31 הנושאים הטובים ביותר Gutenberg וורדפרס ידידותיים לשנת 2020

ערכות העיצוב הטובות ביותר של גוטנברג וורדפרס


האם אתה מחפש את הנושאים הטובים ביותר של גוטנברג וורדפרס ידידותיים?

גוטנברג הוא העורך המשופר החדש של וורדפרס, המכונה גם “עורך חסימות”. זה מאפשר לך לראות איך נראה דף סיים בזמן שהוא בעורך. כך תוכלו להתאים את הגודל והמרווח בזמן אמת מבלי שתצטרכו לעבור ללוח התצוגה המקדימה. כל חוויית העריכה נבנתה מחדש לתוכן עשיר בתקשורת.

בעזרת גוטנברג אתה יכול להוסיף בלוקים בהתאמה אישית, פריסות תוכן, עמודות מרובות, טקסט מוצג, תמונות ועוד בצורה מסוגננת.

במאמר זה, אנו נשתף את רשימת נבחרת היד שלנו עם מיטב הנושאים הטובים ביותר של גוטנברג וורדפרס.

בחירת נושא הוורדפרס הטוב ביותר Gutenberg ידידותי

נושא ידידותי לגוטנברג עובד בצורה חלקה עם גרסת הוורדפרס האחרונה.

חלק מהיתרונות של נושאי וורדפרס ידידותיים לגוטנברג הם:

 • עיצוב מוכן ורשתית מוכנה
 • אפשר להוסיף חסימות מותאמות אישית
 • להשתלב עם בוני דפים אחרים
 • אופטימיזציה לקידום אתרים ולביצועים מהירים יותר

כעת, כשתדעו לבחור את הנושא הטוב ביותר של גוטנברג וורדפרס ידידותי לגוטנברג, נסתכל על האפשרויות הטובות ביותר שיש לנו לאתר.

אולי תרצה לבדוק את הבחירה של המומחים שלנו עם מיטב התוספים של WordPress Gutenberg כדי לשפר את העורך שלך.

1. פריצת דרך Pro

פריצת דרך Pro

Breakthrough Pro הוא נושא פופולרי בוורדפרס שנבנה על גבי מסגרת ה- Genesis על ידי StudioPress. זה מגיע עם כמה פריסות, רקע בצבע לבן, בחירות צבע יפהפיות וטיפוגרפיה פריכה. הנושא מאפשר לך להציג את עבודותיך, השירותים שלך ועוד בדף הבית.

זה נושא מושלם של גוטנברג שבו אתה יכול להשתמש כדי ליצור אתר אינטרנט, חנות מקוונת או בלוג. זה מאפשר לך להוסיף דפי נחיתה יפים שיכולים להמיר מבקרים רבים יותר ללקוחות.

קבל גישה חופשית לפריצת דרך Pro + 35 ערכות נושא אחרות של אולפניפרס!

רוצה לנסות את כל הנושאים המובחרים של סטודיופרס, כולל Breakthrough Pro, בחינם?

כשאתה נרשם ל- WP Engine, שירות אירוח הוורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר, אתה מקבל את המסגרת של ג’נסיס וכל הנושאים של StudioPress בחינם (סכום של מעל 2,000 $!)

השג את כל 35 העיצובים בחינם באמצעות WP Engine »

2. דיווי

דיווי

Divi הוא נושא וורדפרס אולטימטיבי ובונה דפים, התומך בגוטנברג. הוא מגיע עם התאמה אישית חזותית חזקה שתוכל להשתמש בה כדי להוסיף אפקטים, צבעים, גופנים, אנימציות וכו ‘. Divi Builder מאפשר לך להתאים אישית במהירות את הפריסה והעיצוב של האתר שלך..

תכונות בולטות אחרות כוללות אלמנטים וסגנונות גלובליים החוסכים זמן. באפשרותך להגדיר את המודולים המותאמים אישית שלך לשימוש בדפי אתרים מרובים ביעילות. הנושא של Divi קל להתקנה עבור כל אתר עסקי.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP הוא נושא חופשי רב-תכליתי של וורדפרס, אשר תומך בגוטנברג. זה מגיע עם עשרות הדגמות באתר לכל נישה עסקית, כולל אוכל, בית מלון, חדר כושר, אופנה, סגנון חיים, בידור, בלוגים ועוד.

