Verslo svetainėms turi turėti „WordPress“ papildinius (ekspertų pasirinkimas)

verslo svetainėse turi būti „WordPress“ papildiniai


Norite pridėti tinkamus „WordPress“ papildinius prie savo priemonių rinkinio? Norint sukurti būtinų „WordPress“ papildinių sąrašą jūsų verslo svetainei, reikia daug laiko ir pastangų.

Mes jau apžvelgėme populiariausius ir privalome turėti „WordPress“ papildinius, skirtus svetainėms bet kurioje nišoje. Šiame straipsnyje mes parodysime jums būtinus „WordPress“ papildinius, ypač verslo tinklalapiuose.

1. „WPForms“

„WPForms“

Kontaktinės formos yra būtinos verslo „WordPress“ svetainėje. Jie suteikia galimybę susisiekti su savo svetainės vartotojais, gauti jų pranešimus, atsiliepimus, užklausas ir dar daugiau.

Naudojant „WPForms“ yra geriausias būdas sukurti kontaktų formas savo svetainėje.

„WPForms“ yra galingas formų kūrimo priemonė, leidžianti lengvai sukurti „WordPress“ formas savo svetainėje. Papildinys leidžia kurti bet kokio tipo formas, įskaitant apklausos formas, dovanojimo formas, el. Pašto prenumeratos formas, užsakymo formas ir kt. Be to, joje yra iš anksto parengtų formų šablonų rinkinys, leidžiantis greitai kurti profesionalias formas..

Taip pat norėtumėte patikrinti palyginimus,

  • „WPForms“ prieš „TypeForm“
  • „WPForms“ prieš „FormStack“

Perskaitykite visą „WPForms“ apžvalgą.

2. „MonsterInsights“

„MonsterInsights“

Svarbu žinoti, kaip žmonės randa ir naudoja jūsų verslo svetainę, kad pasiektų jūsų verslo tikslus. „Google Analytics“ yra neabejotinai geriausia ir patikimiausia paslauga rinkti duomenis apie jūsų auditoriją ir bendrą svetainės našumą.

Su „MonsterInsights“, geriausias „Google Analytics“ papildinys, galite lengvai susieti savo verslo svetainę su „Google Analytics“.

„MonsterInsights“ papildinys leidžia vos per kelias minutes lengvai susieti savo svetainę su „Google Analytics“. Tai leidžia visiškai nauju būdu pamatyti naudingą informaciją apie jūsų vartotojus. Čia pateikiamos išsamios vartotojo sąveikos ataskaitos, įskaitant el. Prekybos operacijas, formų pateikimus ir tt. Galite sekti viską, įskaitant tai, ką žmonės spustelėja, kuriuos produktus perka, kas skatina daugiausiai pardavimų, taigi galite sukurti pagrįstas strategijas ir plėsti savo verslą greičiau.

Perskaitykite visą „MonsterInsights“ apžvalgą.

3. „OptinMonster“

„OptinMonster“

Norėdami sukurti sėkmingą internetinį verslą, būtina sudaryti el. Pašto sąrašą.

Su švino kartos įrankiu kaip „OptinMonster“, savo verslo svetainę galite paversti šviną generuojančia mašina. Tai padeda jums sukurti ir parodyti gražias optin formas „WordPress“ svetainėje ir įtraukti daugiau abonentų į savo sąrašą.

Susijęs: Kaip greitai sukurti savo el. Pašto sąrašą.

„OptinMonster“ tiekiama su daugybe nuostabių iš anksto paruoštų šablonų, kad būtų galima greitai pradėti kurti „optin“ formas. Jame yra patobulintas taikymas puslapio lygiu, pasirinktinės rodymo taisyklės, A / B testavimas ir dar daugiau, kad būtų galima sukurti veiksmingus optinus. Su savo revoliucija išėjimo ketinimų technologija, jūs netgi galite paversti apleistus lankytojus klientais.

Perskaitykite visą „OptinMonster“ apžvalgą.

