ביקורת Wix 2020 – האם זה עדיף על וורדפרס? [נבדק]

ביקורת wix - -


האם אתה מתכנן ליצור את האתר הראשון שלך? האם אתה רוצה להתחיל אותו בחינם? ואז, Wix היא פלטפורמה נהדרת שיש לקחת בחשבון. Wix הוא בונה אתרים פשוט וידידותי למתחילים, המאפשר לבנות אתר בקלות מבלי לדאוג לקוד.

בסקירת Wix זו, נבחן היבטים שונים של הפלטפורמה, כולל תכונות, פונקציונליות, תמחור ועוד, כדי לעזור לך להחליט אם היא מתאימה לצורכי האתר שלך..

על וויקס

Wix הוא בונה אתרים פשוט המאפשר ליצור בקלות כל סוג של אתר. ניתן ליצור במהירות בלוג יפה, חנות מסחר אלקטרוני, אתר עסקי, תיק מקוון, אתר צילום או כל סוג אחר של אתר באמצעות Wix.

הוא מגיע עם בונה גרירה ושחרור קל לשימוש בו אתה יכול להתאים אישית כל דבר וכל מה באתר שלך ולבנות את העיצוב הרצוי לך. אם אתה רוצה אפשרות קלה עוד יותר, אתה יכול להשתמש ב- Wix Artificial Intelligence Intelligence (ADI) הבונה עבורך אתר מותאם אישית בהתבסס על תשובותיך לכמה שאלות פשוטות. למשתמשים מתקדמים יש גם אפשרות Wix Code.

Wix היא פלטפורמה שמתארחת במלואה הכוללת שירותי אירוח ודומיינים עבורך. בנוסף, זה יטפל באבטחת האתר שלך ויספק לך כלים קלים לאופטימיזציה של מנועי חיפוש (SEO). במילים אחרות, מדובר בשירות חבילות מלא לבניית אתרים, שהוא נהדר למתחילים.

Wix.com הוקמה בשנת 2006 במטרה להעניק לכל אחד להקים אתר משלו. יש לה כיום למעלה מ- 110 מיליון משתמשים ברחבי 190 מדינות. זהו כיום אחד מבוני האתרים הנפוצים ביותר ומשתמש בטכנולוגיית בונה אתרים מבוססת ענן שנייה הנפוצה ביותר.

תחילת העבודה עם Wix

כדי להתחיל ליצור את האתר החדש שלך ב- Wix, עליך לבקר באתר Wix הרשמי ולחץ על להתחיל כפתור.

התחל-עם-wix

במסך הבא תראה את המסך התחברות או הירשם אפשרויות. מכיוון שאתה רק מתחיל, תצטרך לבחור הירשם.

לאחר מכן, עליך להכניס את כתובת הדוא”ל שלך וסיסמה חדשה עבור חשבון Wix שלך.

הרשמה-wix

לאחר שתזין את הדוא”ל והסיסמה הנדרשים, לחץ על הירשם כפתור.

במסך הבא תראה שתתבקש לענות על כמה שאלות; עם זאת, אתה יכול לדלג על זה.

דלג-שאלות-wix

כעת תראה שתי אפשרויות Wix קלות לבניית האתר שלך: אינטליגנציית עיצוב מלאכותי של Wix (ADI) ו עורך גרור ושחרר של Wix.

wix-עורך-או-עדי

אם תבחר ב- Wix ADI, תשאלו כמה שאלות פשוטות, ועל סמך התשובות שלך, Wix תבנה עבורך אתר מותאם אישית. ואילו עורך Wix מאפשר לך לבחור תבנית ולהתאים אותה אישית בעזרת בונה הגרירה והשחרור שלהם. כאשר השווינו בין שתי האפשרויות הללו, מצאנו את Wix ADI קל יותר; אז בואו נראה איך זה עובד קודם.

לחץ על התחל עכשיו מתחת לאפשרות Wix ADI כדי להמשיך. עכשיו תראה את השאלה הראשונה: איזה סוג אתר תרצה ליצור?.

בחר אתר-סוג-wix

אתה יכול להזין את שם העסק או את סוג האתר שלך, ואז לבחור אפשרות מתאימה. לאחר מכן, לחץ על הבא.

כעת תוצגנה לך התכונות בהן סביר להניח שתשתמש באתר שלך. אתה יכול לבדוק את הכל, חלקם או אף אחד לפי רצונך.

בחר-אתר-תכונות-wix

לאחר שתבחר את הבחירות שלך, לחץ על הבא.

ואז, במסך הבא, תתבקש להכניס את שם האתר שלך. בחר את השם שתרצה לקבל והזן אותו שם.

אתר-שם-wix

לאחר שתמלא את שם האתר שלך, לחץ על הבא. לאחר מכן תתבקש להזין את המיקום הפיזי שלך. אם אתה חושב שזה לא הכרחי, אתה יכול לדלג על שלב זה.

בשלב הבא תראה את ה- סקור וערוך את המידע שלך עמוד.

review-edit-info-wix

אתה יכול להוסיף לוגו חדש לאתר שלך, לשנות את שם האתר שלך, כתובת הדוא”ל שלך, להוסיף פרטי קשר ומדיה חברתית. לאחר מכן, לחץ על הבא.

במסך הבא תתבקש לבחור סגנון.

פיק-סגנון-wix

יהיה עליך לבחור את הצבעים והגופנים שבהם תרצה להשתמש באמצעות סגנון. לדוגמה זו אנו נבחר אלגנטי. לאחר שתבחר, לחץ על המשך.

