29 תוספי WooCommerce הטובים ביותר לצמיחת מכירות במהירות (2020)

התוספים הטובים ביותר של woocommerce


האם אתה מחפש את התוספים הטובים ביותר של WooCommerce שיעזרו לך להגדיל במהירות את מכירות החנות המקוונת שלך? בשימוש על ידי יותר מ 28% מכל החנויות המקוונות, WooCommerce היא הפלטפורמה הפופולרית ביותר לסחר אלקטרוני הקיימת כיום. התוסף המדהים הזה מציע גמישות רבה ותכונות עוצמתיות שיעזרו לכם לבנות אתר מסחר אלקטרוני מלא, במהירות.

במאמר זה, נשתף 29 תוספי WooCommerce שנבחרו בעבודת יד שיעזרו לך להגדיל את פיצול המכירות שלך בפיצול קלפים! מכיוון ש- WooCommerce הוא פנטסטי, אבל WooCommerce עם התוספים הנכונים יפוצץ את דעתך, וימלא את הארנק להתפקע. להתכונן!

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster היא תוכנה חזקה להמרה, אופטימיזציה ויצירת לידים המאפשרת לך להמיר את מבקרי האתר למנויים ולקוחות. זה כולל תכונות מדהימות באמת המאפשרות לך לשפר את המרות האתר שלך, להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך ולהשיג את היעדים העסקיים שלך.

באמצעות פתרונות OptimalMonster eCommerce, אתה יכול להגדיל את המכירות שלך באופן משמעותי על ידי צמצום נטישת העגלה, באמצעות מיקוד מחדש באתר, וליצור הודעות בהתאמה אישית. במילים אחרות, זה יאפשר לך ליצור טפסי optin יפה ולהציג אותם באופן אסטרטגי למבקרים באתר שלך, כך שהם יקנו מוצר או ירשמו לרשימה שלך..

יתר על כן, זוהי תכונת בדיקת A / B המאפשרת לך להשוות בין אופציות שונות עם וריאציות בכותרות, פריסות תוכן וסגנונות, ואז להציג את הטוב ביותר. לפיכך, אתה תמיד יכול להשתמש באופטינים שהכי מצליחים להמיר.

קרא את סקירת OptinMoster המלאה שלנו.

2. TrustPulse

TrustPulse

הוספת הוכחות חברתיות לאתר האינטרנט שלך מעוררת אמון באתר שלך, מה שמסייע לך להשיג יותר מכירות. עם TrustPulse, אתה יכול להרים מיד המרות באתר WooCommerce שלך ​​על ידי מינוף הוכחה חברתית.

70% ממבקרי האתר שלך עוזבים את האתר שלך במחשבה שאי אפשר לסמוך עליך. TrustPulse עוזר לך להמיר את אותם 70% ללקוחות על ידי הצגת להם מה שאחרים עושים באתר שלך ובכך לטפח אמון.

3. קופונים מתקדמים

קופונים מתקדמים

WooCommerce מגיע עם תכונת קופונים בסיסית שאינה מאפשרת לך ליצור סוג הקופונים שמגבירים את מסעות הפרסום השיווקיים המודרניים שלך. זה כאשר הקופונים המתקדמים מועילים.

קופונים מתקדמים הוא תוסף הקופונים של וורדפרס הטוב ביותר שמצורף לכל התכונות המדהימות:

 • קנו מבצעים של One Get One (BOGO)
 • מתנות בחינם
 • תוכנית נאמנות
 • תנאי שימוש בקופון

4. סוויטה סיטונאית

תוסף חבילה סיטונאית

הסיטונאי הסוויטה הוא התוספים הטובים ביותר של WooCommerce עבור סוחרים סיטונאים. הסיטונאות הסוויטה מגיעה עם אוסף של תוספות סיטונאיות שהופכות את האתר שלך לחנות סיטונאית מלאה.

התוספים הם:

 • מחירים סיטונאיים: הגדר תמחור סיטונאי, סכומי קנייה מינימליים, הנחות לפי שכבות, מס בנפרד מלקוחות קמעונאיים ועוד.
 • טופס הזמנה סיטוני: צור טופס הזמנה של AJAX שניתן לחיפוש וניתן לקטלוג.
 • לכידת עופרת סיטונאית: הגדר דפי כניסה והרשמה סיטונאיים. בנוסף, הגדר רצפי דוא”ל סיטונאיים.

