10 ספקי אירוח הדוא”ל הטובים ביותר 2020 (בהשוואה וביקורת)

ספקי אירוח-דוא


מחפש את ספקי אירוח הדוא”ל הטובים ביותר עבור העסק הקטן שלך?

אם רכשת שירות אירוח אתרים כדי לפתוח את העסק שלך באופן מקוון, יתכן ששמת לב ששירותי אירוח רבים מציעים אפשרות מובנית לארח את הדוא”ל שלך..

אמנם זה דבר נהדר עבור כל מי שרק התחיל את דרכו, אך עבור רבים זה מגיע עם החיסרון. והגדול שבהם הוא התכונות המוגבלות שלו. זה כששירותי אירוח אימיילים נכנסים לתמונה. בשונה מהאפשרויות המובנות המוצעות על ידי שירותי אירוח אתרים, עם שירותי אירוח בדוא”ל תוכלו להבטיח שכל דוא”ל שתשלח יועבר למשתמשים שלך..

חוץ מזה אתה יכול לקבל שליטה מלאה על הדוא”ל שלך. ובגלל התמיכה המדהימה שלהם, אתה יכול להתרכז אך ורק בעסק שלך בלי שתצטרך לדאוג למשהו בגלל התצורה או ההגדרות שלו.

כיצד למצוא את ספק אירוח הדוא”ל הטוב ביותר

באופן כללי, יש כמה גורמים שיש לקחת בחשבון לפני שאתה בוחר לספק שירותי אירוח דוא”ל טובים. בואו נראה כמה מהם:

 • תחום מותאם אישית: בדוק תמיד אם זה מאפשר לך להשתמש בדומיין דוא”ל מותאם אישית או לא.
 • ערבות משלוח: סביר להניח שהדוא”ל שלך יגיע לתיבת הדואר הנכנס של הנמענים, במקום לתיקיית דואר זבל.
 • קיבולת שליחת קבצים: בדוק אם ספק אירוח הדוא”ל שלך מאפשר לך לשלוח קובץ מצורף ענק לחשבון שלך. הקבצים הגדולים יותר שתוכלו לשלוח ייטב.
 • זמן עבודה: אין טעם לבחור שירות אירוח אם הוא אינו יכול להבטיח זמן פעולה של 99.9%.
 • אבטחה: חשוב מאוד לשמור על הודעות הדוא”ל שלך ללא ספאם או כל איום זדוני אחר.

1. Bluehost: אירוח דוא”ל עם תחום דוא”ל בחינם

דוא

Bluehost הוא אחד מספקי האירוח הדוא”ל הפופולריים והטובים ביותר המציע שירותי אירוח בדוא”ל לצד אירוח אתרים. בעזרת שירותים אלה תוכלו לקבל תחום חינמי למשך שנה שלמה וליצור אימיילים בלתי מוגבלים לעסק שלכם. בגלל האבטחה החזקה שלה באמצעות IMAP, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהמיילים שלך מאובטחים תמיד מפני איומים שעלולים להיות פגיעים. הוא מציע גם 3 פתרונות דוא”ל שונים כדי לשמור על הדואר האלקטרוני שלך מאובטח.

Bluehost מאפשר לך ליצור 5 חשבונות דוא”ל עם כל תוכניות אירוח אתרים. אתה גם לא צריך לדאוג לזמן הפעילות שלו מכיוון של- Bluehost יש רשומה מבריקה של שמירה על 99.99% אורך זמן.

קרא את הביקורת המלאה שלנו על Bluehost כאן.

2. SiteGround: ספק אירוח הדוא”ל המאובטח הטוב ביותר

אירוח דוא

SiteGround הוא עוד ספק אירוח דוא”ל פנטסטי שאתה יכול לבדוק. זה כבר הטביע את חותמו כספק מוביל בתחום שירותי אירוח אתרים לעסקים קטנים וגדולים. ושירותי אירוח הדוא”ל שלו טובים באותה מידה מבחינת התכונות ואפשרויות האבטחה.

על ידי בחירה ב- SiteGround, באפשרותך לשלוח עד 400 אימיילים בשעה. לכל דוא”ל שאתה שולח יכול להיות עד 40 נמענים ואם דוא”ל לא נמסר, הוא ינסה שוב לשלוח אוטומטית תוך 24 שעות. אתה יכול להיות בטוח גם באבטחת הדוא”ל שלך מכיוון שהיא מאפשרת כברירת מחדל את תכונת SpamExpert עבור כל משתמש.

קרא את הביקורת המלאה באתר SiteGround כאן.

3. HostGator: אירוח דוא”ל הטוב ביותר עם כתובות דוא”ל ללא הגבלה

HostGator, שירותי הגירה בחינם

HostGator הוא ספק שירותי אירוח אימיילים מדהימים המציעים שירותי אירוח אימיילים מאובטחים וחזקים למשתמשים שלה. זה מאפשר לך לארח את הדוא”ל שלך בשרת משלך. לאחר יצירת הדוא”ל, אתה יכול לגשת אליהם דרך דואר אלקטרוני או דרך הטלפון שלך על ידי הגדרת לקוח אינטרנט לבחירתך.

החלק הטוב ביותר הוא שעם כל תוכניות אתה מקבל חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים. HostGator מבטיח זמן uptime של 99.98%.

4. G Suite: אימיילים עסקיים עם Gmail

דוא

GSuite הוא לא רק ספק אירוח הדוא”ל הממוצע שלך. זהו כלי ניהול עסקי מלא המאפשר לך גישה מלאה לכל כלי הארגון והאבטחה של Google. זה יכול לעזור לך לייעל את העסק שלך ללא כל עזרה מקצועית.

