6 פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר למקומות שוק מרובי ספקים

פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר


האם אתה מחפש את פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר ליצירת שוק מולטי-ספקים דמוי אמזון?

קבלת מספר ספקים באתר eCommerce שלך ​​היא דרך פנטסטית להציע מגוון מוצרים למשתמשים שלך. הספקים כל אחד מהם איכויות שונות, ורבים יציעו את אותם מוצרים עם מחירים תחרותיים. בניית תחרות בין הספקים מעודדת אותם להציע את המחירים הטובים ביותר עבור מוצריהם, שבסופו של דבר יועילו למשתמשים שלכם. עם שוק רב-ספקי, אתה יכול להרוויח עמלה טובה בכל מכירה.

במאמר זה, נשתף את 6 פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר עבור מקומות שוק רב-ספקים.

1. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce היא פלטפורמת הסחר האלקטרוני הטובה ביותר בתעשייה למקומות שוק רב-ספקים. זה עובד זה לצד זה עם וורדפרס כתוסף וזה אומר שהוא משתמש בכל התכונות והגמישות של וורדפרס כדי ליצור את האתר הטוב ביותר. זה יכול להשתלב עם תוספים וורדפרס שימושיים אחרים גם כן ספקי WC, לבנות את שוק מולטי-ספקים שלך. ספקי WC תומכים במספר הרחבות WooCommerce כדי להוסיף תכונות נוספות בחנות eCommerce שלך.

לאחר הוספת נושא WooCommerce יפה לעיצוב החנות המקוונת שלך, אתה יכול להשתמש בספקי WC כדי לאפשר לספקים חדשים להירשם בשוק שלך על ידי מילוי טופס פשוט. הספקים יכולים להוסיף את המוצרים שלהם לאתר שלך ולנהל אותם בלוח המחוונים של וורדפרס.

בנוסף, לספקי WC מבנה עמלות גמיש המסייע לך להרוויח כסף מהאתר שלך. אתה יכול להגדיר את מבנה העמלה לגבות אחוז אחיד מהספקים בכל מכירה. זה גם מאפשר לך לגבות תשלום נוסף בהתאם למוצרים. קל להתקין את ספקי ה- WooCommerce וגם את ה- WC ב- WordPress.

מחיר: וורדפרס ו- WooCommerce הם בחינם. תוסף ספקי WC עולה 199 $ לשנה. לחלופין, אתה יכול לקנות את רישיון החיים של ספקי WC תמורת 599 $ (עמלה חד פעמית).

2. BigCommerce

סחר ביג

BigCommerce הוא בונה מעולה למסחר אלקטרוני ליצירת חנות מקוונת. זה בא עם שוק ספקי רב יישום להמרת חנות המסחר האלקטרוני שלך לשוק רב-ספקי פונקציונלי לחלוטין. כמו כל שוק אחר, אתה יכול לאפשר לספקים להירשם דרך חנות BigCommerce שלך. אתה יכול גם להוסיף את המוכרים בעצמך באופן ידני.

לאחר התקנת האפליקציה, הוא ישנה את חשבונך ללוח מחוונים של מנהל מערכת עם כל האפשרויות הדרושות לניהול שוק multivendor שלך. אתה יכול לראות את המוכרים, המוצרים, ההזמנות ועוד במרכז השליטה שלך. זה מאפשר לך לשלוט באופן מלא על הספקים והמוצרים, מה שאומר שאתה יכול לאשר מוצר לפני שהוא מופעל באתר שלך.

יש לו מבנה עמלות שונה מאשר מקומות שוק פופולריים אחרים. יישום זה מציע לך ליצור תוכניות מנוי / חברות עבור ספקים. ספק צריך לרכוש תכנית למכירת מוצריה בחנות המסחר האלקטרוני שלך. אתה יכול גם לגבות עמלה על כל מכירה על בסיס תוכנית החברות של הספק.

אל תחמיץ את ההשוואה שלנו בין BigCommerce לעומת WooCommerce.

מחיר: עלות BigCommerce מתחילה מ- $ 29.95 לחודש, בעוד שאפליקציית Multi Vendor Marketplace עולה 10 $ לחודש. לאפליקציה יש ניסיון חינם למשך 10 יום.

3. Shopify

Shopify

Shopify היא תוכנת eCommerce פופולרית נוספת לבניית חנות מקוונת. יש לו אותו דבר שוק ספקי רב יישום כ- BigCommerce כדי להמיר את חנות המסחר האלקטרוני שלך לשוק. ל- Shopify בונה גרירה ושחרור לעיצוב חזית האתר שלך במהירות ובקלות. זה כולל גם מספר ערכות נושא מוכנות לעיצוב חנות eCommerce המושכת את העין.

באמצעות היישום Multi Vendor Marketplace, אתה יכול לבנות שוק פונקציונלי מלא להוסיף ספקים מרובים לאתר שלך. זה מאפשר לך להוסיף ספקים ללא הגבלה, מוצרים ללא הגבלה, וגם מאפשר לך לסנכרן מוצרים מחנויות מסחר אלקטרוני אחרות. בשילוב זה עם התכונות של Shopify, תקבל לוח מחוונים ניהול חזק עם תכונות ואפשרויות עוצמתיות.

קשורים: סקירה מעמיקה של Shopify.

