7 שירותי VPN הטובים ביותר עבור משתמשי וורדפרס בהשוואה (2020)

שירותי VPN הטובים ביותר עבור משתמשי וורדפרס


האם אתה מחפש את שירותי ה- VPN הטובים ביותר? רשתות VPN (רשתות וירטואליות פרטיות) פופולריות בקרב משתמשים בגלל חששות לפרטיות נתונים ובעיות אבטחה נפוצות. VPN מגן על הפרטיות והמידע האישי של המשתמשים.

במאמר זה נשתף את שירותי ה- VPN הטובים ביותר שנבחרו בידינו למשתמשים בוורדפרס.

מה זה VPN?

רשתות וירטואליות פרטיות (VPN) עוזרות למשתמשים לשמור על מידע הגלישה שלהם על ידי יצירת רובד בין רשתות ציבוריות לפרטיות. זה מגן על זהותך והופך אותך לאנונימי באינטרנט.

אבל, למה אתה צריך VPN?

כשאתה גולש באינטרנט ממקומות ציבוריים ומשתמש ב- WiFi כללי, יש סיכוי שהאקרים יוכלו לגשת לסיסמאות שלך, למידע גלישה, נתונים אישיים, פרטי כרטיסי אשראי, חשבונות דוא”ל וכו ‘. מידע זה יכול להיות לרעה ותוכל להזין עולם הבעיות.

פרט לכך, האקרים יכולים להתקין תוכנות זדוניות בבלוג הוורדפרס שלך, לגשת לערוצים החברתיים שלך ועוד, מה שעלול להטריד מאוד משתמש משותף. לא רק WiFi ציבורי, אלא כל חיבור לאינטרנט, יכול להעניק לכם סיוטים.

VPN מצפין את המידע שלך ומאפשר לך לגשת לאינטרנט מכמה כתובות IP. זה גם עוזר לך לגשת לתוכן המוגבל הספציפי למדינה באתרי הבידור המועדפים עליך כמו Netflix.

VPN יכול להגן על אתר וורדפרס שלך ולהשאיר אותו תחת שכבות אבטחה עבות. ככה אתה לא נופל למלכודות שהוגדרו על ידי האקרים. אנו ממליצים גם על SSL לאתר וורדפרס שלך. שילוב של SSL ו- VPN יכול להיות השקעה טובה לביטחון האתר שלך ב- WordPress.

איך להתחיל עם VPN

VPN יוצר רשת פרטית למשתמשים שלה. זה מוסיף שכבות מרובות להצפנת נתונים שאתה שולח ומקבל באינטרנט. שכבות אלה פועלות כמו כוח מגן בין השולח למשיב.

באופן כללי, כשאתה גולש בכתובת URL, בקשה נשלחת לשרת ואז השרת מגיב בחזרה עם התוכן הנדרש. אם אתה משתמש ב- VPN, הבקשה שנוצרה מהדפדפן תישלח תחילה לשרת VPN שמצפין את פרטי המשתמש ואז תשלח אותו לשרת המקורי. באופן דומה, כשהשרת מגיב בחזרה לבקשה, התגובה עוברת לשרת VPN ואז מגיע לדפדפן.

VPN מסתיר את זהותך ומאבטח את המידע האישי שלך מהאקרים. לא רק האקרים, אלא מרגלים ממשלתיים, ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) וכל מי שרוצה לגשת לנתונים האישיים שלך לא ימצא שום דבר.

בחירת שירות ה- VPN הטוב ביותר

תוכלו למצוא חברות VPN רבות המציעות מגוון שירותים. המטרה להשתמש ב- VPN היא לאבטח את המידע שלך ולשמור על פרטיותך. נוסף על כך, אתה זקוק לשירות קל לשימוש וגמיש מבחינת התכונות.