4. Mielių SEO

Mielių SEO

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) yra nepaprastai svarbus norint nukreipti tikslinį srautą iš paieškos sistemų. „Yoast SEO“ yra geriausias egzistuojantis „WordPress“ SEO papildinys.

„Yoast SEO“ verčia jus pasirinkti svarbiausią raktinį žodį, kai skelbiate turinį, ir tada įsitikinkite, kad tinkamai jį naudojate tame puslapyje. Tokiu būdu galite užtikrinti, kad sutelksite dėmesį į tinkamus raktinius žodžius, kurie siunčia lankytojus, kurie gali būti konvertuojami į potencialius klientus.

Taip pat patikrinkite: geriausi „WordPress“ SEO įskiepiai, skirti padidinti svetainės lankomumą

Taip pat pridedamas SEO fragmentas, skirtas optimizuoti jūsų puslapius ir parametrus, kad visa jūsų svetainė būtų SEO. Be to, joje yra XML svetainių schemų, bandelių, robotų valdymo, kelių fokusavimo raktinių žodžių, automatinio vidinio susiejimo ir dar daugiau.

Perskaitykite visą „Yoast SEO“ apžvalgą.

5. Nuolatinis kontaktas

Nuolatinis kontaktas

Pastovus kontaktas yra viena iš geriausių šiandien teikiamų el. Pašto rinkodaros paslaugų. Tai padeda kurti ir siųsti savo abonentams labai efektyvius el. Laiškus ir generuoti daugiau konversijų. Tai gerai veikia su švino kartos papildiniais, tokiais kaip OptinMonster ir WPforms.

„Constant Contact“ siūlo gražiai suprojektuotų el. Pašto šablonų rinkinį, kad galėtų pradėti savo el. Pašto rinkodaros kampaniją. Galite toliau tinkinti šablonus ir kurti dar gražesnius el. Laiškus.

„Constant Contact“ komandos siūlomas palaikymas yra įspūdingas. Galite gauti palaikymą ištisą parą per tiesioginius pokalbius, el. Paštą ir forumus. Be to, peržiūrėkite šias nuolatinio kontakto alternatyvas, kad gautumėte daugiau galimybių.

6. „BackupBuddy“

Užbaigti „BackupBuddy“ apžvalgą

Labai svarbu reguliariai kurti „WordPress“ failų ir duomenų bazių atsargines kopijas. Atsarginė kopija padės prarasti visą svetainės duomenų bazę ir failus dėl aparatūros gedimo, DDoS atakų, duomenų vagysčių ir kt.

„BackupBuddy“ yra geriausias „WordPress“ atsarginis papildinys, nes jis leidžia lengvai nustatyti išsamias atsargines kopijas, suplanuoti automatines atsargines kopijas, laikyti atsargines kopijas „Cloud“, atkurti ir perkelti svetaines. Be to, tai leidžia greitai nuskaityti kenkėjiškas programas ir išvengti saugumo problemų jūsų svetainėje.

Perskaitykite visą „BackupBuddy“ apžvalgą.

7. W3 bendras talpykla

W3 bendra talpykla

Greitis yra dar vienas svarbus aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį. Beveik pusė jūsų svetainės lankytojų tikisi, kad jūsų svetainė bus įkelta per 2 ar mažiau sekundžių. Dar blogiau, kad dauguma apleis jūsų svetainę, jei nepavyks įkelti per 3 sekundes.

Talpyklos papildinio naudojimas yra vienas iš geriausių būdų pagreitinti jūsų svetainę. Talpyklos papildinys pagerina jūsų „WordPress“ našumą generuodamas statinius failus iš dinamiškos „WordPress“ svetainės.

„W3 Total Cache“ yra populiariausias ir geriausias „WordPress“ talpyklos papildinys. Jis taip pat integruojamas su turinio pristatymo tinklais (CDN) ir padidina jūsų svetainės greitį.

Perskaitykite visą „W3 Total Cache“ apžvalgą.

