אלטרנטיבה לטפסים של Ninja: טפסים WPF לעומת טפסים של Ninja (בהשוואה)

WPForms לעומת טפסים של נינג'ה


מחפש את התוסף הטפסים המושלם לאתר וורדפרס שלך? אם עשית קצת מחקר מקוון, כנראה שמצאת WPForms וטפסי הנינג’ה המומלצים על ידי בלוגים מובילים של וורדפרס. עכשיו אתה בטח תוהה באיזה מהן לבחור!

אם כן, אנחנו כאן כדי לעזור לך. במאמר זה, נשווה בין WPForms לעומת טפסים של Ninja ונראה לכם את ההבדלים החשובים כך שתוכלו להחליט איזה תוסף הוא הפיתרון המושלם לאתר שלכם..

נשווה בין שני התוספים על סמך 5 הנקודות הבאות:

 1. סקירה כללית
 2. קלות שימוש
 3. תכונות
 4. תמחור
 5. תמיכה

1. WPForms לעומת טפסים של Ninja – סקירה כללית

מה זה WPForms?

wpforms-סקירה כללית-צור קשר-טופס תוסף

WPForms הוא התוסף הטופס ליצירת קשר של וורדפרס למתחילים ביותר בשוק. זה מאפשר לך ליצור טפסים יפהפיים בקלות באתר וורדפרס שלך. הוא מספק ממשק משתמש פשוט ואינטואיטיבי מאוד, כך שתוכלו ליצור מגוון רחב של טפסים בוורדפרס בעצמכם תוך מספר דקות..

התוסף WPForms מגיע בגרסת לייט בחינם כמו גם במספר גרסאות פרימיום. יש לו למעלה ממיליון התקנות פעילות ב- WordPress.org. לפלאגין 4.9 מתוך 5 דירוגים גולשים ממוצעים של יותר מ 3000+ קולות שהתקבלו ב- WordPress.org. משתמשים אוהבים את זה!

WPForms נוצר על ידי אותם אנשים שמנהלים את אתר המשאב הגדול הבלתי רשמי של וורדפרס, WPBeginner. למקרה שלא ידוע לך: WPBeginner ידוע בעיקר בזכות הדרכות ידידותיות למתחילים בנושאים שונים של וורדפרס..

עיין בסקירת WPForms המלאה

מה צורות הנינג’ה?

צורות הנינג'ה-בית

Ninja Forms הוא אחד מהתוספים הטפסים הפופולאריים ביותר בוורדפרס הזמינים כיום. הוא מגיע עם בונה טפסות ושחרור קל לשימוש כדי לאפשר לך ליצור טפסים ליצירת קשר בוורדפרס. אתה יכול להשתמש בקבוצה הרחבה של שדות טופס הכלולים ליצירת טפסים בלתי מוגבלים באמצעות תוסף זה.

כמו WPForms, גם Ninja Forms מגיע בגרסאות חינמיות וגם פרימיום. יש לו גם למעלה ממיליון התקנות פעילות ב- WordPress.org. ל- Ninja Forms יש 4.4 מתוך 5 דירוגים גולשים ממוצעים של יותר מ 900- קולות שקיבלו ב- WordPress.org. אם אתה משווה בין שני התוספים על סמך ביקורות המשתמשים הממוצע שלהם, WPForms עומדת לפני Ninja Forms.

Ninja Forms נוצר על ידי צוות של אנשי וורדפרס שכונו WP נינג’ות.

עיין בסקירה המלאה של טפסי Ninja

2. קלות שימוש

יצירת טופס עם WPForms

המטרה העליונה של יצירה WPForms היה להפוך את יצירת הטפסים של וורדפרס לקלה ופשוטה ככל האפשר. מכאן ש- WPForms בולטת מהקהל בכל הקשור לפשטות וידידותיות למשתמש.

כדי ליצור טופס חדש עם WPForms, עבור אל WPForms »הוסף חדש מלוח המחוונים של וורדפרס. שם תראה מספר תבניות מוכנות מראש לבחירה.

תבניות טופס wpforms

אתה יכול לבחור תבנית כדי להתחיל במהירות. אם ברצונך להוסיף שדות נוספים לטופס המיוצר מראש, תוכל לגרור אותם מלוח השדות בצד שמאל לעורך הטפסים בצד ימין..

