10 המתווכים הטובים ביותר בתחום שמות התחום 2020 (בהשוואה)


תוהה כיצד לקנות ולמכור שמות דומיינים במחיר הוגן?

ישנן שתי דרכים פופולריות לרכוש או למכור את שמות הדומיינים שלך.

 1. אתרי מכירה פומבית: אתר מכירות פומביות הוא מקום נהדר למצוא שמות דומיינים המופיעים על ידי בעלים למכירה. קונים יכולים להגיש הצעה לדומיינים שהם אוהבים ולחכות לסיום ההצעה. כמו כל אתרי המכירות הפומביות, המכירה עוברת לכל המרבה במחיר. אתה יכול להשתמש בפלטפורמה זו כדי לקנות דומיין או לרשום את הדומיין שלך למכירה.
 2. חברת תיווך אמיתית: מתווכי שמות דומיינים הם סוכנים שפונים למוכר שם דומיין ומשא ומתן על מחיר הוגן בשמך. אם וכאשר הם מגיעים בהצלחה להסכם, מתווכים מקבלים עמלה מהמכירה.

שתי האפשרויות טובות לא פחות בכל מה שקשור להתמודדות עם מכירה ורכישה של שמות מתחם. אם אתה סוחר מנוסה, אתרי מכירה פומבית יכולים להיות האפשרות הטובה יותר עבורך.

עם זאת, אם אתה חדש בקניה ומכירה של שמות מתחם, ייתכן שתעדיף חברות תיווך מכמה סיבות. אבל יותר מזה בכמה רגעים.

בפוסט זה נספר לכם על כמה מאתרי המכירות הפומביות הפופולריות ביותר בשוק וכיצד חברות תיווך אמיתיות יכולות לעזור לכם להשיג את הדומיין הרצוי עבור החברה שלכם..

עם זאת, ראשית, בוא נדבר מדוע חברות מתווכים עשויות להיות ההימור הטוב ביותר שלך רק אם אתה מתחיל לצאת לדרך.

בחירת חברת מתווך שמות דומיין

שימוש במתווך לקנייה או מכירה של שמות מתחם יכול להיות בעל יתרונות רבים. בין אם אתה קונה או מוכר, זה מצב של win-win עבור כולם. להלן כמה מהיתרונות של שימוש במתווך.

 • לעולם לא תצטרך לדאוג למשא ומתן. הם ידאגו לכל דבר עם כישורי המשא ומתן המומחים שלהם.
 • אם אתה מוכר, סביר להניח כי מתווכים מכירים קונים פוטנציאליים ויש להם הבנה ברורה של מה אתה יכול לצפות.
 • לרוב מתווכי הדומיינים הנחשבים יקיימו קשרים טובים עם מספר בעלי תחום איכותיים. אז כקונה, אתה יכול לקבל גישה מיידית לרשימת תפוצה איתנה ללא שיחות קרות.
 • הם יכולים לעזור לך להגן על האנונימיות שלך כלקוח.
 • הם ידאגו להעברת דומיינים וניירת עבורך.

ואלה רק חלק מהיתרונות. בשורה התחתונה הם יעשו עבורך את כל ההרמה הכבדה כדי שתוכל להתמקד בהיבטי הליבה של העסק שלך.

כעת נראה כמה מאתרי מכירות פומביות וחברות תיווך שמות דומיין בהן תוכלו לבחור.

אתרי תיווך בשמות דומיינים

1. Domain.com

Domain.com

Domain.com הוא פלטפורמה נהדרת לכל מי שמתמודד עם שמות מתחם. כאן תוכלו לחפש בקלות אחר הדומיינים שלכם, למצוא הרחבות דומיין חדשות, להגן על הדומיין שלכם ועוד.

הוא מציע גם בחינם בואו להצפין SSL, אשר מגן על הדומיין שלך על ידי נעילתו מפני העברות לא מורשות. זה אפילו יעביר באופן אוטומטי כתובות דוא”ל תחת הדומיין שלך לכל כתובת דוא”ל חוקית אחרת במידת הצורך.

2. תיווך GoDaddy

תיווך גודאדי

תיווך GoDaddy הוא אפשרות נהדרת להשיג את הדומיין המועדף עליך אם הוא כבר מופיע תחת שם של מישהו אחר.

