Populiariausių CMS pagal rinkos dalį (norint sukurti svetainę)

populiariausios-cms


Ar jums įdomu, kas yra populiariausia CMS? Jei norite sukurti svetainę ar tinklaraštį, yra saugus skaičius. Kuo daugiau žmonių naudojasi tam tikra turinio valdymo sistema (CMS), tuo labiau tikėtina, kad CMS yra geras pasirinkimas ir jums. Taigi, kaip sužinoti, kokia yra populiariausia CMS?

Šiame straipsnyje mes pasidalysime su jumis populiariausiomis CMS pagal rinkos dalį. Naudosime tokius įrankius kaip „W3Techs“ ir „BuiltWith“, kad nustatytume, kokia CMS atsiranda viršuje.

Pradėkime.

Kas yra turinio valdymo sistema (CMS)?

Turinio valdymo sistema (CMS) yra programinė įranga (dažniausiai internetinė), leidžianti vartotojams kurti, valdyti ir modifikuoti turinį svetainėje, nieko nereikia žinoti apie kodą.

Paprasčiau tariant, turinio valdymo sistema leidžia kiekvienam lengvai sukurti savo svetainę ar tinklaraštį. Užuot kurę svetainę nuo nulio, CMS tvarko visą jums skirtą infrastruktūrą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti turinį savo svetainės priekyje, pvz., Kopiją, vaizdus, ​​formas ir pan.

Pagal Tiesioginė interneto statistika, šiuo metu internete yra 1,676,199,250 (ir skaičiuoju!) svetainių.

tiesioginės svetainės statistika

Priežastis, kodėl skaičius yra toks didelis, iš dalies yra dėl turinio valdymo sistemų. Turinio valdymo sistema leidžia net pradedantiesiems lengvai susikurti svetainę greitai.

Kas yra rinkos dalis?

Rinkos dalis yra rinkos dalis, kurią kontroliuoja tam tikras produktas ar įmonė. Kalbant paprasčiau, rinkos dalis parodo, kiek žmonių naudojasi vienu produktu per konkurenciją. Pažvelgę ​​į rinkos dalį, galime lengvai nustatyti, kokia yra populiariausia CMS.

Šio straipsnio tikslais rinkos dalis nustatoma pagal svetainių, naudojančių įvairias turinio valdymo sistemas, procentą.

Dabar pateksime į populiariausių TVS sąrašą pagal rinkos dalį!

1. „WordPress“

WordPress-populiariausias-CM

Rinkos dalis: 60,4 proc.
Iš viso tiesioginių svetainių: 24 808 989
Svetainių skaičius viršutiniame 1 milijone: 318,828
3 populiariausios šalys, turinčios daugiausia svetainių: JAV, Jungtinė Karalystė, Rusija
Populiariausios svetainės: „TechCrunch“, „The New Yorker“, „Beyonce“, oficialus „Žvaigždžių karų“ tinklaraštis, „Microsoft“ naujienų centras

„WordPress“ yra iki šiol pati populiariausia CMS, turinti 60,4% rinkos dalies. Tai reiškia, kad „WordPress“ naudoja 33,5% visų internetinių svetainių. Tai didžiulis! O „WordPress“ naudoja populiarūs prekės ženklai visame pasaulyje.

„WordPress“ yra atvirojo kodo programinė įranga, ją galima nemokamai atsisiųsti iš „WordPress.org“ svetainės. Viskas, ko jums reikia įsigyti, yra domeno vardas ir „WordPress“ priegloba, kad būtų galima paleisti savo svetainę ir padaryti ją prieinamą vartotojams internete.

„WordPress“ yra draugiškas pradedantiesiems; naudodamiesi šia TVS galite lengvai sukurti svetainę, tinklaraštį ar internetinę parduotuvę. Be to, tinkinti „WordPress“ svetainę yra lengva ir prieinama kaina, nes „WordPress“ siūlo tūkstančius nemokamų temų ir papildinių, iš kurių galite rinktis.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite kitą mūsų straipsnį apie 9 priežastis, kodėl „WordPress“ yra geriausias svetainių kūrėjas.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad yra 2 skirtingi „WordPress“ tipai: „WordPress.org“ ir „WordPress.org“. Norėdami gauti išsamesnį palyginimą, perskaitykite kitą mūsų straipsnį „WordPress.com“ ir „WordPress.org“, kad sužinotumėte, ar vienas yra geresnis už kitą.