קלות השימוש wpforms לעומת surveymonkey

אתה יכול להתאים אישית כל שדה על ידי לחיצה על אפשרויות שדה.

שדה אפשרויות-wpforms

אתה יכול להתאים אישית את שם הטופס, reCAPTCHA, honeypot נגד דואר זבל, התראות והודעות אישור מאת הגדרות. אתה יכול לחבר את הטופס שלך לפלטפורמות שיווקיות בדוא”ל כמו Constant Contact המהווה אלטרנטיבה נהדרת ל- MailChimp וכו ‘ שיווק אפשרות. ותוכלו להגדיר PayPal ו- Stripe לקבל תשלומים מה- תשלומים אפשרות.

קשורים: החלופות המובילות ל- MailChimp

הגדרות wpforms

זה כזה קל. לאחר שתסיים להוסיף שדות לטופס שלך ולסקור את כל ההגדרות, תוכל ללחוץ על להציל כפתור בראש המסך.

שמור-צורה-wpforms

לצד כפתור שמור, תראה הטמע אפשרות. אם תלחץ על זה תקבל קיצור דרך לטופס החדש שלך שתוכל להדביק בכל מקום באתר שלך כדי להוסיף את הטופס.

הוספת WPForms לפוסטים ודפי וורדפרס שלך קלה בעזרת הווידג’ט WPForms הזמין בתפריט עורך הפוסטים. כדי להוסיף טופס יצירת קשר לפוסט או לדף, תצטרך לפתוח את הפוסט או העמוד ולחץ על סמל ה- widget של WPForms.

להוסיף טפסים-ווידג'ט-פוסט-עורך-wpforms

לאחר מכן בחר את הטופס שברצונך להוסיף.

select-form-wpforms

וזה הכל! עכשיו אתה יכול לפרסם או לעדכן את הדף הזה כדי לראות כיצד הטופס שלך נראה חי באתר שלך. להלן צילום מסך של איך נראה טופס יצירת קשר פשוט:

contact-form-example-wpform

אם ברצונך להציג את הטופס שלך בסרגל הצדדי או בכל אזורים מוכנים של יישומון, תוכל למצוא את הווידג’ט WPForms ב- מראה »מבוגרים.

wpforms-widget

אתה יכול לגרור את הווידג’ט לכל אזור מוכן לרכיב widget שתרצה להציג את הטופס.

יצירת טופס עם טפסי Ninja

Ninja Forms עדכן את הממשק שלו מספר פעמים כדי להפוך אותו לידידותי יותר למשתמש. כעת, יש לו ממשק צורה דומה למדי לזה של WPForms.

כדי ליצור טופס חדש עם טפסים של Ninja, עליך לבקר טפסים של נינג’ה »הוסף חדש מלוח המחוונים שלך. שם תראה מספר תבניות טופס להתחיל בהן, כולל טופס ריק.

תבניות נינג'ה

אתה יכול לבחור תבנית ולהתחיל במהירות; עם זאת, יתכן שלא תוכל להשתמש בכל אלה המוצגים אלא אם רכשת את התוכנית היקרה ביותר שלהם. טפסים של Ninja מציג את כל תבניות הטפסים הזמינות, כולל אלה שאין לך גישה אליהם, מה שהופך את זה לבלבל ומבולגן מעט.

מצד שני, WPForms מציג רק את התבניות בהן אתה יכול להשתמש בפועל לפי התוכנית שהתקנת. זה שומר על WPForms נחמד ומסודר.

לאחר שבחרת תבנית, תראה את ממשק בניית הטפסים שמוצג להלן. כדי להוסיף שדות חדשים לטופס שלך, לחץ על הוסף סמל.

ליצור צורות-נינג'פרס

לאחר מכן, תראה את כל השדות מופיעים בצד ימין. עכשיו אתה יכול לגרור אותם לעורך הטפסים בצד שמאל ולבנות את הטופס שלך.

עריכה-טופס-ninjaforms

באפשרותך לקבוע את התצורה של התראות, הודעות אישור ודוא”ל הצלחה מההודעה מיילים & פעולות אפשרות. באפשרותך להגדיר הגדרות תצוגה, הגבלות וחישובים מה- מתקדם אפשרות.

