10 רשמי הדומיין הזולים הטובים ביותר של 2020 ואיך לבחור אחד

רשם שמות הדומיין הטוב ביותר


האם אתה מחפש את רשם השמות הטוב ביותר לרכישת שם דומיין? כדי להקים אתר, תצטרך לקנות שם דומיין ואירוח אתרים. עם שם הדומיין הנכון, אתה יכול לסכם את הרעיון העסקי השלם שלך למילה או שתיים. זו הסיבה שחשוב לבחור את שם הדומיין המושלם ולקנות אותו מספק הדומיינים הטוב ביותר בשוק.

במאמר זה, נשתף כיצד לבחור את רשם השמות הטוב ביותר לדומיינים עבורכם וצריך להשוות בין מוכרי הדומיינים המובילים.

מכיוון שמדובר במאמר ארוך, אנו נספק תוכן עניינים לעזרתכם:

I. מה רשם שמות תחום?

ב. רשמי שמות הדומיין הטובים ביותר לשנת 2020 (בהשוואה)

III. כיצד לבחור רשם שמות תחום

 1. תמחור
 2. תקופת ההרשמה
 3. תקופת חסד תפוגה
 4. ניצל דומיינים שפג תוקפן
 5. העברת דומיינים ואגרות
 6. שירותי Addon
 7. חוויית משתמש
 8. עמלות נסתרות
 9. שירות לקוחות

מה רשם שמות תחום?

רשם שמות תחום הוא שירות שבו תוכלו להשתמש בכדי לרשום שם עסק לייצוג המקוון שלכם. ישנם מאות ספקי דומיינים בעולם עם מחירים ותכונות שונות.

Nameboy

בדרך כלל אתה יודע את שם העסק שאתה רוצה לרשום. עם זאת, יש מחולל שמות דומיין כמו Nameboy המסייעים למשתמשים גם להפיק רעיונות לשמות עסק וכתובות אתרים. רשמי שמות הדומיינים מוסמכים על ידי ICANN (תאגיד האינטרנט לשמות ומספרים שהוקצו) והם מאפשרים לרשמים אלה לספק שמות דומיין לעסקים ואנשים פרטיים..

רשמי שמות הדומיינים הטובים ביותר לשנת 2020 בהשוואה

חלקנו כיצד לבחור את ספק הדומיין הטוב ביותר עבור שם הדומיין שלך. עכשיו זה הזמן לספר לכם שהמומחים שלנו בוחרים לרשמי שמות הדומיין הטובים ביותר. רשמים אלה ידועים בתכונות שונות ותמחוריהם. אתה יכול לבחור את זה שעונה על הדרישות שלך בצורה הטובה ביותר.

1. Bluehost

Bluehost הוא אחד משמות הדומיין הפופולריים ביותר וספקי אירוח אתרים בעולם. הם מציעים את המחירים הזולים ביותר למתחילים להתחיל. Bluehost מומלצת גם באופן רשמי על ידי גרעין וורדפרס.

התמיכה שלהם היא עוצמתית, ויש להם אפשרויות מרמת מתחילים למשתמשים ארגוניים. עבור משתמשי IsItWP, הם מציעים שם דומיין בחינם, תעודת SSL בחינם, והנחה טובה על אירוח אתרים.

התחל אתר-בלו-הוסט

קבל שם דומיין בחינם באמצעות אירוח Bluehost »

אם אתה מחפש חבילה שלמה שתתחיל מחדש, Bluehost היא הבחירה הנכונה עבורך. הם מציעים אפשרויות קנה מידה נוחות, ותמיד תוכלו לדבר עם צוות התמיכה הידידותי שלהם ככל שהעסק שלכם יגדל.

Bluehost מספק אירוח ייעודי, אירוח WooCommerce, אירוח VPS, אירוח בענן ואירוח מנוהל. יש להם גם תוכניות בהתאמה אישית עבור אתרי האינטרנט הגדולים.

קרא את סקירת Bluehost המלאה שלנו ממומחי אירוח.

