19 ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס לסוחרי רכב ומוסכים

הנושאים הטובים ביותר WordPress הרכב לעומת


האם אתה מחפש את הנושאים הטובים ביותר לרכב וורדפרס?

ללא ספק, עסק הרכב פורח. אחת הדרכים הטובות ביותר להקדים את העקומה בענף שלך היא לבנות אתר המופעל על ידי נושא וורדפרס רכב.

במאמר זה נשתף כמה מהנושאים הטובים ביותר בוורדפרס עבור סוחרי רכב ומוסכים כדי לשפר את עסק הרכב שלך.

בחירת ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס עבור סוחרי רכב

כדי ליצור אתר למסחר אוטומטי ולמוסך, תזדקק לנושא וורדפרס שמציע את התכונות הנכונות המתאימות לצרכים שלך. אתם עשויים לדעת שקיימים אלפי ערכות נושא של וורדפרס בשוק, מה שהופך אתגרי לבחור את הנושא הטוב ביותר לאתר שלכם.

להלן כמה מתכונות המפתח שתמצאו לעתים קרובות באתר רכב.

 • פריסה נועזת ומוארת
 • דפי נחיתה לרכבים
 • תמיכה בסחר אלקטרוני
 • אפשרויות מימון רכב
 • מערכת המלאי
 • טופס הזמנת פגישה

בואו נסתכל על כמה מהנושאים הטובים ביותר בוורדפרס עבור סוחרי רכב ומוסכים.

1. תיקון רכב אסטרה

תיקון אסטרה לרכב

תיקון אסטרה לרכב הוא אתר הדגמה מוכן של WordPress Astra Theme. הדגמה זו תוכננה במיוחד עבור סוחרי רכב, מוסך, תיקון מכוניות ושטיפת מכוניות. אתה יכול גם להשתמש ביבוא תוכן הדגמה שלהם בלחיצה אחת כדי להשיק במהירות אתר רכב עם נושא זה.

זה עובד נהדר עם כל בוני הגרירה והשחרור הפופולריים. פירוש הדבר כי בשילוב עם בונה דפים, אתה יכול להתאים אישית את האתר שלך כמו שאתה רוצה מבלי לדאוג לנושא התאימות. הנושא מוכן לתרגום ותומך ב- WooCommerce מחוץ לקופסה.

2. דיווי

דיווי

Divi הוא נושא וורדפרס מצוין עם אלפי חבילות פריסה לכל נישות עסקיות שתוכלו לחשוב עליהן. הוא מצויד בתבניות הדגמה מרובות, כולל אחת לנישת הרכב שעוזרת לך ליצור אתר מושלם לסוחרי רכב, תיקון רכב, שטיפת מכוניות ובלוגרי רכב. אתה יכול לייבא כל עיצוב פריסה כדי להפעיל את האתר שלך מייד.

בונה וורדפרס Divi מאפשר לך להוסיף טקסט, תמונות ואלמנטים גלובליים לאתר שלך במהירות. ניתן להתאים את הנושא הזה גם באמצעות התאמה אישית של WordPress Live.

3. אולטרה

אולטרה

Ultra הוא נושא פופולרי רב-תכליתי של וורדפרס לבניית אתר אינטרנט כלשהו. יש לו תבניות הדגמה מובנות מרובות עבור נישות עסקיות שונות, כולל תיקון מכוניות, אולם תצוגה לרכב, מוסך וסוחרי רכב. הוא כולל גם מחוון תמונה אופקי של עמוד מלא כדי להעניק לאתר שלך מראה מובחן.

יש לו יישומונים מותאמים אישית, ערכות צבע, טיפוגרפיה פריכה וסמלי מדיה חברתית. הנושא מותאם במיוחד לביצועים ומהירות.

4. רכב

רכב

רכב הוא נושא וורדפרס נועז ומואר לסוחרי רכב, מוסך, אולמות תצוגה ותיקון רכב. זה מלא בתכונות מדהימות כמו מחשבון פיננסי שיסייע למשתמשים במימון רכב. זה מאפשר לסוחרי הרכב להוסיף מפענח VIN לאתר כך שתוכלו להציג את כל פרטי הרכב בלחיצה אחת.

יש לו סגנונות צבע ללא הגבלה, טיפוגרפיה יפה ואפשרויות התאמה קלות. אתה יכול להתאים את כולם באמצעות ההתאמה האישית של וורדפרס, כך שלא תצטרך לעבור בין תצוגה מקדימה לעורך.

