11 החלופות הטובות ביותר ב- Shopify: השוואת המתחרים המובילים

לשריין מתחרים


למרות ש- Shopify היא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר למסחר אלקטרוני, יתכן שהיא אינה הפלטפורמה הנכונה לכל מי שיש שם.

לדוגמה, Shopify היא בחירה טובה עבור משתמשים שרוצים פיתרון קל לבעיטת חנות מקוונת.

אך יתכן שזו לא הבחירה הטובה ביותר עבור סוחרים שרצו לארח את החנות המקוונת שלהם באופן עצמאי, זקוקים לגמישות להוסיף תכונות חדשות, פלטפורמה ידידותית למפתחים, ושליטה מלאה על החנות.

במאמר זה, הרכבנו רשימה של כמה מהחלופות הטובות ביותר ל- Shopify.

1. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce היא פלטפורמת הסחר האלקטרוני הפופולרית ביותר בשוק. זה מגיע כתוסף עבור וורדפרס שנותן לו בסיס איתן. ניתן להשתמש בו בעזרת תוספים נוספים של וורדפרס כדי להוסיף תכונות נוספות לחנות שלך.

אתה יכול להשתמש בעיצובי WooCommerce המובילים כדי לעצב את החנות שלך. WooCommerce מגיע עם שילובים, אמצעי תשלום, תוספות ועוד. ישנן מספר חברות אירוח מסחר אלקטרוני שמציעות אירוח WooCommerce ייעודי כדי לספק את מה שאתה צריך לאתר מוצלח של מסחר אלקטרוני..

אם אתה נתקל בבעיה במהלך ההתקנה, יש קהילת WooCommerce גדולה שמוכנה לעזור לך. ל- WooCommerce נתח השוק הגדול ביותר בענף המסחר האלקטרוני. כדאי לבחון את סקירת המומחים שלנו בנושא Shopify לעומת WooCommerce כדי לראות השוואה זו לצד זו בין שתי הפלטפורמות הפופולריות של eCommerce..

הכי טוב בשביל: משתמשים שרוצים לקבל שליטה מלאה על חנות המסחר האלקטרוני שלהם.

תמחור: תוכנת הליבה של WooCommerce היא בחינם. אבל בדיוק כמו כל אתר אינטרנט, תצטרך לשלם עבור דומיין ואירוח, שמתחיל ב -3.95 $ לחודש בסך הכל.

2. BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce הוא פיתרון מסחר אלקטרוני מצוין ליצירת חנות מקוונת. זה לא רק עוזר לך לבנות חנות, זה גם עוזר לך לקבל הזמנות רבות יותר על ידי רישום המוצרים שלך באמזון, eBay, פייסבוק ורשתות פופולריות אחרות..

אמון על ידי מיליוני משתמשים, זוהי בחירה חכמה לעסקים מקוונים קטנים עד גדולים. BigCommerce מאפשרת לך לבחור תבנית, להתאים אישית את האתר שלך, לקבל תשלומים, לנהל הזמנות ועוד. זה עוזר לך להעביר תנועה רבה יותר לחנות המקוונת שלך כדי לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלך.

החל מקבלת הזמנה לתשלומים למשלוח פריטים ללקוחות שלך, אתה מכוסה על ידי BigCommerce. זה פיתרון מתארח ונותן ל- Shopify תחרות קשה.

הכי טוב בשביל: משתמשים שמעדיפים פלטפורמת מסחר אלקטרוני מתארח-אחד-אחד עם יותר תכונות שאינן בתיבה מאשר Shopify.

תמחור: 29.95 $ לחודש

3. וויבי

וויבי

Weebly הוא בונה אתרים אחר פשוט וחזק. זה יכול לשמש כפלטפורמת מסחר אלקטרוני כדי למכור מוצרים באופן מקוון. שלא כמו פתרונות אחרים, אתה יכול לבחור את הנושא שלך, לשנות את הגופנים שלך, להוסיף תמונת רקע ועוד. זה עובד עם מרבית שיטות התשלום הפופולריות לקבלת כסף מלקוחות.