להלן נקודות המפתח שתצטרך לחפש בשירות VPN שאתה בוחר:

גמישות והגדרת: הדבר הראשון שתצטרך לחפש בכל שירות VPN הוא גמישות, קלות שימוש והגדרת תהליך. תזדקק לשירות VPN שעובד מצוין במכשירים שולחניים וניידים. זה אמור גם לשנות שרתים, להחליף כתובות IP ולהתחבר באופן מיידי.

ביצועים ורוחב פס: יהיה עליך לוודא ששירות ה- VPN בו אתה משתמש לא ישפיע על ביצועי המכשיר שלך. בחר ספק שירות המציע תשתית חזקה ורוחב פס בלתי מוגבל להתחברות במהירות. ככל שהחיבור מהיר יותר, כך הוא יבצע טוב יותר. כמו כן, העדפה צריכה להיות בשירות VPN שמעביר את החיבור שלך אוטומטית משרתים איטי למהיר.

יעדים ושרתים: לספקי VPN יש שרתים במדינות רבות המציעים מספר IPs למשתמשים שלהם. עליכם לבחור שירות שיש בו יותר שרתים ומיקומים בעולם.

פרטיות מידע: הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת שירות VPN הוא פרטיות ואבטחת הנתונים שלך. אנו ממליצים להשתמש בשירות VPN שאינו שומר את יומני הפעילות שלך ויוצר שכבות רבות של הצפנה כדי לאבטח את המידע שלך.

עם זאת, בואו נסתכל על שירותי ה- VPN הטובים בעולם ונבחר את השירותים המתאימים לכם.

1. IPVanish

IPVanish

IPVanish היא אחת מחברות ה- VPN המובילות בעולם. זהו שירות VPN קל לשימוש ועובד היטב עם כל המכשירים הפופולריים, מערכות ההפעלה והדפדפנים. יש להם תכונות מדהימות הן למתחילים והן למתקדמים.

ל- IPVanish יש אפליקציות לכל הפלטפורמות הניידות כולל iOS, Android ו- Windows. הם מציעים מתקן קל לחיבור בשולחן העבודה והתוכנה הניידת שלהם.

הממשק פשוט מאוד ומציע פונקציונליות נהדרת לכל המשתמשים. זה מאפשר לך לגשת לחשבון יחיד על עד 5 מכשירים בו זמנית.

ל- IPVanish יש רשת שרתים גדולה ברחבי העולם. עם 1000+ שרתי VPN שלהם ו- 40,000 IP- IP משותפים ביותר מ -60 מדינות, אתה מקבל את שירות ה- VPN המהיר ביותר מכל אזור ובכל מדינה. הם גם מוסיפים הצעות לבחירת השרתים עם הביצועים המהירים ביותר.

עבור מרבית המשתמשים הדאגה הגדולה ביותר היא המהירות. IPVanish מספק את הלקוחות עם הרשת החזקה שלהם, אחיזת רוחב פס נהדרת ותשתית שרת מדהימה בכדי לתת מהירות מהירה ביותר בשירות VPN..

הם עומדים בתקן העליון להצפנה בכל החיבורים בטכנולוגיית AES של 256 סיביות. IPVanish מציע חיבורי P2P ללא הגבלה (עמית לעמית) ללא הגבלות רוחב פס למשתמשים בשטף. יש להם מדיניות ביומן אפס, כך שהנתונים שלך לעולם לא נשמרים איתם.

מחיר: תוכנית הערך שלהם מתחילה מ 6.49 $ לחודש, המחויבת מדי שנה. עבור משתמשי IsItWP, הם מציעים קופון בלעדי של IPVanish המעניק לך 20% הנחה.

2. NordVPN

NordVPN

NordVPN הוא שירות VPN מתקדם עם 4800 שרתים ביותר מ 62 מדינות, והם זמינים בכל יבשות העולם.

