23 השוואת הנושאים הטובים ביותר של וורדפרס למסעדה (2020)

נושאי המסעדה הטובים ביותר של וורדפרס


האם אתה מחפש את הנושאים הטובים ביותר בוורדפרס עבור אתר המסעדה שלך?

אתר של מסעדה כולל בדרך כלל תפריט, תמונות ותכונות חשובות אחרות כדי לפתות לקוחות רעבים. עם זאת, יצירת אתר מקצועי למסעדה שלך, הכל מתחיל בבחירת נושא מושך ופונקציונאלי.

במאמר זה, נשתף את רשימת נבחרות היד שלנו עם מיטב הנושאים של המסעדות בוורדפרס הקיימות כיום.

1. פודיקה

פודיקה

Foodica הנו נושא וורדפרס למסעדות, אתרי מתכונים, בלוגרי אוכל ומגזינים. יש לו סכימות צבע מרובות, אינדקס מתכונים לפרסום מתכונים מפתים, ושטח מודעות בכדי להרוויח כסף מהאתר שלך. Foodica תומך ב- WooCommerce, ויש לו מחוון תמונה להצגת תמונות אוכל שופעות.

2. תאמין

תאמין

Belise הוא נושא המסעדות בוורדפרס רב תכליתי. זה מגיע עם מתקין הדגמה בלחיצה אחת כדי להפעיל את אתר המסעדה שלך. Belise מותאם במיוחד לקידום אתרים ומהירות. זה מגיע עם רקעים מותאמים אישית, מגה תפריטים, והתאמה אישית חיה עוצמתית. יש לו אינטגרציה של WooCommerce למכירת אוכל באופן מקוון. הנושא מוכן לתרגום כך שתוכלו ליצור אתר רב לשוני.

3. נושא דיווי

דיווי

Divi מספקת נושא בטוב טעם לפתיחת אתר מסעדה. Divi מגיע עם חבילת פריסת מסעדה של Divi למסעדות, אתרי מתכונים ובלוגרי אוכל.

Divi מגיע בשני טעמים: נושא Divi ו- Divi Builder (תוסף).

נושא דיווי היא הטובה ביותר למשתמשים שרוצים לבצע התאמה אישית על ידי שימוש באחת מחבילות האתר המלאות שלה + 100 המצורפות לנושא.

התוסף Divi Builder עובד עם כל נושא שהוא, הוא המתאים ביותר למשתמשים שרוצים להשתמש בו לצד נושאים אחרים. עם Divi אתה יכול ליצור אתר יפה ונראה מחדש רק בכמה לחיצות באמצעות בונה Divi עבור WordPress.

4. קפה Hestia

קפה הסטיה

קפה Hestia הוא תבנית המשמשת את נושא Hestia Pro עבור WordPress. זהו נושא מושלם לאתר המסעדה שלך. עם כל התכונות של Hestia Pro, אתה יכול ליצור אתר רב תכליתי או בלוג קפה בקלות. יש בו גלילת פראלקס, קטעי דף בית אלגנטיים, תמיכה בסחר אלקטרוני ועוד.

5. קפה פרו

קפה פרו

Cafe Pro הנו נושא בראשית בוורדפרס. ניתן להשתמש בו ליצירת אתר בית קפה יפהפה ומודרני. הנושא מושלם למסעדה או בלוג אוכל מן המניין. יש לו עיצוב פרלקס, ווידג’טים של דף הבית, מערכת תפריטים, הזמנה מקוונת, תמיכה במיקום ועוד. Cafe Pro מגיע עם תבניות עמוד מותאמות אישית ואפשרויות נושא לעיצוב דפי הנחיתה שלך.

גישה חופשית: Cafe Pro + 35 ערכות נושא אחרות של סטודיאפרפרס!

רוצה לנסות את כל הנושאים המובחרים של Studio Studio, כולל Cafe Pro, בחינם?

כשאתה נרשם ל- WP Engine, שירות אירוח הוורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר, אתה מקבל את המסגרת של ג’נסיס וכל הנושאים של StudioPress בחינם (סכום של מעל 2,000 $!)

השג את כל 35 העיצובים בחינם באמצעות WP Engine »

6. מרכז העיר

מרכז העיר

מרכז העיר הוא נושא המסעדות של וורדפרס שנבנה במיוחד כדי ליצור אתרי מסעדה יפהפיים, בלוגי אוכל ומגזיני מתכונים מקוונים. זוהי בחירה חכמה עבור שפים לשתף את המתכונים שלהם בסגנון מקצועי ומודרני. יש לו לוגו מותאם אישית, סמלי שיתוף חברתיים, ווידג’טים ומפות Google כדי להציג את המיקום שלך. במרכז העיר יש מחוון לדף הבית המדהים להצגת תמונות האוכל שלכם.

