9 התוכניות הטובות ביותר לטלפונים סלולריים לעסקים קטנים לשנת 2020 (בהשוואה)

תוכניות טלפון סלולרי לעסקים קטנים הטובים ביותר


האם אתה מחפש את התוכניות הטובות ביותר לטלפונים סלולריים לעסקים קטנים?

תוכניות טלפון סלולרי לעסקים מאפשרות לך להרחיב את השיחות ממספרי עסק לטלפונים הסלולריים שלך או ליישומי האינטרנט מבלי שתזדקק למכשיר אחר עבור כל מספר. זוהי דרך נהדרת לנהל את העסק שלך בטלפון סלולרי.

במאמר זה נשתף כמה מתוכניות הטלפון הסלולרי של העסק הקטן ביותר.

בחירת תוכנית הטלפון הנייד הטובה ביותר לעסקים קטנים

ישנן הרבה תוכניות טלפון סלולרי לעסקים הזמינות בשוק. זה עשוי ליצור בלבול בקרב המשתמשים בבחירת השירות הטוב ביותר עבור העסק הקטן שלהם.

הנה מה שאתה צריך לחפש בשירות טלפון סלולרי לעסקים קטנים:

 • משך השיחה וזמן ההמתנה
 • מתקן הקלטת שיחות
 • ניתוב אוטומטי וניתוב שיחות
 • לוח מחוונים מקוון להוספת חברי צוות חדשים
 • מאפשר למספר מכשירים (טלפון סלולרי, קווי, טאבלט, מחשב) לקבל שיחה ממספר יחיד
 • שירות העברת שיחה, העברה ושירות זיהוי מתקשר

תוכניות הטלפון הסלולרי לעסקים קטנים יכולות להציע אפשרויות ותכונות נוספות. אתה צריך לבדוק את הדרישות שלך כדי לבחור את תוכנית הטלפון הסלולרי המושלמת לעסק שלך.

בואו נסתכל על כמה מתוכניות הטלפונים הסלולריים העסקיים הקטנים הטובים ביותר שתוכלו להשתמש בהן.

1. נקסטיבה

נקסטיבה

Nextiva הוא שירות טלפון סלולרי פופולרי לעסקים קטנים המשפר את התקשורת שלך. יש לו טונות של תכונות כמו שיחות ללא הגבלה, דואר קולי לדואר אלקטרוני, דיילת אוטומטית, איכות קול HD, שיחות ועידה מיידיות ועוד.

זה מאפשר לתורי שיחות ופקיד קבלה לטפל בשיחות הממתינות. אתה יכול לשלב אפליקציות של צד שלישי עם Nextiva לדיווח, חיוב, תוכנת ניהול קשרי לקוחות ומטרות אחרות.

נקסטיבה מציעה גם צ’אט חי, סקרים מקוונים, יומני שיחות ותכונות אחרות כשירות טלפוני עסקי. זהו שירות הטלפון VoIP (Voice-Voice) המושלם לעסקים פרטיים ורב-מיקום.

לקבלת ההנחות האחרונות, עיין בדף הקופון של Nextiva.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral הוא שירות טלפון מצוין לעסקים קטנים. זה מגיע עם יומני שיחות לניהול ההיסטוריה של כל השיחות העסקיות שלך. זה מאפשר שילובים עם יישומים שימושיים כדי להרחיב את הפונקציונליות של שירות הטלפון הסלולרי העסקי שלך.

תכונות בולטות אחרות כוללות שיתוף מסך, שיחות וידאו, שיחות ועידה, העברת מסרים מיידיים, הקלטות שיחה ופקס. אתה יכול גם לנהל את מזהה המתקשר, המתנה להתקשרות, העברות ועוד מלוח המחוונים שלך. זה פשוט להגדיר ולהשתמש בכמה דקות.

3. חגב

חגב

חגב הוא שירות טלפון וירטואלי מושלם לעסקים קטנים. זה מפריד בין השיחות האישיות והמקצועיות שלך לתקשורת יעילה. אתה יכול לבחור מספר מקומי במדינות ספציפיות כדי לבנות אמון בקרב הקהילה שלך ולענות לשיחות מכל מקום באמצעות יישומי הטלפון הסלולרי שלך או שולחן העבודה.

מלבד המספר המקומי, הוא מציע אפשרויות רבות יותר לבחור מספר לעסק הקטן שלך, כולל מספר חינם, מספר יהירות, 800 מספרים ו 833 מספרים.

