30+ ערכות הנושא הטובות ביותר של מגזיני וורדפרס הושוו ונבדקו (2020)

העיצוב הטוב ביותר של מגזיני וורדפרס


האם אתה מחפש נושא טוב של מגזין וורדפרס לאתר שלך?

בין אם אתה מנהל בלוג אישי או מגזין מקוון גדול, נושא של מגזין עוזר לך להציג באופן ייחודי את התוכן שלך עם פריסות מגוונות..

במאמר זה, ריכזנו רשימה של כמה מהנושאים הטובים ביותר במגזיני וורדפרס.

בחירת נושא המגזין הטוב ביותר בוורדפרס

ערכות הנושא של מגזיני וורדפרס עובדות נהדר עבור אתרים עשירים בתוכן. זה עוזר לקוראים לגלות בקלות את התוכן הנכון שהם מעוניינים בו ישירות מדף הבית.

להלן כמה תכונות ייחודיות שתמצא לעיתים קרובות בנושא של מגזין וורדפרס.

 • צור בקלות עיצוב דף בית ייחודי עם שילוב של מבני עמודות וקטגוריות שונות
 • בצע אזורי מיקום של מודעות באנר כדי לייצר רווחים מהתוכן שלך
 • טונות של אפשרויות פריסת עמוד שונות כדי להציג את התוכן שלך בצורה מובחנת

1. תוספת

נושא נוסף, נושא מגזין

אקסטרה הוא אחד הנושאים הטובים ביותר של מגזיני וורדפרס של עיצובים אלגנטיים, אחד ממרכזי הנושא המובילים בוורדפרס בשוק. בהיותו נושא רב תכליתי, הוא מתאים באופן מושלם בכל אתר נישה. תוספת נשלחת עם בונה גרירה ושחרור של דפים שהופך את יצירת הדפים והדפים לסופר קלים.

בעזרת העיצוב הגמיש, אתה יכול להתאים אישית כל חלק מהנושאים כדי להעניק לאתר שלך מראה מובחן. עם אקסטרה, לעולם לא תצטרך להתפשר על המראה שלה. הוא מציע כמה מהפריסות המסוגננות ביותר שנבנו מראש, כך שתוכלו ליצור עיצוב ייחודי על ידי בחירה באחת מהן מבלי שתצטרכו להתחיל מהיסוד. פריסת עמוד הבית מציעה מבני טור ומודולים שונים.

2. דיווי

סקירת נושא חלוקה

Divi כמו Extra, הוא נושא פופולרי רב-תכליתי של וורדפרס שעוזר לך לבנות אתר מגזינים בקלות. בעזרת בונה העמודים הוויזואלי המדהים שלה, תוכלו לעצב את הדפים והפוסטים שלכם כמו מקצוען מבלי שתצטרכו לעבור בין העורך לתצוגה המקדימה. יש לכם 40 אלמנטים יפים שמוכנים לשימוש ישירות באתר. זה אינו זקוק כלל לקידוד.

הוא מציע גם 800 עיצובים מדהימים שנבנו מראש הניתנים להתאמה אישית מלאה. החל משינוי צבע, אנימציה ואפקטים מרחפים, גופנים ועוד, נושא זה מאפשר לך לעשות הכל כדי לקבל מראה שאתה רוצה. בעזרת עריכה בכמות גדולה, תכונה, אתה יכול לחסוך זמן על ידי לא לערוך אלמנטים בנפרד.

3. אסטרה

אסטרה

אסטרה היא נושא וורדפרס קל ומהיר במיוחד המאפשר לך לעצב את האתר שלך כמו מקצוען. מבלי לכתוב שורת קוד אחת, נושא זה מציע לך את הפיתרון הטוב ביותר לבוא עם העיצוב המסוגנן ביותר העמוס בתכונות מתקדמות. הנושא תואם את הגרסה האחרונה של וורדפרס ועובד נהדר עם כל מיני תוספים.