5. MonsterInsights

MonsterInsights

ניתוח אתרים חשוב מאוד לגידול כל סוג של עסק. כשאתה יודע כיצד מבקרים באתר שלך מוצאים את האתר שלך ומשתמשים בו, אתה יכול לקבל החלטות עסקיות מושכלות שעובדות בפועל.

כדי לייעל את חנות WooCommerce שלך ​​ולהגדיל את המכירות, תזדקק לכלי ניתוח eCommerce. פיתרון מושלם לצרכים שלך, ישנו פלאגין חזק של Google Analytics הנקרא MonsterInsights. באמצעות שלה תוסף מסחר אלקטרוני, אתה יכול לעקוב אחר כל מדדי המסחר האלקטרוני השימושי עבור האתר שלך, כולל מכירות, הכנסות, שיעור המרות וכו ‘.

זה גם מאפשר לך לעקוב אחר מקורות ההפניה המובילים שלך וההמרות וההכנסות המדויקות שהם שולחים בדרך שלך. לאחר מכן תוכלו להחליט באילו מקורות הפניה למקד את תשומת ליבכם.

קרא את סקירת MonsterInsights המלאה שלנו.

6. מעצב תג וו

נושאי accesspress

Woo Badge Designer הוא תוסף רב עוצמה המאפשר להוסיף תג לאתר שלך. תוסף זה עוזר לך להוסיף טקסט, תוויות סמל ותמונה למוצר שלך.

תוסף זה מושלם להוספת תוויות כאשר יש מכירה, הנחה, תכונות מיוחדות ומידע על מוצר ייחודי. אתה יכול להוסיף תגים ללא הגבלה, למקם עמדות סרט ולהוסיף תוויות טיימר ספירה לאחור באופן שאתה רוצה. זה יעזור לך לקבל תגיות ייחודיות ללא הגבלה בכל מוצר.

כמו כן, התוסף מגיע עם 30 תבניות רקע מוגדרות מראש בטקסט, 30+ תבניות רקע מוגדרות מראש ותחישוב אוטומטי של אחוזים כמו גם סכומים המבוססים על מחיר המכירה של כל המוצרים..

תוסף זה יאפשר לך להגדיר תגים מרובים על כל מוצר והוא עובד בצורה מושלמת כמעט עם כל הנושאים של וורדפרס.

7. מנויי WooCommerce

מנויים Woocommerce

חנות מבוססת מנוי עשויה להיות אפשרות אידיאלית אם ברצונך להשיג הכנסות נוספות.

באמצעות מנויי WooCommerce, אתה יכול לאפשר ללקוחות שלך להירשם למוצרים או לשירותים שלך ולשלם על בסיס שבועי, חודשי או שנתי, ולהרוויח הכנסות חוזרות ונשנות שתוכל לעקוב אחריהן ולסמוך עליהן.

באמצעות מנויים של WooCommerce, תוכלו להציג מגוון מנויים למוצרים או שירותים פיזיים ווירטואליים עם לוחות זמנים שונים לחיוב. כמו כן, אתה יכול להוסיף דמי הרשמה, להציע ניסויים בחינם ולקבוע תקופות תפוגה.

8. חברויות WooCommerce

תוסף woocommerce-חברות

אם אתה רוצה להפוך את חנות WooCommerce לאתר חברות, WooCommerce Memberships הוא הכלי המתאים לך.

באמצעות חברויות של WooCommerce, אתה יכול להגביל את מוצרי WooCommerce, כך שרק חברים רשומים יוכלו לרכוש אותם.

הוא כולל תמיכה בכמה שערי תשלומים, טפטוף תוכן, קופוני הנחה וכו ‘, כדי להפוך את החנות שלך לאתר חברות מלא..

9. קשר קבוע

קשר קבוע הוא אחד השירותים הטובים ביותר לשיווק בדוא”ל בחנות WooCommerce שלך. הכלי לאוטומציה של אימיילים דואג לשמור על לקוחותיך מעורבים בסדרות דוא”ל להדק ומאפשר לפלח משתמשים לקבוצות שונות.

על קצה המזלג, הוא מציע את כל מה שצריך כדי להפוך את הלידים שלכם ללקוחות נאמנים.

10. WPForms

WPForms

תוסף טופס יצירת קשר חיוני לכל אתרי האינטרנט, כולל חנות WooCommerce. תזדקק לעמוד ליצירת קשר כדי לשמור על קשר עם המשתמשים והלקוחות שלך, לענות על שאלותיהם ולפתור את הבעיות שלהם.