7. מסעדה ובית קפה

מסעדה ובית קפה

אם אתה מתחיל את עסק המסעדות שלך ומחפש נושא וורדפרס בר השגה, עבור למסעדה ובית קפה. זהו נושא חופשי למסעדת וורדפרס עם תכונות בסיסיות ליצירת אתר אוכל או מאפה יפה. הוא כולל קטע בתפריט במסעדה, קטע המלצות, מערכת הזמנות מקוונת ומחוון תמונות. אתה יכול להשתמש בערכת נושא זו כדי ליצור חנות מזון מקוונת.

8. Ambiance Pro

Ambiance Pro

Ambiance Pro הנו נושא וורדפרס מודרני לאתרי מסעדות. היא בנויה על מסגרת הנושא של ג’נסיס שהופכת אותה לנושא עוצמתי. זה מאפשר לך להציג תמונות ופוסטים מוצגים בדף הבית. Ambiance Pro מכיל כותרות להתאמה אישית, ווידג’טים, אפשרויות נושא ותבניות עמודים.

9. מעדן

מעדן

Delicio הוא נושא וורדפרס מסוגנן ליצירת מסעדה, בית קפה או אתר מאפייה. יש לו בונה דפי גרירה ושחרור, סרגל הצד הזזה, אזור הודעות קבלת פנים, תפריט אוכל, תמיכה במפות Google ועיצוב מגיב. ל- Delicio תמיכה ב- WooCommerce למכירה ברשת. יש לו קטע צוות להצגת תמונות של צוות המסעדה והשפים שלך.

10. פחמן

פחמן

Carbone היא מסעדה וורדפרס אלגנטית ונושא בית קפה. הוא כולל מערכת לניהול תפריטים, טופס הזמנה מקוון, תמיכה בוני דפים, והתאמה אישית של נושא חי. Carbone מותאם באופן מלא ל- SEO ולביצועים מהירים. זה מוכן לתרגום וניתן להשתמש בו ליצירת בלוג או אתר מסעדה רב לשוני.

11. מסעדה

מסעדה

Restaurante הוא נושא וורדפרס בחינם למסעדה שלך, ברביקיו, בית גריל, אוכל מהיר, פיצריות, או אתר אינטרנט אחר הקשור לאוכל. יש לו רקע, כותרת ותפריט הניתנים להתאמה אישית. Restaurante תומכת בכרטיסי גרף וטוויטר פתוחים כדי להשיג פופולריות בערוצי המדיה החברתית. יש לו תבניות מרובות עמודות והן ברוחב מלא.

12. איגלו

איגלו

איגלו הוא נושא המסעדות בוורדפרס ייחודי וחזק. זה מאפשר לך לפרסם את תמונות האוכל שלך באופן מקצועי דרך גלריית תמונות מובנית. יש לו מערכת ניהול תפריט מדהימה להצגת מנות ראשונות, מנות עיקריות וקינוחים עם מחיריהן. ל- Igloo ערכות צבע מרובות ו -4 סוגי תוכן. יש לו ווידג’טים בהתאמה אישית והיא מותאמת למהירות.

13. לורן

לורן

לורן הוא נושא מסעדה אלגנטי של Qode Interactive. הנושא אסתטי כל כך מושך שהוא יעזור לך להמיר את שופפר החלונות שלך לקונים. נושא בסגנון מפואר עם פריסות עכשוויות, מחוונים וגלריות שיעזרו לכם להתבלט מהקהל. הוא מעוצב באופן אידיאלי עבור ברים, מסעדות משובחות, בלוגרי אוכל וכמה אחרים.

14. עונות השנה

עונות

העונות היא מסעדה וורדפרס מקצועית. זה כולל מספר פריסות לבית קפה, בר, מסעדה או אתרי אינטרנט אחרים המבוססים על אוכל. כמו כל נושא המסעדה, יש לה מערכת תפריט אוכל ומאפשרת להזמין הזמנות מקוונות. הוא מגיע עם מצגת שקופיות ייחודית בה ניתן להשתמש להצגת אירועים, תמונות אוכל, תפריטים ועוד. עונות השנה תומך בתבנית בלוגים לבלוגרי אוכל.

15. רשימת אנשים

Listee

Listee הוא מדריך עסקים ועיצוב רישום עבור WordPress. אם אתה רוצה ליצור רשימה של מסעדות מקומיות, Listee היא הבחירה המושלמת. יש לו פריסה רספונסיבית, מערכת חיפוש גמישה, הגשות רשימת חזית, והתאמה אישית של נושא חי. זה מגיע עם בונה דפי גרירה ושחרור ליצירת דפי נחיתה וספריות עסקיות.