מכיוון שהוא מספק אינטגרציה חלקה עם התוסף WooCommerce, אתה יכול למכור כל מוצרים דיגיטליים או פיזיים באתר המגזין שלך. כדי להרחיב את טווח ההגעה שלך, יש לך גם אפשרות לתרגם אותה לשפות אחרות. יתר על כן, באפשרותך להוסיף גלילה אינסופית, ווידג’טים לאייקונים חברתיים, עמוד 404 מותאם אישית והרבה יותר לאתר שלך עם נושא זה..

4. סולדד

נושא Soledad

Soledad הוא נושא מדהים של וורדפרס שנבנה במיוחד עבור מגזינים, חדשות ובלוגים אישיים. זה עובד נהדר עם בונה גרירה ושחרור של Elementor באמצעות הקלה על התאמה אישית של האתר מבלי לכתוב קוד כלשהו.

עם 1000 הדגמות של דף הבית, אתה יכול להקים אתר או בלוג בלחיצה אחת ולהתחיל במהירות. הוא מגיע עם אפשרויות נוספות בהתאמה אישית של WordPress Live לעריכת האתר.

5. חדשות אוורסט

חדשות אוורסט הוא אחד הנושאים הטובים ביותר של מגזיני וורדפרס שמגיעים עם המון אפשרויות להתאמה אישית. חדשות האוורסט הוא נושא שיצא על ידי נושא האוורסט.

מהירות, אבטחה ותרגום מוכנים הם חלק מתכונות המפתח של אוורסט. זה מגיע עם ייבוא ​​הדגמה בלחיצה אחת, מחוון מגיב ועומס עצלן לצורך עיבוד תמונות מהיר יותר.

6. Hestia Pro

הסטיה

Hestia Pro הוא נושא וורדפרס מוכן WooComerce מוכן מבחינה ויזואלית ועמוס בתכונות מדהימות. באמצעות ערכת נושא זו תוכלו לקבל שליטה מלאה באתר האינטרנט שלכם מבחינת המראה שלו. כל חלק מהנושא ניתן להתאמה אישית והוא קל במיוחד לשימוש. אתה יכול לצבוט את דף הבית המוכן והדפים הבלוגים המוכנים היישר מההתאמה האישית עצמה.

יש לך גם את הבחירה להשתמש בוני דפים שאתה רוצה. השילוב החלק של Hestia הופך את הדברים לחלק וקל עבורך. כדי להפוך את הדברים למעניינים עבור המשתמשים שלך, אתה יכול להוסיף את המחוון או את כותרת הווידיאו. זה מגדיל את הסיכוי להחזיק את המבקרים במעורבות באתר לאורך זמן.

7. מגזין מאת Themify


מגזין

מגזין הוא נושא יפה של מגזין וורדפרס מאת Themify. בדיוק כמו כל הנושאים של Themify, גם נושא המגזין מגיע עם כלול Themify Builder, בונה דפי גרירה ושחרור..

אם תרצה, אתה יכול אפילו ללכת צעד אחד קדימה ולבנות עמוד קדמי מותאם אישית. יש לך גם אפשרויות להוסיף קטע Breaking News כדי ליידע את המשתמשים שלך על האירועים האחרונים והשינויים האחרונים. הנושא תומך בסרטונים ומאפשר שיתוף חברתי די בקלות.

8. iTheme2

iTheme2

iThemes הוא נושא וורדפרס מבריק בסגנון מק שמופעל בתכונות מדהימות. תאהבו את הפריסה הנוזלית והתגובה שלו שהופכת את האתר שלכם למדהים חזותית. הנושא מגיע עם 2 עורות שונים – אפור ושחור.

אתה יכול להציג או להסתיר את תיבת החיפוש ואת סמל ה- RSS לפי רצונך. כמו רוב הנושאים האחרים של Themify, גם נושא זה מאפשר לך ליצור עמוד קדמי מותאם אישית. יש לו גם אפשרויות נהדרות עבור מחוון הפוסטים המוצג.

