כיצד לבחור את שם הדומיין הטוב ביותר (9 טיפים וכלים)

כיצד לבחור את שם התחום הטוב ביותר


האם אתה רוצה להקים אתר אבל אתה נאבק בבחירת שם הדומיין הטוב ביותר? שם תחום טוב חשוב להצלחת האתר או הבלוג שלך. אחרי הכל, כך הקהל שלך ימצא אותך באינטרנט. אז זו לא יכולה להיות רק החלטה שנייה מפוצלת; אתה צריך לבזבז זמן בכדי להגיע עם שם הדומיין הטוב ביותר שאפשר. בנוסף, יש כמה שיטות מומלצות לשם תחום שעליכם לדעת עליהם בכדי לעזור לכם לבחור את שם הדומיין המתאים לאתר שלכם.

למזלנו, במאמר זה נשתף כמה טיפים וטריקים לבחירת שם הדומיין הטוב ביותר. לאחר שתמצאו את שם הדומיין המושלם לאתר שלכם, אנו נראה לכם כיצד לרשום את שם הדומיין בחינם! בואו נתחיל.

1. סיעור מוחות רעיונות ומחקר

השלב הראשון לבחירת שם התחום הטוב ביותר הוא סיעור מוחות רעיונות וביצוע מחקר. אם אתה חושב כיצד לבחור שם דומיין לבלוג או לאתר שלך, סביר להניח שחשבת לפתוח בלוג או עסק זמן מה. לכן, כדאי שיהיו לך כמה רעיונות לגבי מה אתה רוצה שהבלוג שלך יעבור או מה העסק שלך הולך להיות. זה חשוב לבחירת שם הדומיין הטוב ביותר מכיוון ששם התחום שלך אמור להתייחס לעסק שלך ולמותג שלך.

התחל עם כלי למחולל שמות דומיינים שיעזור לך להעלות רעיונות. נסה את מחולל שם האתר בחינם של IsItWP. פשוט הזן מילות מפתח אחת או שתיים לעסק או לבלוג שלך. לדוגמה, אם ברצונך להקים אתר לעסק חשבונאי, נסה להקליד את מילת המפתח “חשבונאות”..

isitwp-domain-name-generator

לאחר הזנת מילת המפתח, לחץ על לחצן צור שמות. לאחר מכן הגנרטור יספק לך מספר רעיונות לשמות תחום הכוללים את מילת המפתח שלך.

תחום-שם-רעיונות-מחולל

עם מחולל שמות דומיין כמו זה, תוכל לעשות סיעור מוחות המון רעיונות לשמות דומיין נהדרים עבור אתר האינטרנט שלך.

אל תשכח שאם יש לך רעיון של שם דומיין בראש, תצטרך לעשות מחקר כדי לוודא שהוא כבר לא נלקח על ידי מישהו אחר.

2. בחר את הרחבת הדומיין הנכונה

בבחירת שם דומיין לבלוג או לאתר שלך, עליך לבחור את תוסף הדומיין המתאים. סיומת דומיין, המכונה גם תחום ברמה העליונה או TLD, היא פשוט הסיומת או החלק האחרון של שם תחום. לדוגמה, עם שם הדומיין www.Google.com, .com הוא סיומת הדומיין. ישנן מספר תוספות תחום שונות המשמשות כיום, והנפוצות ביותר כוללות:

 • .com (מסחרי) – זוהי סיומת הדומיין הפופולרית ביותר באינטרנט. הוא נוצר במקור לעסקים מסחריים אך כעת ניתן להשתמש בו לכל דבר.
 • .biz (עסק) – תוסף דומיין זה נוצר בעיקר לעסקים ששמות הדומיין המועדפים עליהם כבר צולמו באמצעות .com.
 • .org (ארגון) – במקור נוצר עבור ארגונים ללא כוונת רווח ואתרי צדקה אך כעת כל אחד יכול להשתמש בשם דומיין זה.
 • .רשת (רשת) – אלטרנטיבה לתוסף הדומיין הפופולרי. Com שכל אחד יכול להשתמש בו אך במקור נוצר לשימוש בתשתיות רשת.
 • .edu (חינוך) – סיומת דומיין זו יכולה לשמש רק על ידי מוסדות להשכלה גבוהה מוסמכים כמו אוניברסיטאות למשל.
 • .ממשל – תוספי תחום זה יכולים לשמש רק גורמים ממשלתיים.
 • מדינה ספציפית – יש גם הרחבות תחום עבור מדינות ספציפיות כמו .ca לקנדה ו-. בהודו.

