סקירת בניית אתרים של GoDaddy: (המכונה אתרים + שיווק)

אתרי גודדי + סקירה שיווקית


האם אתה מחפש בונה אתרים? תוהה אם בונה אתרים של GoDaddy שווה את זה?

GoDaddy הוא מותג ידוע בכל הקשור לרישום תחום ואירוח אתרים. בסקירת GoDaddy שלנו, נבדוק היטב את השימושיות שלו על ידי יצירת אתר הדגמה, כך שתוכלו להבין אם זה שווה את ההייפ.

שלב 1: הקמת חשבון חינם עם אתרי GoDaddy + שיווק

כדי ליצור חשבון בחינם, עליך לעבור לאתר הרשמי של אתרי GoDaddy + שיווק ולחץ על התחל בחינם כפתור.

לאחר מכן תועבר לדף חדש בו תתבקש ליצור חשבון חדש עם GoDaddy. הזן את הפרטים כאן ולחץ על צור חשבון אפשרות להתחיל.

לאחר שיצרת את החשבון, אתה תהיה בדף ההגדרה של בניית אתרים, שבעצם עובד כבונה חזותי. אתה יכול להיכנס לתעשיית האתר שלך ושם בשדות בצד ימין שלך. תראה את זה משתקף במרחב שמשמאל.

לחץ על כפתור המשך כדי להמשיך לשלב הבא בו תוכל לערוך את הדף שלך עוד יותר.

שלב 2: עריכה באמצעות בונה האתרים של GoDaddy

כעת עליך להיות בונה הדפים הויזואלי עם אפשרות העריכה מצד ימין והתצוגה בזמן אמת של השינויים משמאלך. כאן תוכלו לראות 4 אפשרויות שונות להתאמה אישית של העיצוב שלכם.

נתחיל באפשרות הראשונה. הקלק על ה נושא אפשרות. תראה שכל הנושאים הזמינים מופיעים משמאלך.

אתרי GoDaddy + Marketing מציעים למעלה מ- 20 נושאים שונים, לכל אחד מהם מראה ייחודי. עכשיו בחר את אחד שאתה הכי אוהב. הוא יתרחב אוטומטית כך שישתלב במסך ויהיו לך אפשרויות העריכה מימין.

כאן תוכלו לעבוד על שינוי צבע הנושא, סגנון הגופן והגדלים שלכם. לאחר מכן זה ישמש לכותרות, הקישורים והכפתורים שלך. עם זאת, לא תוכל להוסיף גופנים מותאמים אישית מכיוון שאין להם אפשרות לכך.

לאחר שתסיים, לחץ על סמל הבית ממש מתחת ללחצן תצוגה מקדימה ופרסום. פעולה זו תחזור לדף הראשי עם 4 אפשרויות התאמה אישית.

כעת תוכל ללחוץ על אפשרות התוכן כדי להוסיף תוכן משלך. שוב בכרטיסייה זו יהיו 4 אפשרויות עבורך.

הגדרת התוכן

אתה יכול לבחור באפשרות בהתאם לאיזה קטע אתה רוצה להוסיף את התוכן שלך. אם זה ה דף הבית פשוט לחץ על האפשרות דף הבית. לאחר מכן תוכל להתחיל להוסיף תוכן משלך בצד שמאל של המסך המציג את דף הבית שלך.

כרטיסיית דף הבית תאפשר לכם לעבוד על כל האלמנטים שתוכלו להוסיף לדף הבית. אתה יכול לשנות את תמונת השער שלך, להוסיף צבע חדש, לעבוד על היישור, לשנות את הלוגו שלך, להוסיף כפתורי CTA ועוד תחת אפשרות זו.

כדי לשנות את תמונת השער, אתה יכול להשתמש בלחצן העדכון בעורך שלך בזמן אמת. לאחר מכן השתמש בלחצן החלף כדי להעלות תמונה חדשה. זה גם מאפשר לך לדפדף בספריה של תמונות מלאי שלה אם אתה רוצה.

אתה יכול גם להשתמש באפשרויות העריכה המתקדמות אם אתה זקוק לשינויים מתקדמים יותר. לאחר שתסיים לעבוד בדף הבית, תוכלו שוב ללחוץ על הכרטיסייה הביתית. כעת תוכל לעבוד על דף הכותרת שלך, עלינו ועל כותרת התחתונה.

עם זאת, בכל אחת מהאפשרויות הללו תוכלו להוסיף מספר מוגבל של אלמנטים בלבד. כך שאם אתה רוצה לקבל גמישות מלאה בנוגע לעיצוב, ייתכן שלא תהיה מרוצה מבונה אתרים זה.

לדוגמה, בכותרת העליונה תוכלו להוסיף את הלוגו שלכם, כרזת קידום מכירות, כפתור CTA (קריאה לפעולה) ומספר איש הקשר שלכם. אין דרך שתוכל להזיז את מכלי התוכן, ואין לה אפשרות להתאים אישית את גודל הגופן, הצבע או הסגנון.

