

„Sendinblue“

„Sendinblue“ yra „viskas viename“ skaitmeninės rinkodaros rinkinys, leidžiantis nustatyti pokalbių dėžutę, el. Pašto sąrašą ir dar daugiau.

„Sendinblue Chat“ yra pagrindinis tiesioginių pokalbių papildinys, skirtas realiuoju laiku bendrauti su klientais ir klientais. Naudodamiesi „Sendinblue Chat“, galite nustatyti visiškai pritaikytą pokalbių dėžutę su savo vardu ir logotipu.

Tai leidžia organizuoti savo komandą ir sukurti darbo eigą, kad agentai galėtų priskirti pokalbius.

Derindami tiesioginio pokalbio programinę įrangą su kitomis „Sendinblue“ paslaugomis, tokiomis kaip el. Pašto ir SMS rinkodara, galite greitai sukurti vartotojų pasitikėjimą.

Pradėkite nuo „Sendinblue“ pokalbių šiandien.

3. Alarka

olaka

„Olark“ yra vienas iš paprasčiausių tiesioginių pokalbių įrankių, tačiau pakankamai išsamus, kad lankytojams ir jūsų komandai būtų galima sklandžiai bendrauti. „Olark“ suteikia galimybę tinkinti savo pokalbių dėžutės valdiklį taip, kad jis atitiktų jūsų prekės ženklą, kad galėtumėte pasiūlyti nuoseklią patirtį savo svetainėje.

Naudodamiesi automatine pranešimų siuntimo funkcija, galite siųsti pranešimus atsižvelgdami į lankytojų elgesį. Tokiu būdu jūs galite perduoti reikiamus pranešimus tinkamu metu, naudodamiesi kuo mažiau pastangų.

Kainos nustatomos pagal agentų abonementų, kuriuos norite sukurti, skaičių.

Pradėkite nuo „Olark“ šiandien.

4. „Zendesk“ pokalbis

„zendesk“ pokalbis

„Zendesk Chat“, anksčiau žinomas kaip „Zopim“, yra viena iš pirmaujančių tiesioginių pokalbių paslaugų rinkoje. Tai suteikia jums galimybę kalbėtis su klientais tiesioginių pokalbių metu. Jis pateikiamas su nemokamu planu su ribotomis funkcijomis, leidžiančiais bet kam savo svetainėje pridėti tiesioginio pokalbio lauką.

Galite lengvai nustatyti automatinius pokalbius ir suteikti lankytojams pritaikytą pokalbių patirtį atsižvelgiant į jų elgesį.

Taip pat galite stebėti savo svetainės lankytojus „Zendesk Chat“ prietaisų skydelyje arba integruoti jį su „Google Analytics“ paskyra tolimesnei analizei.

Pradėkite nuo „Zendesk Chat“ šiandien.

5. „Comm100“ tiesioginis pokalbis

„comm100“

„Comm100“ yra įmonės lygio tiesioginių pokalbių paslauga, padedanti konvertuoti savo svetainės lankytojus į klientus teikiant palaikymą realiuoju laiku.

Naudodamiesi „Chatbot“ funkcija, galite pateikti automatinius atsakymus į įprastus klausimus ir visiškai valdyti klausimus ir atsakymus, kuriuos pateikia „Chatbot“ rankenos. „Chatbot“ padeda sutrumpinti jūsų aptarnavimo laiką, sumažinti aptarnavimo išlaidas ir įgyti kvalifikaciją tarpininkų.

Jūs netgi galite pasiūlyti garso / vaizdo pokalbius tiesioginių pokalbių sesijos metu, kad jūsų svetainėje būtų geriausia patirtis prieš parduodant. Be to, „Comm100“ suteikia galimybę nuotoliniu būdu pasiekti ir valdyti lankytojo darbalaukį gavus jiems leidimą..

6. „SnapEngage“

piniginė

„SnapEngage“ yra dar viena tiesioginių pokalbių paslauga, kurią galite lengvai nustatyti savo svetainėje. Tai siūlo sklandžią integraciją su šimtais trečiųjų šalių paslaugų, įskaitant dešimtis CRM įrankių, pagalbos tarnybą, projektų valdymą ir rinkodaros sprendimus..