2. Domain.com

Domain.com

Domain.com הוא ספק שמות מתחם פופולרי. הם מציעים תמחור סביר עם מספר כלים למתחילים ומתקדמים למשתמשים. בדומה לרשמי הדומיין הפופולריים האחרים, הם גם מספקים חבילות לשם הדומיין ואירוח אתרים. כשאתה קונה את תוכנית האירוח שלהם, תקבל שם תחום בחינם להפעלת האתר שלך.

הם מציעים מתקן פשוט להעברת דומיינים, שירות לעיצוב אתרים, שירות דוא”ל ועוד. Domain.com מציע גם הנחות טובות לרשמי שמות מתחם חדשים.

3. HostGator

Hostgator

HostGator הוא רשם שמות תחום אמין וספק אירוח אתרים. הם מספקים חבילות / חבילות שלמות לרכישת שמות דומיינים ואירוח אתרים יחד. אם אתם מתכננים לקנות איתם אירוח, הם מציעים שם תחום בחינם, אימייל ואירוח אתרים בעד $ 3 לחודש..

יותר מ- 10 מיליון משתמשים מהווים אמון בשירותי אירוח אתרים, ומכיל אותם בין ספקי האירוח המובילים בעולם. הם הבחירה הנכונה למתחילים למשתמשים מתקדמים.

ל- HostGator יש תוכניות משווקים שמשמעותן תוכל לפתוח עסק משלך באירוח אתרים. הם מציעים גם אירוח בענן, אירוח וורדפרס, אירוח VPS, ואירוח ייעודי.

עיין בסקירת HostGator שלנו לקבלת פרטים נוספים.

4. GoDaddy

קדימה אבא

GoDaddy הוא אחד מרשמי הדומיין הפופולריים ביותר בעולם. הם מציעים שמות דומיינים במחירים נמוכים עם כלים ושירותים רבים אחרים, כגון אירוח, בניית אתרים וכו ‘. GoDaddy מאפשרת לך לרכוש שם תחום במחיר הזול ביותר, בדרך כלל $ 0.99 לשנה. עם זאת, חיובי החידוש שלהם גבוהים יותר מרשמי דומיינים אחרים.

בכל פעם שתזדקק לסיוע, אתה יכול לסמוך על תמיכת הלקוחות המצוינת שלהם. GoDaddy ידועה בשירות האיכותי והאמינות שלה. אם תבחר לקנות את חבילות האירוח שלהם, תקבל את שם הדומיין בחינם.

עיין בביקורת GoDaddy המלאה הזו לפרטים נוספים.

5. Namecheap

שם צ'יפ

Namecheap הוא אחד מרשמי שמות הדומיינים הטובים ביותר בשוק המציע תמחור סביר לרישום וחידוש תחום. ל- Namecheap שירותים נוספים כמו אירוח אתרים, אישורי SSL, הגנת WHOIS, DNS בחינם ועוד.

יש להם תמיכה בצ’אט חי מדהים ובסיס ידע נרחב. חוץ מזה הם גם מארחים הדרכות וידיאו למשתמשים שלהם בכדי לעזור ברכישה וניהול של שמות מתחם. אמצעי התשלום שלהם מהיר ומאובטח. הם מאפשרים למשתמשים לבצע תשלומים באמצעות כרטיסי אשראי, כספים או PayPal.

אפשרות החידוש האוטומטי מאפשרת למשתמשים להישאר עם Namecheap לתקופה ארוכה יותר. דמי החידוש שלהם הם סבירים, והם מציעים גם הנחות ברישומי שם תחום חדשים.

6. DreamHost

DreamHost

DreamHost הוא עוד ספק אירוח אתרים מקצועי המציע שם תחום בחינם באמצעות תוכנית האירוח שלהם. הם מציעים מגוון רחב של שירותי אירוח כמו אירוח משותף, אירוח וורדפרס, אירוח VPS, אירוח ייעודי, ואירוח בענן. אתה יכול לבחור את שם הדומיין במחיר רגיל ולחבר אותו לתוכנית האירוח שלך בקלות.

צוות התמיכה הביתי שלהם זמין 24/7 כדי לפתור את הבעיות שלך. תכונות מפתח אחרות כוללות אימות רב-גורמי, sFTP מופעל אוטומטית, ואירוח מאובטח בחינם באמצעות Let’s Encrypt.