WPForms הוא התוסף הטופס ליצירת קשר של וורדפרס למתחילים ביותר בשוק. זה מאפשר לך ליצור טפסים וורדפרס פשוטים ומתקדמים כמו מומחה מבלי להעסיק מפתח או ללמוד כיצד לבצע קוד. מלבד טפסי קשר רגילים, אתה יכול גם ליצור סקרים מקוונים, טופסי תרומה, טופסי הזמנה וכו ‘תוך מספר דקות ולהטמיע אותם בקלות באתר שלך..

קרא את סקירת ה- WPForms המלאה שלנו.

11. הזמנות של WooCommerce

הזמנות של woocommerce

WooCommerce Bookings הוא תוסף WooCommerce רב עוצמה המיועד להוסיף אפשרויות הזמנה בחנות המקוונת שלך.

WooCommerce Bookings הוא אחד התוספים הטובים ביותר של WooCommerce להקמת מערכת הזמנה באתר שלך.

אם אתה מציע שירותים כמו טיפולי ספא, הזמנות במלונות, הזמנות למסעדות וכו ‘, תוכל להגדיר אפשרויות הזמנה כך שהמבקרים שלך יוכלו להזמין עכשיו ולרכוש בהמשך. תכונה זו מאפשרת לך להפוך את החנות שלך לנוחה יותר עבור הלקוחות שלך שיש להם לוח זמנים עמוס. תוכל גם לבדוק את רשימת התוספים המובילים להזמנת WordPress.

על ידי הוספת תכונה זו בחנות WooCommerce שלך, אתה יכול להבטיח שלא תפספס אף אורח שמעוניין לקנות את המוצרים והשירותים שלך..

12. YITH WooCommerce בקש הצעת מחיר

yith-woocommerce-request-a quote

YITH WooCommerce בקש הצעת מחיר הוא אחד מהתוספים הטובים ביותר של WooCommerce לבקשת הצעת מחיר.

כאשר רוכשים כמות גדולה של מוצרים, בדרך כלל אנשים מעדיפים לנהל משא ומתן על התמחור ולקבל הנחות. עם זאת, עם הצגת חנויות מקוונות, התמקחות נראית כמעט בלתי אפשרית עבור הלקוחות.

YITH WooCommerce בקש תוסף הצעת מחיר פותר בעיה זו עבור חנות WooCommerce שלך. באמצעות תוסף זה תוכלו להוסיף א בקשה לציטוט אפשרות בדף פרטי המוצר שלך, כך שהמשתמשים שלך יוכלו להגיש בקשה.

תכונה זו מאפשרת להתמודד בינך לבין הלקוח שלך ועוזרת לך להגדיל את המכירות במידה רבה.

13. תוספות למוצרי WooCommerce

תוספות וו-סחר-מוצר

ההצלחה של כל עסק נשענת על המחויבות שהוא עושה לאושר המשתמשים בו. עבור חנות מסחר אלקטרוני, אפשרויות ההתאמה האישית קשורות לאושר הלקוח ושביעות רצונו. הלקוחות מעדיפים חנות המציעה אפשרויות התאמה אישית.

לכן, כדי לאפשר לכם להוסיף אפשרות התאמה אישית עבור המשתמשים שלכם, תוכלו להשתמש בתוסף WooCommerce שנקרא תוספות מוצר. זה מאפשר לך להוסיף תיבת קלט מיוחדת בדף פרטי המוצר שלך (ממש למעלה הוסף לעגלה טופס) שבו משתמשים יכולים להגיש את המפרטים שלהם למוצר. תכונה זו מאפשרת לך לספק למשתמשים שלך בדיוק מה שהם רוצים, ולגבות מהם תשלום עבור ההתאמה האישית.

ככה, תוכלו לשמח את המשתמשים שלכם ולעודד אותם להיות לקוחות קבועים.

14. YITH WooCommerce משאלות

yith-woo- משאלות

YITH WooCommerce Wishlist הוא תוסף שימושי מאוד לחנות המקוונת שלך. זה מאפשר למשתמשים שלך לשמור מוצרים ברשימת המשאלות שלהם, כך שהם יכולים לקנות את המוצרים האלה אחר כך או לשתף את רשימת המשאלות שלהם עם חברים ובני משפחה.

