11 התוספים והנושאים הטובים ביותר של לוח דרושים עבור WordPress (בהשוואה)

מיטב הנושאים והתוספים של לוחות וורדפרס


האם אתה רוצה את התוספים והנושאים הטובים ביותר ללוחות עבודה של WordPress? ניתן להשתמש בתוספי נושא וורדפרס של לוח דרכים לבניית פורטל משרות או מנוע חיפוש לקבלת רשימות משרות בקלות. זה עוזר לך לפרסם מקומות פתיחה חדשים ותוכל גם לאפשר למעסיקים אחרים להוסיף משרות בבלוג שלך.

במאמר זה, נשתף את התוספים והנושאים הטובים ביותר של לוח דרושים של וורדפרס, כך שתוכל להקדיש פחות זמן לחיפוש הכלים הנכונים ויותר זמן להוציא אותם לפועל..

יצירת לוח דרושים באמצעות וורדפרס

וורדפרס היא בונה האתר הטוב בעולם. רבים מהמותגים הגדולים ביותר משתמשים בוורדפרס עבור אתרי האינטרנט שלהם. זה סופר גמיש ומציע את כל התכונות המדהימות שתצטרך לבנות לוח עבודה משלך.

תוכלו למצוא שני סוגים של אתרי וורדפרס: WordPress.com, שהיא פלטפורמה מתארחת; ו- WordPress.org, שהוא פיתרון שמתארח בעצמו. תוכל להציג את ההשוואה שלנו זו לצד זו ב- WordPress.com לעומת WordPress.org לפרטים נוספים.

אנו ממליצים להשתמש ב- WordPress.org. זהו פיתרון שלם עם גישה לכל התכונות המדהימות ביותר שאתה צריך כדי להצליח.

אך ראשית, תזדקק לשם תחום ואירוח אתרים.

Bluehost הוא פתרון האירוח המומלץ שלנו. זו אחת החברות המובילות בתחום אירוח אתרים, וגם השותף הרשמי של אירוח וורדפרס.

למשתמשים שלנו הם מציעים שם תחום בחינם, תעודת SSL בחינם והנחה אדירה באירוח אתרים.

צור בלוג ב - Bluehost - -

לחץ כאן כדי לתבוע את ההצעה הבלעדית של Bluehost »

לאחר רכישת אירוח אתרים, עליך לעקוב אחר המדריך שלנו כיצד ליצור אתר באמצעות WordPress.

עכשיו, נסתכל על כמה מהתוספים והנושאים הטובים ביותר של לוח דרושים של WordPress שאתה יכול להתקין באתר שלך.

1. WP ג’וב ג’וב

WP ג'וב ג'וב

WP Job Hunter הוא תוסף לוח דרושים של וורדפרס המתאים להצגת עבודות באתר או בבלוג שלך. אתה יכול גם להרוויח כסף באופן מקוון על ידי מתן רשימות עבודה בתשלום. זה מגיע עם ווידג’ט לפורטל משרות שאתה יכול לגרור ולשחרר בכל אחד מהאזורים המוכנים לרכיב יישומון באתר שלך כדי להציג בקלות עבודות בכל מקום שתרצה.

הוא כולל שילובים רבים ומותאמים אישית המותאמים אישית להקל על תהליך ההתקנה. הוא תומך בפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר, כולל פייסבוק, להוסיף תכונות לייק ושיתוף. צייד העבודה WP משתלב גם במפות גוגל כדי להציג את מיקומי המשרות למשתמשים שלך.

2. נושא דיווי

לוחות נושא-נושא-לעבודה

Divi הוא אחד הנושאים הטובים ביותר לשימוש רב תכליתי המאפשרים לך ליצור אתר לוח עבודה בקלות. דיווי מגיעה עם מאות חבילות אתרים מלאות, כולל חבילת פריסת מגויסי העבודה הכוללת פריסות למועמדים, דף מעסיקים, דף רישום ועוד כמה אחרים.

Divi מגיע בשני טעמים: נושא Divi ו- Divi Builder (תוסף).

נושא דיווי היא הטובה ביותר למשתמשים שרוצים לבצע התאמה אישית על ידי שימוש באחת מחבילות האתר המלאות שלה + 100 המצורפות לנושא.