הם מציעים אפליקציות ותוכנות שולחן עבודה כמעט לכל המכשירים שלך, מה שאומר שאתה יכול להתחבר לשירות VPN מכל מקום באמצעות NordVPN. בפעם אחת אתה יכול להשתמש בחשבונך בעד 6 מכשירים ולהשתמש בשרתים ומיקומים שונים לכל החיבורים.

NordVPN עוקב אחר תקן ההצפנה הטוב ביותר בטכנולוגיית שכבה כפולה. הם בטוחים יותר במיקומי WiFi ציבוריים באמצעות ההצפנה החזקה שלהם מבוססת שכבות.

אתה יכול ליהנות מחיבורי P2P ללא רוחב פס או מגבלת הורדות, כך שתרגיש בחופש בעת שימוש בסיקור. כמו כן, מדיניות יומן האפס מבטיחה פרטיות מלאה בשימוש באינטרנט שלך. NordVPN כולל מתג להרוג שעוצר את שירות ה- VPN כאשר החיבור שלך נדלק, כך שהנתונים שלך נותרו מאובטחים.

מחיר: התוכנית הפופולרית שלהם מתחילה מ- $ 6.99 לחודש, המחויבת מדי שנה.

3. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN הוא שירות VPN מוביל נוסף הזמין ביותר מ- 148 ערים של 94 מדינות. הם עומדים בסטנדרטים המובילים בענף ה- VPN כדי להצפין את העברת הנתונים שלך ומספקים תשתית אבטחה מדהימה.

כדי להקל על השימוש הם מציעים אפליקציות שעובדות נהדר בכל שולחן העבודה, הנייד והמכשירים האחרים שלך. ExpressVPN מאפשר החלפת שרת מיידית בלחיצה אחת ואפשרות לשנות IPs.

הוא מציע עד 3 משתמשים בחשבון VPN יחיד. עם זאת, שירותי VPN האחרים המוזכרים במדריך זה עשויים להציע חיבורים נוספים בחשבון אחד.

התכונות האחרות כוללות שירותי שיתוף קבצים, חיבורי P2P עם רוחב פס בלתי מוגבל ומהירות נהדרת, מדיניות רישום אפס לפעילות האינטרנט שלך, ועוד.

מחיר: התוכנית הפופולרית ביותר שלהם מתחילה מ -8.32 דולר לחודש, המחויבים מדי שנה.

4. StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN הוא שירות VPN פופולרי עם מעל 650 שרתים ב -46 ערים ו -26 מדינות. יש להם יותר מ 12000 לקוחות מרוצים עם ביקורות בפלטפורמות חברתיות מרובות.

השירותים שלהם כוללים הצפנה ברמה העליונה התואמת את הסטנדרטים בתעשייה ורוחב הפס הבלתי מוגבל עבור כל המשתמשים. הם תומכים גם בשירות StrongDNS כדי לספק שכבת אבטחה נוספת. StrongVPN מאפשר לך להשתמש הן ב- StrongDNS והן בשירות ההצפנה שלהם יחד. עם זאת, אתה יכול גם להשתמש ב- StrongDNS בלבד, וזה יוסיף פרטיות ואבטחה על הנתונים שלך.

זהו שירות VPN קל לשימוש עם התקנה מהירה. StrongVPN תומך כמעט בכל מערכות ההפעלה, הדפדפנים והמכשירים הפופולריים. באמצעות חשבון אחד, אתה יכול להתחבר לכמה מכשירים שתרצה. הם לא מוסיפים מגבלה על רוחב הפס או מספר החיבורים.

מחיר: התוכנית הפופולרית שלהם היא 5.83 $ לחודש, המחויבת מדי שנה.

5. VyprVPN

VyprVPN

VyprVPN הוא ספק שירותי VPN יציב בשוק. הם משתמשים בהצפנת AES-256 הטובה ביותר בתעשייה, שמביאה אותם לרשימת שירותי ה- VPN המובילים.