2. Joomla

joomla-rinkos dalis

Rinkos dalis: 5,2 proc.
Iš viso tiesioginių svetainių: 1 844 993
Svetainių skaičius viršutiniame 1 milijone: 18,172
3 populiariausios šalys, turinčios daugiausia svetainių: JAV, Rusija, Vokietija
Populiariausios svetainės: „Linux“, IKEA, „Holiday Inn“, „Lipton Ice Ice Tea“

Joomla yra antra pagal populiarumą CMS pagal rinkos dalį, užimančią 5,2 proc. Kaip matote, yra didelis skirtumas tarp „WordPress“ pirmoje vietoje ir „Joomla“ 2 vietoje.

„Joomla“ taip pat yra nemokama ir atvira programinė įranga, tokia kaip „WordPress“. Atsisiųsti „Joomla“ yra lengva, o daugelis prieglobos paslaugų teikėjų siūlo diegimą vienu spustelėjimu. Naudodamiesi „Joomla“ galite greitai sukurti tinklaraštį, verslo svetainę, bendruomenės svetainę ir dar daugiau naudodami jų temas ir plėtinius.

3. Drupalis

„drupal“ rinkos dalis

Rinkos dalis: 3,4 proc.
Iš viso tiesioginių svetainių: 581,174
Svetainių skaičius viršutiniame 1 milijone: 31,403
3 populiariausios šalys, turinčios daugiausia svetainių: JAV, Rusija, Vokietija
Populiariausios svetainės: „Tesla“, „Timex“, Bruno Marsas, Lady Gaga, „Princesės kruizai“

Drupalis užima 3 vietą populiariausių CMS sąraše, užimdama 3,4% rinkos.

Ši CMS yra dar viena nemokama ir atvirojo kodo programinė įranga, kurią galite naudoti kurdami svetainę. „Drupal“ siūlo temas ir modulius, kad padėtų vartotojams suprojektuoti svetainę, tačiau juos sunkiau rasti ir įdiegti, palyginti su „WordPress“. Be to, pridėti turinį prie „Drupal“ yra paprasta, tačiau pakeisti savo svetainės išvaizdą yra sudėtingesnis procesas nei kitoms turinio valdymo sistemoms..

4. Parduotuvė

parduotuvė - rinkos dalis

Rinkos dalis: 2,7 proc.
Iš viso tiesioginių svetainių: 785,397
Svetainių skaičius viršutiniame 1 milijone: 1966 m
3 populiariausios šalys, turinčios daugiausia svetainių: JAV, Jungtinė Karalystė, Australija
Populiariausios svetainės: „Fashion Nova“, „Penguin Books“, „Red Bull“, „Kylie“ kosmetika

„Shopify“ patenka į šį sąrašą 4 vietoje, užimama 2,7% rinkos dalies, o tai sudaro 1,5% visų interneto svetainių.

„Shopify“ yra CMS, sukurta specialiai atsižvelgiant į elektroninę prekybą. Su „Shopify“ labai lengva sukurti internetinę parduotuvę, gauti mokėjimus iš savo klientų, tvarkyti savo gaminius ir sukurti turgavietę. Tuo pat metu „Shopify“ tvarko kitus jūsų internetinės parduotuvės aspektus, tokius kaip žiniatinklio priegloba, SSL sertifikatas, interneto sauga ir kita.

Be to, galite integruoti „Shopify“ su „WordPress“, todėl kartu galite naudoti populiariausias CMS su populiariausiomis el. Prekybos CMS, kad būtų patogesnis naudojimas, sumažintos pridėtinės išlaidos ir padidintas pritaikymas.

