9 כלי העבודה המרוחקים הטובים ביותר לעבודה מהבית (בהשוואה)

כלים לעבודה מרחוק


מחפש את כלי העבודה המרוחקים הטובים ביותר לעסק שלך?

אפשרות העבודה המרוחקת צברה לאחרונה תאוצה וכמה מפעלים קטנים וגדולים מאמצים את המגמה.

הסטה לעבר עבודה מרחוק פירושה חשיבה מחודשת כיצד הצוות שלך מתקשר ומתחבר באופן מקוון. זו הסיבה שבחירת כלי העבודה המרוחקים הטובים ביותר חשובה לצוות שלך.

במאמר זה, נראה לך כמה מכלי העבודה המרוחקים הטובים ביותר שעוזרים לך לשמור על קשר עם הצוות שלך.

מאמר זה מסווג לכמה סעיפים שונים:

 1. כלי תקשורת
 2. כלים לשיתוף פעולה
 3. כלי שיווק

כלי תקשורת

אם יש לכם כמה מחברי צוות העובדים מרחוק עבור אותו פרויקט, התחברות זה עם זה דרך טלפון, צ’אט וכנסים מקוונים מבטיחה שכולם נמצאים באותו דף..

1. נקסטיבה

נקסטיבה, שיחת ועידה

נקסטיבה היא אחת האפשרויות הטובות ביותר לכל מי שמחפש מערכת טלפון עסקית וכלי ועידה מקוון. הוא מציע שיחות ועידה ווידאו וטלפוניות וניתן להשתמש בהן בשולחן העבודה כמו גם בטלפונים ניידים.

נקסטיבה מספקת גם אפשרות צ’אט בזמן שאתה נמצא בכנס עם חברי הצוות או הלקוחות שלך. הדבר הטוב ביותר הוא שתוכלו לשתף גם את המסכים שלכם. יש לו אפילו אפשרויות VoIP עם שיחות ללא הגבלה, מסרונים בפורמט ללא הגבלה, מספר חינם בחינם, משתתף אוטומטי ועוד.

בעיקרון זהו פיתרון שלם לשמור על קשר עם חברי הצוות והלקוחות שלך.

העובדים שלך יכולים להשתמש במספרים החינמיים מכל מקום כדי לסייע ללקוחות שלך והם לא בהכרח צריכים לעבוד מאותו משרד. הם יכולים גם לשתף מסמכים, לקיים פגישות, לעקוב אחר עדכונים חשובים ללא הטרחה של הפגישות האישיות.

2. RingCentral

RingCentral, כלים לעבודה מרחוק

RingCentral הוא כלי נוסף עבור חברות עובדות מרחוק. עם RingCentral תוכלו לקיים פגישות וירטואליות בקלות, להקים מוקד טלפוני של לקוחות יוצאים, לארגן ועידת וידיאו HD עם שיתוף מסך ולעשות הרבה יותר.

אתה יכול גם לשלוח מסמכים חשובים לחברי הצוות או הלקוחות שלך בטלפון, שולחן עבודה או טאבלט המחוברים לאינטרנט. אז עכשיו גם אם יש לך צוות שמפוזר ברחבי העולם, אתה יכול להתחבר זה לזה בקלות עם RingCentral.

3. זום

הגדלת קטעי וידאו

תקריב הוא שירות ועידת וידיאו מעולה המאפשר לכם לקיים ועידה, סמינר מקוון, ליצור אירוע וירטואלי או ללמד את התלמידים ברשת. זום מציע את איכות הווידיאו והשמע הטובה ביותר ומגן על פרטיות המשתמשים.

אתה יכול לבחור בתוכנית החינמית אם ברצונך לקיים את הכנסים או האירועים שלך בפחות מ- 40 דקות. אבל לכל דבר מעבר לכך, תצטרך לשדרג את התוכנית שלך. עם זום, אירוח והצטרפות לפגישה הוא קל. המארח יכול ליצור קישור ולשתף אותו עם כל מי שצריך להשתתף באירוע. כל מי שיש לו את הקישור יכול להצטרף לפגישה או לאירוע על ידי לחיצה עליו.

4. רפוי

כלי עבודה מרוחקים, מרוחקים

Slack הוא כלי נהדר עבור חברות עובדות מרחוק כדי להישאר מחובר עם חברי הצוות שלהם. באמצעות פלטפורמה זו תוכלו לתקשר עם עמיתים לעבודה בזמן אמת.

הרפוי מקל על כולם להישאר בקשר למה שקורה בחברה. תוכל גם לקבל ערוצים המבוססים על הפרויקטים שלך שבהם אתה יכול לדון ביעדים משותפים, מטרות והתקדמות של עבודתך.

כלים לשיתוף פעולה

שמירה על עבודתך מסודרת ושיתוף פעולה עם חברי הצוות יכולה להיות אחד המכשולים הגדולים ביותר עבור צוותים מרוחקים. למזלנו, יש לנו רשימה של כלים לשיתוף פעולה מרחוק שיעזרו לכם להתגבר על בעיה זו.