אתה יכול להגדיר מבני עמלות מרובים עבור ספקים. זה כולל תוכנית עמלה עולמית, עמלת ספקים פרטנית ועמלה מבוססת קטגוריות. זה סופר גמיש וקל להתקנה.

כמו כן, בדוק את השוואתנו ב- Shopify לעומת WooCommerce.

מחיר: Shopify עולה 29 $ לחודש, והאפליקציה Multi Vendor Marketplace עולה 10 $ לחודש. שניהם כוללים ניסיון חינם למשך 14 יום.

4. מג’נטו

מג'נטו

מג’נטו היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני פופולרית עם תכונות ותוספות מדהימות. יש לו סיומת שנקראת זירת מסחר זה עוזר לך ליצור חנות מסחר אלקטרוני רב-עוצמתית רב-עוצמתית. Marketplace משתלב עם מג’נטו כדי לאפשר לספקים להירשם באתר האינטרנט שלך. לאחר שתאשר את בקשת הספק, הם יכולים להמשיך להוסיף את המוצרים שלהם.

Marketplace מציע לוח מחוונים שלם משלהם לספקים שלך. לוח מחוונים זה כולל את כל האפשרויות הדרושות עבור ספק לנהל את המוצרים שלו, לראות ביקורות של לקוחות, לבדוק רשימות משאלות, מנויים לניוזלטר ועוד. זה כולל גם עמוד פרופיל עבור כל ספק שיוכל להציג את המידע שלו. עמוד פרופיל זה מציג גם את ביקורות הלקוחות ודירוגיו באופן ציבורי.

מג’נטו מרקט מציעה מערכת עמלות גמישה. זה מאפשר לך לחייב עמלה שונה מכל ספק, בהתאם למוצרים שלהם. לחלופין, באפשרותך לתקן את מבנה העמלה כך שיהיה לכל הספקים.

מחיר: מג’נטו הוא בחינם. עם זאת, תוסף Marketplace עולה 349 $ (עמלה חד פעמית).

5. רב-ספק CS-Cart

עגלת CS רב-ספקית

CS-Cart Multi-Vendor הוא פלטפורמת שוק רב-ספקית מן המניין הבנויה במיוחד כדי ליצור שוק משלך. זה לא צריך שום יישומים או תוספים אחרים כדי להפעיל את השוק, מה שאומר שתקבל את כל התכונות של פלטפורמה מרובת ספקים ישר מהשער. זה מאפשר לספקים להירשם באתר הסחר האלקטרוני שלך ולקבל גישה ללוח מחוונים.

לוח המחוונים מציג נתונים סטטיסטיים, מצב הכנסה, מספר הזמנות, מכירות, פרטי מס ועוד. ספקים יכולים להוסיף את המוצרים שלהם עם כל הפרטים הנדרשים, כולל כמות ומחיר. ל- CS-Cart יש מערכת סקירה המאפשרת למשתמשים להשאיר משוב על המוצרים שהם רוכשים. ספק יכול לאפשר / לבטל את מערכת הסקירה של המוצרים שלהם. יש לו פונקציית חיפוש ספציפית לספק ספציפית למשתמשים כדי למצוא את המוצרים המועדפים עליהם.

מערכת העמלות היא פשוטה. אתה יכול לחייב עמלה קבועה בכל מכירה או לקבוע אחוז עבור הספקים. כל הכסף מכל מכירה יגיע אליך קודם, ותוכל לחלק אותו לספק לאחר ניכוי העמלה שלך.

מחיר: העלות מתחילה מ- 1450 $ לחיים.

6. שרתריבה

שרתריבה

שרתריבה היא פלטפורמת שוק עמית לעמית. זה מאפשר לספקים שלך לא רק למכור את המוצרים אלא גם למכור שירותים והשכרות. גישה זו הופכת את Sharetribe למעט שונה מכל פלטפורמת מסחר אלקטרוני אחרת במאמר. זה מתמקד יותר בספקים האישיים מאשר בלהיות חנות מקוונת מן המניין.

יש לו תהליך רישום פשוט עבור ספקים. לאחר הרשמה, הם יכולים להוסיף את המוצרים שלהם וליצור רשימות מוצרים. הלקוחות יכולים להשתמש בסרגל החיפוש כדי למצוא מוצרים. הם יכולים גם לסנן את המוצרים על סמך מחיר, תגיות וקטגוריות. זה כולל גם תצוגת מפה לאיתור ספקים מקומיים. מצד שני אתה יכול גם להשתמש בתוספים הטובים ביותר של מפות Google באתר שלך כדי להציג את מיקום העסק שלך.

בעוד שכל התכונות האחרות שלהם עשויות להיות שונות, מבנה העמלה דומה למדי לכל פלטפורמת שוק מסחר אלקטרוני אחר. אתה יכול לגבות עמלה קבועה, אחוז על כל מכירה, או את שניהם. העמלה תעביר ישירות לחשבון PayPal שלך ולא תצטרך להסתבך בתהליכי תשלום.

מחיר: זה עולה 149 $ לחודש עבור עד 1000 ספקים. אתה יכול גם לשלם עבור 6 חודשים בכל פעם ולחסוך 30 $ לחודש.

זה הכל.

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לכם למצוא את הפלטפורמה הטובה ביותר למסחר אלקטרוני עבור שוק רב-ספקי. יתכן שתרצה לבדוק את רשימת מיטב חברות האירוח המסחר האלקטרוני הטוב ביותר ובמדריך כיצד לבנות שוק מקוון.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map