דיווי מול אבדה: איזה נושא הכי מתאים לך? (בהשוואה)

דיווי נגד אבדה


האם אתה מחפש את הנושא הטוב ביותר בוורדפרס לאתר שלך? אם אתה קורא את זה, סביר להניח שכבר עשית את עיקר העבודה. צמצמת את החיפוש לשתי אפשרויות: Divi או Avada. אבל איזה מהם הוא באמת הטוב ביותר?

כלפי חוץ, שני הנושאים הפופולריים האלה עשויים להיראות דומים מבחינת התכונות והגמישות. וזו הסיבה, לשם ההשוואה המעמיקה הזו, אנו נטבול עמוק! אנו נבדוק את קלות השימוש של כל נושא, תכונות, תיעוד זמין ותמחור כדי לקבוע איזה נושא מנצח בקרב: Divi מול Avada.

בואו נשתולל!

סקירה כללית: דיווי מול אבדה

דיווי

דיווי

Divi הוא נושא וורדפרס סופר גמיש וחזק. זה נבנה על ידי ערכות נושא אלגנטיות, שוק נושאי וורדפרס פופולרי במיוחד. אתה יכול להשתמש בו כנושא הורה למספר נושאים של וורדפרס, כולל כל הנושאים שנבנו על ידי עיצובים אלגנטיים. Divi נמכרת בצירוף חברות במועדונים של אלגנטיות.

נושא זה ידוע בזכות הגרירה והשחרור Divi Builder המתקדמת, שעובדת מצוין עם הרבה נושאים פופולריים של וורדפרס. ה- Divi Builder עוזר לך ליצור דפים באופן מיידי, מבלי לכתוב שורת קוד אחת. אתה יכול פשוט להזיז את האלמנטים בבונה באמצעות העכבר שלך כדי לעצב את הדפים שלך.

Divi נוחה לשימוש ופופולרית מאוד בקרב מתחילים המחפשים להקים בלוג או אתר.

אבדה

אבדה

Avada הוא נושא הנמכר ביותר בוורדפרס באופן עקבי מזה מספר שנים בנקודה זו. ניתן להשתמש בו כדי ליצור כל סוג של אתר, בלוג, דף נחיתה או חנות מקוונת. הוא נשלח עם טונות של תוספים וורדפרס שימושיים שבהם תוכלו להשתמש בכדי לגרום לאתר שלכם להתבלט מהקהל.

קל להתקין אותו ב- WordPress. אתה יכול להשתמש בתוספים פופולריים של בונה דפים כדי לעצב דפים עם Avada. זה גם מגיע עם מספר רב של עיצובים שנבנו מראש ותוכל להתאים אותם, כך שתוכל לקבל את אתר האינטרנט הרצוי לך מבלי שתצטרך לעצב אותו לחלוטין מאפס. זה מלא בצבעים וסגנונות בלתי מוגבלים.

אבדה נותנת אמון על ידי אלפי משתמשים וזה הנושא הנמכר ביותר ממקומות שוק רבים.

מאפיינים: דיווי מול אבדה

דיווי

כאחד הנושאים הפופולריים ביותר בוורדפרס שקיימים, אין זה מפתיע שלדיווי יש טונות של תכונות מדהימות. הכל מתחיל עם Divi Builder הבלעדי שלהם, בונה גרירה ושחרור עוצמתי להעברת אלמנטים בדף הנושא שלך. ה- Divi Builder מקל עלייך לעצב דפים משלך. ניתן לצייר עמודות ושורות להוספת מודולים באמצעות גרירה ושחרור.

בונה דיווי

תכונות בולטות אחרות כוללות מספר פריסות ועיצובי Divi מוכנים המצורפים עם נושא Divi. פריסות אלה מקנות באופן מיידי לאתר שלך מראה מקצועי. לנושא של Divi יש פריסה כמעט לכל סוג של אתר שאפשר להעלות על הדעת. אתה יכול פשוט לבחור פריסה ולבצע מספר שינויים כדי להתאים אותה אישית למותג שלך. פריסות אלה שנבנו מראש יחסכו לך כמויות עצומות של זמן מכיוון שלא תצטרך לערוך ידנית את הנושא מאפס.

כמו כן, בדוק את הנושאים הגדולים ביותר הניתנים להתאמה אישית של Divi לילדים.

בנוסף, נושא הדיווי כולל סוגים שונים של מודולים ומודולים. מודולי תוכן אלה מאפשרים לך להכניס סוגים שונים של תוכן ומדיה לאתר שלך. אתה יכול להשתמש בבונה Divi כדי להתאים את המודולים הללו בכל קטע. באמצעות ההתאמה האישית של וורדפרס בשידור חי, באפשרותך גם להציג תצוגה מקדימה של התוצאות הסופיות לפני פרסום.

