Nemokamas el. Pašto temos analizatoriaus įrankis

Kaip veikia mūsų el. Pašto temos analizatorius

Mūsų el. Pašto temos analizatorius leidžia jums parašyti nenugalimas temas, kurių pagalba jūsų el. Laiškai būtų atidaromi ir skaitomi. Štai kaip veikia mūsų įrankis.


1 veiksmas: įveskite el. Pašto temos eilutę

Norėdami nustatyti, kokią el. Pašto temos eilutę galima spustelėti, pateikite norimą temos eilutę analizei.

2 veiksmas: peržiūrėkite savo el. Pašto temos eilutę

Pateikę temos eilutę pamatysite išsamią analizę, kokia tai viliojanti, ir rekomendacijas, kaip ją labiau vertinti paspaudimų..

 • Bendras rezultatas: Siekdami geriausių rezultatų, siekite 70 ar daugiau.
 • Byla: Pavadinimo raidžių temų eilutės paprastai veikia geriau nei mažosios raidės
 • Žodžių skaičius: Žinomos, kad dalyko eilutės, turinčios 4–6 žodžius, geriausiai veikia esant didžiausiai atviro kurso reikšmei
 • Skaičiai: Įrodyta, kad el. Pašto temos eilutė su numeriais bus atvira.
 • Simbolių skaičius: Norint gauti geriausius rezultatus, rekomenduojama išlaikyti maždaug 20 simbolių.
 • Jaustukų skaičius: Naudodami jaustukus savo temos eilutėje, temos eilutė išsiskiria gautuosiuose.
 • Galios žodžiai: Savo temos eilutėje naudokite emociškai sukeliančius galios žodžius, kurie padidina atvirąjį kursą.

3 žingsnis: Remdamiesi analize, patikslinkite dalyko liniją

Remdamiesi el. Pašto temos analizatoriumi, keletą kartų pataisykite ir patikslinkite savo temos eilutę, kol gausite gerą bendrą rezultatą. Bendra nykščio taisyklė yra siekti, kad bendras rezultatas būtų 70 ar didesnis.

Kaip parašyti nenugalimą dalyko eilutę, kad padidintumėte atvirąjį kursą

Ar žinojai, kad vidutiniškai gauna el. Pašto abonentą 13 komercinių el. Laiškų per dieną ir tik apie 20% jų atidaromi (daugiau nei 2 per dieną)?

Tai reiškia, nebent jūsų temos eilutės pakankamai žavi, jūsų el. Laiškai nebus palaidoti gavėjų gautuosiuose jūsų nepastebint.

Taigi, kaip jūs parašytumėte nenugalimą el. Pašto temą, kuri išsiskiria?

Na, nėra stebuklingos formulės, kaip ją parašyti. Tačiau yra keletas skirtingų sėkmės faktorių, kurie reiškia skirtumą tarp dalyko eilutės, kurią jūsų abonentai pastebės (ir atidarys), ir dalyko eilutės, kurią jie praleis tiesiai. Pažvelkime į šiuos sėkmės veiksnius žemiau:

 • Galima nuskaityti: Nepriekaištinga temų eilutė greitai patraukia vartotojų dėmesį.
 • Tobulas žodžių balansas: Dėmesio patraukimas yra tik pusė kovos. Tobulas žodžių balansas skatina paspaudimus ir pagerina jūsų el.
 • Tiesiai prie reikalo: Trumpai paaiškinkite, kas yra jūsų el. Laiške. Neperkraukite ir nesukurkite klaidinančių lūkesčių, nes tai gali sumažinti jūsų galutinę konversiją.

Padarykite nuskaitytiną subjekto eilutę

Jei norite sukurti el. Laišką, kurį pastebėsite ir perskaitysite, turėsite įsitikinti, kad tema įrašo vartotojų dėmesį, kai jie žvalgosi per gautuosius..

Yra keli būdai, kaip patraukti vartotojo dėmesį gautuosiuose.

Naudokite jaustukus:

emojipedia.org yra geriausias šaltinis emodams rasti savo el. Tiesiog ieškokite jaustuko, kurį norite naudoti, ir nukopijuokite jį į savo el. Pašto adresą.

Naudokite pavadinimo dėklą:

Pavadinimo raidžių temų eilutės paprastai veikia geriau nei mažosios raidės. Yra keli skirtingi raidžių rašymo stiliai, tokie kaip „Associated Press“, APA, „Chicago Manual of Style“ arba „MLA Style“.

Jei norite automatiškai rašyti didžiąsias raides savo temos eilutėje, galite naudoti mūsų antraščių analizatoriaus įrankį.

Naudokite galios žodžius

Dėmesio patraukimas yra tik pusė mūšio; el. laiškų atidarymo užtikrinimas yra dar vienas ne mažiau svarbus el. pašto kampanijų aspektas. Naudojant galios žodžius jūsų temos eilutėje yra vienas iš geriausių būdų pagerinti jūsų įkainius.

Turint omenyje tai, kad jūsų interesai yra vengti per daug savo temų. Perdėta temų eilutė daro neigiamą poveikį jūsų reputacijai ir neigiamai veikia galutines konversijas.

Sugalvokite 2–3 temų eilutes

Jūsų pirmoji tema ne visada gali būti pakankamai įtikinama.

Štai kodėl intelektualieji rinkodaros specialistai savo el. Laiškuose visada sugalvoja kelias temas.

Tiesą sakant, rašydami kelias dalyko eilutes priversite kiekvieną iš jų rašyti iš skirtingų perspektyvų. Tokiu būdu galite patikslinti savo pradinę temą ir padaryti ją labiau vertingą paspaudimų.

Naudokite mūsų elektroninio pašto temos eilutės klasifikatorių

Dabar, kai panaudojote mūsų el. Pašto temos analizatorių, kad sugalvotumėte keletą temų eilučių, būtinai išbandykite jas naudodami el. Pašto temos eilutės klasifikatorių. Tai suteikia vaizdinį jūsų temos eilutės vaizdą, kad galėtumėte pamatyti, kaip ji bus matoma gavėjų gautuosiuose. Be to, šis įrankis taip pat leidžia įvertinti temų eilutes 1–100 skalėje.

Norite sužinoti, ar jūsų tema yra pakankamai įtikinanti, kad padidintumėte atvirų kursų skaičių? Tiesiog grįžkite į mūsų el. Pašto temos tikrintuvą ir pradėkite testuoti temą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map