אתה יכול להתחיל ניסיון בחינם כדי להכיר את הפלטפורמה, אך גרסת הפרימיום שלהם היא מה שתצטרך כדי להקים חנות מסחר אלקטרוני מלאה. יש לו בונה גרירה ושחרור שניתן להשתמש בו כדי להוסיף בקלות תכונות לאתר שלך. Weebly יכולה להיות אלטרנטיבה יעילה ל- Shopify.

למידע נוסף על הפלטפורמה, כדאי לבדוק את סקירת ה- Weebly המלאה שלנו.

הכי טוב בשביל: משתמשים מתחילים שרוצים לבנות חנות ברמת כניסה עם בונה אתרים.

תמחור: 12 $ לחודש

4. מג’נטו

מג'נטו

מג’נטו הוא אחד הפתרונות הוותיקים והפופולריים ביותר למסחר אלקטרוני בעולם. קשה יותר להגדיר את WooCommerce או כל פיתרון אחר המופיע במאמר זה. התהליך להוסיף מוצרים ותמונות דורש התמודדות עם עקומת למידה תלולה.

מלבד זאת, מג’נטו היא פלטפורמת קניות מקוונת מאובטחת ומוערכת. יש לה קהילה הולכת וגדלה שמוכנה לעזור לך לעבוד עם מג’נטו. זהו פיתרון באחסון עצמי, כלומר תזדקק לשם דומיין ואירוח אתרים בכדי ליצור את החנות המקוונת שלך.

הכי טוב בשביל: חנויות ענק למסחר אלקטרוני

תמחור: הצעות טובות זמינות החל מ- $ 8.99 לחודש

5. ריבוע

המרחב

Squarespace הוא בונה אתרים מובחר ואלטרנטיבה לוורדפרס. ניתן להשתמש בו לבניית פתרונות eCommerce עם כל התכונות הדרושות לך. זה כולל תבניות מותאמות אישית, אינטגרציות ובונה גרירה ושחרור להגדרת במהירות את אתר הקניות שלך.

למידע נוסף, עיין גם במאמר זה בנושא Squarespace לעומת WordPress. זהו פיתרון מתארח ותוכלו להתחיל בהרשמה מאתר האינטרנט שלהם.

הכי טוב בשביל: משתמשים שרצו בונה אתרים של כל אחד ליצירת חנות.

תמחור: 26 דולר לחודש לתוכנית מסחר אלקטרוני טובה

6. תלת ממד

3dcart

3dcart הוא מארח באופן מלא פיתרון מסחר אלקטרוני שאתה יכול להשתמש בהם כדי לבנות את החנות המקוונת שלך. זהו פיתרון פרימיום ועליך לשלם מדי חודש כדי להחזיק את העסק שלך בחיים. ל- 3dcart יש תוכניות למשתמשים מרובים למספר רב. כל התוכניות שלהם כוללות ללא עמלות טרנזקציה, יכולת מוצרים בלתי מוגבלת, תמיכת לקוחות, פתרונות תשלום 100+ ועוד.

אתה יכול לשלב את החנות המקוונת שלך עם פייסבוק, סטריפ, MailChimp (בדוק גם את החלופות המובילות הללו ל- MailChimp), Amazon.com ורשתות פופולריות אחרות כדי להשיג המרות רבות יותר. יש בו ערכות נושא מוכנות להתאמה אישית של החנות שלך לפי רצון ליבך.

הכי טוב בשביל: משתמשים שרוצים לנסות פלטפורמה נוספת של חנות מסחר אלקטרוני

תמחור: 19 $ לחודש

7. זואי

זואי

Zoey הוא פיתרון ארגוני עבור פתרונות B2B / סיטונאיים מסחר אלקטרוני. זוהי בחירה נהדרת לעסקים בהיקפים גדולים שבהם לקוחות יכולים לבקש הצעת מחיר, לדבר עם איש מכירות, לחוות את המוצר לפני הרכישה ועוד. בעזרת פיתרון מקוון זה תוכלו להימנע מהניירת ולעקוב אחר כל שיחה באגנד החנות שלכם.

