האם Bluehost מציע תשלום חודשי? (עובדות חובה לדעת!)

תכנית חודשית כחולה


האם אתה תוהה אם Bluehost מציע תשלום חודשי? אם אתה רוצה לארח את האתר שלך עם Bluehost, בחרת מעולה. Bluehost היא אחת החברות הפופולריות ביותר לאירוח אתרים שם בחוץ, ומפעילה למעלה משני מיליון אתרים. Bluehost הוא גם אירוח אתרים המומלץ על ידי WordPress.org, הם מציעים התקנת וורדפרס ללא טרחה, תמיכה 24/7, ועוד. אבל אם אתה מתחיל ובעל תקציב, תוכנית חודשית של Bluehost נראית כאופציה הטובה ביותר עבורך.

אך למרבה הצער, אין תוכנית Bluehost חודשית. למרות ש- Bluehost אינו מציע תשלום חודשי, אתה עדיין יכול לארח את האתר שלך בתקציב. במאמר זה נראה לך כיצד להשיג את התעריף הנמוך ביותר הקיים ב- Bluehost.

נתחיל.

אירוח אתרים לעימות תכנית חודשית

כדאי לשקול להסתכל על ספקי אירוח אתרים פופולריים אחרים אשר מציעים תכניות חודשיות על מנת לחסוך כסף. אבל למרות שאתה משלם מעט מראש, התוכניות החודשיות הללו יכולות לעלות לך יותר כסף בטווח הרחוק. אז בואו נסקור מקרוב כמה תוכניות חודשיות אירוח אתרים.

HostGator

HostGator הוא עוד ספק אירוח אתרים פופולרי, ובניגוד ל Bluehost, הם אכן מציעים תוכניות תשלום חודשיות.

תוכנית host-host-חודשית

תוכנית האירוח הבסיסית ביותר של HostGator, הנקראת תוכנית האצ’לינג, עולה 10.95 דולר לחודש.

10.95 דולר כפול 12 חודשים, מסתבר 131.40 דולר לשנה. אם אתה משלם את המחיר החודשי הזה במשך 36 חודשים, או 3 שנים, הוא מסתכם 394.20 דולר.

קשורים: בדוק גם את סקירת HostGator שלנו.

קדימה אבא

שירות אירוח אתרים פופולרי נוסף המציע תשלומים חודשיים הוא GoDaddy. עם תוכנית האירוח הבסיסית ביותר שלהם, כלכלה, אינך יכול לשלם מדי חודש. אבל, אם בחרתם בתוכנית הבסיסית המנוהלת של וורדפרס המנוהלת שלהם, יש לכם אפשרות לשלם מדי חודש.

תוכנית godaddy-חודשית

תשלום חודש-לחודש עם GoDaddy יעלה לך $ 12.99 לחודש. תשלום מחיר זה למשך 12 חודשים מסתכם ב- 155.88 דולר. כמו כן, לקבלת אישור SSL לאתר האינטרנט שלך, שהוא אחד התנאים המוקדמים ליצירת אתר מכיוון שהוא שומר על בטיחות הנתונים של הלקוח שלך, יעלה לך 79.99 דולר נוספים למשך 12 חודשים. זה מביא את העלות שלך למשך שנה עם GoDaddy ל- 235.87 $.

אם אתה משלם מחיר חודשי זה במשך 36 חודשים, כולל רכישה שנתית של תעודת SSL, זה מסתכם בכמות עצומה 707.61 דולר. אם זה נראה לך יקר, יש כמה חלופות נהדרות של GoDaddy אירוח שיכולות להיות שימושיות.

Bluehost

תוכנית האירוח הבסיסית ביותר של וורדפרס עם Bluehost עולה 2.75 דולר לחודש למשך 36 חודשים. אמנם אינך יכול לשלם את 2.75 $ בכל חודש וצריך לשלם הכל ביחד, אך זה מסתכם 99 דולר במשך 36 חודשים. זה חסכון של 188.64 דולר (65% הנחה) וזה מגיע עם תעודת SSL בחינם ושם תחום בחינם.

תוכניות תמחור של Bluehost

בהשוואה לספקי אירוח אתרים אחרים, עם Bluehost תשלם 295.20 $ פחות מעלות התשלומים החודשיים של HostGator במשך 3 שנים. זה חיסכון עצום!