שירות מתווך הדומיינים ב- GoDaddy יעשה ככל יכולתו כדי ליצור קשר עם רושם שמות הדומיינים הנוכחי ולנסות ולנהל משא ומתן לרכישתו. הסוכנים מקבלים מקסימום 30 יום לסיים את העסקה עבורך.

3. שוק Uniregistry

Uniregistry, מתווכי דומיינים

Uniregistry Market הוא רשם תחומי קמעונאות ונותן שירות למקצוענים בהם תוכלו לקנות, למכור ולחנות את שמות הדומיינים. על ההצטרפות לתכנית אין חיובים נוספים. אתה יכול פשוט להירשם ולהתחיל למכור מיד.

זה תומך גם באפשרויות תשלום שונות כמו PayPal, Wire ואחרות. קניית שם תחום באמצעות Uniregistry היא קלה לחלוטין. אתה יכול אפילו לנהל משא ומתן על עסקה עם הבעלים הנוכחי של כל תחום שאתה רוצה. לאחר שתסכימו על המחיר, תוכלו להתקדם עם המכירה המאובטחת, ואחריה העברת הדומיין החדש שלכם.

4. Namecheap

NameCheap, מתווכי דומיינים

Namecheap הוא מתווך שמות דומיינים איכותי נוסף המאפשר לך למכור ולקנות דומיינים לעסק שלך. Namecheap מציעה מחיר סביר גם לרישום תחום וחידוש.

זה גם מאפשר ללקוחות שרכשו מהם שם דומיין לפרט את הדומיינים למכירה במחיר קבוע. בגין כך, לא תחויב בעלות נוספת. אם הדומיין הרשום שלך נמכר, תצטרך לשלם 10% מהמחיר ל Namecheap כעמלה. זה נמוך בהשוואה למה שברוקרים אחרים של שמות דומיינים אחרים גובים מהמשתמשים שלהם.

5. סדו

Sedo,

סדו הוא מתווך פופולרי נוסף בשם שמות שמאפשר לך לקנות, למכור או להחנות את שמות הדומיין שלך עם טונות של שירותים נוספים כמו העברה בחינם, חניה חינם וכן הלאה. אתה יכול לרשום את שמותיך למכירה ללא דמי רישום.

עם זאת, כמו כל מתווכי התחום האחרים, גם הם יגבו מכם עמלה בכל מכירה שתבצעו. בסדו העמלה שתשלם תהיה תלויה בסוג הרישום וב- TLD שאתה מרוויח. באופן אידיאלי, זה יכול לנוע בין 10% ל 20%.

6. DomainAgents

DomainAgents

בדיוק כמו שהשם מרמז סוכני תחום מתמחה בקנייה ומכירה של שמות מתחם. היא מציעה פלטפורמה אמינה עבור מוכרים וקונים למכור או לרכוש שמות דומיינים בצורה הוגנת לשני הצדדים.

באמצעות Doman Agents, אתה יכול לקנות דומיין בשתי דרכים שונות: או על ידי הצעה או רכישה ישירה של קנה את זה עכשיו שם מהשוק. כאשר קונה פוטנציאלי מעוניין לבצע רכישה, הם יכולים לקנות אשראי סוכני דומיין ולזהות את שם הדומיין שהוא מעוניין לרכוש. לאחר מכן הם יצרו קשר עם בעל התחום כדי להציע הצעה מטעם הקונה. הבעלים יקבל הודעה על ההצעה, ומשא ומתן יכול להתחיל.

7. אחזקות תחום

אחזקות דומיין מקלה עליכם לקנות, למכור ולהעריך שמות תחום. אם אתה מעוניין לקנות שם דומיין, אתה יכול לשכור מומחה לענף כדי למצוא שם בשבילך.

מצד שני, אם אתה רוצה למכור דומיין, אתה יכול ליצור קשר עם אחזקות דומיין על ידי מילוי טופס יצירת הקשר שלהם. הוא גם מציג רשימה של מכירות הדומיין הגבוהות ביותר בכל הזמנים. אתה יכול לבדוק אותם כדי לקבל השראה.