8. Sucuri

Sucuri

„Sucuri Inc“ yra patikima, visame pasaulyje pripažinta įmonė, siūlanti interneto svetainių saugos programinę įrangą ir paslaugas įvairaus dydžio įmonėms visame pasaulyje..

Naudodamiesi patikimomis saugos priemonėmis, „Sucuri“ apsaugo jus nuo tinklalapių įsilaužimų ir DDoS atakų. Jis visą laiką stebi jūsų svetainės grėsmę saugumui, informuoja jus apie saugos įspėjimus ir pašalina svetainės kenkėjiškas programas.

„Sucuri“ svetainės ugniasienė yra atvirkštinė proxy, filtruojanti visą jūsų srautą per vieną iš įvairių buvimo vietų (POP) visame pasaulyje.

Perskaitykite visą „Sucuri“ apžvalgą.

9. „MemberPress“

„MemberPress“ yra pilnas „WordPress“ narystės papildinys, kuriame yra visos funkcijos, kurių reikia norint sukurti galingą narystės svetainę. Naudodami „MemberPress“ galite apriboti prieigą prie konkrečių puslapių, įrašų, pasirinktinių įrašų tipų ar bet kokių esamų įprastų lankytojų failų.

„MemberPress“ papildinys leidžia jums sukurti kelis narystės lygius per kelias sekundes. Joje yra patobulintos turinio užrakinimo parinktys, kad galėtumėte lengvai užrakinti turinį bet kur.

10. CSS herojus

CSSHero

Jūsų svetainės dizainas yra vienas iš svarbių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti kuriant internetinę savo verslo vietą. Jei nesate dizaineris ekspertas, tinkinti savo „WordPress“ temą bus beveik neįmanoma. Štai kur atsiranda CSS herojus.

„CSS Hero“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ papildinys, leidžiantis pritaikyti bet kurios „WordPress“ temos CSS tiesiogiai iš pagrindinės programos, naudojant tiesioginę peržiūrą.

Tai leidžia lengvai grįžti prie visų jūsų padarytų pakeitimų ir juos anuliuoti. Taip pat galite naršyti po skirtingas būsenas, kad pamatytumėte, kuri jums labiau patinka, tada suaktyvinkite. Tai suteikia galimybę visiškai kontroliuoti svetainės tipografiją, spalvų valdymą ir dar daugiau.

Perskaitykite visą CSS herojaus apžvalgą.

11. „LiveChat“

„LiveChat Inc“

„LiveChat Inc“ yra geriausias tiesioginių pokalbių įrankis, leidžiantis lengvai pridėti pokalbių laukelį savo verslo svetainėje. Pridėję tiesioginio pokalbio laukelį galite susisiekti su savo svetainės lankytojais realiuoju laiku.

Tai padeda jums pateikti greitus atsakymus į lankytojams aktualius klausimus, kurie neleidžia jiems atlikti norimų veiksmų, pvz., Pirkti jūsų produktus. Čia taip pat pateikiamos išsamios ataskaitos apie tai, kaip jūsų pokalbių dėžutė yra patraukli jūsų svetainėje, kad galėtumėte rasti optimalią pokalbių dėžutės vietą.

12. Įdėkite antraštes ir poraštes

Įdėkite antraštę ir poraštę

Ieškai paprasto papildinio, kuris padėtų įterpti kodą į antraštes ir poraštes? Naudodami įskiepį Įterpti antraštes ir poraštes galite lengvai įterpti tokius kodus kaip „Google Analytics“ stebėjimas, meta tikrinimas, tinkinta CSS ir kt. Į savo svetainės antraštę ar poraštę..

Be papildinio turėtumėte rankiniu būdu redaguoti „head.php“ ir „footer.php“ temos failus. Naudodami papildinį galite išsaugoti savo stebėjimo kodą net ir perjungę „WordPress“ temą.

Perskaitykite išsamią antraščių ir poraščių įterpimo apžvalgą.

