Nemokamas stiprus slaptažodžio generatoriaus įrankis

Kaip veikia mūsų stiprus slaptažodžių generatoriaus įrankis?

Mūsų slaptažodžių generatoriaus įrankis padeda užkirsti kelią grėsmei saugumui gaunant tvirtą slaptažodį.


Geriausias dalykas mūsų slaptažodžio generatoriuje yra tas, kad tvirtas slaptažodis automatiškai sugeneruojamas jums įkeliant puslapį. Taigi viskas, ką turite padaryti, tai nukopijuokite jį ir naudokitės kurdami sąskaitą bet kurioje svetainėje.

Šis įrankis suteikia jums penkias skirtingas parinktis, kad sukurtumėte išskirtinai stiprų slaptažodį bet kuriai paskyrai, įskaitant „WordPress“ administratorių, socialinės žiniasklaidos kanalus ar bet kurį kitą, apie kurį galite galvoti. Slaptažodžio parinktys yra:

 • Didžioji raidė
 • Skaičiai
 • Specialūs simboliai
 • Lengva atsiminti
 • Slaptažodžio ilgis

Numatyta didžiosios raidės ir skaičių parinktys. Slaptažodžio parinktis galite pasirinkti arba panaikinti taip, kaip norite.

Numatytasis slaptažodžio ilgis yra 12. Naudodamiesi mūsų slaptažodžių generatoriumi, jūs netgi galite sukurti slaptažodį, sudarytą iš ne daugiau kaip 50 simbolių.

Jei jums reikia kito slaptažodžio, galite tiesiog spustelėti mygtuką „Reset“.

Kaip išsirinkti tvirtą savo paskyros slaptažodį

Nesvarbu, ar kuriate „WordPress“ administratorių ar bet kurią kitą paskyrą šiuo klausimu, labai svarbu pasirinkti stiprų slaptažodį. Tai reiškia, kaip pasidaryti neįveikiamą slaptažodį, kurį sunku atspėti ir kurį lengva atsiminti? Pažvelkime į 4 skirtingus būdus, kaip sukurti tvirtą slaptažodį.

1. Naudokite slaptažodį generatoriaus įrankį

Slaptažodžio generatoriaus įrankis padeda sukurti saugų slaptažodį, kurio neįmanoma nulaužti. Nors slaptažodžio įrankis yra labai rekomenduojamas generuoti apsaugą nuo įsilaužimo, problema yra ta, kad kiekviena svetainė turi savo taisyklę, kaip turėtų būti slaptažodis. Pvz., Kai kurios svetainės nepalaiko specialių slaptažodžio simbolių, o kitos reikalauja, kad jūs turėtumėte bent 8 simbolius.

Turėsite įsitikinti, kad slaptažodžio įrankyje pateikiamos skirtingos parinktys, kaip sukurti tinkinamą slaptažodį skirtingoms svetainėms.

2. Niekada nenaudokite to paties slaptažodžio kelioms sąskaitoms

Nieko negali būti blogiau už jūsų skaitmeninį gyvenimą, nei naudojant tą patį slaptažodį kelioms vartotojų paskyroms skirtingose ​​svetainėse. Nesvarbu, koks tvirtas jūsų slaptažodis, jis yra tik toks saugus kaip silpniausia svetainė, kurioje nustatėte sąskaitą.

Pvz., Jei jūsų slaptažodis atskleidžiamas pažeidus duomenis svetainėje, rizikuojate sugadinti visas savo paskyras keliose svetainėse, jei naudojate tą patį vartotojo vardą ir slaptažodį.

„Pro“ patarimas: jei jums reikalingas saugus skaitmeninis gyvenimas, nenaudokite to paties slaptažodžio kelioms paskyroms.

3. Pasirinkite slaptažodžio valdymo įrankį

Dabar jūs žinote, kad svarbu turėti skirtingus slaptažodžius keliose paskyrose. Vis dėlto atsiminti visus tuos skirtingų paskyrų slaptažodžius gali būti bauginanti. Čia įsijungia slaptažodžių tvarkymo įrankis.

Slaptažodžio valdymo įrankis yra centralizuotas centras, kuriame visi jūsų slaptažodžiai saugomi ir tvarkomi keliose svetainėse. Tokiu būdu galite turėti tvirtus visų savo paskyrų slaptažodžius, net neprisimindami jų.

Visoms paskyroms, įskaitant „WordPress“ administratorių, socialinės žiniasklaidos kanalus, el. Laiškus ir kt., Tvarkyti rekomenduojame naudoti „1Password“..

„1Password“ ne tik padėtų valdyti visus slaptažodžius, bet ir vienu spustelėjimu suteikia prieigą prie visų žiniatinklio paskyrų..

4. Pasirinkite slaptažodį, kurį lengva atsiminti

Jei verčiau prisimintumėte slaptažodį, o ne juos visus tvarkytumėte naudodami „1Password“, tada galbūt norėsite įsitikinti, kad kiekvieną jūsų nustatytą slaptažodį lengva atsiminti. Štai kodėl mūsų slaptažodžių generatoriuje yra lengvai įsimenama parinktis.

Pasirinkus lengvai įsimenamą parinktį, visos kitos parinktys nebus panaikintos, kad būtų sukurta slaptažodžio frazė, kurią galėtumėte greitai perskaityti ir įsiminti.

Tačiau labai rekomenduojame pasirinkti slaptažodžių tvarkymo įrankį, kad nustatytumėte tvirtą slaptažodį.

Wrap Up: slaptažodžio generatoriaus įrankio naudojimas

Tvirtas slaptažodžių generatorius suteikia keletą galimybių pritaikyti tikslinį slaptažodį. Norėdami tinkinti slaptažodį, galite nurodyti simbolio ilgį ir įtraukti didžiąsias raides, skaičius ir net specialiuosius simbolius. Jei verčiau pasirinktumėte lengvai įsimenamą slaptažodį, o ne atsitiktinai sugeneruotą slaptažodį, tai galite padaryti ir jūs.

Čia yra keletas priežasčių, kodėl turite naudoti slaptažodžių generatoriaus įrankį.

 • Sukurkite tvirtą slaptažodį: Tvirtas slaptažodis apsaugo jūsų sąskaitą nuo spėlionių ir slaptažodžio nulaužimo būdų.
 • Nustatykite slaptažodį, kuris atitiktų slaptažodžio taisyklę: Sukurkite apsaugą nuo įsilaužimo, kuris puikiai atitiktų nurodytos svetainės slaptažodžio taisykles.
 • Pakeiskite slaptažodį, kol rasite gerą atitiktį: Jei jums nepatinka numatytasis slaptažodis, nedvejodami keiskite jį vienu spustelėjimu, kol rasite gerą atitiktį.

Ar jūs visi pasiruošę? Tada eik į priekį ir išsirink savo naujos paskyros slaptažodį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map