בעזרת התוסף YITH WooCommerce Wish, אתה יכול להוסיף קישור בכל דף פרטי מוצר בחנות שלך, המאפשר למשתמשים להוסיף את המוצרים לדף רשימת המשאלות שלהם. התוסף חינמי וקל לשימוש.

15. קופונים חכמים של WooCommerce

Woocommerce-smart-coupons

כולם אוהבים להשיג מבצע טוב, כך שתלויי הנחה הם תמיד מאוד אטרקטיביים למשתמשים. אם תרצה להגדיל את המכירות שלך באופן משמעותי, תצטרך להציע קופוני הנחה.

כדי ליצור קופונים לחנות WooCommerce שלך, אתה יכול להשתמש בתוסף WooCommerce Smart Coupons שנוצר במיוחד למטרה זו. באמצעות התוסף תוכלו לייצר אלפי קופונים בבת אחת, לשלוח אותם בדוא”ל ללקוחות (ללמוד כיצד לבנות רשימת דוא”ל) ולהוסיף אותם ל- WooCommerce. אתה יכול גם לתת הנחה על מוצרים אחרים בעת רכישת מוצר מסוים, או למכור שוברי מתנה.

זוהי תוספת מעניינת מאוד לחנות WooCommerce שלך ​​להגדלת המכירות. ניתן להשתמש בה באירועים מיוחדים, כמו סופי שבוע בחג, או בעקביות כחלק מהצעת קידום מכירות לכל החיים.

16. חיפוש Yja WooCommerce Ajax

yith-ajax-search-product

סרגלי חיפוש חשובים ביותר לכל סוג של אתר, כולל חנות WooCommerce. אבל יצירת סרגל חיפוש מהיר ויעיל זה קצת קשה אם אתה מתחיל.

לפיכך, כדי לעזור לך ליצור סרגל חיפוש מלא-פונקציונלי וחזק בחנות WooCommerce שלך, יש תוסף בשם YITH WooCommerce Ajax Search. באמצעות תוסף זה אתה יכול לאפשר למשתמשים שלך לחפש מוצרים ספציפיים בחנות המקוונת שלך. זה מציג את כל תוצאות המוצר הרלוונטיות בזמן אמת.

התוסף עוזר לך לשפר את חווית המשתמש ולהפוך את החנות שלך למוצלחת יותר. אחרי הכל, אם לקוח מחפש משהו, זה אינדיקטור נהדר לכך שהוא מוכן לבצע רכישה. אל תפסיד שוב את המכירות האלה!

17. מסנן המוצרים של YITH WooCommerce Ajax

yith-ajax-product-filter

מסנן המוצרים של Yoo WooCommerce Ajax הוא תוסף שעוזר לך לשפר את חווית הלקוחות שלך באמצעות סרגל החיפוש של החנות המקוונת שלך. זה מאפשר למשתמשים שלך לסנן מוצרים בהתאם לצרכים שלהם, כך שהם יוכלו למצוא בדיוק מה שהם רוצים לקנות תוך מספר שניות.

ברור שזה עוזר להאיץ תהליכי רכישה ולשפר את שיעורי ההמרה של החנות המקוונת שלך. במילים אחרות, תוכלו לעזור למשתמשים שלכם למצוא במהירות את המוצרים שהם רוצים ולהפוך אותם ללקוחות מרוצים.

18. תמחור דינמי של WooCommerce

תמחור woocommerce- דינמי

תכונה אטרקטיבית נוספת לאתר WooCommerce שלך ​​היא תמחור מוצרים מתקדם. באמצעות התמחור הדינמי של תוסף WooCommerce, אתה יכול להציע הנחות בכמות גדולה ללקוחות שלך לאחר שהם רוכשים כמות מסוימת של מוצרים. לדוגמה, אתה יכול לתת הנחה של 10% למוצר כאשר קונים רוכשים 5 פריטים או יותר מאותו מוצר.

באופן דומה, תוכלו להציע הנחות ברכישת מוצרים באותה קטגוריה או על כל מה שיש בחנות. אתה יכול גם להגדיר תמחור מבוסס תפקידים ולהציע לחברים הרשומים שלך הנחה שנקבעה מראש על מוצרים מסוימים.

תכונה זו משמשת כפרס לקונים שלכם ומעודדת אותם לקנות באופן קבוע מהחנות שלכם.

19. מאיץ עבור WooCommerce

בוסטר-עבור-ווקואמרקט

מאיץ עבור WooCommerce, כשמו כן הוא, עוזר לך לשפר את חנות WooCommerce שלך ​​עם מספר תכונות עוצמתיות. זהו תוסף בחינם שתוכל להוריד ולהשתמש ללא עלות.