9. זילה

נושא מילולית של זילה

זילה הוא נושא מדהים לבלוגרים וכותבים. זה נראה נהדר גם באתרי המגזינים. ההתאמה האישית החיה עוזרת לך לכוונן את העיצוב של האתר שלך. החל משינוי צבעו, גופנים לפריסות, יש לך הרבה אפשרויות לגרום לאתר שלך להתבלט. זה מאפשר לך לשלב גם את בונה הדפים שבחרת. כך שלא כמו ערכות נושא אחרות, אינך נדרש לדבוק בונה הדפים המובנה.

נושא זה מוכן לתרגום, כך שתוכלו אפילו לבנות בלוג רב לשוני בקלות. זילה תואם את הגרסאות האחרונות של וורדפרס ועובד בצורה חלקה בין דפדפנים שונים.

10. קריא

נושא קריאת קריאה

קריא הנו נושא מבריק נוסף המתאים ביותר לאתר המגזינים שלך. הנושא מגיע עם אפשרות התאמה אישית מדהימה ותואם לטונות של תוספים מתקדמים. מתרגום העיצוב שלך לשפה אחרת, להוספת גליפיקונים ואייקונים חברתיים, נושא זה מאפשר לך לעשות הרבה מחוץ לקופסה.

קריא הוא מגיב, כלומר הוא נראה מדהים בכל מכשירים וגדלי מסך מכל הסוגים. הוא עבר אופטימיזציה לקידום אתרים, ולכן אין הרבה מה לדאוג לדירוג בגוגל. הנושא תואם לתוספים כמו טופס יצירת קשר 7, Disqus, JetPack ועוד. ניתן להרחיב את הפונקציות שלה על ידי הוספת תוספים נוספים.

11. OceanWP

OceanWP

OceanWP הוא נושא וורדפרס רב תכליתי יפהפה שמגיע עם אפשרויות נהדרות להפוך את אתר המגזינים שלך למתקדמים ומודרניים. הנושא מגיע עם תוכן הדגמה מדהים שמוכן לשימוש בלחיצה אחת בלבד.

אתה יכול אפילו להוסיף חזית חנות וסרגל הוסף לעגלת הקניות למגזין שלך, להפוך את הכפתור לגלוי למבקרים שלך כל הזמן. לחוויית קנייה טובה יותר, באפשרותך לאפשר את אפשרות התצוגה המהירה המאפשרת למבקרים בתצוגה מקדימה של המוצרים לפני שהם רוכשים אותם.

כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר שלך, הנושא מציע גם המון הרחבות.

12. עיתון

העיתון הוא נושא מגזין וורדפרס פופולרי ומגיב שנראה מדהים באתרים שיש בהם הרבה תוכן. הנושא מגיע עם 60+ הדגמות בעיצוב מקצועי המיועדות לגומחות שונות. זה כולל גם 8 תוספים מובחרים המאפשרים לך לבנות אתר מדהים בקלות.

נושא זה מאפשר לך ליצור כותרות יפות בקלות בזכות בונה הכותרות הגמיש שלה. יש לך גם את מלחין tagDivi, שהוא ערכת הכלים השלמה שכל מעצב ירצה. זה יכול להציג הרבה תוכן בדף הבית בלי להשפיע על האיכות.

13. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro הוא נושא וורדפרס מדהים המהווה אפשרות מושלמת לאתר עשיר בתוכן. אז אם אתם מחפשים נושא מגזין, זו עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר עבורכם. מאפשרויות התאמה אישית קלה לתמיכה מתקדמת בפלאגין, לנושא זה יש את כל מה שאולי אתר הנושאים המגזינים שלך זקוק לו.