הנושא מציע זמן טעינה מהיר של העמודים, פריסה מגיבה ותמיכה של גוטנברג. זה משתלב באופן מלא עם WooCommerce כדי להקים חנות מקוונת. OceanWP מוכן לתרגום ותוכלו להשתמש בו ליצירת אתר וורדפרס רב לשוני.

4. Hestia Pro

הסטיה פרו

Hestia Pro הוא נושא וורדפרס עוצמתי של גוטנברג המותאם היטב לכל סוג של אתר. יש לו עיצוב מודרני וחלקלק ותאימות לבניית עמודים. זה מאפשר לך להשתמש בעורך הבלוק גוטנברג כדי להתאים אישית את הדפים והפוסטים שלך.

עם שילובים חלקים, Hestia Pro היא בחירה חכמה להשיק את האתר העשיר בתכונות שלך באופן מיידי. הוא מציע גם אתרי הדגמה מוכנים מרובים.

5. נושא אסטרה

נושא אסטרה

נושא אסטרה הוא אחד מנושאי הוורדפרס הטובים ביותר בחינם של גוטנברג. זה מגיע עם מאות אתרי Starter שאתה יכול לייבא בלחיצה אחת. הנושא עובד בצורה מושלמת עם בוני דפים ושחרור פופולריים כמו בונה בונה, אלמנטור וכו ‘.

הוא מגיע עם מספר אלמנטים ומודולים שימושיים המקלים על ההתקנה. נושא האסטרה הוא ידידותי למתחילים ותומך ב- WooCommerce.

6. אולטרה

אולטרה

Ultra הוא נושא מודרני של וורדפרס גוטנברג. זה מאפשר לך להשתמש ביבוא תוכן הדגמה בלחיצה אחת כדי לייבא פריסת אתר עם תוכן ותכונות. אתה יכול להחליף את הטקסט והתמונות בתוכן המקורי שלך ולהתחיל במהירות.

בעזרת תוספות הבונה שלה תוכלו להוסיף תכונות נוספות לאתר שלכם כמו טיימר ספירה לאחור, סרגל התקדמות, סליידר תמונה ועוד. הוא מציע גם אפשרויות צבע מעולות ואפשרויות גופן.

7. נווה

נווה

נווה הוא נושא מסוגנן בן עמוד אחד התומך באופן מלא בעורך וורדפרס גוטנברג. זה מהיר וקל משקל עם פריסה מגיבה לחלוטין.

זה נותן לך שליטה מלאה על אפשרויות פריסת האתר, הצבעים, הגופן והרקע.

8. נושא גוטן

נושא גוטן

נושא גוטן בנוי עבור עורך גוטנברג על ידי וורדפרס. יש לו כמה אפשרויות להתאמה אישית של פריסה לכותרת עליונה, כותרת תחתונה, עמוד בלוג ועוד. העיצוב מגיע עם הגדרות צבע ברחבי האתר ואפשרויות גופן.

בעזרת נושא הגוטן, אתה מקבל פריסות שנבנו מראש מהן תוכל לבנות אתר במהירות ובקלות. קל להתקנה וידידותי לקידום אתרים.

9. זלל פרו

זל פרו

Zelle Pro הנו נושא מתקדם של וורדפרס גוטנברג. זה עובד גם בצורה חלקה עם בוני דפים ועורכים אחרים. קל להתאים ולהגדיר נושא זה לכל אתר אינטרנט.

זה מגיע עם אפשרויות צבע בלתי מוגבלות, רקע מותאם אישית, תפריט ניווט, לחצני קריאה לפעולה ועוד. ערכת הנושא Zelle Pro תומכת ב- WooCommerce מחוץ לקופסה.

10. בלוקים אטומיים

בלוקים אטומיים

בלוקים אטומיים הוא נושא וורדפרס התומך בחסימות גוטנברג בצורה חלקה. זה מגיע עם תוסף בחינם שבו תוכלו להשתמש בכדי להוסיף בלוקים מותאמים אישית ובוני דפים לאתר שלכם.

התוסף יכול לעבוד גם עם כל נושא. יש לו מספר בלוקים מוכנים לעלון, טבלת תמחור, קריאה לפעולה, המלצה, סמלי שיתוף, ועוד.