16. פטיט

פטיט

Petit הנו נושא של מתכוני אוכל לאתרי וורדפרס. בדף הבית יש אזור עם מחוון קרוסלה לפרסום המתכונים שלך. יש לה מערכת דירוג המאפשרת למשתמשים שלך לדרג את המתכונים ולבקש מטבחים נוספים. Petit כולל ווידג’טים מותאמים אישית, קודי קיצור של מתכונים, פאנל אפשרויות נושא ווידג’ט אינסטגרם. בעזרת תכונת הפוסטים המותאמים אישית, אתה יכול בקלות להפריד פוסט מתכונים ולהציג אותו בדף הבית.

17. Mise En Place

Mise En Place

Mise En Place הנו נושא וורדפרס לשפים ומסעדות. הוא תומך בסמלים מותאמים אישית, גופנים של גוגל, צבעים ללא הגבלה והתאמה אישית חיה לסגנון האתר שלך. יש לו בונה דפים שגורר ושחרר תכונות ותוכן. ניתן להוסיף את התפריט עם תמונות ממוזערות ותוכלו להציג אותו בסרגל הצד באמצעות יישומון. ל- Mise En Place שילוב WooCommerce.

18. למסעדה

Lzrestaurant

Lzrestaurant הוא נושא חופשי נוסף למסעדת וורדפרס. זה בנוי שמבקרי אוכל ובלוגרים יכתבו על בתי קפה, מסעדות, ברים ועסקי אוכל. זה יכול לשמש גם למכירת ביקורות על אוכל. פרק ההמלצות מאפשר לך לאסוף משוב ממשתמשים על המבקרים. ל- Lzrestaurant אינטגרציה של מדיה חברתית, עיצוב ידידותי לקידום אתרים, ומתווה קל משקל.

19. קונה

קונה

Quna הוא נושא וורדפרס מינימלי עבור אתרי מסעדה ובתי קפה. יש לו עמוד ארכיון להציל את בלוגי האוכל והמתכונים שלך למשתמשים. זה מגיע עם תמיכה במדיה חברתית, ותוכלו להציג תמונות אוכל מהעדכון באינסטגרם שלכם. זה מאפשר לך לייבא את נתוני ההדגמה ולשנות את התוכן. עם נושא Quna, אתה יכול להפעיל את אתר המסעדות שלך ולהרוויח כסף במהירות.

20. אומאמי

אומאמי

Umami הוא נושא מסעדה מודרני עבור WordPress. יש לו תמיכה ב- WooCommerce ליצירת חנות מקוונת ולמכור את מוצרי המזון שלך. זה מגיע עם מצגת שקופיות רקע מלא להצגת תמונות אוכל. תפריט הניווט נמצא בסרגל הצד עם שעות הפעילות, הכתובת והסמלים החברתיים של המסעדה שלך. לאומאמי מערכת חזקה שתציג את תפריט המסעדה שלך בדפים, באזורי הווידג’טים והפוסטים שלך.

21. זריחת הירח

זריחת ירח

Moonrise הנו נושא וורדפרס למסעדות, בתי קפה, ברים, אירועים וכנסים וטברנות. יש לו תבניות מרובות, כולל תבנית של עמוד אחד, תבנית בלוג, תבניות עמודים פנימיים ועוד. ל- Moonrise יש עמוד בית ארוך עם עד 7 חלקים להצגת תפריט האוכל, השירותים, מצגת השקופיות, פרטי הקשר, הווידג’טים והתכנים שלך. הוא מציע התאמה אישית קלה להוסיף את הלוגו שלך, שינוי גופנים, יצירת גלריות תמונות וניהול צבעי נושא.

22. מלח ופלפל

מלח ופלפל

מלח ופלפל הוא נושא מתכונים של וורדפרס המשמש לחלוק מתכונים ועצות בישול מפתים עם המשתמשים שלכם. יש לו את כל דפי האתר הסטנדרטיים, כולל אודות, יצירת קשר, בלוג ועוד. העיצוב מגיע עם פריסת גרירה ושחרור כדי להוסיף תכונות ותוכן באתר שלך בקלות. יש לו תמיכה ב- WPML ליצירת אתר או בלוג מוכנים לתרגום.

23. רוזה 2

רוזה

רוזה 2 הנו נושא יפהפה של וורדפרס. זה מגיע עם מספר בלוקים של גיבורים וגלילת פראלקס. העיצוב מציע אפקטים של אנימציה מובנית בעומס העמודים. זה נותן לך שליטה מלאה על הצבעים והגופנים. בעזרת בלוקים בהתאמה אישית, קל יותר ליצור את תפריט האוכל שלך, להוסיף תוכן מרתק ועוד. קל להתקנה של רוזה 2 ומאפשר לכם ליצור אתר מסעדה מדהים.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך למצוא את הנושאים הטובים ביותר של המסעדות בוורדפרס. יתכן שתרצה לבדוק את הרשימות שלנו עם מיטב נושאי הנדל”ן של וורדפרס ונושאי וורדפרס פרימיום זולים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map