13. „Envira“ galerija

„Envira“ galerija

Reaguojanti vaizdų galerija gali būti dar viena jūsų verslo svetainėje pageidaujama funkcija, nes tai padeda gražiai parodyti internetinį portfelį.

Norėdami pridėti ir parodyti vaizdų galeriją savo „WordPress“ svetainėje, galite naudoti „Envira“ galerijos papildinį. Tai geriausias turimas „WordPress“ galerijos papildinys.

„Envira“ galerijos papildinyje yra paprastas ir intuityvus „drag and drop“ kūrėjas, skirtas kurti vaizdo galerijas. Be to, galite kurti albumus, atidaryti atvaizdus lengvuosiuose langeliuose ir rodyti juos bet kurioje savo svetainės vietoje.

Perskaitykite visą „Envira“ galerijos apžvalgą.

14. Ištroškę filialai

Ištroškę filialai

Partnerių marketingas yra vienas iš geriausių būdų užsidirbti pinigų internetu. Vykdydami filialų rinkodarą, jūs pasirenkate jums patinkančius produktus, reklamuojate juos internete ir uždirbate komisinius, kai kas nors perka produktus naudodamiesi jūsų nukreipimo nuorodomis..

„ThirstyAffiliates“ yra būtinas „WordPress“ papildinys, jei savo svetainėje reklamuojate dukterinius produktus.

„ThirstyAffiliates“ suteikia paprastą ir pradedantiesiems patogią sąsają, kad „WordPress“ prietaisų skydelyje būtų pridėtos filialų nuorodos. Papildinys leidžia jums uždengti ilgas ir sudėtingas filialų nuorodas į trumpus, gražius URL.

Perskaitykite visą „ThirstyAffiliates“ apžvalgą.

15. „LearnDash“

„LearnDash“

Jei norite sukurti svetainę, kurioje galite parduoti internetinius kursus, kad užsidirbtumėte pinigų, tada galbūt norėsite pažvelgti į kelis geriausius LMS papildinius..

Naudodamiesi „WordPress LMS“ įskiepiu, naudodamiesi įvairiais žaidimų metodais, galite sukurti patrauklų mokinių mokymosi patyrimą, o ne tik įtikinti juos įsitraukti ir pradėti mokytis.

Nors yra keli „WordPress“ LMS įskiepiai, mes rekomenduojame „LearnDash“ parduoti internetinius kursus. „LearnDash“ leidžia kurti ir parduoti narystę, kursų prenumeratas, kursų licencijas ir kt.

Tai yra pradedantiesiems patogus papildinys, leidžiantis nustatyti internetinę mokymosi svetainę be jokių kodavimo įgūdžių.

16. Bendri skaičiavimai

„Shared Counts“ papildinys

Socialinės medijos integracija yra esminė verslo svetainės savybė. Socialinėje žiniasklaidoje yra didžiulis skaičius interneto vartotojų, o vartotojų skaičius nuolat auga. Norėdami pasiekti tą plačią socialinės žiniasklaidos auditoriją, turite integruoti socialinę mediją savo svetainėje.

Bendri skaičiavimai yra vienas iš geriausių įskiepių, padedančių integruoti socialinės žiniasklaidos platformas į savo „WordPress“ svetainę. Papildinys suteikia galimybę pridėti socialinio bendrinimo ir rodyti bendrų skelbimų skaičių „WordPress“ puslapiuose ir žinutėse. Tam, kad būtų rodomas akcijų skaičius, naudojama „SharedCount.com“ API.

Papildinys palaiko visus pagrindinius socialinės žiniasklaidos tinklus, įskaitant „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Stumbleupon“ ir kt.

17. Vienatvė

Gaukite „Soliloquy“ dabar

Skaidrės dažniausiai naudojamos daugelyje verslo svetainių norint parodyti svarbius vaizdus ir pranešimus. Jei žiniatinklio valdytojai nebūtų veiksmingai sukuriantys įspūdį, jie nenaudotų jų taip dažnai.