4. Phone.com

טלפון

Phone.com הוא שירות מקצועי של טלפון סלולרי לעסקים קטנים. זה נותן לך את האפשרות לבחור בין מספר מקומי או מספר חינם עבור שיחות העסק שלך. אתה יכול להשתמש בכל טלפון כדי לענות לשיחות, כולל קוויים או ניידים. זה כולל תכונות בסיסיות כמו העברת שיחות, ניתוב שיחות, שיחות ועידה וכו ‘.

באמצעות Phone.com, אתה מקבל גם הרחבות בלתי מוגבלות, דואר קולי לדואר אלקטרוני, הקלטת שיחות, פקיד קבלה חי, מספרים גלובליים ועוד. יש לו תכניות תמחור גמישות ומאפשרת לך להוסיף משתמשים ללא הגבלה לשירות.

5. AT&ט

ATT

ב&ט הוא טלפון, טלוויזיה וטלוויזיה ושירותי אינטרנט פופולריים נוספים. זה מאפשר לך לשמור על קשר עם המשתמשים שלך כל הזמן. יש לו תוכניות פרימיום ללא הגבלה לשיחות והודעות מיידיות למשתמשים. אתה מקבל עד 4 שורות עם כל אחת מהתכניות שלהם.

התכונות של תוכניות הפרימיום כוללות זמן דיבור בלתי מוגבל, טקסטים ושירותי נתונים עבור מדינות ספציפיות כמו מקסיקו וקנדה. הוא מציע גם שירותי הזרמת HD ונקודה חמה ניידת.

6. Verizon

ורייזון

ורייזון הוא שירות טלפונים סלולריים מובחר לעסקים קטנים. הוא מציע זמן שיחה, טקסטים ושירותי נתונים ללא הגבלה עבור עד 5 משתמשים. יש לו תוכניות יקרות מעט משאר שירותי הטלפון הסלולרי העסקי ברשימה זו.

זה מאפשר לך להישאר מחובר מכל מקום על ידי שיתוף נתונים בין טאבלט נייד אחד או יותר, נקודות חמות והתקנים אחרים. אתה יכול גם לקנות תוכניות נפרדות לטלפון בסיסי, לטאבלט או לכל מכשיר נקודה חמה.

7. גוגל קול

גוגל קול

גוגל קול הוא שיחה קולית ושירות טלפון סלולרי לעסקים קטנים. זה מאפשר לך להשתמש במספר קולי כדי לקבל שיחות מכל מקום באמצעות אפליקציות סמארטפון ואינטרנט. כמו שירותי טלפון סלולרי אחרים, הוא מציע שירותי העברת שיחות, העברה ותא קולי.

זה נותן לך את האפשרות לחסום שיחות זבל ולהגדיר את זמן קבלת השיחה במכשירים שלך. באמצעות Google Voice אתה מקבל מספר ארה”ב בחינם לביצוע שיחות, טקסטים והודעות קוליות.

8. Vonage

Vonage

Vonage הוא שירות טלפון סלולרי מקצועי נוסף לעסקים קטנים. זה תואם עם אמזון צ’ימן כדי לאפשר שיחות וידאו וכנסים מקוונים לתקשורת אפקטיבית. היא מציעה שירותי VOIP בענן עסקי, ותכונת גישה לנייד לקבלת שיחות מכל מקום עם חיבור לאינטרנט.

תכונות אחרות כוללות לוח מחוונים מקוון לניהול המתנה של שיחה, העברת שיחות, העברה ועוד. אתה יכול גם להוסיף משתמשים חדשים בקלות מפורטל הניהול.

9. T-Mobile

T-Mobile

T-Mobile הוא שירות טלפון סלולרי יקר לעסקים לעסקים קטנים ובגדולים. זה מגיע עם תכניות שיחות, נתונים וטקסטים ללא הגבלה שתוכלו להשתמש בהן מכל מקום בעולם. T-Mobile מאפשר ניהול מספרים מרובים ממכשיר אחד או מספר אחד ממכשירים מרובים.

התכונות כוללות הודעות קוליות, העברת שיחות, מזהה מתקשר וכיסוי ספציפי למדינה. הוא מציע עד 12 קווים ומחייב אותך על בסיס קו.

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לך למצוא את התוכניות הטובות ביותר לטלפונים סלולריים לעסקים קטנים. יתכן שתרצה לבדוק את הבחירה המומחית שלנו עם רישומי שם הדומיין הזולים ביותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map