אתה יכול להקים את האתר שלך תוך מספר דקות עם אפשרויות הנושא הנרחבות שלו. כל הנושא יכול להתאמה אישית. אתה יכול לשנות את הרקע, צבע, טיפוגרפיה, פריסה ואפילו את הכותרת.

14. האקדמיה פרו

אקדמיה פרו

Academy Pro הוא נושא וורדפרס מהמם וענה חזותית, המושלם לכל אתרי האינטרנט העשירים בתוכן. בעזרת אפשרויות העיצוב תוכלו להפעיל את האתר שלכם תוך דקות ספורות. אתה יכול להוסיף עד 6 אזורי ווידג’ט לאתר שלך ולבחור מבין 3 פריסות שונות. להתאמה אישית של העיצוב אפשרויות נהדרות לשנות את מראה האתר שלך.

אם אתה מוכר משהו באינטרנט, קל לקבל הזמנות באמצעות Academy Pro. זה תומך ב- eCommerce ומאפשר להוסיף גם דפי תמחור יפהפיים. אתה יכול גם להיות דפי נחיתה יפים, להוסיף כותרת מותאמת אישית ולעשות הרבה יותר. הנושא הוא תרגום מוכן, מגיב וידידותי לנייד.

15. הצבעה

קול, נושא מגזין, מגזין WordPress

קול הוא נושא נוסף של מגזין וורדפרס מדהים, שנועד להקל על פרסום התוכן. באמצעות Voice תוכלו גם לבנות קהילה נהדרת או אתר ברשת חברתית בעזרת bbPress.

לאפשרויות העיצוב המתקדמות שלה יש כל כך הרבה מה להציע. ניתן להוריד נושא זה משוק Themeforest.

16. מגזין MH

MH- מגזין-נושא

מגזין MH היא אפשרות ללכת לבלוגרים מקצועיים, אתרי חדשות, מגזינים מקוונים ועוד. הנושאים כוללים גופי אינטרנט פופולריים של גוגל עבור אתר מדהים ומראה. והפריסה המגיבה מאפשרת לאתר טעינה מהירה הן לסמארטפונים והן לטאבלטים.

נושא זה מותאם במיוחד לקידום אתרים, מה שמבטיח שאתה טוב ללכת מבחינת נראות מנועי החיפוש. מגזין MH הוא נושא מוכן לתרגום. ועם מעט לחיצות תוכלו להקים אתר רב-לשוני שממקד למשתמשים ממספר גיאוגרפיות.

17. TheFox

TheFox, נושא המגזין, נושא הוורדפרס של המגזין

TheFox הוא נושא וורדפרס רב-תכליתי מגיב וגמיש במיוחד המגיע עם תכונות מדהימות. בין אם זה אתר אופנה, אתר מגזינים, פורטפוליו או אתר שיווקי מקצועי, TheFox תואם את הצרכים שלך למראה המהנה והתכונות החזקות שלו. הנושא מגיע עם הדגמות יפהפיות, תיעוד נרחב ותמיכה נהדרת.

כדי לחסוך זמן, באפשרותך לייבא מ- 30 דפי בית שנבנו מראש. עם זאת, יש לך גם אפשרות לבצע שינויים באתרים אלה אם תרצה. בונה הדפים החזק אותו מתייגת הנושא הופך אותו לסופר קל לבנות את אתר האינטרנט שלך. יש לך כל כך הרבה אלמנטים שאתה יכול להשתמש בהם באתר כדי שזה ייראה טוב. מחולל הקודקוד, למשל, מאפשר לך לבנות כל מספר של דפים מותאמים אישית באמצעות כל המודולים המותאמים אישית שלך.

18. מגזין פרו

מגזין פרו

Magazine Pro הוא אפשרות מושלמת לאתר המגזינים שלך. אתר האינטרנט שלך ידבר בעד עצמו אם תשתמש בנושא זה בגלל פריסותיו המגוונות והעיצוב העשיר בתקשורת. יש לך אפשרות לבחור עד 3 אזורי יישומונים בדף הבית. אתה יכול להעלות את הלוגו שלך בכותרת בלחיצה אחת בלבד.