התוסף Divi Builder עובד עם כל נושא שהוא, הוא המתאים ביותר למשתמשים שרוצים להשתמש בו לצד נושאים אחרים.

זה גם עמוס בתכונות כמו עריכת טקסט מוטבעת, אלמנטים גלובליים & סגנונות, עריכה רספונסיבית ועוד ועוד. Divi מספקת 800+ עיצובים מוכנים מראש, כך שלעולם לא ייגמרו לך האפשרויות.

כדי לגרום לפורטל התפקידים שלך להיראות עשיר בתכונות באמצעות Divi, אתה יכול להוסיף רשימות משרות עם מיקום מפה ותיאורים.

3. חיפוש עבודה

חיפוש עבודה

JobSearch הוא תוסף לוח דרושים של וורדפרס מובחר. הוא כולל התראות על משרות, מעקב אחר אפליקציות, בונה קורות חיים, כניסות לאפליקציות חברתיות ועוד. זה מגיע עם כלי חיפוש יעיל שהופך את חיפוש העבודה ללא מאמץ עבור המשתמשים שלך.

היא מציעה למעסיקים את היכולת לפרסם פרטים מלאים עבור כל משרה, והמועמדים יכולים למנות את המשרות לפי בחירתם. המשתמשים שלך יכולים להגיש מועמדות למשרות באמצעות פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק ולינקדאין. זהו תוסף מוכן לתרגום ותומך באופן מלא ב- WooCommerce.

4. Executive Pro מאת StudioPress

מועצות מנהלים-פרו-משרות

ערכות הנושא של StuioPress מופעלות על ידי Genesis Framework שמותאם במיוחד למהירות ו- SEO. Executive Pro נועד מתוך הבנה לשרת אתרים רב תכליתי. זה מופעל על ידי Genesis Framework אשר מותאם במיוחד למהירות ו- SEO.

Executive Pro מגיע תומך בתכונות כמו תפריטים מותאמים אישית, כותרות מותאמות אישית, ווידג’טים לתחתית כותרת תחתונה, אפשרויות פריסה מרובות ועוד.

גישה חופשית: Executive Pro + 35 נושאים אחרים של סטודיאפרפרס!

מעוניין לנסות את כל הנושאים המובחרים של סטודיופרס, כולל Executive Pro, בחינם?

כשאתה נרשם ל- WP Engine, שירות אירוח הוורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר, אתה מקבל את המסגרת של ג’נסיס וכל הנושאים של StudioPress בחינם (סכום של מעל 2,000 $!)

השג את כל 35 העיצובים בחינם באמצעות WP Engine »

5. JobEngine

JobEngine

JobEngine הוא נושא לוח וורדפרס פשוט. יש לו את כל התכונות הדרושות כדי ליצור פורטל משרות. זה יכול להתאמה אישית וגמיש מאוד, ומאפשר לך להוסיף רשימות משרות חדשות בקלות. אתה יכול גם לאפשר למעסיקים להוסיף את עבודתם באתר שלך. לשם כך אתה יכול ליצור חבילות מרובות ולחייב אותן עבור כל רישום.

הוא תומך בתבניות רישום מוצגות, שערים לתשלום, תוכניות צבע מרובות, אפשרויות עיצוב מותאמות אישית, סרגלי צד, דפי נחיתה מובנים ועוד. זה מאפשר לך ליצור אתר אינטרנט רב לשוני בקלות.

6. JobRoller

JobRoller

JobRoller הנו נושא לוח עבודה מצוין עבור אתרי וורדפרס. הוא כולל מספר קטעים לרישומי משרות מוצגים, אפשרויות למונטיזציה, דפי נחיתה ומסנן חיפוש מבוסס אייאקס.

יתר על כן, קל להגדיר וכולל אפשרויות עיצוב מותאמות אישית. JobRoller מאפשרת לכם ולמשתמשים שלכם ליצור חשבון, להעלות רשימות משרות, לנהל בנק קורות חיים ועוד. זהו נושא וורדפרס רב עוצמה עבור פורטלי העבודה עם פריסה פשוטה ומסודרת.