11. מגזין פרו

מגזין פרו

Magazine Pro הוא נושא וורדפרס המופעל על ידי ג’נסיס. זה בנוי לעבוד בצורה חלקה עם עורך גוטנברג. לנושא יש פריסה פשוטה ומינימלית המתאימה לכל מגזין מקוון.

זהו נושא אידיאלי לבלוגרי נסיעות, ארגונים פוליטיים, אתרי טכנולוגיה ומגזיני אורח חיים. עם אפשרויות פריסה מרובות, קל להקים באופן מיידי אתר מקצועי מלא.

כמו כן, עיין ברשימה שנבחרה ביד שלנו עם הנושאים הטובים ביותר בוורדפרס לבלוגי נסיעות.

12. בריטני

בריטני

בריטני הוא נושא וורדפרס מסוגנן המושלם לסגנון חיים, אופנה ומגזינים מקוונים אחרים. אתה יכול גם להשתמש בערכת נושא זו כדי ליצור אתר צילום ולהציג את עבודותיך המוצגות בצורה נהדרת. הנושא תומך באופן מלא בעורך גוטנברג להתאמה אישית מהירה.

יש לו מחוון רקע במסך מלא כדי להציג את התוכן שלך. עם אפשרויות צבע ואפקטים של אנימציה, זה נותן לאתר שלך מראה מובחן.

13. זקרה

זקרה

זקרה הנו נושא וורדפרס בחינם שתוכנן במיוחד ליצירת אתר כלשהו. זה תומך בעורך חסימת גוטנברג להתאמה אישית של העמודים והפוסטים שלך. זה מגיע גם עם אתרי התנעה בחינם שבהם תוכלו להשתמש בכדי להפעיל אתר במהירות.

הנושא של זאקרה אידיאלי לבלוגים אישיים, תיקים, חנויות WooCommerce, אתרים עסקיים ואתרים מבוססי נישה. זה עובד נהדר עם Elementor ובוני דפים פופולריים אחרים בצורה חלקה.

14. פוטוריו

פוטוריו

פוטוריו הוא עוד נושא וורדפרס ידידותי לגוטנברג בחינם. הוא בנוי לבוני דפים כמו ביבר בונה, מלחין חזותי ו- Divi Builder. העיצוב מושלם לאתר הפשוט או לחנויות המסחר האלקטרוני שלך.

הוא תומך בתוספי וורדפרס חינמיים ופרמיים, כולל Yoast SEO, WooCommerce, Jetpack, WPForms, וכו ‘קל Futurio להתאמה אישית ולניהול בוורדפרס.

15. נוזמה

נוזמה

נוזמה הוא נושא וורדפרס גוטנברג מוביל. זה אידיאלי עבור אתרי WooCommerce, כלומר אתה יכול ליצור חנות מקוונת במהירות. זה משתלב עם רוב תוספי ה- WooCommerce כדי להוסיף תכונות נוספות לאתר eCommerce שלך.

העיצוב תומך במודולי Elementor מותאמים אישית לבניית פריסות מדהימות בקלות. זה גם מגיע עם חזית חנות בהתאמה אישית להגדרת חווית קנייה אולטימטיבית עבור הלקוחות שלך.

16. פיל

פיל

Elephant הוא נושא וורדפרס יפהפה התומך בעורך הבלוק גוטנברג. הנושא בנוי במיוחד עבור מלכ”רים, ארגוני צדקה ואתרי כנסייה. זה מגיע עם מספר תכונות המסייעות בגיוס כספים מקוונים למטרות ללא מטרות רווח שלך.

קל להגדיר ולהתאים אישית עם בוני דפים והתאמה אישית של WordPress Live. נושא הפיל תומך בתוספי תרגום מרובים הכוללים WPML, Polylang וכו ‘.

17. מונוכרום

מונוכרום

מונוכרום הוא נושא עוצמתי בוורדפרס שנבנה באמצעות מסגרת ה- Genesis על ידי StudioPress. הנושא עובד מצוין עם עורך וורדפרס גוטנברג האחרון להוסיף תוכן עשיר לאתר שלך. אתה יכול גם להשתמש בלוקים בהתאמה אישית כדי להפוך את התוכן שלך לאופנתי בקלות.

יש לו 4 אזורי ווידג’ט בדף הבית, אפשרויות פריסה מרובות, כותרת להתאמה אישית ותבניות של דפי נחיתה.