לנושא של Divi שילובים מעשיים רבי עוצמה. זה עובד בצורה מושלמת עם WooCommerce ליצירת חנות מקוונת. כמו מודולים אחרים בנושא, אתה יכול להשתמש ב- Divi Builder כדי לעצב את חנות המסחר האלקטרוני שלך. Divi תומך ב- WPML ובשפות RTL מרובות כדי ליצור אתר רב לשוני.

אבדה

לאוואדה יש ​​מגוון רחב של תכונות שימושיות. זה באמת נושא וורדפרס רב תכליתי וניתן להשתמש בו ליצירת כל סוג של אתר. הם כללו עיצובים ותבניות ללא הגבלה שיעזרו לך לבנות אתר שמוגש לגומחה העסקית הספציפית שלך תוך זמן קצר. כל העיצובים הללו ניתנים להתאמה אישית מלאה כך שתוכלו לשנות במהירות צבעים וסגנונות. ניתן לערוך את התבניות באמצעות החלונית אפשרויות נושא פשוטות.

אבדה מעצבת ופריסות

הוא נשלח עם תוסף Fusion Core שתוכנן במיוחד לנושא Avada. התוסף מוסיף את בונה דפי ההיתוך להתאמה אישית קלה יותר. אתה יכול להשתמש בונה הדפים כדי ליצור את דפי הנחיתה שלך עם כל התכונות האחרות של נושא האוואדה. בנוסף לבונה העמודים, תקבל גם מחוון תמונה, מגה תפריט ומחולל קודי.

כשמדובר באינטגרציות, ניתן לשלב את נושא Avada ללא רבב עם התוסף WooCommerce WordPress כדי להפוך את האתר שלך לחנות eCommerce. אתה יכול ליישר תכונות אחרות של נושא האבאדה לחנות המקוונת שלך כך שיהיה מושך עין ומסוגנן. Avada תומך גם בפורומים של bbPress להשקת פורום באתר האינטרנט שלך. שילובים אחרים כוללים סמלים של Font Awesome להוספת אייקונים יפים לתפריטי הניווט שלך, לתפריטי המדיה החברתית וכו ‘.

Avada מגיע עמוס במספר תוספים של וורדפרס, כולל Slider Revolution, Slider Layer, Elastic Slider, ועוד. הנושא מגיב מאוד, והוא עובד מצוין בכל גדלי המסך והמכשירים.

קלות שימוש: דיווי מול אבדה

דיווי

Divi קל להתקנה וידידותי למתחילים החל מתהליך ההתקנה ועד סוף ההשקה של האתר שלך. יש לו עיצובים מקצועיים ופריסות לשימוש כנקודת קפיצה. אתה רק צריך להוסיף תוכן משלך והאתר שלך יהיה מוכן להתגלגל.

התכונות של נושא ה- Divi מקלות ממש אפילו למתחילים מוחלטים לעצב אתר בעל מראה מקצועי. עם אפשרויות התאמה אישית פשוטות, אתה יכול להוסיף או להסיר כל מודול מהאתר שלך. יש לו לוח בקרה קל להבנה לניהול תכונות האתר שלך.

אבדה

לאוואדה יש ​​כל כך הרבה תכונות, שרבים מניחים שאתה זקוק למיומנויות פיתוח מקצועיות בכדי להשתמש בנושא. עם זאת, הוא מעוצב בצורה כזו שאפילו משתמש עם ידע בקידוד מעט-עד-לא יכול להתקין את אוואדה ולקצור את היתרונות שלה.

תכונות Avada

כדי שזה ייראה כמו אתרי הדגמה, תצטרך להוסיף את התוכן שלך לנושא. Avada גמיש ליצירת דפי נחיתה, סליידרים לתמונות, תיקים, מצגות וכו ‘. בונה דפי ה- Fusion מעניק לך שליטה מלאה בעיצוב האתר שלך ובפריסתו. זה גם מאפשר לך ליצור עיצוב אתר משלך באמצעות פונקציונליות הגרירה והשחרור הפשוטה שלו.

לאוודה מתקין הדגמות שעוזר מאוד כשאתה מתחיל. הוא יציג אתר הדומה להדגמה שנבחרה ותוכל להחליף במהירות את תוכן הדמה כדי להוסיף משלך.

תמיכה ותיעוד: דיווי מול אבדה

דיווי

הנושא של Divi מגיע עם חברות במועדונים של אלגנטיות, אשר בתורו נותן לך גישה מלאה לתיעוד הנרחב, לפורומי התמיכה שלהם ולצוות התמיכה בלקוחות שלהם..