נינג'ה-צורות-הגדרות

לאחר שתיצור וטופס התאמה אישית, תוכל ללחוץ על פרסם.

כדי להשתמש בטופס בפוסטים ובדפים שלך ב- WordPress, אתה יכול להשתמש בווידג’ט טפסים של Ninja בעורך הדפים / פוסטים. יש לו ממשק הדומה ל- WPForms.

כדי להוסיף טופס יצירת קשר לפוסט או לדף, תצטרך לפתוח את הפוסט או הדף ולחץ על סמל הווידג’ט Forms של Ninja Forms.

add-forms-widget-post-editor-ninjaforms

בחר את הטופס שברצונך להוסיף ולעדכן את הדף.

select-form-ninjaforms

לאחר מכן תוכל לראות כיצד הטופס שלך נראה. כך תיראה הטופס הבסיסי שלך.

צורות מגע-exmple-ninjaforms

בדומה ל- WPForms, יש לו גם ווידג’ט שתוכלו להשתמש בו בסרגל הצדדי ובאזורים אחרים מוכנים של יישומונים באתרכם. אתה יכול למצוא את הווידג’ט ב מראה »מבוגרים.

נינג'ה-צורות-ווידג'ט

מנצח: WPForms. עבור הממשק הנקי שלה המציג רק את התבניות שאליהן יש לך גישה. בנוסף, שלה הטמע אפשרות עם קיצור דרך כדי לאפשר לך להוסיף את הטופס בקלות בכל מקום באתר שלך.

3. תכונות

כוחו של WPForms היא היכולת שלה ליצור טפסי קשר פשוטים כמו גם טפסים מתקדמים כמו טופסי תשלום, טפסי הרשמה למשתמשים, סקרים וסקרים, טופסי מנוי לניוזלטר וכו ‘. יש לו את כל התכונות הדרושות לך לבניית טפסים רב-תכליתיים בוורדפרס..

להלן רק כמה מהתכונות העיקריות של WPForms:

 • הגנה מפני דואר זבל באמצעות Honeypot נגד דואר זבל ו- reCAPTCHA
 • היגיון מותנה חכם
 • שילוב שיווק בדוא”ל עם AWeber, MailChimp, Drip ושירותים פופולריים אחרים
 • תוספות וסקרים
 • ניהול כניסה טוב יותר בלוח המחוונים כדי להציג את כל הרשומות במקום אחד
 • קבל תשלומים ותרומות באמצעות PayPal ו- Stripe

כל התכונות הללו משולבות הופכות WPForms לכלי השלם לטפסים של וורדפרס.

לעומת זאת, ל- Ninja Forms יש תכונות עוצמתיות המותאמות במיוחד עבורך. עם זאת, מרבית התכונות שלו זמינות רק בצורה של הרחבות. יהיה עליכם לקנות כל תוסף בנפרד או להשיג אותם באמצעות תוכנית פרמיה.

ישנם שני חסרונות עיקריים לבחירת טפסים של Ninja על פני WPForms מבחינת תכונות:

1. אם אתה קונה את התוספים בנפרד, תצטרך להשקיע יותר כסף. מרבית התוספים מתומחרים ב -49 $ כל אחד, כך שזה יקר ממהר.

2. תוספות WPForms נמצאות במרחק של לחיצה אחת בלבד, בעוד שתוספות Ninja Forms דורשות ממך לעקוב אחר כל תהליך ההתקנה של התוסף WordPress כדי להתקין כל הרחבה. זה אומר שאתה צריך להוריד את קובץ התוסף, להעלות אותו ללוח המחוונים שלך, להתקין אותו ואז להפעיל אותו.

מלבד התכונות הקיימות, Ninja Forms הוא גמיש ביותר וניתן להרחבה. זה בנוי עם מאות פונקציות, ווים לפעולה ומסננים בהם המפתחים יכולים להשתמש כדי לבנות פונקציות מותאמות אישית.

מנצח: זה עניבה. עם זאת, WPForms מקל על השימוש בתכונות הכוללות ביותר ותוספות במרחק לחיצה אחת בלבד.