7. WP Manager Job

מנהל עבודות WP

WP Job Manager הוא תוסף לוח דרושים וגמיש של וורדפרס עם תכונות מדהימות. זה מאפשר לך ליצור לוח עבודה עם דפים נחוצים, טופס הרשמה למשתמשים, ורישומי משרות. הוא מציע לוח מחוונים המותאם אישית למשתמשים שלך להעלות עבודות חדשות, ניהול רשימות ועוד.

זה מגיע עם מספר תוספות. זה משלב את לוח העבודה שלך עם פייסבוק, WooCommerce, אכן, ואפליקציות שימושיות אחרות.

8. מנהל מועצת המשרות

מנהל מועצת תפקידים

מנהל מועצת המשרות הוא תוסף לוח דרושים של וורדפרס בחינם שניתן להשתמש בו כדי להפעיל את פורטל העבודה שלך במהירות. הוא כולל פרופילי חברה, מיקומי Geo, ווידג’טים בהתאמה אישית ותוספות פרימיום. זה מאפשר לך להוסיף את רשימות העבודות בכמה דפים ופוסטים באמצעות קודים קצרים.

יתר על כן, באפשרותך להוסיף רשימות עבודה חדשות, ליצור קטעי רישום בתשלום, לנהל התראות משרות ועוד. הוא תומך בקטעי Schema.org עשירים, לוח מחוונים ליישומי עבודה, חנויות WooCommerce ופירורי לחם..

9. הגש בקשה באופן מקוון

הגש בקשה מקוונת

כפי שהשם מרמז, Apply Online הוא תוסף לוח דרושים של וורדפרס המאפשר למשתמשים להגיש מועמדות למשרות באופן מקוון. זה מתאים לניהול מודעות מסווגות, מקבל יישומי משרה, מאפשר למשתמשים להגיש מועמדות למשרות באופן מקוון ושולח התראות דוא”ל.

זה כולל מסנני חיפוש, קטגוריות של רשימות משרות, טפסי בקשה לעבודה מקוונת ומודעות עבודה מותאמות אישית. אין מתקן להוסיף רישומים בתשלום, לכן עליך להשתמש בתוסף מלווה שמציע הרשמות בתשלום. אתה יכול גם ליצור טופס יצירת קשר לקבלת בקשות ממעסיקים לרישומים בהתאמה אישית.

10. לוח משרות פשוט

לוח עבודה פשוט

אם אתה מחפש פיתרון פשוט וקל להוסיף פורטל משרות לאתר WordPress שלך, נסה את התוסף Simple Job Board. זה נותן לך שליטה מלאה על רשימות העבודה שלך. התוסף לא נפוח עם תכונות. יהיה עליכם ליצור ידנית רשימות משרות, להוסיף קטגוריות ועוד. זה לא מאפשר למשתמשים שלך ליצור חשבון או להוסיף רישומים בתשלום, כך שתצטרך ליצור טופס באתר שלך כדי לקבל הצעות ממעסיקים..

עם כל המגבלות מגיע הגמישות שכן היא מאפשרת לך להוסיף פרטים מלאים לרישומי משרות, הצגת טופסי בקשה בהתאמה אישית למועמדים ועוד.

11. WPJobBoard

מועצת המשרות של WP

WPJobBoard הוא תוסף וורדפרס רב עוצמה ליצירת לוח עבודה בבלוג שלך. זה מגיע עם פורטל מותאם אישית שמעסיקים יוכלו לבדוק את היישומים החדשים ולבחור את המועמדים הטובים ביותר. יש לו פאנל מקדימה המאפשר למשתמשים להעלות קבצים כמו קורות חיים, להוסיף רשימות עבודה חדשות ועוד.

זה מקושר עם נושא לוח דרושים בחינם שניתן להשתמש בו כדי ליצור בקלות אתר פורטל משרות. זה גם גמיש לחלוטין עם מיטב הנושאים של וורדפרס. זה תומך בשערי תשלום, חברות, הנחות, קופונים ומבצעים.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך למצוא את התוספים והנושאים הטובים ביותר ללוחות עבודה של WordPress. יתכן שתרצה לראות את הבחירה המומחית שלנו בשירותי ה- VPN הטובים ביותר עבור משתמשי וורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map