Taip pat svarbu pažymėti, kad „Shopify“ yra viena iš 3 populiariausių turinio valdymo sistemų. 3 svarbiausi eilės tvarka yra šie:

1. „WordPress“
2. „WooCommerce“
3. Parduotuvė

5. Kvadratas

kvadrato ir rinkos dalis

Rinkos dalis: 2,7 proc.
Iš viso tiesioginių svetainių: 1 870 777
Svetainių skaičius viršutiniame 1 milijone: 9,995
3 populiariausios šalys, turinčios daugiausia svetainių: JAV, Jungtinė Karalystė, Kanada
Populiariausios svetainės: Keanu Reevesas, Idris Elba, Johnas Malkovičius

Atvyksite Nr. 5 Kvadratas su 2,7% rinkos dalies. „Squarespace“ yra viena iš lengviausiai naudojamų platformų kuriant svetainę. Iš dalies taip yra todėl, kad „Squarespace“ yra svetainių kūrėjas su nuvilkimo sąsaja, o ne visaverte leidybos platforma, pavyzdžiui, „WordPress“.

Jie siūlo modernius šablonus, stiliaus redaktorių, nemokamus „Typekit“ ir „Google“ šriftus, tinkinamus turinio išdėstymus ir dar daugiau.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų straipsnį apie „Squarespace vs. WordPress“.

6. Wix

„Wix“ rinkos dalis

Rinkos dalis: 1,9 proc.
Iš viso tiesioginių svetainių: 3 373 287
Svetainių skaičius viršutiniame 1 milijone: 4800
3 populiariausios šalys, turinčios daugiausia svetainių: JAV, Brazilija, Jungtinė Karalystė
Populiariausios svetainės: Karlie Kloss, „AdMost“, Tobiasas Becsas

6 vietoje populiariausių CS sąraše pagal rinkos dalį yra „Wix“, turinti 1,9 proc..

„Wix“ populiarumas išaugo per pastaruosius kelerius metus, nes ji yra labai patogi vartotojui ir yra visiškai priglobta platforma. Galite lengvai sukurti įvairias svetaines, įskaitant verslo svetainę, tinklaraštį, aplanką, internetinę parduotuvę ir dar daugiau.

Taip pat turite galimybę sukurti nemokamą svetainę su domeno pavadinimu, kuriame yra „Wix“ prekės ženklas, pavyzdžiui: username.wixsite.com/sitename.

Norite sužinoti, kaip „Wix“ priešinasi „WordPress“? Peržiūrėkite mūsų straipsnį apie „Wix“ ir „WordPress“.

7. Magento

magento rinkos dalis

Rinkos dalis: 1,8 proc.
Iš viso tiesioginių svetainių: 230,606
Svetainių skaičius viršutiniame 1 milijone: 15,022
3 populiariausios šalys, turinčios daugiausia svetainių: JAV, Jungtinė Karalystė, Nyderlandai
Populiariausios svetainės: „Nike“, „Liverpool FC“, „Land Rover“, „Ford“

Kitas, Magento, su 1,8% rinkos dalies. „Magento“ yra atvirojo kodo elektroninės prekybos platforma, leidžianti vartotojams lengvai sukurti internetinę parduotuvę, priimti mokėjimus internetu, valdyti savo produktus ir dar daugiau.

Galite nemokamai atsisiųsti „Magento“ bendruomenės leidimą arba įsigyti planą, kuriame yra debesų priegloba, palaikymas ir kitos papildomos funkcijos. „Magento“ sunku įdiegti ir nustatyti, o daugelis prieglobos paslaugų teikėjų nesiūlo diegimo vienu paspaudimu, kaip tai daroma naudojant „WordPress“ ir kitus CMS sprendimus..

8. „PrestaShop“

„prestashop“ rinkos dalis

Rinkos dalis: 1,4 proc.
Iš viso tiesioginių svetainių: 240 990
Svetainių skaičius viršutiniame 1 milijone: 4129
3 populiariausios šalys, turinčios daugiausia svetainių: JAV, Prancūzija, Ispanija
Populiariausios svetainės: „K-Way“, „La Redoute“, „Veja“

7-oje pozicijoje yra „PrestaShop“. „PrestaShop“ yra laisvojo atvirojo kodo e-komercijos sprendimas, įkurtas Paryžiuje, Prancūzijoje. Galite nemokamai atsisiųsti ir naudoti „PrestaShop“, tačiau turėsite įsigyti žiniatinklio prieglobą, kad jūsų svetainė gyvuotų internete. Arba galite nusipirkti „PrestaShop Ready“, kuri yra priglobta, paruošta naudoti versija.

