11 חלופות אינטרקום הטובות ביותר לתקשורת טובה יותר

החלופות הטובות ביותר לאינטרקום


האם אתם מחפשים את האלטרנטיבות הטובות ביותר ומתחרות? אינטרקום היא תוכנת צ’ט חי למכירות ותקשורת. זה יכול לשמש לפטפט מיידי עם מבקרי האתר שלך כדי להמיר אותם ללקוחות. אינטרקום יכול לשמש גם ככלי שיווקי. עם זאת, חסרות לו מספר תכונות מתקדמות, לכן ייתכן שתצטרך לבדוק אפשרויות אחרות שיש בהן פחות מגבלות.

במאמר זה נשתף את החלופות הטובות ביותר לאינטרקום בהן תוכלו להשתמש בכדי לתקשר עם הלקוחות שלכם.

1. LiveChat

צ'אט חי

LiveChat, Inc. הוא אחד מהתוספים הפופולריים ביותר לצ’אט ודלפק העזרה לתמיכה בלקוחות. זו תוכנת הצ’אט החיה הוותיקה ביותר ועובדת מצוין בכל מערכות ההפעלה. אתה יכול לשלב LiveChat עם WordPress ועם בוני אתרים גדולים אחרים כדי לשפר את תהליך התקשורת עם הלקוחות שלך.

הוא זמין בלמעלה מ- 40 שפות, מה שהופך אותו לתוכנה כלל עולמית. ההתקנה קלה ותוכלו להפעיל את הצ’אט מכל מכשיר כמו מחשב נייד, טלפון, טאבלט וכו ‘. יש לו ממשק נקי להצגה באתר האינטרנט שלכם, והוא משמש כתחרות אמיתית לאינטרקום.

מחיר: זה עולה $ 16 לחודש אם מחויב מדי שנה. אתה יכול גם להירשם לתקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום.

2. אולארק

אולארק

אולארק היא תוכנת צ’ט חי לצוותי מכירות ותמיכת לקוחות. ניתן להשתמש בו כדי להתחבר למבקרים שלך, לתת תמיכה ולהמיר אותם ללקוחות. זה משתלב עם תוכנת CRM, פתרונות eCommerce, וכלים אחרים להעברת הנתונים מתוכנת הצ’אט החי לאתר שלך..

זה מגיע עם אפשרויות התאמה אישית לעצב את תיבת הצ’אט החיה כך שתתאים לנושא האתר שלך. אתה יכול להוסיף צבעים יפים ולשנות את צורת תיבת הצ’אט החיה. באשר לתכונות, אולארק מאפשר לך לפקח עין על נפח הצ’אט, סדרי עדיפויות ומעבר חכם של הצוות שלך לצ’אטים החשובים ביותר. אתה יכול גם לקבל את דוחות הצ’אט בתיבת הדואר הנכנס שלך.

מחיר: זה עולה 15 $ לחודש אם הוא מחויב מדי שנה. אתה יכול גם להירשם לניסיון חינם של שבועיים לבדיקת התוכנה.

3. רפוי

רפוי

Slack היא תוכנת שיתוף פעולה מקוונת מבוססת אינטרנט ואפליקציות. זה יכול לשמש לתקשורת פנימית וחיצונית. אתה יכול להשתמש ב- Slack כדי לבנות ערוצים ולשלוח הודעות לקבוצת משתמשים גדולה יותר. זה גם מאפשר לך לתקשר באופן פרטי עם חברי הצוות והלקוחות שלך. זו תוכנה מסוג אחר בהשוואה לתוכנות צ’אט חי כמו אולארק או LiveChat, Inc.

באמצעות Slack אתה יכול להוסיף מספר חברי צוות בצ’אט כדי להגיב ללקוח. ניתן לשלב אותו עם אפליקציות, כלים ושירותים רבים כדי לשתף תוכן בקלות במהלך הצ’אט.

מחיר: יש לו תוכנית בחינם עם תכונות בסיסיות. גרסת הפרמיום מתחילה מ- $ 6.67 לחודש אם היא מחויבת מדי שנה.