יש לו כלים לשיווק אתרים כדי להגדיל את העסק שלך באמצעות דיווח נכון, שירות לקוחות ועוד. לזואי יש טונות של ערכות נושא ותוספות להתאמה אישית של אתר האינטרנט שלך. זה גמיש ומשלב בקלות פתרונות של צד שלישי כדי לעמוד בדרישות שלך.

הכי טוב בשביל: משתמשים שרוצים פלטפורמת eCommerce סיטונאית עם יכולות B2C

תמחור: תמחור מותאם אישית

8. וולוזיה

Volusion היא תוכנת מסחר אלקטרוני ועגלת קניות מודרנית בשוק. יש לו נושאים מדהימים להשקת החנות שלך ולמשכת משתמשים. Volusion מציעה ניהול מלאי, מלאי מוצרים ללא הגבלה, פתרונות תשלום קלים, שיווק וכלי SEO.

תמיכת הלקוחות שלהם ידועה בסיוע לצורכי עיצוב אתרים, שיווק ופרסום מותגים. אלפי חנויות מקוונות מהימנות על וולוזיה שמוכרות את המוצרים שלהן.

הכי טוב בשביל: משתמשים שרוצים עוד פלטפורמת eCommerce מתארחת

תמחור: 29 $ לחודש

9. עגלת פסגת

עגלת פסגת

עגלת Pinnacle היא בונה חנות אינטרנט פופולרית ותוכנת מסחר אלקטרוני. יש לו תבניות מובנות בהתאמה אישית, כלים שיווקיים, שילובי אפליקציות ותוספות. קל להתקנה ומגיע עם הדרכה מקוונת מהמומחים שלהם.

הם מציעים אירוח VPS ואירוח שרתים ייעודי משלהם. שלא כמו פתרונות אחרים של עגלות קניות אחרות, לעגלת Pinnacle יש שילובי תשלומים עם PayPal, Stripe, CardConnect ועוד.

הכי טוב בשביל: משתמשים שלא רוצים לחלוק עמלות עסקאות עם פלטפורמת הסחר האלקטרוני.

תמחור: 79.95 $ לחודש

10. קרטל גדול

קרטל גדול

Big Cartel הוא פיתרון מסחר אלקטרוני עבור אמנים ויוצרים אחרים. זה מגיע עם נושאים מותאמים אישית שניתן להשתמש בהם למכירת ציורים, חולצות טריקו, הדפסים, תכשיטים ועוד. בעזרת הנושאים החינמיים אתה יכול להתאים אישית את העיצוב והמראה של החנות המקוונת שלך.

יש לו כלים מובנים להוסיף מוצרים, לנהל הזמנות, לבדוק סטטיסטיקות, להפעיל מבצעים, לפרסם מודעות ועוד. זה מאפשר לך לנהל את החנות המקוונת שלך מכל מכשיר.

הכי טוב בשביל: אמנים ובעלי חנויות יצירתיות

תמחור: חינם עבור 5 מוצרים. ואז 9.99 $ לחודש

11. Wix

וויקס

Wix הוא פיתרון פופולרי לבניית אתרים שניתן להשתמש בו ליצירת חנות מקוונת. זהו פיתרון מתארח, שפירושו שכל מה שצריך הרבה כדי להתחיל הוא גרסת הפרימיום שלהם. אתה יכול פשוט להשתמש בבונה הגרירה והשחרור כדי להוסיף מוצרים, תמונות, תוכן ולהגדיר את החנות שלך.

זה מאפשר לך לשלב אמצעי תשלום כמו PayPal, autorize.net ואחרים לגביית תשלומים מלקוחות. ל- Wix תיעוד נהדר ואינך זקוק לידע קידוד כדי להקים אתר או חנות מקוונת.

אנו ממליצים שתבדוק את סקירת Wix המלאה הזו, כך שתוכל ללמוד עוד על התכונות והפונקציות שלה.

הכי טוב בשביל: משתמשים ברמת הכניסה שרוצים לבנות חנות בסיסית עם בונה גרירה ושחרור.

תמחור: 29 $ לחודש

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך ללמוד על המתחרים של Shopify. אם אהבתם את המאמר, אנו גם ממליצים שתבדקו את המדריך הזה בפלטפורמות הבלוגים הטובות ביותר למתחילים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map