זה גם קל להקים חנות מקוונת מכיוון שהיא מעוצבת מראש עבור Woocommerce ו- BigCommerce. החשוב מכל, הוא תומך במסגרת בראשית.

19. נושא מגזין ג’ינסי

נושא ג'ינסי

ג’ינסי הוא עוד נושא וורדפרס מדהים שתאהב להשתמש בו. זהו נושא רב-תכליתי מגיב שניתן לזמין להורדה בחינם. בעזרת נושא זה, תוכלו לעצב את האתר המסוגנן ביותר מבלי שתצטרכו לקוד שורה אחת. בעזרת ההתאמה האישית החיה של ג’ינסי, ניתן לראות את השינויים מייד בתוך לוח המחוונים שלך.

ייבוא ​​הדגמה של 1 דקה מאפשר לך שהאתר שלך יהיה מוכן תוך פחות מדקה. באמצעות תפריט המגה המרשים שלו, תוכלו לתת לתפריט המשנה שלכם מבנה נהדר.

20. וול וונדר

וונדר וואל

Wonderwall הוא נושא שובה לב ומגיב של מגזין וורדפרס עבור אורח החיים ואתר המגזינים. זה מאפשר לך לבחור מתוך 9 דפי בית מעוצבים להפליא. הנושא כולל מיקום אופטימלי של מודעות באנר, כך שתוכל לייצר רווחים מתוכן באמצעות מודעות. אתה יכול להדביק את קוד המודעה שלך מרשת צד ג ‘כמו AdSense או להעלות את הבאנרים שלך.

זה גם מאפשר לך להוסיף לחצני מדיה חברתית נאים לאתר שלך. אתה יכול להוסיף אותם לכותרת התחתונה, סרגל הצד או לשניהם בו זמנית כדי לראות יותר. נושא זה הוא גמיש במיוחד ומאפשר לבצע התאמות אישיות מבלי לכתוב שורת קוד אחת.

21. כרוניקה

Chronicle הוא נושא מגזין וורדפרס טוב למראה שעוצב במיוחד עבור אתרי מגזינים. הנושא מציע אפשרויות התאמה אישית מדהימות כדי להעניק לאתר מראה ייחודי. על כל התכונות שלו, תוכלו לעצב את האתר שלכם כמו מקצוען בלי לגעת בקוד.

לנושא יש 3 שטחי פרסום מובנים עבורך. אתה יכול גם להשתמש בפוסט דביק כדי להדגיש פוסט ספציפי ולהציג פוסטים וסרטונים מוצגים בדף הבית. יש לו גם 8 אזורי ווידג’ט. 5 מהם נמצאים בדף הבית, והשאר בפוסטים בודדים.

22. מגזין

נושא המגזין

מגזין הוא נושא מושלם של מגזיני וורדפרס שמתאים לכל נישה. בין אם אתה מפרסם תוכן אופנה, תוכן בידור, חדשות, או כל דבר אחר, נושא זה ייתן את המראה הטוב ביותר לאתר שלך. אתה יכול להשתמש בווידג’טים המותאמים אישית של סרגל הצד הכוללים גלריית Flickr, יישומון חברתי, ווידג’ט וידאו ועוד. טופס הכניסה המותאם אישית מאפשר לבצע כניסה קלה ומהירה ללוח המחוונים שלך.

המחוון המוצג נהדר להצגה של פוסט מסוים. אתה יכול להשתמש בסרטון או במחוון גלריית תמונות במחוון שלך. עם אפשרות מצגת, אתה יכול לשלב את האתר שלך ב- YouTube או ב- Vimeo API.