בהשוואה לתמחור של GoDaddy במשך 36 חודשים במשך 36 חודשים, תשלם 608.61 $ פחות עם Bluehost. זה חיסכון גדול עוד יותר עבורך.

כפי שאתה יכול לראות, רק בגלל שאתה משלם מחיר חודשי נמוך לכאורה, זה לא אומר שאתה חוסך כסף. לכן אנו ממליצים לבחור Bluehost.

אין צורך בתוכנית חודשית של Bluehost כשתחסוך הרבה יותר כסף באמצעות התוכנית של 36 החודשים של Bluehost.

לכן, אם ברצונך להקים אתר ולבחור את Bluehost כספק אירוח אתרים שלך, הבא נראה לך שלב אחר שלב כיצד להשיג את המחיר הנמוך ביותר עם Bluehost.

תחילת העבודה עם Bluehost

כדי להתחיל עם Bluehost, עבור לאתר האינטרנט שלהם, www.Bluehost.com, או לחץ כאן. לאחר מכן לחץ על הירוק תתחיל עכשיו כפתור.

Bluehost-התחל-עכשיו

שלב 1: בחר את התוכנית שלך

לאחר לחיצה על כפתור “התחל עכשיו”, תתבקש לבחור את התוכנית שלך. כדי לקבל את שער Bluehost הנמוך ביותר, בחר בסיסי תכנית. התוכנית הזו לא רק במחיר הנמוך ביותר, אלא שהיא גם מושלמת למתחילים. אתה תמיד יכול לשדרג את התוכנית שלך בכל עת אם הצרכים שלך ישתנו בעתיד.

לחץ על הירוק בחר כפתור לבחירת התוכנית הבסיסית.

תמחור Bluehost-בסיסי

שלב 2: בחר את שם הדומיין שלך

לאחר בחירת התוכנית שלך תתבקש לבחור שם דומיין. אתה יכול לקבל שם דומיין חדש בחינם או להירשם עם שם הדומיין הקיים שלך.

לבחירת שם דומיין חדש, פשוט הקלד את שם הדומיין בתיבה בצד שמאל.

Bluehost-select-domain

אם אתה זקוק לעזרה בבחירת שם תחום, עיין בפוסט שלנו כיצד לבחור את שם הדומיין הטוב ביותר. כשבחרת את שם התחום שלך, לחץ על הכחול הבא כפתור.

לחלופין, אם אינך רוצה לבחור שם תחום כעת, תוכל ללחוץ על בחר מאוחר יותר! כפתור בחלק התחתון של המסך, כדי לדלג על שלב זה לעת עתה.

שלב 3: הוסף פרטי חשבון

בשלב הבא תצטרך למלא את פרטי חשבונך. זה כולל את שמך, כתובת הדוא”ל, כתובת הרחוב, מספר הטלפון וכן הלאה.

Bluehost- מידע על חשבון

יש לך גם אפשרות להשתמש בכניסה יחידה של Google כדי להקל על יצירת חשבונך.

שלב 4: בחר באפשרויות חבילות אירוח אתרים שלך

כשתסיים למלא את פרטי חשבונך, גלול מטה אל מידע על חבילה קטע. כאן תבחר את האפשרויות לחבילת אירוח אתרים שלך.

כפי שהזכרנו קודם, התוכנית של 36 החודשים עם Bluehost היא זו שתתן לך את החיסכון הרב ביותר אז, ליד תוכנית חשבון, בחר באפשרות מחיר של 36 חודשים מהרשימה הנפתחת.

Bluehost-חבילה-מידע

בסעיף שלהלן תוכל לבחור אם ברצונך להוסיף תוספות חבילה יחד עם תכנית אירוח האינטרנט שלך במשך 36 חודשים.

תוספות של Bluehost-חבילה

כדי לשמור על מחיר נמוך ככל האפשר בכדי להתחיל, אנו ממליצים לא לבחור אף אחד מהתוספות לחבילה. אם תחליט שאתה רוצה להוסיף תוספות חבילה בהמשך, אתה תמיד יכול לחזור ולעשות זאת.

לבסוף, מלא את פרטי התשלום שלך (כרטיס אשראי או PayPal), סמן את התיבה כדי להסכים לתנאי השירות ומדיניות הביטול והכה בירוק. שלח כפתור.

זהו זה! עכשיו יש לך אירוח אתרים במחיר סביר עם Bluehost.