Tai ne tik siūlo tiesioginius pokalbius jūsų svetainėje, bet ir suteikia galimybę suteikti puikų klientų aptarnavimą SMS žinutėmis. Kai klientas siunčia tekstinį pranešimą, jūsų agentai gali atsakyti per pokalbių portalą „SnapEngage“.

Taip pat galite pasidomėti, ką klientai rašo, prieš paspausdami mygtuką „siųsti“.

Pradėkite nuo „SnapEngage“ šiandien.

7. Pokalbių kambarys

pokalbių svetainė

Pokalbių svetainė yra „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys, leidžiantis sukurti „WordPress“ svetainės pokalbių kambarį ir palaikyti tiesioginius pokalbius su prisijungusiais vartotojais.

Palyginti su kitais čia pateiktais „WordPress“ tiesioginių pokalbių sprendimais, pokalbių kambarys veikia skirtingai. Jis nėra sukurtas siekiant pasiūlyti tiesioginį palaikymą visiems lankytojams. Vietoje to, „WordPress“ svetainėje galite sukurti pokalbių kambarį, skirtą tik prisijungusiems lankytojams.

Naudodamiesi „Pokalbių kambariu“, jums nereikia susikurti paskyros jokiose trečiųjų šalių svetainėse. Pokalbių kambario papildinys yra puikus sprendimas jūsų svetainei, jei naudojatės bendruomenės palaikoma svetaine ir norite nustatyti tiesioginį ryšio kanalą prisijungę vartotojams.

Pradėkite nuo pokalbių kambario jau šiandien.

8. Greitas pokalbis

greitas pokalbis

Greitas pokalbis yra nemokamas „WordPress“ papildinys, leidžiantis pridėti tiesioginį „WordPress“ tiesioginio pokalbio laukelį savo svetainėje ir atsakyti į pranešimus tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Tai yra savarankiškas pokalbių sprendimas, todėl jums nereikia kurti paskyros jokiose trečiųjų šalių platformose.

Į papildinį pridedamas greitas „WordPress“ tiesioginio pokalbio valdiklis, kurį galite lengvai įterpti į savo „WordPress“ šoninę juostą. Tada galite pakviesti savo lankytojus bendrauti su jumis.

Be to, „WordPress“ svetainėje galite pridėti neribotą skaičių pokalbių kambarių, kuriuos riboja tik jūsų žiniatinklio serverių galimybės.

Pradėkite nuo greito pokalbio jau šiandien.

9. „LivePerson“

gyvas žmogus

„LivePerson“ yra pirmaujanti pranešimų siuntimo ir robotų platformos, leidžiančios bendrauti su klientais tiek vietoje, tiek už jos ribų.

Jūsų lankytojai gali siųsti pranešimus pasirinktu kanalu, įskaitant jūsų svetainę, žiniatinklį mobiliesiems ar programą.

Naudodamiesi „Facebook Messenger“ integracija, galite pasiūlyti „vienas su vienu“ klientų aptarnavimą savo klientams, stebėdami pokalbį. Kadangi vartotojai jau yra įpratę prie „Messenger“, „LivePerson“ pridėjimas prie jūsų svetainės yra geriausias būdas suteikti jiems pažįstamą ir sklandų pokalbių patirtį..

Geriausia, kad klientų aptarnavimo specialistai gali peržiūrėti savo kasdienio veikimo KPI (pagrindinius veiklos rodiklius), pavyzdžiui, užbaigtą užduoties laiką ir vidutinį užduoties ilgį, tiesiogiai iš savo darbo vietos..

Pradėkite naudotis „LivePerson“ šiandien.

10. Bold360

paryškintas360

„Bold360“ yra tiesioginio bendravimo programinės įrangos rinkinys, į kurį įeina pokalbiai, el. pašto tvarkymas ir skambinimo spustelėjimo įrankis, kuris padės jūsų svetainės lankytojams ir klientams. Jis sujungia dirbtinio intelekto ir agento sąveikos sprendimus, kad būtų galima greičiau reaguoti.