הוא מציע אפשרויות מצורפות לדוא”ל של 25MB ומאפשר לך ליצור מספר בלתי מוגבל של דוא”ל קבוצתי. מלבד Gmail לעסקים, הוא מאפשר לך גישה לכל אפליקציות גוגל, כולל Google Drive, Docs, Voice וכו ‘.
למדו כיצד ליצור דוא”ל מקצועי באמצעות G Suite כאן.

5. אירוח A2: אירוח בדוא”ל עם אחריות מובנית

אירוח @, הגירה חופשית

A2 Hosting מציעה שירותי אירוח אימיילים מאובטחים ואמינים שמבטיחים שהודעות הדוא”ל שלך נשלחות ומתקבלות ללא כל בעיה. כספקית אירוח אתרים, הם מציעים גם כתובות דוא”ל בלתי מוגבלות עם אפשרויות העברה ומשיבה אוטומטית. אתה יכול גם לקבל קיבולת אחסון בלתי מוגבלת בה כל אחת מההודעות שלך תאוחסן עד שתמחק אותן בעצמך.

A2 Hosting מגבה אוטומטית את כל ההודעות שלך כדי להבטיח שהכל בטוח ומאובטח. ה- cPanel ידידותי למשתמש שלהם הופך את התצורות וההגדרות לקלות. הדבר הטוב ביותר ב- A2 Hosting הוא שהם מציעים בכל עת אחריות להחזר כספי בגין כל שירות שאינו בשימוש.

להלן מידע נוסף על אירוח A2.

6. אינטרנט נוזלי: אירוח בדוא”ל באמצעות אירוח מנוהל

אינטרנט נוזלי, אירוח בדוא

אינטרנט נוזלי הוא עוד שירות אירוח דוא”ל אמין המציע תכונות נהדרות. התוכנית הסטנדרטית מציעה שטח אחסון של 25 ג’יגה-בתים ותומכת בקבצים מצורפים של 50MB. זה גם מאפשר לך לייבא את הדוא”ל שלך מפלטפורמות אחרות כמו Gmail ו- Outlook בקלות.

אתה יכול לקבל את הגמישות להגדיר מסנני דואר אלקטרוני וכללים במידת הצורך. מלבד זאת, הוא מציע גם POP, SMTP, גישה ל- IMAP והגנה מפני דואר זבל איכותית. הוא מציע כמה תוכניות עם תכונות שונות. ככל שהתוכנית שלך גבוהה יותר כך תוכל לקבל יותר תכונות.

קרא את הביקורת שלנו באינטרנט נוזלי כאן.

7. iPage: ספק האירוח בדוא”ל הזול ביותר

iPage

iPage הוא שירות אירוח דוא”ל נוסף שבעזרתו תוכל ליצור כתובות דוא”ל בלתי מוגבלות לעסק שלך. זוהי אפשרות נהדרת עבור בעלי עסקים קטנים שצריכים ליצור כתובות דוא”ל לעובדיהם.

הוא מציע גם את העברת הדואר האלקטרוני ואת פונקציית המגיב האוטומטי המקלה עליך לשמור על קשר עם הלקוחות שלך אפילו בהיעדרך. כדי להבטיח שחשבון הדוא”ל שלך מוגן מפני איומים, הוא מציע תמיכה ב- IMAP.

למידע נוסף על iPage כאן.

8. אירוח InMotion: פלטפורמת אירוח דוא”ל נוספת

InMotion Hosting הוא פלטפורמת אירוח אימייל מדהימה בהצטיינות בשירות אירוח אתרים למי שמחפש דוא”ל ואירוח אתרים ברמה עסקית. אתה יכול לקבל כמעט כל תכונה שתצטרך לניהול הדוא”ל העסקי שלך. מסינון דוא”ל למגיב אוטומטי ועד מיילים ספאם ברשימה שחורה, הוא מציע תכונות נהדרות למשתמשים שלה.

אתה יכול לעבוד על הגדרות הדוא”ל שלך ישירות מה- cPanel הידידותי למשתמש שלה.

להלן מידע נוסף על אירוח InMotion.

9. GoDaddy: אירוח אימיילים ידידותי למתחילים

מיילים של GoDaddy

GoDaddy תמיד היה האפשרות לעבור למתחילים להגדיר דוא”ל, דומיינים ואירוח אתרים.

GoDaddy מציע נפח אחסון של עד 50 ג’יגה-בייט ומבטיח זמן עבודה 99.99%. זה גם מאפשר לך לשלוח חשבוניות, לנהל פגישות, לעקוב אחר קילומטראז ‘עם יישומי הזמנות, Outlook, ניהול לקוחות ואפליקציות MileIQ.

קרא עוד על GoDaddy כאן.

10. Office 365: מיילים עסקיים עם Outlook

משרד 365

Office 365 הוא אחד מספקי האירוח הדוא”ל הטובים ביותר המאפשרים לך לארח דוא”ל ברמה עסקית עבור ארגונים קטנים וגדולים. זה מאפשר לך להתאים אישית ולאחסן כל דוא”ל שאתה מקבל. אתה יכול להשתמש בשירותיהם כדי לשתף פעולה בין מחלקות ומיקומים שונים. אתה גם יכול לנהל משימות שונות ולעשות עבודת צוות עם מתכנן Microsoft. תכונות כאלה עוזרות לך לנהל, לנהל ולייעל את העסק שלך בקלות.

אלה הם חלק משירותי אירוח הדוא”ל שתוכלו לבחור בהם. אנו מקווים שמאמר זה יעזור לך לבחור את שירותי האירוח בדוא”ל הטובים ביותר עבור הדוא”ל העסקי שלך. אולי תרצה גם לבדוק את ספקי שירותי הדואר האלקטרוני המובילים בשוק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map