23. חדשות המנטרה

חדשות המנטרה הוא נושא מגזין וורדפרס מבריק שעמוס בתכונות מדהימות. הנושא מגיע לשניהם חינם וגרסת פרימיום כך שתוכלו לנסות את גרסת הלייט למעשה לפני שתרכשו את גרסת המקצוענים. נושא זה מציע אפשרויות התאמה אישית נהדרות.

נושא זה תומך בכותרת כותרת עליונה ותחתונה, מחוון מתקדם, תכונות שיתוף חברתי ועוד. יש לו גם אפשרויות כותרות מרובות, ווידג’ט מזג אוויר, ממיר מטבעות, תמיכה ב- WooCommerce, אזור פרסומות, ועוד.

24. סקסוני

נושא סקסוני
סכסון הוא נושא מגזין וורדפרס יפהפה ומודרני למראה המעניק לאתר שלך את המראה המושלם שמגיע לו. בין אם אתה טירון או מקצוען, סכסון מציע לך את הדרך הקלה ביותר לעצב את האתר שלך מבלי לקוד קו אחד. בעזרת בונה הגרירה והשחרור אתה יכול לארגן בקלות את האלמנטים שלך כמו שאתה רוצה. הוא מספק לך 15 בלוקים מדהימים ליצירת דף בית יפה.

יש לו גם הדגמות מעולות שנמצאות במרחק קליק משם. סקסוני היא כל כך גמישה שתוכל להתאים אישית כל חלק באתר שלך בקלות. חוץ מזה, זה מגיע עם תמיכה ב- Google AMP והוא מוכן ל 100% גוטנברג. הנושא עבר גם אופטימיזציה למהירות ו- SEO.

25. ג’ון

ג’ון הוא פיתרון מושלם לאתר החדשות והמגזינים האולטרה-מודרניים בוורדפרס. הנושא נותן לך אפשרות להוסיף גלילה אינסופית לאתר שלך, כך שהמבקרים אינם נדרשים ללחוץ על כפתור כדי לעבור לדף הבא.

ג’ון מספק אינטגרציה חלקה עם WooCommerce והיא נושא מוכן לתרגום. ג’ון תומך בסרטונים ואף מאפשר לך לשלב את האתר שלך ב- YouTube, Vimeo ו- Soundcloud.

26. MagOne

נושא מגזין מגונה

MagOne הוא נושא וורדפרס יפהפה במגזין המגיע עם בונה דפים קל לשימוש. זה מציע לך הרבה אפשרויות התאמה אישית כדי להעניק לאתר שלך מראה מושלם שמגיע לו. זה מגיע עם פריסת כותרות ניתנת לשינוי, תפריט מגה, תיבות מאמרים, מערכת הערות מרובות והרבה יותר.

זה תואם את הגרסאות האחרונות של WordPress ועובד עם מספר תוספים מתקדמים מדי. התוסף מקבל עדכונים שוטפים ומרחיב תמיכה מדהימה למשך 6 חודשים. MagOne הוא תרגום וגוטנברג מוכן. זה תואם לדפדפנים ונראה מהמם בכל גדלי המסך.

27. בטל קוד

אתר לא צופן-נושא-צילום

Uncode הוא אחד הנושאים הפופולאריים ביותר בוורדפרס בשוק. בין אם זה אתר מגזינים, בלוג אופנה, תיק עבודות, או כל דבר אחר, עם Uncode, אתה צריך להשתמש בכל התכונות הדרושות לך בכדי לגרום לאתר שלך להתבלט..

זה מגיע עם אפשרויות התאמה אישית מדהימות המאפשרות לך לשפר את המראה הכללי של האתר. מהטיפוגרפיה היפה, סגנונות הכותרת, תיבות האייקונים, הכפתורים ועוד יש לה כל כך הרבה מה להציע.

28.Wellness Pro

Wellness Pro

Wellness Pro הוא נושא מדהים נוסף המהווה אפשרות נהדרת לאתר האינטרנט הקרוב שלך. כמו כל שאר הנושאים של StudioPress, גם זה הוא גמיש במיוחד ומאפשר לך לשנות כל קטע באתר שלך.