אל תחמיצו את הביקורת המלאה הזו של DreamHost.

7. Shopify מחולל שמות עסקיים

מחולל שם העסק של Shopify

מחולל שם העסק של Shopify הוא אחד מכלי הגנרטור של שם הדומיין הפופולריים והחינמיים של Shopify. זה מאפשר לך לבדוק את זמינות שם הדומיין באופן מיידי.

זה גם מציע את שמות הדומיינים על סמך הקטגוריה העסקית שלך. אתה יכול לבחור את סוג העסק במהלך חיפוש אחר שם תחום. זה מספק לך מאות הצעות על סמך מילת המפתח שלך.

8. BuyDomains

BuyDomains

BuyDomains הוא רשם שמות תחום מובחר.

שמות דומיין פרימיום הם שמות תחום שכבר רשומים אך זמינים לרכישה מצד שלישי. תחומים אלה הם לעתים קרובות בלתי נשכחים, קצרים יותר וניתנים למיתוג משם תחום חדש וזו הסיבה שהם יקרים יותר.

זה מאפשר לך לבחור מבין קטגוריות מרובות כדי למצוא את שם הדומיין לעסק שלך ביעילות. אתה יכול ללחוץ על כל סוג שהוא ומציג את שמות הדומיינים הפרימיים הזמינים עם המחירים שלהם. אתה יכול להסכים למחיר שלהם או להציע הצעה.

9. GreenGeeks

GreenGeeks

GreenGeeks הוא עוד ספק אירוח אתרים המציע שם תחום בחינם כשאתה נרשם לתכנית אירוח אתרים. GreenGeeks הינה ספקית אירוח אתרים ידידותית לסביבה הראשונה בעולם.

זה מאפשר לך לרשום TLDs כמו .com, .net, .org, .info וכו ‘. תמיכת הלקוחות האמינה שלהם זמינה 24/7 באמצעות צ’אט חי וטלפון.

לפרטים נוספים, עליך לבדוק את סקירת GreenGeeks המלאה הזו.

10. iPage

iPage

iPage הוא אחד משירותי אירוח אתרים הזולים ביותר המאפשרים לך לרשום שם דומיין בחינם תוך כדי הרשמה לתכנית אירוח אתרים. מלבד שם דומיין בחינם תקבלו תעודת SSL בחינם, בונה אתר גרירה ושחרור, תעודת SSL בחינם ועוד, עם תוכניות האירוח הזולות שלהם..

אתה יכול לוותר על דמי ההרשמה לשנה הראשונה. לאחר מכן אתה נדרש לשלם את דמי החידוש הרגילים.

אל תחמיץ את סקירת iPage שלנו למידע נוסף.

כיצד לבחור רשם שמות תחום

לפני שתבחר רשם שמות תחום, תצטרך לבדוק כמה דברים בסיסיים, כמו דומיינים ברמה העליונה (TLD). הדומיינים ברמה העליונה (.com, .net, .io, .biz וכו ‘) הם חלק ממערכת שמות הדומיינים (DNS) ולא כל הרשמים מציעים את כל ה- TLD. נראה דוגמא למבנה התחום להבנה טובה יותר.

לדוגמה: www.mywebsite.com

במבנה דומיין זה ‘www’ הוא הפרוטוקול, ‘אתר האינטרנט שלי’ הוא שם העסק שלך או תחום ברמה השנייה (SLD) ו- ‘.com’ הוא התחום ברמה העליונה (TLD). אתה יכול לבחור כל TLD שאתה צריך, על אף שתצטרך לבדוק אם רשם הדומיינים שלך מוכר אותו או לא.

קל, נכון?

חיפוש שם הדומיין צריך להיות פשוט ואינטואיטיבי. לפעמים אתה יודע איזה שם תחום אתה צריך לרשום. אבל, אם אתה מבולבל בעניין, מערכת החיפוש החכמה צריכה גם לתת הצעות בתוצאות החיפוש כדי לעזור לך לבחור את שם העסק שלך..