באמצעות תוסף זה אתה יכול לנהל מחירים ומטבעות עבור מוצרי WooCommerce שלך ​​כמו הוספת כל המטבעות העולמיים והוספת הנחה עולמית לכל המוצרים. אתה יכול גם לנהל תוויות כפתור ומחיר, מוצרים, עגלה וקופה, שערים לתשלום, משלוח והזמנות וכו ‘.

אם אתה רוצה פתרון בחינם לצרכים השונים שלך בחנות WooCommerce, אתה יכול לנסות זאת.

20. חבילת WooCommerce וספינה

חבילה של חבילה וספינה

חבילת WooCommerce ו- Bund Bundle היא פיתרון שלם לחנות המשלחת מוצרים ברחבי העולם. יש לו את כל מה שאתה צריך כדי למכור, לארוז ולשלוח מוצרים.

החבילה מגיעה עם מספר תוספות WooCommerce הכוללות חשבוניות, תלושי אריזה, התאמה אישית של אפשרויות משלוח, ערכות מוצר, משלוח רב-כתובות, משלוח מסלול ועוד.

כדי לעזור לך לשפר את מכירות החנויות שלך, הוא כולל אפשרות לסיבוב תמונות 360 ° מגיבה להצגת מוצרים.

21. מצב קטלוג YITH WooCommerce

yith-woo-catalog-mode

אם יש לך חלום ליצור חנות WooCommerce ולמכור מוצרים באופן מקוון אך אינך מוכן עדיין, התוסף YITH WooCommerce Mode Mode יכול להיות שימושי מאוד עבורך. תוסף זה מאפשר לך להפוך את החנות האלקטרונית שלך לקטלוג אלקטרוני ולהציג את המוצרים שלך לחנות העתידית שלך.

על ידי יצירת קטלוג אלקטרוני לפני השקת החנות הפונקציונאלית המלאה שלך, תוכל למתג את החנות שלך כמו גם ליידע מראש את הלקוחות הפוטנציאליים שלך על המוצרים שלך..

22. YITH WooCommerce התאם אישית את דף החשבון שלי

yith-woo-my-account-landing-image

לכל עסק מקוון מצליח, דף החשבון שלי חשוב. זה מאפשר למשתמשים שלך לנווט ולקיים אינטראקציה בקלות באתר שלך.

YITH WooCommerce התאם אישית את דף החשבון שלי הוא תוסף WooCommerce מאת YITH נושאים שמפשט את המשימה הזו עבורך. תוסף זה מאפשר למשתמשים ליצור ולארגן את שלהם דף החשבון שלי בחנות שלך. זה מאפשר למשתמשים שלך למצוא מידע חשוב כמו רשימת המשאלות שלהם, מדריכים חשובים, חשבוניות, קבצים הניתנים להורדה וכו ‘במקום אחד שהופך את חווית האתר שלהם לנעימה הרבה יותר.

23. MailChimp עבור WooCommerce

דואר צ'ימפינג עבור woocommerce

MailChimp הוא אחד משירותי שיווק הדוא”ל הפופולריים ביותר שקיימים כיום. אתה יכול להשתמש בו להפעלת מסעות הפרסום השיווקיים שלך בדוא”ל ולהרחבת צמיחת החנות שלך.

MailChimp עבור WooCommerce הוא התוסף הרשמי של צוות MailChimp לאתרי WooCommerce. באמצעות תוסף זה אתה יכול לסנכרן את לקוחות WooCommerce ונתוני הרכישה שלהם עם חשבון MailChimp שלך ולהשתמש בהם לשליחת קמפיינים ממוקדים..

בנוסף, אתה יכול לשלוח דוא”ל מעקב לאחר הרכישה, להמליץ ​​על מוצרים וגם לשחזר עגלות נטושות. תרצה גם לבדוק חלופות אלה ל- MailChimp אם ישנן אפשרויות נוספות.

24. YITH WooCommerce השווה

תמונה של yith-woocommerce-השוואה

אם יש לך מספר מוצרים בעלי אופי דומה, המשתמשים שלך יכולים להתבלבל כשהם תוהים איזה מוצר טוב יותר. התוסף YITH WooCommerce השווה מאפשר למשתמשים שלך לסדר זאת.

