Palyginti 8 geriausi „Oberlo“ prekių pervežimo alternatyvai „WooCommerce“

„oberlo“ alternatyva internetinei prekybai


Ar jums reikia „WooCommerce“ tipo laivo pristatymo programos, panašios į „Oberlo for Shopify“?

Nesijaudinkite, mes padėsime jums rasti geriausias alternatyvas, kurios yra tokios pat geros kaip „Oberlo“. Šiame straipsnyje parodysime keletą geriausių „Oberlo“ alternatyvų „WooCommerce“.

Geriausių „Oberlo“ alternatyvų „WooCommerce“ pasirinkimas

Visus žemiau paminėtus papildinius galima sklandžiai integruoti į jūsų „WooCommerce“ platformą. Nepriklausomai nuo jūsų pramonės srities, šie papildiniai padeda supaprastinti jūsų krovinių gabenimo verslą. Čia yra keletas pagrindinių funkcijų, kurias paprastai rasite šiuose sprendimuose.

 1. Lengvai importuokite pasirinktus produktus
 2. Tvarkykite importavimą tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio
 3. Puikus suderinamumas su visomis temomis ir papildiniais
 4. Lengva integruoti su WooCommerce ir WordPress

Taigi pradėkime ir sužinokime, kas yra šie papildiniai.

1. Dropship.Me

„DropshipMe“, „WooCommerce“ alternatyvos

„Dropship.Me“ yra viena iš populiariausių „Oberlo“ alternatyvų verslininkams, gabenantiems lašus, kurią galima sklandžiai integruoti su „WordPress“ ir „WooCommerce“. Jis siūlo daugiau nei 50 000 garsios Kinijos elektroninės prekybos parduotuvės „AliExpress“ produktų, kuriuos be vargo galima importuoti į jūsų „WordPress“ svetainę. Galite naudoti šį papildinį savo svetainėje ir iškart pradėti pardavinėti išvardytus produktus.

Tai vienas iš patikimiausių sprendimų ir jums nereikės jokių tyrimų, prieš pradėdami pardavinėti jo produktus savo lankytojams. Visi čia išvardyti produktai yra ekspertų rankomis pasirinkti ir įtraukti į sąrašą su profesionaliais pavadinimais ir vaizdais. Galite ieškoti norimo produkto naudodami jo paieškos parinktį ir importuoti juos į savo svetainę vienu spustelėjimu.

2. „WooDropship“

„WooDropship“ yra dar vienas nuostabus papildinys, leidžiantis lengvai parduoti visus „AliExpress“ produktus „WordPress“ svetainėje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai integruoti šį papildinį su „WooCommerce“ ir tada suteikti „WooDropship“ leidimą pasiekti jūsų parduotuvę. Tada galite pradėti pardavinėti jo produktus tiesiai iš savo esamos parduotuvės.

Šis papildinys veikia su visomis šiuolaikinėmis temomis ir pažangiausiais papildiniais. Galite integruoti ją į savo esamą parduotuvę arba visiškai naują parduotuvę, atsižvelgiant į tai, kas jums patogu. Produktus į savo parduotuvę galite importuoti naudodami „Chrome“ plėtinį. Dėl to viskas paprasčiau ir greičiau ir sutaupoma daug laiko. Tai taip pat leidžia redaguoti produkto informaciją, kad atitiktų jūsų prekės ženklo reikalavimus.

3. Spragtukas

„Spocket“ yra vienas iš geriausių sprendimų sukurti patikimą ir sėkmingą „drophipping“ verslą. Šis papildinys leidžia jums išbandyti išvardytus produktus prieš pradedant juos pardavinėti lankytojams. Galite pasirinkti savo gaminius iš daugiau nei 1000 skirtingų tiekėjų iš viso pasaulio. Jei norite sužinoti, kaip įtraukti naują šalį į „WooCommerce“ šalių sąrašą, pateikiame šį vadovą.

Patys išbandę produktą padės suprasti, ką parduodate, taip pat galite atsisakyti produktų, kurie, jūsų manymu, nėra pakankamai geri. Jei jūsų verslas yra JAV, tada gera žinia yra tai, kad jūsų pristatymai gali būti tikrai greiti. Taip yra todėl, kad 60 proc. Produktų yra JAV. Taip pat galite nemokamai prisiregistruoti, nepridedami kreditinės kortelės.