18. מרנאתא

מרנאתה

Maranatha הוא נושא וורדפרס ללא כוונת רווח שתוכנן במיוחד עבור כנסיות, מלכ”רים ואתרי התרמה. זה עובד בצורה חלקה עם עורך הבלוק גוטנברג כדי להתאים אישית את דפי הפוסטים של WordPress.

הנושא מגיע עם רקע וידאו במסך מלא שנותן את הרושם הראשוני הטוב ביותר למבקרים חדשים. תכונות בולטות אחרות כוללות יישומוני כותרת עליונה ותחתונה להתאמה אישית קלה.

19. אקסטרה

תוספת

אקסטרה הוא נושא מגזין וורדפרס אלגנטי. זה משתלב עם Divi Builder האולטימטיבי להתאמה אישית. אתה יכול להשתמש במאפיין הגרירה והשחרור כדי להגדיר באופן מיידי את הטקסט, התמונות ותכנים המוצגים שלך.

הוא כולל תכונות עוצמתיות כמו בונה קטגוריות, בונה פוסטים ודפים, מערכת דירוג וביקורת ועוד. הנושא הנוסף תומך בתכונות מסחר אלקטרוני לבניית חנות מקוונת בקלות.

20. פודיקה

פודיקה

Foodica הוא נושא וורדפרס מודרני לאתרי מזון ומתכונים. זה מגיע עם מחוון תוכן יפהפה שמוצג כדי להציג את הבלוגים שלך בסגנון. העיצוב מציע 4 מיקומי באנר למיקום המודעות שלך ולהרוויח יותר כסף.

יש לו ערכות צבע ללא הגבלה, ווידג’טים בהתאמה אישית, צבע רקע וטיפוגרפיה פריכה. פודיקה תומכת בעורך חסימת גוטנברג מחוץ לקופסה.

האם לבדוק את הנושאים הטובים ביותר של המסעדות בוורדפרס.

21. אומן

בעל מלאכה

Artisan הוא נושא וורדפרס מקצועי. זה תואם לחלוטין את העורך המודרני של גוטנברג ומגיע עם מתווה הדגמה שנבנה במיוחד עבור בלוקי WordPress ו- WooCommerce. זה מאפשר לך להתאים בקלות את פריסת עמוד הבית ואת הדפים האחרים.

מדברים על אינטגרציה של מסחר אלקטרוני, זה עובד נהדר עם WooCommerce למכור את המוצרים שלך באופן מקוון. אתה יכול גם להשתמש בנושא זה כדי לבנות שוק מקוון כמו אמזון או Etsy.

כמו כן, כדאי לבדוק את המדריך שלנו על פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר עבור מקומות שוק רב-ספקים.

22. משי

משי

משי הוא נושא של וורדפרס שנבנה במיוחד לבלוגים של אופנה וסגנון חיים. זה מגיע עם רקע לבן ומתווה מסוגנן כדי להציג את התוכן המוצג שלך בצורה יפה. הנושא תומך בעורך הבלוק גוטנברג.

יש לו תכונות עוצמתיות כמו סליידר פוסט, כלי שיתוף חברתי, עדכון אינסטגרם ותפריט מגה. בעזרת אלמנטים עיצוביים מרובים, באפשרותך לבצע שינויים במערך האתר שלך בקלות.

23. האקדמיה פרו

אקדמיה פרו

Academy Pro הוא נושא וורדפרס יפהפה המתאים היטב לאקדמיות מקוונות, מוסדות חינוך, מכללות ואוניברסיטאות. זה עובד בצורה מושלמת עם עורך הבלוק האחרון של גוטנברג להתאמה אישית של העמודים והפוסטים שלך.

תכונות נושא אחרות כוללות 6 אזורי יישומון מותאמים אישית, 3 פריסות שונות, תמיכה בווידיאו, לחצני קריאה לפעולה ועוד. זה ידידותי למתחילים וקל להתקנה.

24. בנסון

בנסון

בנסון הוא נושא צילום וורדפרס עם רקע תמונה מלא במסך להצגת הצילום האטרקטיבי ביותר שלכם. זה מגיע עם פריסות תמונה מרובות להצגת תמונות ברשימות, רשתות וגלריות תמונות בצורה נהדרת.

זה נותן לך שליטה מלאה על הגדרות הצבעים, הגופן וסגנון האתר שלך. הנושא משתלב עם בוני גרירה ושחרור ועורך חסימת גוטנברג.