5. מונוכרום פרו

מונוכרום פרו

Monochrome Pro הוא נושא וורדפרס רב עוצמה ליצירת כל אתר, כולל תיקון רכב, סוחרי רכב ומוסך. הנושא המינימליסטי הזה הוא המתאים ביותר עבורך אם אתה רוצה להיות בעל נוכחות מקוונת חזקה. זה מגיע עם אזורי ווידג’ט מותאמים אישית בדף הבית שבהם אתה יכול להוסיף טקסט, תמונות ווידג’טים.

אתה יכול להשתמש בהתאמה אישית של ערכת הנושא כדי להתאים אישית כל דבר באתר. זה עובד בצורה חלקה גם עם בוני דפים, כך שתוכלו לבנות אתר רכב מותאם אישית במיוחד ולבסס נוכחות דיגיטלית חזקה.

6. עובד

עובד

עובד הוא נושא וורדפרס מקצועי לכל אתר עסקי קטן. אתה יכול להשתמש בערכת נושא זו כדי ליצור את האתר שלך למסחר אוטומטי ולמוסכים. זה מגיע עם מערכת הזמנת לוחות זמנים מובנית ולוח שנה שתוכלו להטמיע בכל מקום באמצעות קיצור קוד או ווידג’ט.

זה תואם ליומן Google ומאפשר ללקוחות שלכם לנהל את הפגישות שלהם באופן מקוון. נושא העובד ניתן לתרגום מלא לכל שפה.

7. טכניקו

טכניקו

Technico הוא נושא וורדפרס מודרני שנבנה במיוחד עבור כל אתר עסקי מקצועי כמו מוסך, תיקון רכב ומכניקה. דף הבית מופעל על ידי ווידג’טים של תוכן שנבנה מראש, מה שמקל עליך לאכלס אותו בתוכן מושך חזותית..

זה מגיע עם ווידג’טים בהתאמה אישית, ערכות צבע אינסופיות וסוגי תוכן מרובים. אתה יכול להשתמש בוני הדפים ובהתאמה האישית של WordPress Live להתאמה אישית בזמן אמת.

8. AutoMax

אוטומקס

AutoMax הוא נושא מושלם של וורדפרס לעסקי סוכנויות רכב ולמוסכים שלך. הוא כולל תכונות כמו החלפות מטבעות, מחשבונים פיננסיים, עסקאות מכוניות מקוונות ודפי נחיתה.

תכונות אחרות כוללות סגנונות צבע, לוגו מותאם אישית, יבוא מלאי אוטומטי ועוד. זה מאפשר לך להציג את תמונות הרכב שלך בגלריות תמונות ואלבומים יפים.

9. Hestia Pro

הסטיה פרו

Hestia Pro הוא נושא וורדפרס יפהפה עם אתרי אינטרנט מוכנים מרובים. זה כולל תבניות של עמוד אחד ורב עמודים שתוכל לייבא בלחיצה אחת.

נושא זה מגיע עם מחוון תמונה ווידאו בחלק הכותרת. עמוד הבית ניתן להתאמה אישית מלאה עם התאמה אישית של וורדפרס בשידור חי.

10. מודולים

מודולים

מודולים הוא נושא וורדפרס מסוגנן המבוסס על הפריסה המודולרית ומקלה עליך להוסיף תכונות ותכנים לאתר שלך. נושא זה מושלם ליצירת אתר עבור סוכנות רכב, מוסך, השכרת רכב, וכל עסק רכב.

זה מאפשר לך ליצור דף בלוג נפרד או להקים חנות מקוונת למכירת מכוניות. נושא המודולים כולל מספר אזורי משבצות מודעות, וזה שימושי אם ברצונך לייצר רווחים מבלוג הרכב שלך מפרסום.

11. סוחר רכב דלוקס

סוחר רכב דלוקס

כפי שהשם מרמז, סוחר מכוניות דלוקס הנו נושא וורדפרס שתוכנן במיוחד עבור סוכנויות רכב המאפשר לקנות ולמכור רכבים באופן מקוון. יש לו מנוע חיפוש מובנה חזק העוזר למשתמשים למצוא מכוניות על סמך מספר המניות ותכונותיו.

זהו נושא מושלם אם ברצונך לייצר רווחים מבלוג הרכב שלך באמצעות מודעות. הוא תומך ב- WooCommerce ו- WPML, המאפשרים לך ליצור אתר רב לשוני לעסק הרכב שלך.

12. רכב מראש

רכב מתקדם

אם אתה מחפש נושא וורדפרס בחינם לעסקי הרכב והסוכנות שלך, אז רכב מתקדם יכול להיות הבחירה הטובה ביותר. זה הכי מתאים ליצירת אתר למכונאות, השכרת מכוניות, מוסך, אולמות תצוגה של אופנועים ושירותי מוניות.

דף הבית מכיל מחוון תמונה וכפתור קריאה לפעולה.