4. Nugrimzdęs

„Oberlo“ alternatyvos „WooCommerce“

„Dropified“ yra dar viena nuostabi „Oberlo“ alternatyva, kurią galima integruoti su „WooCommerce“. Šis įskiepis yra ypač galingas ir pridedamas prie moderniausių funkcijų, kad jūsų laivavedybos verslas būtų sėkmingas. Čia net nereikia ieškoti produktų atskirai. Tai įspės jus kiekvieną kartą, kai pridedamas naujas produktas. Taip pat gausite pranešimą apie kainų pokyčius.

Produktų pridėjimas prie „WordPress“ svetainės yra vos vienu paspaudimu. Kad neparduotumėte produktų, kurių sandėlyje nėra, jis automatiškai atnaujina atsargų lygius. Tai netgi leidžia stebėti jūsų siuntą, todėl jūs žinote, kur ji yra ir ar ji laiku pasiekė jūsų klientą.

5. Beketinimas

Bekelevimas, laiškų pristatymo papildinys

„Beeketing“ yra „WooCommerce“ plėtinys, kuris lengvai padidina jūsų parduotuvės pardavimus. Naudodami šį papildinį galite padidinti savo pajamas naudodami įvairias funkcijas. Kartu pateikiama „Facebook“ pokalbių parinktis, atgalinės atskaitos krepšelis, netgi pridėkite nuolaidų kuponų kodus, kad pirkėjai būtų skatinami pirkti jūsų produktus.

Šis papildinys integruotas su jūsų „WooCommerce“ papildiniu per mažiau nei 30 sekundžių. Taip pat galite sekti ataskaitas realiuoju laiku ir optimizuoti našumą, kad gautumėte geresnių rezultatų.

6. Ezusy

„Ezusy“ yra geriausias pasirinkimas jums, jei norite importuoti „AliExpress“ produktus į savo „WordPress“ maitinamą „WooCommerce“ parduotuvę. Naudodamiesi „Ezusy“, galite lengvai pritaikyti savo produktus prieš įtraukdami juos į savo parduotuvę. Taip pat nereikia rankiniu būdu pateikti užsakymų „AliExpress“. Tai automatiškai tai daro už jus.

Tai taip pat praneša apie produkto atnaujinimus ir kainos pokyčius. Galite pradėti pardavinėti savo produktus atlikdami tik 3 paprastus veiksmus. Pirmiausia sujunkite savo parduotuvę su „Ezusy“. Tada galite importuoti norimus parduoti produktus ir galiausiai perduoti gaminius į savo parduotuvę.

7. „WooCommerce“ pristatymas

„WooCommerce Dropshipping“ yra fantastiškas parduotuvės valdymo įrankis, palengvinantis viską, kas susiję su „drophipping“. Šį įrankį galite naudoti norėdami tvarkyti savo parduotuvę, pranešti tiekėjams apie pirkimą per jūsų parduotuvę, importuoti atsargas ir dar daugiau. Tai taip pat leidžia suskirstyti produktus į skirtingas kategorijas pagal tiekėjus.

Jei produktas bus nupirktas, jūsų tiekėjas bus automatiškai informuotas el. Paštu. Taip pat galite sugeneruoti pakuotės PDF failą pirkėjams. Šį failą galima pridėti prie pranešimo pašto, kai pirksite.

8. „WooCommerce“ pardavėjai

„WooCommerce Dropshippers“ yra visiškai funkcionalus ir turtingas sprendimas, skirtas verslininkams, gabenantiems lašus, puikiai tinkantis su jūsų „WooCommerce“ įgalinta „WordPress“ svetaine. Šis papildinys leidžia lengvai valdyti savo verslą tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Tai leidžia siuntos siuntėjams išsiųsti informaciją apie bet kokias siuntas parduotuvės administratoriui.

Papildinys taip pat palaiko „PayPal“, todėl administratorius gali lengvai atlikti mokėjimus jų laivo siuntėjams. Taip pat galite stebėti savo pardavimus iš savo administratoriaus skydelio. Tai netgi leidžia jums sekti produkto siuntimą ir įsitikina, kad lašo siuntėjas pristatė jį laiku.

Taigi tai yra keletas geriausių „Oberlo“ alternatyvų, kurias galite išbandyti savo internetinėje parduotuvėje. Jei jums reikia pagalbos nustatant savo el. Prekybos parduotuvę, čia yra vadovas, kuris gali jums padėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map