העיצוב מציע גם 12 אזורי ווידג’ט, התאמה אישית של נושא חזקה לצבוט את המראה שלך ועוד. הנושא תואם את הגרסאות האחרונות של וורדפרס ונראה נהדר בכל גדלי המסך.

29. גרידו

נושא מגזין Grido

Grido הוא נושא וורדפרס יפהפה המעניק לאתר שלך מראה דמוי Tumblr. נושא זה מציע 9 רקע יפהפה בעזרתם תוכלו לעצב את הפוסטים שלכם בנפרד. אתה יכול גם לגרום לאתר שלך להיראות כמו קיר שמלא בתווים דביקים. אתה יכול להוסיף צבע אחר לכל אחד מהפוסטים שלך בכדי שייראה צבעוני יותר.

כדי לגרום למבקרים שלך להישאר לאורך זמן, אתה יכול להוסיף את תכונת הגלילה האינסופית. אתה יכול גם להוסיף גלריות lightbox לאתר שלך. זה אפילו מאפשר לך לבחור מבין 7 עורות נושא ולהוסיף לוגו לתחתונה.

30. Pro Smart Income הכנסה

חכם-פסיבי-הכנסה-פרו

Smart Passive Income Pro הוא עוד נושא מושלם של מגזיני וורדפרס שראוי להיות ברשימה זו. זה עמוס בכל כך הרבה תכונות מדהימות לאתרי מגזינים שאפילו טירון ללא ניסיון מעצב בכלל, יכול להקים אתר יפהפה עם תכונות חזקות. אם אתה מוכר את המוצרים והשירותים שלך באופן מקוון, אתה יכול להמיר את האתר שלך בקלות לחנות מקוונת.

הנושא מותאם באופן מושלם למהירות ולחוויית הגלישה. אתה יכול לצבוט את ההגדרות שלך בעזרת התאמה אישית של ערכת הנושא כדי להוסיף רקע, צבע נהדר וכו ‘ותוכל גם לבדוק את התצוגה המקדימה שלה כדי לדעת אם זה עובד בשבילך. בסך הכל זה מבריק, ותאהבו להשתמש בו.

31. מחבר פרו

מחבר פרו

Author Pro הוא נושא וורדפרס מושך חזותית ומושך פונקציונאלית המציע את הדרך הקלה ביותר לעצב אתר מגזינים מבלי לקוד שורה אחת. נושא זה טעון בתכונות מעולות והוא תואם את הגרסאות האחרונות של WordPress. אתה יכול ליצור דפי נחיתה יפהפיים ולהתאים אותם אישית כך שיעמדו בתקני המותג שלך.

נושא זה הוא אינטואיטיבי ומגיב, כך האתר שלך נראה נהדר ללא קשר למכשיר המבקרים שלך. הנושא מציע גם תמיכה נהדרת, כך שאם יש לכם אי פעם נושא בנושא, תוכלו ליצור קשר עם צוות התמיכה הסופר-ידידותי שלהם שתמיד מוכן לעזור.

32. ReviewZine

ReviewZine, נושא המגזין
ReviewZine הוא נושא וורדפרס מינימליסטי בחינם, שיכול להיות בחירה מושלמת עבור אתר המגזינים שלך. .

נושא זה תואם לטונות של תוספים מודרניים ומתקדמים וניתן להתאמה אישית מאוד. זה מוכן לתרגום, יש בו באנרים של גוגל אדסנס, התאמה אישית חיה והרבה יותר.

זהו זה!

אלה הם כמה מהנושאים הטובים ביותר במגזינים וורדפרס שבהם תוכלו להשתמש באתר האינטרנט שלכם. אולי תרצה גם לבדוק את המדריך שלנו כיצד להקים אתר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map