אתרי מכירה פומבית של דומיינים

1. מכירה פומבית של GoDaddy

מכירה פומבית של דומיינים, מתווכי דומיינים

מכירה פומבית של GoDaddy היא בחירה פופולרית בכל הקשור לקנייה ומכירה של שמות דומיין לעסק שלך. אתה יכול להצטרף לשוק זה על ידי תשלום דמי הרשמה קטנים של $ 4.99 לשנה. ברגע שאתה חבר, אתה יכול להציע ולרכוש שם דומיין או לרשום את שמות הדומיין שלך למכירה ללא חיובים נוספים.

כאשר אתה מפרט את הדומיין שלך למכירה אתה יכול:

 • קבע מחיר קנה עכשיו
 • ערכו מכירה פומבית והפכו אותה לציבורית למשך שבוע
 • קבל או דחה הצעות של קונים או הגש הצעה נגדית

אם הדומיין שלך נמכר במחיר שמתחת ל- $ 5000, GoDaddy יגבה עמלה של 15% עד 20%. אבל אם תוכלו למכור אותו בעלות גבוהה יותר של $ 5001 – $ 25000, העמלה תהיה 1000 $ פלוס 15% על הסכום שמעל 5000 $..

החדשות הטובות הן שאם אתה קונה מהם דומיין, אינך צריך לדאוג לאף אחד מדמי העמלה האלה.

למידע נוסף על GoDaddy כאן.

2. פליפה

פליפה, מתווכי דומיינים
פליפה הוא אחד השווקים המובילים לקנייה ומכירה של נכסי אינטרנט שונים כמו שמות דומיינים, אתרים ואפליקציות עבור ארגונים קטנים וגדולים.

אם אתה קונה שם דומיין, תוכל לסנן את החיפוש שלך על סמך מחיר, גיל והרחבת הדומיין כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר. שמות הדומיינים רשומים תחת מגוון רחב של מחירים. שמות אלה זמינים למכירה פומבית או למכירה ישירה.

חלקם יכולים לעלות לכם עד $ 1.

אתה יכול לצפות בדומיינים שאתה מעוניין בהם, לעקוב אחר מכירות פומביות או להיכנס למכירה פומבית על ידי מתן הצעות מחיר לשמות דומיין. אם ההצעה שלך תתקבל, תוכל לעקוב אחר הנחיות התשלום של פליפה לביצוע הרכישה שלך.

קל לרשום את שמות הדומיינים למכירה בפליפה. אתה יכול להתחיל למכור את הדומיין שלך מייד לאחר יצירת חשבון עם Flippa.

3. eBay

תחומי eBay, מתווכי דומיינים

איביי הוא אחד מאתרי המכירות הפומביות המקוונות ביותר בעולם. לכן לא צריך להיות מפתיע של- eBay יש קטע ספציפי לרישומי שמות מתחם שממנו תוכלו לרכוש או למכור את הדומיינים. כדי לקנות שם דומיין, תחילה עליך להירשם לחשבון בחינם. אינך צריך לשלם מחירים נוספים עבור קניית דומיין.

אם אתה מוכר, תוכל לקבל עד 50 רישומים ללא תשלום בחשבון החינמי שלך. אבל אם אתה רוצה למכור יותר מ- 50 דומיינים, תצטרך לשדרג לתוכנית חנות eBay. הם יגבו מכם 27.95 דולר לחודש עבור התוכנית הבסיסית, הזקוקה לחידוש שנתי. בין אם יש לך מנוי לחנות ב- eBay ובין אם לא, עבור כל דומיין שאתה מוכר באמצעות eBay, תצטרך לשלם עמלה של 10%.

אלה כמה מתווכי שמות דומיין ואתרי מכירה פומבית שתוכלו לבדוק אם אתם מעוניינים לקנות או למכור שמות דומיין. בינתיים, אולי תרצה גם לדעת כיצד לרשום שם דומיין בחינם.

ואם אתה קונה דומיין, סביר להניח שהצעד הבא שלך יבנה את האתר החדש שלך. לשם כך, עיין במשאב מועיל זה שילמד אותך כיצד ליצור אתר.

אנו מקווים שמאמר זה מועיל ואם כן, אל תהסס לשתף אותו עם חבר.

האם יש לך טיפים שימושיים לקנייה או מכירה של שמות דומיין שלא כיסינו במאמר זה? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן. נשמח לשמוע את מחשבותיך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map