לתמונות אלגנטיות צוות מיומן היטב של אנשי מקצוע העומדים לרשותכם בשאלות הנושא שלכם. החברות שלך מעניקה לך גישה למשך שנה, לאחר מכן תוכל לחדש את המנוי שלך אם אתה זקוק לתמיכה נוספת.

רישיון תמיכה זה מאפשר לך גם להתקין את Divi בכמה אתרים שאתה רוצה. אתה יכול אפילו להשתמש בו לבניית אתרי לקוח. הרישיון שלך מזכה אותך גם בעדכוני נושא בחינם.

אבדה

נושא אבדה מתהדר בצוות התמיכה שלו באתר האינטרנט שלהם, ולא בכדי. הצוות שלהם מספק תמיכה אמיתית מהאנשים שיצרו את הנושא בפועל.

אוואדה מתועדת היטב. כל תכונה של הנושא מוסברת בפירוט ויש בה הוראות שלב אחר שלב הכלולות בתיעוד של הנושא. תיעוד זמין גם עבור התוספים הנוספים שנשלחים עם Avada.

תמחור: דיווי מול אבדה

דיווי

כדי לקבל את הנושא של ה- Divi, תצטרך להירשם לחברות בנושאים אלגנטיים. יש לו שתי תוכניות: גישה שנתית וגישה לכל החיים.

תמחור דיווי

תוכנית הגישה השנתית כוללת את כל הנושאים והתוספים הזמינים מתוך ערכות נושא אלגנטיות, כולל Divi. יש לו שימוש בלתי מוגבל באתר וחידוש שנתי במחיר של 89 $ לשנה. תוכנית זו כוללת עדכוני נושא ותמיכת לקוחות מובחרת מהצוות המקצועי העומד מאחורי ערכות נושא אלגנטיות.

עם זאת, תוכנית הגישה לכל החיים עולה 249 דולר. הוא מציע את כל הכלול בתוכנית הגישה השנתית תמורת תשלום חד פעמי. לאחר ששולמו, תהיה לך גישה לנושאים והתוספים של ערכות נושא אלגנטיות לאורך כל חיי החברה. תוכנית זו כוללת גם עדכוני נושא לכל החיים ותמיכת לקוחות מקצועית.

יש לך את הגמישות לבטל את החברות שלך או לשדרג / שדרוג לאחור לתכנית בכל עת.

אבדה

לנושא Avada יש רישיון רגיל שעולה $ 60 לשנה. זה כולל 6 חודשי תמיכה של לקוחות, עדכוני נושא וכל התכונות של אוואדה. אתה יכול להרחיב את תמיכת הלקוחות לשנה על ידי תשלום סכום נוסף של 18 $ עם הרישיון הרגיל.

התמחור הוא סביר מאוד בהשוואה לנושאים אחרים של וורדפרס עם תכונות הדומות לזה של אבדה.

פסק הדין שלנו: דיווי מול אבדה – איזה נושא עליכם לבחור?

ללא ספק, Divi הוא אחד הנושאים הפופולאריים ביותר בוורדפרס בשוק. בעזרת בונה הגרור והשחרור שלו אתה יכול לבנות אתר באופן שאתה רוצה. בין אם אתה בן זוג מוחלט או מפתח מנוסה, Divi תהיה הבחירה הטובה ביותר לצרכים שלך.

ילד חדש יכול ליצור אתר בקלות מבלי לשכור איש מקצוע. מפתח יכול לבנות בקלות מאות אתרים עבור לקוחותיהם בזכות חבילות אתרים מלאות. עיין בסקירת הנושא של Divi זו.

אם אתה עוקב אחר נושא של כל אחד, המצורף לטונות של תוספים שימושיים ותכונות מובנות, ייתכן שתשקול לקנות את אוואדה. היתרון העיקרי הוא שאתה לא מוגבל לאתר אחד; אתה יכול להשתמש באוואדה כדי ליצור כמה אתרים שאתה רוצה. לאוואדה יש ​​את כל התכונות שהיית מצפה ממה שנחשב לנושא הוורדפרס החזק והמהימן ביותר בעולם.

אנו מקווים שנהניתם ממאמר זה בהשוואת דיווי מול אבדה וכעת יש לכם מושג טוב יותר מה הנושא הטוב ביותר לאתר שלכם. אם אהבתם את המאמר הזה, אולי תאהבו גם את הפוסט שלנו בנושא העיצוב הטוב ביותר בבלוגים של וורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map