4. תמחור

הן WPForms והן Forms Ninja מציעים גרסאות חינמיות ופרמיות. אתה יכול להתקין את גרסאות הלייט ישירות על לוח המחוונים של האתר שלך מתוך ספריית התוספים של WordPress.org ולהשתמש בהן בחינם. עבור תכונות ותוספות מתקדמות, תצטרך לשדרג לתוכניות הפרימיום שלהם.

WPForms יש 4 תוכניות תמחור ראשוניות. לעסקים שמתחילים את דרכם, יש לו את בסיסי תוכנית שעולה 39.50 $. אבל, כדי להשתמש בכל התכונות והתוספים של WPForms, עליכם לקנות את התוכנית היקרה ביותר, עלית, שעולה 299 דולר.

תמחור wpforms

ל- Ninja Forms יש 3 תוכניות תמחור עיקריות המאפשרות לך להשתמש בתכונות והתוספים שלה, או שאתה יכול לקנות תוספים בודדים ולהשתמש בהם עם התוכנית החינמית שלהם.

תמחור נינג'ה-צורות

התוכנית הבסיסית ביותר לצורות הנינג’ה, אישי, עולה 99 דולר; והתוכנית היקרה ביותר, סוכנות, עולה 499 דולר. טווח המחירים שלהם גבוה בהרבה מזה של WPForms.

יש הרבה תכונות שתקבל עבור פחות כסף באמצעות WPForms. לדוגמה, אתה יכול ליצור צורות מרובות עמודות עם כל תוכנית WPForms, כולל גרסת ה- Lite שלה; אבל תצטרך לקנות את ה- פריסה וסגנונות Addon או אישי מתכננים להשתמש באותה תכונה עם טפסים של Ninja.

באופן דומה, אתה יכול לקבל קשר קבוע שילוב בחינם עם כל הגרסאות של WPForms, אך תצטרך לרכוש תוסף נפרד או לקנות את ה- אישי מתכננים לבטל את נעילת הפונקציה עבור טפסים של Ninja.

הזוכה: WPForms. הוא מציע תכונות עוצמתיות במחיר סביר מאוד.

5. תמיכה

WPForms יש מאות הדרכות ידידותיות למתחילים כיצד להשתמש בפלאגין בקלות. אתה יכול למצוא את התשובה כמעט לכל השאלות שלך בתיעוד שלהן.

המשתמשים בגרסת ה- Lite יכולים לפרסם את השאילתות שלהם ב- WordPress.org. צוות התמיכה שלהם מגיב מאוד, כפי שמראים דירוג המשתמשים. המשתמשים בגרסת הפרימיום יכולים לפתוח כרטיסי תמיכה ולקבל תמיכה בהתאמה אישית באמצעות דואר אלקטרוני.

ל- Ninja Forms יש גם תיעוד מפורט שיעזור לך בבעיות הנפוצות ביותר. אתה יכול לקבל הדרכות פשוטות לשימוש בתוסף. אם אתה זקוק לתמיכה טכנית, אתה יכול לפנות אליהם דרך דף יצירת הקשר שלהם על ידי פתיחת כרטיס תמיכה.

הזוכה: זה עניבה.

סיכום

WPForms הוא תוסף נהדר לבניית צורות עבור וורדפרס. זה מספק ממשק ממש פשוט וידידותי למשתמש לבניית טפסים. יש לו מערך שלם של תכונות בהן תוכלו להשתמש בקלות. התוסף זול מאוד גם לעסקים קטנים.

Ninja Forms הוא גם תוסף בונה טפסים בוורדפרס חזק. הממשק שלה ידידותי למשתמש; עם זאת, הוא אינו יכול להשוות לממשק הנקי של WPForms. התוסף Ninja Forms מביא לטבלה תכונות מתקדמות שעשויות להועיל לך, אבל זה די יקר להשיג את כולן.

מכאן, WPForms הוא המנצח הברור מבחינת המשתמשים. עם זאת, מפתחים מתקדמים עשויים למצוא את טפסי הנינג’ה שימושיים יותר בגלל האפשרויות הידידותיות למפתחים שלה.

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לך להחליט בין WPForms או Forms Ninja לאתר שלך.

אולי תרצה לקרוא גם את ההשוואה המעמיקה שלנו,

 • WPForms לעומת TypeForm
 • WPForms לעומת FormStack
 • טפסים WPForms לעומת Gravity
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map