4. צ’ט זנדסק

זנדסק

Zendesk היא תוכנת צ’ט חי פופולרית נוספת המשמשת לתקשורת עם הלקוחות שלך מאינטרנט, אפליקציה או מסרים. יש לו אפשרות צ’אט ממוקדת ומבוססת התנהגות להתחבר למבקרים שלך בדפי הנחיתה שלך. אתה יכול לעזור באופן מיידי למשתמשים אלה להירשם לשירות שלך או להשלים רכישה.

זה מגיע עם דירוג צ’אט, שליחת קבצים, צ’אט בוטים, טפסים מקוונים ועוד. ל- Zendesk Chat יש לוח מחוונים בזמן אמת המציג צ’אטים פעילים, צ’אטים נכנסים, צ’אטים בתור, זמן המתנה, זמן תגובה ופעילויות אחרות מהתוכנה..

מחיר: העלות מתחילה מ- $ 14 לסוכן / חודש. אתה יכול לנסות את השירות שלהם ברמה ארגונית במהלך תקופת הניסיון בחינם או להירשם לגרסת Lite בחינם (תכונות מאוד מוגבלות).

5. SnapEngage

SnapEngage

SnapEngage היא תוכנת צ’ט ארגונית למכירות ותמיכה. זה מגיע עם פלטפורמת צ’אט מונחה יעד לאתרים. SnapEngage משתלב עם Messenger Messenger, SMS-to-Chat, Tweet-to-Chat, WeChat ותוכנות פופולריות אחרות לתקשורת עם המשתמשים שלכם בכל פלטפורמה שהיא..

כמו תוכנות צ’אט חיות אחרות, הוא שולט בזרימת צ’אטים עם בוטים והודעות בהתאמה אישית. אתה יכול להתאים אישית את עיצוב תיבת הצ’אט. הוא כולל ניתוחים, בטיחות ואבטחת מידע על משתמשים, והוא תואם HIPPA לעסקים הקשורים לבריאות. אתה יכול להשתמש בביטחון ב- SnapEngage כחלופה לאינטרקום.

מחיר: תוכנית ההתחלה עולה 16 $ למשתמש לחודש אם היא מחויבת מדי שנה. לכל התוכניות יש ניסיון בחינם לבדיקת השירות.

6. FreshChat

FreshChat

FreshChat הוא אפליקציית מסנג’ר ושירות צ’אט חי. זה מאפשר לך להתחבר למבקרים באתר שלך באמצעות בוטים וקמפיינים כדי להמיר אותם ללקוחות. אתה יכול להציג הודעה קופצת למשתמשים שלך כאשר הם יתחילו לצאת מהאתר שלך. FreshChat מאפשר לך לשלוח הודעות מבוססות התנהגות למשתמשים שלך תלוי באיזה דף נחיתה הם מבקרים.

עיין בתוספים המוקפצים הטובים ביותר של וורדפרס.

זה מגיע עם תקעים חכמים, תגובות משומרות, הערות פרטיות, התראות בשולחן העבודה, בוטים בצ’אט ועוד. ניתן לשלב את FreshChat עם Slack, Facebook Messenger, Shopify, WordPress ויישומים מקוונים אחרים.

מחיר: יש לו גרסה חינמית עם מבקרים ייחודיים מוגבלת חודשית. התוכניות בתשלום מתחילות מ- $ 15 לחודש אם מחויבות מדי שנה.

7. צ’פורט

צ'פורט

Chaport הוא תוסף צ’אט חי חכם לאתרי וורדפרס. זה כולל מפעילים רשומים, יכולת צ’אט בלתי מוגבלת, דיווח, ניתוח, היסטוריית צ’אט והתראות בדוא”ל. הגרסה החינמית של צ’פורט מאפשרת לך להכניס 5 אנשי צוות לרשת בכל פעם. אתה יכול לשדרג לתכניות הפרימיום לקבלת תכונות נוספות.

בנוסף, צ’פורט מציעה ווידג’טים של צ’אט רב-לשוניים, אינטגרציה של זאפייר ותומכת באפליקציות לשימוש בצ’אט חי מכל המכשירים שלך. זה מגיע עם הערות מבקרים, הזמנות אוטומטיות, תובנות הקלדה ועוד.

מחיר: זה עולה 9.80 $ לחודש אם הוא משולם מדי שנה. התוכנית הבסיסית היא בחינם עבור עד 5 מפעילים.