Jei norite sukurti reaktyvius slankiklius savo verslo svetainėje, „Soliloquy“ yra jums tinkamiausias įrankis. Tai leidžia lengvai ir greitai susikurti stulbinančias savo įmonės interneto svetaines.

Skirtingai nuo kitų rinkoje esančių slankiojančių priedų, „Soliloquy“ papildinyje nėra išsipūtusių funkcijų ir sudėtingų variantų. Jame yra lengvai naudojami nuleidžiamieji elementai, skirti kurti slankiklius. Be to, jame yra iš anksto paruoštų šablonų rinkinys, kad būtų galima pritaikyti jūsų „WordPress“ slankiklius.

Perskaitykite visą „Soliloquy“ apžvalgą.

18. „AdSanity“

„Adsanity-WordPress“ papildinys

Reklama yra vienas geriausių būdų užsidirbti pinigų iš savo verslo svetainės. Norėdami užsidirbti iš savo svetainės naudodami skelbimus, galite naudoti trečiųjų šalių tinklą, pvz., „Google AdSense“, arba parduoti tiesioginius skelbimus.

Nesvarbu, kokius skelbimus naudojate norėdami užsidirbti iš savo svetainės, jums reikės skelbimų tvarkymo papildinio, pvz., „AdSanity“.

„AdSanity“ yra visas „WordPress“ skelbimų valdymo įskiepis, leidžiantis patalpinti skelbimus ir lengvai juos valdyti savo verslo svetainėje. Tai leidžia pamatyti skelbimų peržiūrų ir paspaudimų statistiką. Papildinys turi kelis valdiklius, kad būtų lengviau valdyti skelbimą.

Perskaitykite visą „AdSanity“ apžvalgą.

19. „WooCommerce“

„WooCommerce“

Ar norite integruoti el. Prekybos parduotuvę į savo verslo svetainę? Nesvarbu, ar norite savo svetainėje parduoti skaitmenines, ar fizines prekes, rekomenduojame naudoti „WooCommerce“. Tai yra oficialus „WordPress“ el. Prekybos papildinys.

Pagrindinį papildinį galite atsisiųsti nemokamai. Tačiau galite rasti daugybę aukščiausios kokybės plėtinių, kad galėtumėte patobulinti savo svetainės funkcijas.

Nepraleiskite mūsų ekspertų pasirinkto geriausio „WordPress“ dovanų papildinio.

Perskaitykite visą „WooCommerce“ apžvalgą.

20. „TablePress“

Lentelės verslo svetainėse naudojamos įvairiems tikslams. Lentelėse galite pateikti produktų palyginimus, planus ir kainas, produktų savybes ir dar daugiau. Naudodami lenteles galite pateikti sudėtingą, didžiulį informacijos kiekį.

Taigi, kaip kuriate lenteles? Na, o kodų naudojimas lentelėms kurti gali būti nuobodus, ypač jei nesate kodas. Vietoj to galite naudoti papildinį, pvz „TablePress“.

„TablePress“ leidžia lengvai kurti gražias lenteles, nerašant jokio kodo. Visų pirma, tai taupo jūsų laiką, nes suteikia paprastą platformą lentelėms statyti.

Perskaitykite visą „TablePress“ apžvalgą.

21. BirchPress

beržas

Jei turite verslą, susijusį su paslaugomis, jūsų svetainėje gali reikėti internetinio užsakymo funkcijos. Naudodamiesi užsakymo internetu forma, savo svetainės vartotojams galite leisti internetu užsisakyti jūsų paslaugų paskyrimus. Ši funkcija daro jūsų verslą patogesnį vartotojui.

Norėdami pridėti susitikimų formas savo „WordPress“ svetainėje, mes rekomenduojame „BirchPress“ papildinį.