5. GSuite

דוא

GSuite הוא מוצר של גוגל המציע שלל תכונות ואפשרויות להקל על עבודה מרחוק. זה מאפשר לך להתחבר לצוות שלך, כמו גם ללקוחות שלך עם כתובות דוא”ל מקצועיות, צ’אטים ב- Hangout ופגישות Hangout.

תוכלו גם לשתף פעולה בקלות עם חברי הצוות שלכם על ידי יצירת גיליונות משותפים, מסמכים, שקופיות וכו ‘כדי להבטיח שלא תפספסו אירועים חשובים, תוכלו להשתמש בלוח השנה של גוגל המצויד בתזכורות אוטומטיות. תקבל גם אחסון ענן ללא הגבלה באמצעות Google Drive בהתאם לתוכניות שלך.

6. אסאנה

כלים לעבודה מרחוק

אסאנה הוא כלי לניהול פרויקטים שמקל על צוותים מרוחקים להקצות משימות לחברי הצוות ולעקוב אחר התקדמותם. אתה יכול ליצור צוותים על בסיס פרויקטים שונים ולהוסיף להם את חברי הצוות שלהם. לאחר מכן החברים יכולים להקצות משימות זה לזה ולהוסיף תיאורים למשימות אלה.

זה מקל על אחרים להבין על מה המשימה. אתה יכול גם להוסיף הערות, להוסיף משימות משנה ולהוסיף תאריך יעד למשימות. לאחר סיום המשימה, תוכלו לסמן אותה בקלות כמושלמת.

7. רופא זמן

דוקטור זמן, כלי עבודה מרחוק, כלי פריון

דוקטור זמן הוא כלי מעקב הזמן הטוב ביותר עבור צוותים מרוחקים כדי לדעת עד כמה עובדים שלך פרודוקטיביים. הוא מציע תובנה מפורטת על העבודה שנעשתה על ידי העובדים שלך על ידי ניטור המשימות שלהם בעזרת צילומי מסך.

דוקטור טיים מזכיר למשתמשים לחזור לעבוד אם הוא מגלה את השימוש באתרים חברתיים כמו פייסבוק, טוויטר או כל אתר אישי אחר. זה גם עוקב אחר שיא ומקליט באינטרנט ובשימוש אחר באפליקציות, כך שתדעו עד כמה הם היו פרודוקטיביים. כך שגם אם אתם עובדים ממקומות שונים, קל לכם לפקוח עין בדיוק מה העובדים שלכם עושים.

כלי שיווק

אם אתה מנהל עסק באופן מקוון, יהיה עליך גם ליצור קשר עם הלקוחות שלך באמצעות דואר אלקטרוני, צ’אט חי ו- SMS. בואו נסתכל על כמה כלים שעוזרים לך להתחבר ללקוחות שלך.

8. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue הוא פיתרון שיווקי דוא”ל עשיר בתכונות, המושלם לעסקים קטנים, בלוגרים וכו ‘. מלבד שיווק בדוא”ל, הוא מאפשר לך להוסיף תיבת צ’אט חיה לאתר שלך, לעשות שיווק ב- SMS ועוד.

חלק מהתכונות המגניבות של Sendinblue הן:

 • בונה דפי נחיתה
 • יוצר מודעות פייסבוק
 • מיקוד מחדש של פיקסל

9. קשר קבוע

קשר קבוע, שיווק בדוא

קשר קבוע הוא פלטפורמה נוספת לשיווק בדוא”ל שמפשטת את מסעות הפרסום שלך לשיווק בדוא”ל. כשתתחיל, תתבקש לבחור את הענף שלך ואת הניסיון הקודם שלך בשיווק בדוא”ל. בהתבסס על הבחירות שלך, תקבל רעיונות תוכן וקידום מותאמים אישית שיעזרו לך ליישר את שיווק הדוא”ל שלך.

באמצעות פלטפורמה זו תוכלו לשלוח בקלות דואלי קבלת פנים בזמן, לפלח את הדוא”ל שלכם כדי לשלוח אותם ללקוח הנכון, לשלוח אוטומטית את הדוא”ל שלך ללא פותחים ולעשות הרבה יותר. כל אחת מהתכונות הללו גורמת לך להישאר בקשר עם הלקוחות שלך ולתקשר איתם בצורה טובה יותר.

למידע נוסף על קשר קבוע כאן.

אלה הם חלק מכלי העבודה המרוחקים שיכולים לעזור לך לשפר את הפרודוקטיביות שלך ולהישאר מחוברים עם חברי הצוות שלך. אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך ללמוד כמה מכלי העבודה המרוחקים הטובים ביותר.

אם אהבתם את המאמר הזה, מומלץ גם לבדוק את המאמר שלנו כיצד להרוויח כסף באופן מקוון.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map