8. צ’אט Live של Comm100

צ'אט חי של Comm100

Comm100 Live Chat הוא שירות העברת הודעות וצ’אט מושלם עבור אתר האינטרנט שלך, אפליקציות ונכסי מדיה חברתית. זה עובד לחלוטין על התנהגות משתמשים ושולח הודעות בהתאמה אישית למשתמשים שלך על ידי ניתוח הפעולות שלהם באתר שלך.

זה מגיע עם סקרי קדם-צ’אט, שילוב מסחר אלקטרוני ו- CRM, מעקב חכם, הודעות בהתאמה אישית, ועוד. Comm100 Live Chat הוא פלטפורמה גמישה ליצירת קשר עם הלקוחות ומבקרי האתר שלך. הוא מציע הודעות שתוכנתו מראש לברך את המשתמשים ולגרום להם להרגיש מוערכים.

מחיר: זה עולה 29 דולר לסוכן / חודש.

9. סחף

להיסחף

Drift היא תוכנת צ’ט חי מעולה ופלטפורמה שיווקית לעסקים קטנים. זה עוזר לך לחבר את צוות המכירות שלך עם לקוחות פוטנציאליים. יש לו סחף בוט שנותן תשובות מיידיות למבקרים שלך כדי לעסוק אותם בשיחות. Drift מאפשר לך לעבוד עם שירותי שיווק הדוא”ל הפופולריים ביותר ואפליקציות שימושיות אחרות.

תקבל תכונות חשובות כמו מתזמן פגישות, מודיעין מבקרים, שיווק מבוסס חשבון, מרכז עזרה אוטומטי ועוד. קל להתקנה באתר Drift וניתן להפעיל אותו ממכשירים ניידים.

מחיר: זה עולה 50 $ לחודש אם הוא מחויב מדי שנה. Drift מציעה גם גרסה בחינם עם תכונות בסיסיות, מוגבלות מאוד.

10. צ’אט טהור

צ'אט טהור

צ’אט Pure הוא שירות צ’אט חי חינם לאתרי תנועה גבוהה. אם אתה רוצה מפעיל צ’אט חי ייעודי, צ’אט טהור הוא הבחירה הטובה ביותר. זה יכול להתחבר לאתר שלך ומציג יישומון צ’אט שהמשתמשים יוכלו להתחבר אליך.

התוכנית החינמית כוללת צ’אטים ללא הגבלה, רכזת אירוסין, תמלילי צ’אט, ווידג’טים בהתאמה אישית, תומכת בעד 3 מפעילים, אפליקציות למכשירים ניידים ועוד. הוא מציג טופס צ’אט מקודם למשתמשים, כך שהם יכולים למלא את המידע האישי שלהם ותוכלו להתחבר אליהם ברגע שתתחברו לרשת. צ’אט טהור יכול להיות אלטרנטיבה חכמה לאינטרקום.

מחיר: זה עולה 39 $ לחודש אם מחויב מדי שנה בגירסת הפרימיום עם הכי הרבה אפשרויות.

11. סמרטסאפ

סמרטסופ

Smartsupps הוא שירות צ’אט חי בר השגה לשילוב עם אתר האינטרנט שלך ואפליקציות כמו וורדפרס, WooCommerce, Magento וכו ‘. הוא משתלב עם גוגל אנליטיקס כדי לשתף דוחות מהשיחות שלך ותוכל גם ליצור דוחות מותאמים אישית להפעלות הצ’אט החיות..

באמצעות Smartsupps תוכלו ליהנות משירות הצ’אט החי בחינם. עם זאת, זה שומר רק את היסטוריית הצ’אט במשך 14 יום. התוכנית החינמית כוללת אפשרויות התאמה אישית בסיסיות לתיבת הצ’אט.

מחיר: זה מגיע עם תוכנית בחינם. תוכנית הפרמיה עולה 8 דולר לסוכן / לחודש.

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לך לגלות את האלטרנטיבות הטובות ביותר לאינטרקום. יתכן שתרצה לבדוק את המדריך שלנו בנושא חלופות פופולריות של MailChimp ומתחרות כדי להפוך את שיווק הדוא”ל שלך לאוטומטי.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map