„Bold360 AI“, nesudėtingas ir natūralus, supranta kalbą, supranta jūsų klientų ketinimus ir pateikia nuorodą į naudingą dokumentaciją arba susieja juos su tiesioginiu agentu..

Tai taip pat leidžia kalbėtis su klientais naudojant „Facebook Messenger“ ir SMS, kad galėtumėte suteikti geriausią klientų aptarnavimo patirtį.

Pradėkite naudotis „Bold360“ šiandien.

11. Intercom

vidinių pokalbių programinė įranga

Intercom yra „viskas viename“ tiesioginių pokalbių programinė įranga, skirta pardavimui, rinkodarai ir palaikymui. Naudodamiesi „Intercom“, galite naudoti robotus ir tiesioginius pokalbius, kad automatiškai kvalifikuotumėte ir konvertuotumėte daugiau potencialių klientų, siųstumėte tikslinį el. Laišką, programoje ir siųstumėte pranešimus, kad sudomintumėte klientus. Taip pat galite gauti integruotą pagalbos tarnybą ir žinių bazę, kuri padės klientams greitai išspręsti problemas.

Vien tik pokalbių programinės įrangos srityje „Intercom“ siūlo esminį planą už 38 USD / mėn. Ir specialų planą, kuriame yra pažangios funkcijos, pavyzdžiui, intelektuali automatizacija už 78 USD / mėn. Jei norite gauti prieigą prie visų „Intercom“ palaikymo sprendimų, potencialių klientų generavimo ir klientų įsitraukimo planų, nuo 38 USD / mėn. Iki 153 USD / mėn..

Jei ieškote tiesioginio pokalbio įrankio, „Intercom“ gali būti ne pats geriausias pasirinkimas, nes jame yra papildomų rinkodaros funkcijų. Jei nesinaudosite papildomomis funkcijomis, geriau rinkitės labiau prieinamą programinę įrangą, skirtą tik tiesioginiams pokalbiams..

Pradėkite nuo „Intercom“ šiandien.

12. Spustelėkite „Desk “

„clickdesk-live-chat-software“

„ClickDesk“ yra tiesioginio pokalbio programinė įranga, kurioje neakcentuojamas tik tekstas, o tiesioginis balso ir vaizdo pokalbis. Be realiojo laiko tiesioginių pokalbių, jūsų klientai gali naudoti balso ar vaizdo ryšį su jumis. Balso ir vaizdo pokalbiai taip pat pagrįsti naršykle, todėl nereikia jų diegti.

Kitos funkcijos, kurias siūlo „ClickDesk“, yra automatiškai integruota pagalbos tarnybos programinė įranga, socialinės įrankių juostos, 1 paspaudimo integracija su mėgstamomis programomis ir papildiniais bei mobilioji programa, skirta kalbėtis su klientais kelyje. Tai taip pat ateina su ataskaitų teikimu ir analize.

Deja, naudojant „ClickDesk“, dizaino pritaikymas apsiriboja keliomis iš anksto parengtomis temomis, todėl negalite tinkinti tiesioginių pokalbių, kad atitiktų jūsų prekės ženklą.

„ClickDesk“ siūlo nemokamą 30 pokalbių per mėnesį vieno agento versiją. Mokami planai su neribotu pokalbių diapazonu nuo 14,99 USD / mėn. Iki 39,99 USD / mėn.

Pradėkite nuo „ClickDesk“ šiandien.

13. „Freshchat“

tiesioginiai pokalbiai-tiesioginiai pokalbiai

„Freshchat by Freshworks“ yra moderni tiesioginių pokalbių programinė įranga pardavimo, rinkodaros ir palaikymo pokalbiams. Naudodami „Freshchat“ galite sukurti keletą pokalbių gijų, tokių kaip pristatymas, kainodara ar demonstracinė versija, kad pokalbiai būtų organizuoti ir sukoncentruoti. Jame taip pat pateikiama išsami informacija apie vartotoją, pavyzdžiui, visa lankytojo naršymo svetainėje istorija.