באופן דומה, בכותרת התחתונה, תוכלו להוסיף רק את זכויות היוצרים, הכותרת התחתונה ולהוסיף את הקישורים החברתיים. אם אתה רוצה להוסיף קישור לסניפים או כל סוג כזה, אתה עלול למצוא את זה מעצבן להשתמש.

שלב 3: הגדרת ניווט האתר ב- GoDaddy Builder Website

אלוהים, מרכזי

האפשרות הבאה היא ניווט באתר. כאן תוכלו להוסיף דפים חדשים לאתרכם ולהוסיף קישור לאתר חיצוני. ניתן להציג את שני האלמנטים הללו בכותרת התחתונה והכותרת העליונה.

אתה יכול גם להוסיף תפריט נפתח אם תרצה. נוסיף דף חדש. פשוט בחר באפשרות דף חדש ושם את הדף שלך כמוצג בתמונת המסך שלמעלה. כעת תנותב למסך חדש. כעת לחץ על הוסף קטע כפתור.

זה יציע לך כמה אפשרויות לעבוד על עיצוב הדפים שלך. בהשוואה לדף הבית תוכלו למצוא את האפשרויות כאן מעט יותר גמישות. אתה יכול לעבוד על פריסת העמוד שלך, על יישור התוכן שלך, להוסיף תמונות וגלריות, CTAs, לוחות שנה, קישורים חברתיים, המלצות ועוד ועוד. אתה יכול גם להוסיף חנות מקוונת לדף שלך.

זה תומך גם באודיו וסרטונים. כל מה שתרצה להוסיף, וודא שאתה משתמש בפריסה הנכונה התומכת בקובץ שלך.

שלב 4: הקמת חנות מקוונת עם אתרי GoDaddy + שיווק

כדי להקים חנות מקוונת, פשוט לחץ על אפשרות חנות מקוונת והדף ייקח מספר שניות לטעון אחת בשבילך. לאחר מכן יהיה לך הדף הבא במסך.

חנות מקוונת של בונה GoDaddy

אתה יכול ללחוץ על הוסף מוצרים כפתור להוספת מה שאתה רוצה למכור. ‘+’ מאפשר לך להוסיף מדורים חדשים לחנות שלך.

זה גם לא מאפשר כניסות אישיות, הוספת דירוגים או פריטים מומלצים בחנות שלך.

בסך הכל, האפשרויות להקמת חנות מקוונת הן בסיסיות ביותר.

שלב 5: בדוק את אפשרויות ההגדרות

האפשרות הרביעית היא אפשרות ההגדרות. אתה יכול ללחוץ על כפתור ההגדרות כדי לראות את כל האפשרויות הזמינות. אתה יכול להוסיף פרטי אתר בסיסיים, SEO, אנליטיקס, קישורים חברתיים, favicon וכו ‘.

אתרי GoDaddy + תמחור שיווקי

תמחור בונה אתרים

GoDaddy מציעה 3 תוכניות עבור אתרי האינטרנט + פלטפורמת השיווק שלהם.

 • בסיסי: 10 $ לחודש
 • סטנדרט: 15 דולר לחודש
 • פרימיום: 20 דולר לחודש
 • מסחר אלקטרוני: 25 $ לחודש

כל התוכניות כוללות ניסיון חינם של חודש. החלק הטוב ביותר הוא שכרטיס אשראי לא נדרש להירשם לפלטפורמה שלהם. עם התוכנית הבסיסית אתה מקבל את כל התכונות החיוניות, כמו תמיכה 24/7, לחבר שם תחום מותאם אישית, שילוב כפתורי PayPal, גישה לתובנות GoDaddy ו- 100 שיווק בדוא”ל שולחים בחודש..

אם ברצונך לשלב חזית חנות מסחר אלקטרוני, בחר את תוכנית המסחר האלקטרוני שלהם.

האם אתרי GoDaddy + שיווק כדאי לרכוש? – פסק הדין שלנו

בדרך כלל משתמשים ב- GoDaddy Builder Website הם אלה שמעדיפים את המותג GoDaddy על פני המתמודדים שלהם. GoDaddy מקל וזול לרשום שם דומיין, כך שמתחילים קלים לבנות אתר עם שם תחום זה..

אם אתה רוצה לרשום שם דומיין ב- GoDaddy ולנהל הכל באמצעות חשבון GoDaddy שלך, ייתכן שתמצא את בניית אתרים של GoDaddy, הידועה גם בשם אתרים + שיווק, שווה לחלוטין את זה.

הדבר הטוב ביותר הוא שאתרי אינטרנט + שיווק מגיעים עם כל מה שאתה צריך כדי להפעיל את האתר שלך. נכון שיש לזה הרבה מגבלות, כמו כל בונה אתרים אחר.

אם אתה רוצה לבנות בלוג מקצועי במחיר זול יותר עם אין סוף אפשרויות לבנות ולהגדיל את האתר שלך, אולי כדאי לך לשקול לבחור WordPress.org.

 • מה זה וורדפרס? מדוע זה בחינם? האם יש מלכוד?
 • מדוע להשתמש בוורדפרס? 9 סיבות מדוע זה בונה האתר המושלם
 • סקירת וורדפרס מלאה: חובה לקרוא לפני השקת אתר
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map