אפשרויות Bluehost אחרות

מלבד האפשרות הזולה ביותר, שהיא התוכנית הבסיסית במחיר של 2.75 $ לחודש, Bluehost מספקת מספר תוכניות אירוח אתרים משותפות אחרות לגדול אתרים ועסקים גדלים..

התוכנית הבסיסית נהדרת למתחילים מכיוון שיש בה כל מה שצריך כדי להקים אתר. התוכנית הבסיסית מיועדת לאתר אחד, אחסון SSD בנפח 50 ג’יגה-בייט, רוחב פס בלתי מוגדר, תעודת SSL בחינם, 1 דומיין בחינם, 5 דומיינים חונים, 25 תחומי משנה וביצועים סטנדרטיים.

Bluehost-תוכניות אחרות לתמחור

אם ברצונך לארח מספר בלתי מוגבל של אתרים, אחסון SSD ללא הגבלה ותחומים בלתי מוגבלים, דומיינים חונים ותחומי משנה, תוכל לשדרג לתוכנית פלוס במחיר של $ 4.95 בלבד לחודש או לפקוח עין על קודי השובר של Bluehost לאורך השנה..

תוכנית Choice Plus תמורת 5.45 דולר לחודש תעניק לך את כל מה שמגיע עם תכנית הפלוס כמו גם פרטיות תחום וגיבוי אתרים. תוכנית האירוח המשותפת הגבוהה ביותר, Pro, שעולה $ 13.95 לחודש מספקת תכונות מתקדמות כמו ביצועים גבוהים, 2 מומחי ספאם, פרטיות תחום, גיבוי אתרים ו- IP ייעודי..

Bluehost מציעה גם VPS אירוח ותוכניות אירוח ייעודיות, כפי שנראה להלן:

VPS:

אירוח Bluehost-vps

ייעודי:

Bluehost-אירוח-ייעודי

למידע נוסף על ההבדל בין אירוח משותף, VPS, ואירוח ייעודי, עיין במאמר שלנו מה זה אירוח אתרים? (משותף מול VPS לעומת מוקדש)

אתה יכול גם להירשם לכל אחת מתכניות Bluehost אלה ללא סיכון באמצעות התחייבות הכסף שלהם. זה נותן לך את האפשרות לנסות את השירות שלהם ואם אתה מגלה שזה לא מתאים לך תוך 30 יום מההרשמה, תקבל החזר.

היתרונות של בחירת Bluehost

כבר הראינו לכם ש- Bluehost הוא ספק אירוח אתרים מעולה במחיר סביר שמתאים למתחילים – אפילו בלי תוכנית חודשית של Bluehost, אך אולי תוהים אילו יתרונות אחרים הם מציעים. הזכרנו כמה במאמר זה, אך בוא נעבור שוב על התכונות והיתרונות של Bluehost:

 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • תמיכה מומחה 24/7
 • התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת, ממשק ידידותי למשתמש
 • שם תחום ותעודת SSL בחינם
 • אחסון דיסק בלתי מוגבל
 • בונה אתרים גרור ושחרר בחינם
 • 3 פתרונות דוא”ל שונים ותמיכה בדוא”ל מאובטחת POP3 / POP3
 • לוח בקרת חשבון cPanel לניהול האתר שלך
 • תסריטים בחינם לאתר (תמיכת בלוגים, רשימות תפוצה, גלריות תמונות ועוד)
 • תכונות מסחר אלקטרוני (עגלות קניות, אישור שנוצר בחינם, ספריות מוגנות באמצעות סיסמה, ועוד)
 • ועוד הרבה

למידע נוסף, עיינו בסקירת Bluehost המלאה שלנו.

קל לראות כי גם ללא תוכנית חודשית של Bluehost, אתה יכול להרשות לעצמך לארח את האתר שלך באמצעות Bluehost. הם לא רק שהם משתלמים, אלא שאתה מקבל מכה גדולה עבור הדולר שלך עם כל התכונות הבולטות שהם מספקים.

התחל עם Bluehost היום »

אנו מקווים שנהניתם ממאמר זה והיא סיפקה לכם את כל מידע התמחור של Bluehost שאתם צריכים לדעת. אם נהנית מפוסט זה, בדוק את הפוסט האחר שלנו בעשרת החברות המובילות לאירוח אתרים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map