חפש דוגמאות

להלן כמה היבטים רבים נוספים עליהם נוכל לעזור לך לבחור את רשם השמות הטוב ביותר עבור שם הדומיין שלך.

1. תמחור

תמחור הוא תכונת המפתח שיכולה לגרום לאי או החלטתך לרכוש שם תחום מרשם ספציפי. תהליך ברירת המחדל של מרבית הרשמים כולל חיפוש בשם תחום, בדיקת זמינות תחום ורכישה.

עם זאת, ישנם כמה מוכרי דומיינים שלא מקפידים על תהליך זה פשוט ככל שזה נשמע. יתכן כי תוספים, חיובי שירות נסתרים, דמי חידוש נוספים וכו ‘. חשוב לדעת מתי רשם הדומיינים אינו כנה בתמחור, ואם יש היבטים נסתרים, אינך רואה.

הקפד לבדוק את המחירים הכוללים של שם דומיין כולל כל החיובים הנסתרים לפני ביצוע הרכישה.

2. תקופת ההרשמה

אתה יכול לרשום את שמות הדומיינים במשך כמה שנים שאתה רוצה. אין הגבלה מכריחה אותך לקנות אותו למשך שנה בלבד. אם תבחר לרכוש שם תחום במשך יותר משנה, תחסוך את דמי החידוש הנוספים שתצטרך לשלם בכל שנה. עם זאת, תצטרך לחדש את שם הדומיין לפני שהוא יפוג להמשך השירות.

תקופת רישום תחום

ניתן להאריך את תקופת ההרשמה בכל עת במהלך השנה או בזמן תום הדומיין שלך. רוב רשמי הדומיינים שולחים דוא”ל ומודיעים למשתמשים על תאריך התפוגה. זה עוזר בחידוש התחום שלך לפני תפוגה.

3. תקופת חסד תפוגה

במקרה, אתה שוכח לחדש את שם הדומיין בזמן והוא יפוג, אז רשם הדומיינים שלך צריך להמתין חודש לפני מחיקתו מהרשימה שלו. זה נקרא תקופת חסד התוקף. לאחר הסרת שם הדומיין שלך, הוא יהיה זמין לציבור ותוכל לאבד אותו.

תקופת החסכון לפקיעה היא הזדמנות למשתמשים לחדש את שם הדומיין שלהם לאחר תאריך התפוגה. יתכן שחלק ממוכרי הדומיין לא יציעו את תקופת החזקת התוקף ותמחק את הדומיין שלך מייד עם תום התוקף. במקרה כזה, עליכם להיזהר ולחדש את שם הדומיין לפני תאריך התפוגה.

אנו ממליצים לבחור ספק תחום המציע תקופת חסד. ככה יהיה לך מספיק זמן לחדש את שם הדומיין שלך. דרך קלה נוספת היא להגדיר את שם התחום שלך על חידוש אוטומטי. זה יחסוך לך זמן וייתן לך שקט נפשי.

4. ניצל דומיינים שפג תוקפם

זהו נוהג נפוץ בקרב רושמי תחום. לאחר שתוקף הדומיין שלך פג ולא מתחדש בזמן החסד, הרשם מכין אותו למכירה פומבית. מכירה פומבית או היוון זה מבוססים על הפופולריות של שם הדומיין. אם שם התחום שלך נפוץ, הרשמים מבקשים סכום כבד מההצעה.

הצעות דומיין

עם שמות דומיין ייחודיים ולא רצויים, הרשם נדבק לסכום הגבוה מהמחיר בפועל כדי לנצל את התחומים שפג תוקפם. אם אתה רוצה להמשיך עם שם הדומיין שלך, הקפד לחדש אותו בזמן כדי להימנע מתשלום נוסף בהמשך.

5. העברת דומיינים ואגרות

זה לא קשה כמו שזה נשמע להעביר את הדומיין שלך מרשם למשנהו. בהתחלה, אתה עשוי לקנות דומיינים מכל רשם, אך תצטרך מוכר דומיינים אמין לעסק לטווח ארוך. שם דומיין רשאי להעביר לאחר 60 יום מיום הרכישה.

אנו נשתף את רשמי שמות הדומיינים הטובים ביותר למטה במאמר זה, כך שתוכלו לבחור בצורה חכמה. אבל לפני כן, כדאי לדעת על דמי ההעברה.