עם יותר מ -70 מיקומים, יותר מ -700 שרתים ו -200,000 כתובות IP, ל- VyprVPN יש מגוון רחב של שירותים למשתמשים לעקוף צנזורה. חלק מהשירותים העיקריים שלהם כוללים לקוח חוצה פלטפורמות, טכנולוגיית זיקית, VyprDNS (שירות DNS רב עוצמה), יומן אפס לפעילות משתמשים, תמיכה 24/7 וחיבור בלחיצה אחת..

בדומה לשירותי VPN אחרים, יש להם חיבורי P2P ללא כובעי רוחב פס. אתה יכול לחבר עד 3 מכשירים בחשבון VyprVPN יחיד. VyprVPN מעניק לך ניסיון חינם למשך 3 ימים לבדיקת השירות לפני שאתה רוכש אותו.

מחיר: תוכנית הערך שלהם מתחילה מ- $ 5 לחודש והיא תחויב מדי שנה.

6. OverPlay

OverPlay

OverPlay הוא שירות VPN מצוין לאבטחת המידע האישי והגלישה באינטרנט. כמו רבים מספקי VPN אחרים, הם מגיעים עם הצפנה רגילה מובילה ומדיניות יומן אפס כדי להפוך את האינטרנט לאבטח עבורך.

הם ממוקמים ב- 70+ מיקומים בלמעלה מ- 50 מדינות. הרשת הרחבה שלהם התרחבה ליותר מ- 650 שרתים בעולם. OverPlay מציע החלפת שרת מיידית ובלתי מוגבלת, מה שאומר שאתה יכול לעבור ממהירויות איטיות יותר לשרתים המהירים ביותר. הם גם מציעים לשרתים עם הביצועים המהירים ביותר להתחבר במהירות.

אוברפליי מציעה שני שירותים. אתה יכול לבחור בשירות SmartDNS שלהם שעובד ללא הצפנה, או לבחור SmartDNS עם שירות VPN. למרות ש- SmartDNS (ללא הצפנה) די בכדי לעקוף צנזורה, לשירות ה- VPN שלהם יש תכונות נוספות כדי להעניק לך חוויה נהדרת ובטוחה..

הם מגיעים עם חיבורי P2P עבור משתמשי סיקור ללא הגבלה ברוחב הפס או הורדות. OverPlay מציג ביצועים נהדרים בכל המכשירים, מערכות ההפעלה והדפדפנים.

מחיר: תוכנית הערך שלהם מתחילה מ- $ 8.33 לחודש. הוא יכלול שירות SmartDNS ושירות VPN, והוא מחויב מדי שנה.

7. VPN חוצץ

VPN חוצץ

VPN Buffered הוא שירות VPN פופולרי נוסף הזמין ביותר מ- 45 מדינות. הם מגיעים עם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום, מה שאומר שאתה יכול לנסות את השירות במשך חודש כדי להרגיש בנוח עם תכונות לפני הרכישה.

הם מציעים אפליקציות עבור Windows, Mac, Linux ומערכות הפעלה פופולריות אחרות. התכונות כוללות הגנה מפני דליפות DNS, הצפנה סטנדרטית של 256 סיביות, P2P עבור משתמשי סיקור ללא כובעי הורדה או רוחב פס, ומדיניות יומני אפס לגלישה בטוחה..

הם תומכים במצב גילוי פורטים המחבר אותך לכל WiFi אינטרנט ציבורי ללא סיסמה. ניתן להשתמש בחשבון VPN Buffered יחיד על עד 5 מכשירים.

מחיר: התוכנית המיוחדת שלהם מתחילה מ- $ 7.62 לחודש ומגיעה עם ניסיון חינם של חודש. הסכום מחויב מדי שנה.

זה הכל. אנו מקווים שמאמר זה עזר לכם למצוא את שירותי ה- VPN הטובים ביותר, כך שתוכלו להגן על השימוש באינטרנט שלכם. יתכן שתרצה לראות את הבחירה המומחית שלנו עם תוספי האבטחה הטובים ביותר של WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map