25. ברמבל

סיבוב

Bramble הוא נושא וורדפרס רב תכליתי בו תוכלו להשתמש בכדי ליצור כל אתר בקלות. הוא מגיע עם בונה דפים מובנה להתאמה אישית של הדפים והפרסום שלך. הנושא תומך גם בעורך גוטנברג בעיצוב אתר יפה.

יש לו פריסה בעלת שתי עמודות עם תפריט ניווט בסרגל הצד ותוכן בצד ימין של המסך. התכונות הבולטות כוללות רקעי וידיאו, גופנים של גוגל, פריסות תיקים ועוד.

26. נשמר

שמור

Saved הוא נושא כנסיית וורדפרס מובחר. זה מגיע עם בונה דף בית בזמן אמת בו תוכלו להשתמש כדי להגדיר את דף הבית באופן מיידי. הנושא תואם גם לעורך החדש של גוטנברג מבוסס בלוק.

תכונות בולטות אחרות כוללות יישומונים בכנסייה מותאמים אישית, מפת כותרת תחתונה, תוכן הדגמה, יבוא תוכן בלחיצה אחת ואופטימיזציה אוטומטית למנועי חיפוש..

27. אינפיניטי פרו

אינפיניטי פרו

Infinity Pro הנו נושא מודרני ומסוגנן של גוטנברג עמוס בתכונות עוצמתיות. זה בנוי על גבי מסגרת הנושא של ג’נסיס על ידי StudioPress.

עם 13 אזורי ווידג’טים שונים, כל כך קל להגדיר את דף הבית ואת הדפים האחרים באתר שלך. זה גם מאפשר לך ליצור דפי נחיתה בקלות.

28. דרך נסיעה

דרך המסע

דרך הדרך היא נושא וורדפרס מפואר לחברות נסיעות ותיירות. זה אידיאלי גם לבלוגרי נסיעות, הרפתקנים וטרקים. הוא מציע אפשרויות גמישות להוסיף את היעדים ואת חבילות הסיור שלך בסגנון.

הנושא מוכן ל גוטנברג ועובד מצוין עם כל בוני הדפים הפופולאריים.

29. אינספירו

אינספירו

Inspiro הוא נושא וורדפרס מושך חזותית התומך בגוטנברג. זה תומך בגלריות תמונות ווידאו כדי להציג את התוכן החזותי שלך בצורה יפה. העיצוב מגיע עם מצגת שקופיות על רקע מסך מלא בווידיאו שנראית נהדר באותה מידה בכל המכשירים ובכל גדלי המסך.

הוא תומך במלואו בתוסף WooCommerce בו תוכלו להשתמש כדי ליצור חנות מקוונת ולמכור את המוצרים שלכם.

30. הרגיש

Feltmag

Felt הוא נושא המגזינים של וורדפרס שעוצב יפה עבור מגזינים מקוונים, חדשות ובלוגים אישיים. זה מאפשר לך להציג את התוכן שלך באופן מקצועי ונותן את הרושם הראשוני הטוב ביותר למשתמשים חדשים.

זה מגיע עם קרוסלה ומצגת שקופיות במסך מלא להוסיף תוכן מוצג. לנושא יש מתווה מגיב ומודולרי שתוכל להתאים אישית בעזרת עורך הבלוקים המודרני של גוטנברג.

31. קאה

קאה

Kea הוא מלון גמיש בוורדפרס ונושא הנופש שלו. זה מאפשר לך לשלב את מערכת ההזמנות המקוונת המותאמת אישית שלך כדי להזמין חדרים ללקוחות באופן אוטומטי. העיצוב מגיע עם רקע במסך מלא, מחוון וידאו ותכניות צבע ללא הגבלה.

בעזרת ווידג’טים של Elementor המותאמים אישית, קל לבצע שינויים בנושא שלך. אתה יכול גם להשתמש בעורך גוטנברג כדי להתאים אישית את דפי וורדפרס שלך.

כדאי גם לבדוק את הבחירה של המומחים שלנו עם הנושאים הטובים ביותר בוורדפרס עבור מלונות ואתרי נופש.

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לך למצוא את הנושאים הטובים ביותר של גוטנברג וורדפרס ידידותיים. יתכן שתרצה לבדוק את המדריך שלנו בנושא מיטב הנושאים החינמיים בבלוג של וורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map