„Freshchat“ siūlo keletą kitų funkcijų, įskaitant robotus, daugiakalbę žinučių programą, raiškiąją laikmeną ir „ClearBit“ integraciją. Jame yra „IntellAssign“, kuris nukreipia pokalbius pagal jūsų komandos narių įgūdžius. Vienintelė „Freshchat“ savybė, kurios trūksta, yra dalijimasis ekranu.

„Freshchat“ siūlo nemokamą planą, taip pat mokamus planus, kurių kaina svyruoja nuo 19 USD / mėn. Vienam komandos nariui iki 99 USD / mėn. Už komandos narį..

Pradėkite nuo „Freshchat“ šiandien.

14. „SmartSupp“

smartsupp-live-chat

„SmartSupp“ yra populiari Europos tiesioginių pokalbių programinė įranga, leidžianti lengvai užmegzti ryšius su savo klientais, ją naudoja beveik 300 000 kompanijų visoje Europoje.

„SmartSupp“ leidžia tinkinti tiesioginio pokalbio vaizdą, kad jis atitiktų jūsų prekės ženklą. Taip pat galite nusiųsti asmeninę nuotrauką, norėdami parodyti savo svetainės lankytojams, kad už jūsų svetainės yra tikrų žmonių. Jie taip pat siūlo interneto informacijos suvestinę, kad galėtumėte pamatyti, kas naršo jūsų svetainėje, ir turėtumėte visą informaciją apie lankytojus vienoje vietoje..

„SmartSupp“ taip pat tiekiama su tokiomis funkcijomis kaip vaizdo įrašai, automatiniai pranešimai, mobiliosios programos, el. Prekybos platformos integracija ir dar daugiau. „SmartSupp“ galite nemokamai naudoti 3 agentams, neribotiems pokalbiams ir pagrindinėms funkcijoms. Jei norite naudoti sudėtingesnes funkcijas, turėsite atnaujinti standartinį planą – 8 USD / mėn. Vienam agentui arba „Pro“ planą – 19 USD / mėn. – vienam agentui..

Pradėkite naudotis „SmartSupp“ šiandien.

15. Driftas

„drift-live-chat“

Driftas yra pokalbių rinkodaros platforma, siūlanti tiesioginių pokalbių galimybes, taip pat pokalbių svetaines. Naudodamiesi „chatbots“ galite kalbėtis su savo klientais net tada, kai jūsų ar jūsų agentų nėra šalia. Taigi, „Drift“ pokalbių programa gali automatiškai nustatyti jūsų lankytojų kvalifikaciją, nustatyti, su kokiais pardavimo atstovais jie turėtų kalbėti, ir rezervuoti susitikimą.

Be „chatbots“, „Drift“ taip pat teikia tokias funkcijas kaip paskyra pagrįsta rinkodara, anoniminis lankytojų intelektas, pokalbių nukreipimo puslapiai, el. Pašto rinkodaros integracija ir dar daugiau.

Vis dėlto „drift“ nėra geriausias pasirinkimas mažoms įmonėms. Jie siūlo nemokamą tiesioginių pokalbių planą. Tačiau norint gauti daugiau funkcijų, standartinis planas kainuoja 50 USD / mėn. Jei norite gauti pokalbių svetaines, turėsite pasirinkti „Pro“ planą, kainuojantį didžiulius 500 USD / mėn.

Pradėkite nuo „Drift“ šiandien.

Kuri yra geriausia jūsų poreikiams pritaikytų tiesioginių pokalbių programinė įranga?

Palyginę mes nustatėme, kad tiesioginiai pokalbiai yra geriausia tiesioginių pokalbių programinė įranga, kurią galite turėti savo svetainėje. Tiesioginių pokalbių programoje yra visos funkcijos ir integracija, kad būtų lengviau bendrauti su savo svetainės lankytojais.

Mes naudojame „LiveChat“ savo seserų svetainėse ir labai rekomenduojame.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią jūsų pokalbių programinę įrangą.

Jei jums patiko šis straipsnis, taip pat galbūt norėsite perskaityti 7 geriausius palyginamus „WordPress“ švino kartos papildinius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map