Naudodami „PrestaShop“ galite lengvai sukurti internetinę parduotuvę, tinkinti parduotuvę su temomis, tvarkyti produktus, sekti statistiką ir dar daugiau.

9. Tinklaraštininkas

tinklaraštininkas - rinkos dalis

Rinkos dalis: 1,3 proc.
Iš viso tiesioginių svetainių: 346,553
Svetainių skaičius viršutiniame 1 milijone: 8,051
3 populiariausios šalys, turinčios daugiausia svetainių: JAV, Naujoji Zelandija, Indija
Populiariausios svetainės: „Hiperbole ir pusė“, „The Hacker News“, „Linksma planeta“

Atvykimas Nr. 9 yra vienas populiariausių tinklaraščių CMS, Tinklaraštininkas. „Blogger“ yra internetinių dienoraščių publikavimo paslauga ir ji yra visiškai nemokama.

„Blogger“ yra puiki ir nemokama internetinių dienoraščių platforma pradedantiesiems ar atsitiktiniams tinklaraštininkams, tačiau nėra puiki galimybė, jei norite įkurti verslo svetainę. Be to, naudodamiesi „Blogger“ iš tikrųjų neturite savo tinklaraščio. „Google“ gali bet kada ją ištrinti. Bet turėdami savarankišką „WordPress“ svetainę, turite visišką nuosavybės teisę ir valdymą.

10. TYPO3

typo3-rinkos dalis

Rinkos dalis: 1,2 proc.
Iš viso tiesioginių svetainių: 285,281
Svetainių skaičius viršutiniame 1 milijone: 5,143
3 populiariausios šalys, turinčios daugiausia svetainių: Vokietija, JAV, Šveicarija
Populiariausios svetainės: „Win-rar“, „Airbus“, „AeroSpace“ ir Europos gynybos pramonės asociacija

Paskutinis populiariausių CMS sąraše yra TYPO3. TYPO3 yra nemokama ir atvira interneto turinio valdymo sistema.

Vis dėlto šis sprendimas nerekomenduojamas pradedantiesiems. TYPO3 yra skirtas pažengusiems programuotojams, nes jį sunku įdiegti ir jo išmokimui reikia daug daugiau laiko nei, pavyzdžiui, „WordPress“ ar „Joomla“..

Kokia yra geriausia CMS platforma norint sukurti svetainę?

Kaip matote iš šio populiariausių CMS sąrašo pagal rinkos dalį, „WordPress“ populiariausia. Turint didelę 60,4% rinkos dalį, akivaizdu, kad „WordPress“ yra populiariausias svetainių kūrėjas ir geriausias CMS rinkoje.

„WordPress“ yra ne tik pats populiariausias svetainių kūrimo CMS, bet ir pats populiariausias dienoraščių kūrimo pasirinkimas. Remiantis „BuiltWith“ statistika, 97% internetinių tinklaraščių naudoja „WordPress“.

WordPress-Dienoraštis-statistika

Be to, „WordPress“ yra populiari dėl priežasties. Tai lengva naudoti, net pradedantiesiems pradedantiesiems, jūs galite visiškai valdyti savo svetainę, be to, yra begalinės galimybės tinkinti ir suteikti papildomos galios jūsų svetainei..

Nesunku suprasti, kodėl „WordPress“ yra populiariausia TVS naudoti kuriant svetainę ar tinklaraštį. Taip pat galite apsilankyti mūsų „WordPress“ apžvalgoje, kad gautumėte išsamią įžvalgą.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis apie populiariausią CMS pagal rinkos dalį ir kad ši informacija padeda jums išsirinkti geriausią turinio valdymo sistemą. Jei jums patiko šis straipsnis, peržiūrėkite kitą mūsų įrašą apie 100 ir daugiau įdomių „WordPress“ statistikos & Faktai, kuriuos turite žinoti, ir nuostabi internetinių dienoraščių statistika.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map