13. זל

זל

Zelle הנו נושא אלגנטי של וורדפרס לרכב המציע פריסה של עמוד אחד לכל אתר, כולל סוחר רכב, השכרת רכב, מוסך וסוכנויות. הוא כולל גלילת פראלקס, אלמנטים של דף הבית האינטראקטיבי, צבעים יפים, ותבנית ידידותית לבניית דפים.

זה כולל גם רקעים מותאמים אישית להוספת תמונה או וידאו בלי להשתמש בתוסף. נושא Zelle הוא ידידותי לקידום אתרים ומותאם למהירות.

14. סוחר רכב

סוחר רכב

סוחר רכב הוא נושא וורדפרס מדהים לבניית שוק רכב, בלוג רכב או מגזין. יש בו מספר מחוונים ואנימציות בדף הבית. הנושא כולל גם תפריט מגה, רקעים בהתאמה אישית, ופריסות עמודים מובנות.

זה נשלח עם ממשק מנהל, סוגי פוסטים מותאמים אישית, המלצות, קטע שירותים, שאלות נפוצות וטופס יצירת קשר. אתה יכול להציב מודעות באתר כדי להרוויח יותר כסף באינטרנט.

15. הרכב

הרכב

הרכב הוא נושא וורדפרס בחינם לרכב עבור סוכנות רכב ואתר עסקי הרכב שלך. יש לו קטע כותרות מסוגנן עם לוגו מותאם אישית, תפריט ניווט, כתובת, מספר איש קשר, סרגל חיפוש וסמלי רשת חברתית. הוא מגיע עם מחוון תמונה יפהפה עם טקסט ולחצן קריאה לפעולה.

העיצוב מציע מתווה לספר סיפורים ליצירת בלוג הרכב שלך. זה תומך באופן מלא ב- WooCommerce למכירת רכבים באופן מקוון.

16. אורפאו

אורפאו

Orfeo הוא נושא וורדפרס רב-תכליתי ליצירת כל אתר כולל סוחרים, רכב להשכרה ומוסך. הוא כולל תמונת רקע של כותרת ברוחב מלא עם לוגו מותאם אישית, תפריט ניווט, עמוד בלוג וכפתורי קריאה לפעולה.

לנושא יש פריסת כותרת תחתונה בהתאמה אישית, שבה תוכלו להוסיף ווידג’טים וקישורים שימושיים.

17. AutoMall

AutoMall

AutoMall הוא נושא רכב וורדפרס מתקדם שנבנה במיוחד עבור סוחרי מכוניות, מכונאות, מוסך וכל עסק רכב. יש לו פריסה כהה עם מסנני חיפוש מדהימים שיעזרו למשתמשים למצוא את המכוניות המושלמות שתמיד רצו לקנות. הנושא מאפשר לך להציג דילים לרכב ורכבים מוצגים בחלק הכותרת.

הנושא מלא בתוספות מקצועיות להרחבת התכונות והפונקציונליות של אתר הרכב שלך. זה משתלב עם מערכות תשלום פופולריות לעסקאות מקוונות חלקות.

18. נווה

נווה

נווה הוא נושא וורדפרס קל משקל לרכב עם עיצוב אטרקטיבי בו תוכלו להשתמש בכדי ליצור את אתר האינטרנט שלכם למסחר רכב, מוסך וסוכנות. הנושא ניתן להתאמה אישית רבה עם בוני דפים כמו בונה בונה ואלמנטור. אתה יכול גם להתאים אישית את אפשרויות העיצוב באמצעות ההתאמה האישית של WordPress Live.

הוא מציע תבניות דפים מוכנות מרובות עם יבוא תוכן הדגמה בלחיצה אחת. ערכת הנושא כוללת פריסות כותרות עליונות ותחתונות מותאמות אישית.

19. AutoDeals

אוטומטיות

AutoDeals הוא נושא וורדפרס של מסחר אלקטרוני המאפשר לך להקים חנות מקוונת לקנייה ומכירה של מכוניות. זה גם מאפשר לך ליצור אתר העוסק במכירות ורכישת מלאי. אתה יכול להציג את הרישומים והעסקאות המוצגים בחלק העליון של אתר האינטרנט שלך.

יש לו תכונות פנטסטיות כמו מחשבון כספים, תשלומים מקוונים, חיפוש מכוניות מתקדם עם פילטרים, החלפת מטבעות ועוד. נושא ה- AutoDeals מוכן לתרגום ותומך בשפות RTL.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך למצוא את הנושאים הטובים ביותר בוורדפרס לסוחרי רכב ולמוסך. אולי תרצה גם לבדוק את הנושאים הטובים והזולים ביותר של וורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map