אנו ממליצים שתתמיד ב- .com עבור סיומת הדומיין שלך מכיוון שהיא תוסף הדומיין הכי אמין ומבוסס. בנוסף, מכיוון ש- Com כל כך נרדף לאינטרנט, משתמשים רבים מקלידים את .com כברירת מחדל מכיוון שהם כל כך רגילים לזה. לדוגמה, אם שם הדומיין שלך הוא AccountingByJudy.net, משתמשים רבים יקלידו במקום זאת את סיומת הדומיין הזכירה יותר. בלי אפילו לחשוב על זה ולא יוכלו למצוא את האתר שלך. זה נפוץ במיוחד למשתמשים שאינם מנוסים בתחום הטכנולוגי.

אתה רוצה שאתר שלך יהיה קל למצוא ככל האפשר וגם יראה אמין, וזו הסיבה שאנחנו ממליצים לבחור את סיומת הדומיין .com..

3. השתמש במילות מפתח

מילות מפתח

שימוש במילות מפתח הוא חלק חשוב בבחירת שם הדומיין הטוב ביותר. מילות מפתח הן כיצד מנועי חיפוש יכולים לדעת על מה האתר שלך עוסק. כאשר מישהו מחפש את מילת המפתח שלך באינטרנט, אם אתה כולל את מילת המפתח בשם הדומיין שלך, לאתר שלך יש סיכוי טוב יותר להופיע בסמוך לראש תוצאות החיפוש..

בדוק גם: כלי המחקר הטובים ביותר למילות מפתח בנושא SEO.

לדוגמה, אם משתמש מחפש שירותי צילום בגוגל ושם הדומיין שלך הוא PreciousPhotography.com, סביר להניח שהאתר שלך יופיע בתוצאות החיפוש שלו. בעוד שאם לא תכלול מילות מפתח בשם הדומיין ותבחר במקום זאת כמו PreciousSnaps.com, ייתכן שהאתר שלך לא יופיע בתוצאות חיפוש לצילום. זה יכול להיות קשה למצוא שם דומיין הזמין למילות מפתח מובילות כמו “צילום”, אבל אתה רק צריך להיות יצירתי ולערבב את מילת המפתח עם מילים ייחודיות אחרות כדי למצוא את השילוב המושלם..

4. מקד מילות מפתח מקומיות

לגבי מילות מפתח, אם יש לך עסק מקומי שמתמקד באזור גיאוגרפי מסוים, עליך למקד גם למילות מפתח מקומיות בשם הדומיין שלך. כאשר משתמשים מחפשים עסק או שירות באזורם, הם בדרך כלל מוסיפים את העיר או המדינה שלהם לחיפוש כדי להשיג תוצאות הסמוכות להם. לדוגמה, “עיצוב פניקס”.

לכן, אם ברצונך להופיע בתוצאות חיפוש מקומיות, הוסף מילת מפתח מקומית לשם הדומיין שלך. במקום BobsLandscaping.com, השתמש ב- BobsLandscapingPh Phoenix.com כדי שהאתר שלך יופיע בתוצאות חיפוש מקומיות..

5. הקל על ההקלדה וההבנה

בבחירת שם תחום, יתכן שתתפתה לאיית איות ייחודית לחלוטין בכדי לגרום לשמות התחום שלך להתבלט או לשנות את איות המילה מכיוון שמישהו אחר לקח את שם הדומיין המועדף עליך. עם זאת, עליך להימנע מבחירת שם דומיין שקשה למשתמשים להבין ולהקליד.

אם תשנה את איות המילה בשם הדומיין שלך, לדוגמה, ניקח שם תחום כמו ProfessionalPainting.com והופך אותה ל- ProfssnlPaintng.com, יהיה קשה יותר למשתמשים למצוא את האתר שלך. נסו להימנע גם מאותיות כפולות. לדוגמה, שם תחום כמו Glassstatues.com צפוי להקליד שגוי על ידי המשתמשים. שמור את זה פשוט וקל להקליד.

6. שמור על זה קצר

קל לזכור את שם התחום

אף אחד לא רוצה להקליד שם דומיין שאורך 64 תווים. לא רק שזה מעצבן את המשתמשים, אלא שהוא גם מגדיל את הסיכוי לאיות שגיאות שגורמות לכך שהאתר שלך לא יימצא ואובדן תנועה.

עדיף שיהיה שם תחום שהוא קצר וקל לזכור. אנו ממליצים לשמור על שם הדומיין שלך תחת 15 תווים.