Susijęs: Geriausios verslo telefono paslaugos, skirtos „WordPress“ (puikiai tinka didelėms ar mažoms svetainėms)

„BirchPress“ yra geriausias „WordPress“ užsakymo papildinys rinkoje. Tai leidžia jums sukurti užsakymo formas, planuoti užsakymą ir priimti mokėjimus internetu. Jis turi paprastą formos sąsają, kad kiekvienas galėtų lengvai naudotis šiuo įskiepiu.

22. Netrukus pasirodysiantis „SeedProd“ puslapis

„SeedProd“

Ar norite greitai sukurti savo verslo tinklalapį? Kai netrukus pasirodys puslapis, galėsite informuoti žmones, kad jūsų svetainė netrukus taps tiesioginė.

„SeedProd Coming Soon Page“ papildinys yra jūsų pagrindinis įrankis palaikymo režimui sukurti ir artimiausiems puslapiams sukurti.

Papildinyje yra atgalinės atskaitos laikmatis, viešas bendrinimas, persiuntimo stebėjimas ir dar daugiau. Tai visiškai reaguojantis ir pradedantiesiems pritaikytas papildinys.

Be to, peržiūrėkite mūsų pasirinktus „WordPress“ netrukus pateiktus papildinius.

23. WP pašto SMTP

WP pašto SMTP

Jei kyla problemų dėl „WordPress“ svetainės pristatymo, tai jums yra šis įrankis. WP pašto SMTP yra plačiai naudojamas „WordPress“ papildinys, kuris išsprendžia jūsų el. pašto pristatymo problemas, sukonfigūravus „wp_mail () PHP“ funkciją naudoti tinkamą SMTP tiekėją.

„WP Mail SMTP“ valdo tie patys žmonės už labiausiai pradedantiesiems draugiškų kontaktinių formų įskiepį „WPForms“. Naudodami „WP Mail SMTP“ galite lengvai išspręsti pristatymo problemas ir pradėti siųsti el. Laiškus per „Gmail“ paskyrą.

Perskaitykite visą WP Mail SMTP apžvalgą.

24. „iThemes“ sauga

„iThemes“ saugumas

Jei ieškote „viskas viename“ „WordPress“ saugos papildinio, tuomet galite pasitikėti „iThemes Security“. Sukurtas „WordPress“ saugos ekspertų, „iThemes Security“ papildinys siūlo papildomą apsaugos lygį jūsų „WordPress“ svetainėms.

Papildinys apsaugo nuo „WordPress“ įsilaužimų, saugumo pažeidimų, kenkėjiškų programų ir dar daugiau, kad jūsų svetainė būtų saugi. Jame yra failų pakeitimų aptikimas, 404 aptikimas, paslėptas prisijungimas ir administratorius, blokuojami blogi vartotojai, griežtas slaptažodžio vykdymas ir tt. Papildinys siunčia jums pranešimus el. Paštu, kai vyksta svarbūs saugos veiksmai..

Perskaitykite visą „iThemes“ saugos apžvalgą.

25. „Google Maps Builder“

maps-builder-pro-plugin

Jei turite fizinį įmonės adresą, tada galite pasidalyti savo vieta su tiksline auditorija. Dalindamiesi savo buvimo vieta, klientams bus lengviau susirasti jūsų verslą.

Norėdami pridėti „Google maps“ savo svetainėje, galite naudoti „Google Maps Builder“ papildinį.

Papildinys leidžia sukurti kelis žemėlapius su keliais vietos žymekliais kiekviename žemėlapyje. Galite sukurti kiekvienos vietos žymeklio pavadinimus ir aprašymus, taip pat tinkinti žymeklio išvaizdą naudodami skirtingas spalvas, raides ir piktogramas.

Perskaitykite visą „Google Maps Builder“ apžvalgą.

Taip pat peržiūrėkite mūsų straipsnį apie geriausias „WordPress“ knygas, įskaitant knygas „WordPress“ svetainėse verslui.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti keletą geriausių „WordPress“ papildinių jūsų verslo svetainei. Jei dar nesate „WordPress“, galbūt norėsite išmokti sukurti „WordPress“ svetainę ir įdiegti „WordPress“ papildinį..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map