7 הכלים הטובים ביותר לבדיקת קישורים נכנסים לניתוח פרופיל הקישור שלך

כלי בודק הקישור הטוב ביותר


אתה בוודאי יודע את החשיבות של בניית קישורים נכנסים להצלחה של אתר האינטרנט שלך. אך האם גם ידעת שחשוב עוד יותר לפקח על הקישורים האלה באופן קבוע?

לפני מספר שנים היה קל יותר לדרג גבוה יותר אם לאתר שלך יש מספר לא מבוטל של קישורים נכנסים. אך עם אלגוריתמי החיפוש המשתנים, כמות הקישורים הללו כבר לא חשובה.

מה שחשוב באמת זו האיכות שלהם. זה כמעט בלתי אפשרי לבדוק את הקישורים שלך באופן ידני ללא עזרה של תוכנה איתנה.

אבל עם כל כך הרבה בודקי קישורים נכנסים תחרותיים הקיימים בשוק, בחירה נכונה יכולה להיות מפחידה.

במאמר זה, נראה לך כמה מהבדיקות הטובות ביותר לקישורי backlink כדי לשפר את הדירוג שלך.

1. SEMRush

סמור

SEMRush הוא כלי רב עוצמה לבדיקת קישורים נכנסים המסייע לך לפקח על כל הקישורים המגיעים לתחום שלך. זה עושה ניתוח קישור עמוק באתר שלך ומספר עד כמה תחום מפנה הוא סמכותי. אתה גם יודע להכיר את מיקומו ולצפות בטקסטים העוגנים שלו.

SEMRush מציג את מספר הקישורים החיצוניים לכל אחד מהדפים שלך. בעזרת כלי זה אתה אפילו יכול לאתר את המיקום הגיאוגרפי של הקישור שלך באמצעות יישומוני ההפצה הגיאוגרפיים שלו.

2. Ahrefs

אהרפים, בודק bacllink

Ahrefs הוא כלי מדהים נוסף שיכול לעזור לכם לעקוב אחר קישורי הקישור לאתר שלכם. יחד עם הצגת מספר הקישורים הקשרים, זה גם מאפשר לך לדעת את הדומיין ודירוג ה- URL של דף האינטרנט המקשר לאתר שלך..

אתה יכול לסנן את פרופילי הקישור שלך מבחינת שפה, סוג קישור, פלטפורמה, דומיינים מפנים וכו ‘.

אתה יכול גם לפקח על אתרי היעד ולהישאר מעודכן לגבי צמיחתם וירידתם. אם אתה רוצה, אתה יכול אפילו לקבל פירוט מלא של פרופיל קישור ה- Backlink של אתר היעד.

3. LinkMiner

LinkMiner הוא כלי מנתח קישורים נכנסים סופר עוצמתי המאפשר לך לעקוב אחר קישורי הקישור שלך. בעזרת הכלי הזה קל לברר איזה קישור הוא האחרון ביותר. תוכלו גם להבין בקלות את הקישורים שאבדו כך שתוכלו לנקוט בפעולות להגברת הדירוג שלכם.

זה גם נותן לך תובנות מפורטות על כל הקישורים המקוונים שלך על ידי מתן אפשרות להעריך מדדים חשובים כמו זרימת ציטוט, זרימת אמון וכו ‘. כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת האתר שאתה רוצה לבדוק והכלי עושה את השאר. באפשרותך לצפות בתצוגה מקדימה היכן ממוקם הקישור בתוך הדף. ובשביל זה אינך צריך לפתוח כרטיסייה אחרת מכיוון שהיא מוצגת ממש בכלי.

זה גם מאפשר לך להתמקד בקישורים נכנסים ספציפיים בכך שהיא מאפשרת לך לסנן את התוצאות שלך.

4. מוז

כלי, בודק קישורים נכנסים

מוז הוא כלי בודק קישורים נכנסים מבריק שעוזר לך לעקוב אחר כל פרופיל קישוריות וסמכות תחום חוזרים תוך שניות. כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת האתר של הדומיין שאתה רוצה לעקוב ומוז יעניק לך את הנתונים המדויקים בלחיצת העכבר. אתה יכול גם להשתמש ב- Moz כדי לחקור את קישורי הגיב של המתחרה שלך.

זה גם עוזר לך למצוא קישורי דואר זבל לאתרך ואפילו מאפשר לך לגלות את כל הקישורים החדשים שלך ואת אלה שנמחקו לאורך זמן. עם הרבה יותר תכונות, כלי זה הוא כלי מושלם לעקוב אחר כל מה שאתה צריך לדעת על קישורים נכנסים וסמכות תחום.

5. BuzzSumo

כלי בודק קישור קישורים נכנסים - -

BuzzSumo הוא כלי בודק קישורים חוזרים נוסף שמאפשר לדעת מה הטרנד בפלטפורמות החברתיות. זה יכול לעזור לך לעקוב ולעקוב אחר קישורי הקישור שלך. הכלי המדהים הזה עוזר לך לגלות את הקישורים הפופולריים ביותר שלך שצוברים משיכה רבה.

זה יכול להודיע ​​לך כאשר שם המותג שלך מוזכר בערוצי המדיה החברתית. ככה תוכלו לנקוט בפעולות הדרושות בכל פעם שמוזכר שם המותג שלכם.

6. UberSuggest

ubersuggest, finder מילות מפתח, כלי מחקר מילות מפתח

UberSuggest הוא כלי לחקר מילות מפתח המאפשר לך גם לעקוב אחר ניתוח הקישורים שלך ולנתח אותם. בעזרת כלי זה תוכלו לדעת את המספר המדויק של קישורים המפנים לתחום שלכם הכולל גם קישורים .gov ו- .edu.

כדי לקבל דוח טוב ומדויק יותר, אתה יכול לסנן את הקישורים שלך לפי אזור, טקסט עוגן, ציון דומיין, ציון עמוד ואפילו לפי כתובת אתר. אתה גם צריך לסנן אותם על סמך התגים nofollow ו- dofollow. וכמובן, תוכלו לייצא דוחות אלה לצורך ניתוח נוסף.

7. OpenLinkProfiler

OpenLinkProfiler הוא כלי בודק קישורים נכנסים מבטיח שכדאי לנסות. כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת האתר שאתה רוצה לנתח ולחץ על Enter. OpenLinkProfiler יציג בפניכם דוח מפורט על מספר הדומיינים שמצביע על כתובת אתר זו, מספר הקישורים הייחודיים, קישורים מהימנים, ציון השפעת קישורים וכו ‘..

פרופיל openlink - -

כדי לקבל דוח מדויק יותר, אתה יכול לסנן את החיפוש שלך על סמך פרמטרים שונים. דבר אחד שכדאי להזכיר בכלי זה הוא שהוא אפילו מאפשר לך לעקוב אחר גיל הקישור והקשר הקישור. בסך הכל, זה כלי נהדר למעקב אחר קישורים נכנסים.

אלה הם כמה מכלי בודק הקישור הקישור הפופולרי והמומלצים על מומחים, שתוכל לנסות לנתח את פרופיל הקישורים שלך. אנו מקווים שמאמר זה מועיל. אם עשית זאת, אולי תרצה גם לקרוא על הכלים והתוספים הטובים ביותר לשיווק תוכן עבור וורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map