באמצעות תוסף זה המשתמשים שלך יכולים להשוות בין שני מוצרי WooCommerce או יותר זה לצד זה ולהחליט במהירות איזה מוצר לקנות.

25. YITH WooCommerce תצוגה מהירה

תצוגה מהירה של yith-woocommerce

התוסף YITH WooCommerce Quick View מאפשר לך להוסיף מבט חטוף אפשרות בחנות שלך בה הלקוחות שלך יכולים להסתכל מיידית בפרטי המוצר. בלחיצה על הכפתור, המשתמשים יראו תמונה גדולה יותר של המוצר, תיאור המוצר וכפתור הוסף לעגלה בפופ מוקפץ של lightbox..

זה נותן ללקוחות פוטנציאליים הצצה מהירה למוצר ומגדיל את הסיכוי שלהם לרכוש את המוצר.

26. פייסבוק עבור WooCommerce

פייסבוק למסחר

פייסבוק היא אחת הצורות הנפוצות ביותר של מדיה חברתית בה אנשים מבלים זמן רב בימינו. לכן, כדי לגרום לאנשים לשים לב לעסק שלך, אתה יכול לחבר את החנות המקוונת שלך לחשבון הפייסבוק שלך.

פייסבוק ל- WooCommerce הוא התוסף הרשמי לאתרי WooCommerce מצוות פייסבוק. זה עוזר לך להציג את מוצרי WooCommerce שלך ​​בדף הפייסבוק שלך בצורה מושכת.

לפיכך, זה עוזר לך למצוא יותר לקוחות ולייצר יותר מכירות.

27. קודי קיצור של WooCommerce

קודי קיצור של Woocommerce

קודי קיצור של WooCommerce הוא תוסף בחינם המספק חבורה של קודי קיצור של WooCommerce בהם תוכלו להשתמש בכל אתר האינטרנט שלכם כדי להוסיף מוצרים, לחצנים ועוד. התוסף פשוט מוסיף נפתח בעורך הפוסט של וורדפרס שלך, ומאפשר לך לבחור ולהכניס קודי קיצור בקלות לאזורי התוכן כמו פוסט, עמוד או מוצרים..

באמצעות תוסף זה אתה יכול להפוך את התוכן הרגיל שלך בקלות לדף מסחר אלקטרוני ולמכור מוצרים.

28. חשבוניות PDF של WooCommerce & תלושי אריזה

חשבוניות woocommerce-pdf

חשבוניות PDF של WooCommerce & תלושי אריזה הוא תוסף WooCommerce חינמי מאוד שימושי. זה מאפשר לך לשלוח חשבוניות PDF ותלושי אריזה ללקוחות שלך בקלות באמצעות דואר אלקטרוני. משתמשים יכולים גם להוריד את החשבוניות שלהם מאזור החשבונות שלהם באתר האינטרנט שלך.

כבעל החנות, אתה יכול ליצור חשבוניות PDF ותלושי אריזה בכמויות גדולות ולהוריד אותן.

אם ברצונך לשנות את העיצוב של תבניות החשבונית שלך, תוכל להתאים אותן בקלות ולהשתמש בהן באתר שלך.

29. כרטיסיות מוצר מותאמות אישית עבור WooCommerce

מותאם אישית-הכרטיסיות-מוצר-woocommerce

כרטיסיות מוצר מותאמות אישית עבור WooCommerce הוא עוד תוסף WooCommerce חינמי שעוזר לך לארגן את פרטי המוצר שלך ב- WooCommerce בכרטיסיות. באמצעות תוסף זה אתה יכול להוסיף כרטיסיות מותאמות אישית למוצרים ולחלק תיאורי מוצרים לכרטיסיות שונות. לאחר מכן, מבקרי האתר שלך יכולים פשוט לעבור בין כרטיסיות כדי להציג את פרטי המוצר.

על ידי הוספת כרטיסיות אתה יכול להפוך את דף המוצר שלך למסודר ומסודר. זה גם משפר את חוויית המשתמש באתר שלך מכיוון שמשתמשים לא יצטרכו לגלול מטה לאורך עמוד תיאור ארוך.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך למצוא כמה מהתוספים הטובים ביותר של WooCommerce כדי להגדיל את המכירות שלך במהירות. יתכן שתרצה לראות גם את ההשוואות הראשוניות שלנו בין WooCommerce לעומת Shopify ו- WooCommerce לעומת BigCommerce..

תוכלו גם לבדוק את ההדרכה הצעדנית שלנו כיצד ליצור חנות מקוונת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map