רושמי תחום גובים תשלום בכדי להעביר את שם הדומיין לרשמים אחרים. דמי העברה אלה יכולים להגיע עם דמי שירות נסתרים שכדאי לדעת לפני שעובדים אותם. אם יש לך שמות דומיינים רבים הרשומים אצל מוכר אחד, אתה יכול גם לבצע עסקה כדי לחסוך קצת כסף בהעברות בכמות גדולה.

6. שירותי Addon

באופן כללי, לרשמי שמות הדומיין יש מוצרים אחרים כמו אירוח אתרים, אישורי SSL, שירותי דוא”ל וכו ‘. כל עוד הם לא מחייבים אותך לקנות את התוספים בדומיין שלך, זה בסדר. אתה יכול להסיר את ההמחאות מההרחבות ולשלם עבור שם התחום שלך בלבד.

תוספות תחום

עם זאת, ישנם מספר רשמי דומיין שמאלצים אותך לרכוש שירותי addon עם שם הדומיין שלך. במקרה כזה, עליך לחפש ספק טוב יותר בעת רישום שם הדומיין שלך ולא לשלם עבור השירותים שיש להם ערך מועט או חסר לך.

7. חווית משתמש

כפי ששיתף בעבר, בענף הדומיינים יש מאות רשמים שהוסמכו על ידי ICANN. כל רשם מגיע עם השירותים, התכונות והתמחור שלו. תוכלו לחפש ביקורות ולקרוא מה יש למשתמשים לומר על השירות שלהם.

חוויות משתמש עוזרות תמיד בבחירת רשם השמות הטוב ביותר לדומיין. הם מראים בבירור את היתרונות והחסרונות של רשם, כך שתוכלו להחליט לגבי ספק תחום לפני שתרכשו את שם העסק המקוון שלכם.

8. עמלות נסתרות

כשאתה מתחיל את העסק שלך, אתה עשוי לחפש רשם דומיינים המציע שמות דומיין בעלות נמוכה ואין בו עמלות נסתרות. עם זאת, העלויות הנסתרות יכולות להשפיע עליך בכל שלב. בקטע התמחור שלמעלה דיברנו על אישור התמחור הכולל עם ספק הדומיין. אך גם עמלות נסתרות חשוב לדון בנפרד.

חלק מרשמי הדומיין רואים שאין צורך להציג תמחור כנה. הדרך הטובה ביותר לגלות את העמלות הנסתרות היא על ידי התבוננות בשלט * עם מחיר הדומיין. זה מציין שהמידע אינו מלא.

עליך לעקוב אחר השלט * כדי לראות את ההודעה המוזכרת איתו. אם אינך בטוח, דבר עם נציג רשם הדומיינים. לפעמים העמלות הנסתרות הן כה רבות עד שהן יכולות להשפיע מאוד על התקציב שלך. היו בטוחים במאת האחוזים לגבי התמחור לפני שתלחצו על כפתור השכר.

9. תמיכה בצ’אט חי

תמיכת לקוחות נפוצה בשירותי אירוח אתרים. מרבית רושמי הדומיין מעדיפים תמיכה בדוא”ל או תמיכה מבוססת כרטיסים. הם מוסיפים שאלות נפוצות / בסיסי ידע באתרי האינטרנט שלהם כדי לענות על השאלות הכלליות של המשתמשים. עם זאת, מעטים מספקים מציעים גם תמיכה בצ’אט חי לרכישת דומיין.

תמיכה בצ’אט חי מסייעת למתחילים לקבל פתרונות במהירות. לדוגמה, אם ברצונך להוסיף את שרתי השמות כנגד שם הדומיין שלך ואתה חדש במרכז השליטה בניהול תחום, תוכל לבקש מנציג תמיכה שיסיים את זה..

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לך ללמוד כיצד לבחור את רשם השמות הטוב ביותר לרכישת הדומיין שלך.

אם נהניתם מהפוסט הזה, אולי תרצו גם את המדריך הצעד-אחר-צעד שלנו כיצד לפתוח בלוג.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map