7. הימנע ממספרים ומקפים

עליכם להימנע גם משימוש במספרים ומקפים בשם הדומיין שלכם. מספרים מבלבלים לעיתים קרובות עבור אנשים משום שאם תגידו להם “5” הם עשויים לקחת את זה כ”חמש “, מה שעלול להוביל לאיות שגויות של שם הדומיין שלכם. אם אתה זקוק למספר בשם הדומיין שלך מכיוון שהוא למשל בשם העסק שלך, אתה יכול לרשום את שתי הגרסאות כדי להימנע מבעיה זו.

תרצה גם להימנע ממקפים לחלוטין מכיוון שמקפים לעתים קרובות משויכים לתחומי דואר זבל ואינך רוצה שאנשים יחשבו שהאתר שלך אינו בטוח. מקפים מובילים גם לאיות שגויות מכיוון שמשתמשים רבים ישכחו להוסיף מקף בעת הקלדת הדומיין שלך.

8. אל תהיה גנרי – תהיה ייחודי

ישנם מיליוני שמות דומיינים רשומים, לכן עליכם לוודא ששם הדומיין שלכם הוא ייחודי ובלתי נשכח. שם תחום הוא לא רק הכתובת המקוונת שלך, הוא גם חלק מהמותג שלך. לכן, למרות שזה קל להבין זה חשוב, זה גם צריך להיות מושך וזה צריך לייצג את מי שאתה.

לדוגמה, insurance.com הוא גנרי ומשעמם, וכנראה שהוא כבר נלקח על ידי מישהו. אבל שם תחום כמו GuardedInsurance.com הוא ייחודי ובלתי נשכח, והוא אומר ללקוחות הפוטנציאליים שלך שאתה חברה אמינה. וודא ששם הדומיין שלך יבלוט במוחם של מבקרי האתר שלך.

9. אל תפיל את עצמך

כשמגיעים עם שם דומיין ייחודי, חשוב גם לא לרחוב את עצמך. בחירת שם תחום שתכניס אותך לקופסה ותאפשר רק לקשור את העסק שלך לדבר אחד ספציפי תביא עבורך בעיות בעתיד כשתרצה לצמוח ולהרחיב את העסק שלך.

דמיין את זה: אתה מתחיל עסק המייצר קישוטי קרמיקה בעבודת יד ובחר את שם התחום שלך להיות CeramicOrnaments.com. עם זאת בעתיד אתה רוצה להתחיל ליצור דברים אחרים כמו ספלים, צלחות, קערות וכו ‘. צרכנים המעוניינים במוצרי כלי מטבח אלה עשויים לעבור או אפילו לא לגלות את האתר שלך בגלל שם התחום המצומצם. בחר שם תחום שייתן לך מקום לצמוח.

טיפ בונוס: רשמו את שם הדומיין בחינם

לאחר שבחרת את שם הדומיין הטוב ביותר, עליך לרשום את שם הדומיין שלך כדי להגן עליו מפני שמישהו אחר ייקח. בנוסף, תצטרך לרשום את שם הדומיין שלך כדי להתחיל לבנות אתר.

איך רושמים שם תחום? אתרים רבים או חלק מחברות אירוח הבלוג הטובות ביותר מציעות רישום תחום יחד עם אירוח. אנו ממליצים לבחור ב- Bluehost מכיוון שתוכלו לקבל שם דומיין בחינם, וזה נהדר אם רק תצאו לדרך.

bluehost-register-domain-name-free

יחד עם שם תחום בחינם, Bluehost מציעה לקוראים שלנו עסקה מדהימה באירוח אתרים. אם יש לך את התחום המושלם בראש, אתה יכול לקבל שם תחום בחינם, SSL בחינם ומעל 60% הנחה על אירוח וורדפרס..

לחץ כאן כדי לתבוע את ההצעה הבלעדית של Bluehost »

הירשם ל- Bluehost עוד היום כדי שתוכל לתבוע את שם התחום המועדף עליך ולהתחיל ביצירת אתר מצליח.

אנו מקווים שעצות אלה עזרו לך ללמוד כיצד לבחור את שם הדומיין הטוב ביותר. אם נהניתם מפוסט זה וברצונכם ללמוד עוד אודות שמות דומיינים ואתרי אינטרנט, עיינו בפוסטים אחרים בנושא “מה ההבדל בין שם תחום לאירוח אתרים”? (גילה). וייתכן שתמצא את רשימת רשמי שמות הדומיין הטובים ביותר שלך כמועילה לרישומי הדומיין שלך בעתיד.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map