לאחר מכן, נשאל אם ברצונך ליצור לוח צבעים מהלוגו שלך בשלב הבא. אתה יכול ללחוץ צור לוח צבעים.

צור צבע לוח-wix

כעת תיצור לוח צבעים ייחודי לאתר שלך.

לוח-שימוש בצבע

אתה יכול ללחוץ השתמש בצבעים אלה להמשיך. לאחר מכן, Wix ADI מתחיל ליצור את אתר האינטרנט שלך. זה מוסיף אוטומטית את התכונות הדרושות לך.

יצירת אתר wix

זה מוסיף קטע בלוג, קטע קשר, תכונות צ’אט, ואלמנטים שימושיים אחרים. זה גם גורם לאתר שלך להיות מגיב לנייד.

לאחר סיום תהליך יצירת האתר האוטומטי, תתבקש לבחור עיצוב של דף הבית.

בחר-דף הבית-נושא-wix

אתה יכול לבחור את העיצוב שאתה הכי אוהב על ידי לחיצה עליו. בשלב הבא תראה תצוגה מקדימה של מראה האתר המוגמר שלך. עם זאת, תינתן לך אפשרויות עריכה עבור כל קטע או כל רכיב אם אתה מרחף עליהם העכבר. אז אם התצוגה המקדימה אינה שלמות, אל תהסס לבצע שינויים לפני הפרסום.

wix-site-adi-ממשק

אם אתה רוצה לערוך משהו, כמו לשנות את הכותרת, להוסיף תיאור או לשנות את תמונת הכותרת, אתה יכול פשוט ללחוץ על הפריט שברצונך לשנות. לאחר מכן, הוא יציג לוח עריכה בצד שמאל ותצוגה מקדימה חיה מימין.

ערוך-wix-site-adi

כעת, באפשרותך לצפות בתצוגה מקדימה בשידור חי בכל שינוי שתבצע בעורך. אתה יכול לערוך כל מה שאתה רוצה. כשאתה מרוצה מהעיצוב, אתה יכול ללחוץ על פרסם כפתור בחלקו העליון.

פרסום באתר wix

במסך הבא תוכל לבחור שם תחום. יש לו שתי אפשרויות: השתמש בתת-דומיין בחינם של Wix או חבר את התחום המותאם אישית שלך.

למתחילים, Wix מספקת אפשרות תת-דומיין בחינם של Wix, המאפשרת לך אתר Wix בחינם לחלוטין. תת-דומיין ה- Wix שלך יהיה בעל פורמט כזה: https://username.wixsite.com/sitename.

לדוגמה, אתה יכול לראות בצילום המסך שלמטה.

select-domain-wix

אם אתה רוצה להשתמש בשם תחום מותאם אישית כמו mystunningwebsite.com, או isitwp.com, תצטרך להירשם לתכנית פרמיום של Wix.

לאחר הוספת שם האתר שלך, לחץ על פרסם והמשיך.

עכשיו אתר Wix החינמי שלך יהיה מקוון.

אתר wix-site

כעת תוכל להציג את האתר שלך. זהו זה! ייקח לך רק כמה דקות לענות על שאלות Wix, ו- Wix ADI יעשה את השאר!

עורך Wix – כלי גרירה ושחרור קל לשימוש

אפשרות קלה נוספת ליצירת אתר בחינם ב- Wix היא באמצעות עורך ה- Wix, בונה הגרור והשחרור שלהם ידידותי למשתמש.

אם תבחר בעורך Wix, תחילה עליך לבחור תבנית כדי להפעיל את האתר שלך. אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של התבניות הזמינות, ולבחור את התבנית שאתה הכי אוהב על ידי לחיצה ערוך.

בחר-ערוך-wix-template

בשלב הבא, תראה את הממשק של גרור ושחרר של עורך Wix פתוח.

עורך wix

כעת תוכלו לשנות כל דבר פשוט על ידי לחיצה ישירה על כל אלמנט שתרצו לערוך. ואז זה יפתח את אפשרויות העריכה ממש שם.

עריכת טקסט-wix-עורך

אתה יכול גם לגרור ולשחרר כל אלמנט / חסום בכל מקום בתבנית שלך. קל מאוד להתאים אישית את כל עיצוב האתר באמצעות עורך ה- Wix.

לאחר שתתאים אישית את כל מה שאתה רוצה, לחץ על פרסם כדי להפוך את אתר Wix לחיים.

קוד Wix ליכולות קוד מתקדמות

בנוסף ל- Wix ADI ועורך Wix, ל- Wix אפשרות נוספת ליצירת אתר בחינם: Wix Code. אפשרות זו תוכננה במיוחד עבור מפתחי אתרים מקצועיים בעלי כישורי קידוד טובים.

באמצעות קוד Wix אתה יכול להתאים אישית את כל עיצוב אתר Wix שלך ולהוסיף לו פונקציות חזקות יותר. כדי להתחיל, תצטרך להפעיל כלים למפתחים ראשון.

קוד wix

תבניות Wix

Wix כולל 500+ תבניות אתר מקצועיות מעוצבות ומעוצבות מוכנות לשימוש. אתה יכול למצוא מבחר רחב של תבניות לקטגוריות שונות. חלק מהקטגוריות הן:

 • עסקים
 • חנות מקוונת
 • טיול ותיירות
 • בלוגים ופורומים
 • דפי נחיתה
 • אופנה ויופי
 • אירועים

עם הנושאים בעלי מראה מקצועי ב- Wix, קל ומהיר ליצור אתר מדהים.

כלי שיווק של Wix

לאחר שיצרת אתר ב- Wix, תצטרך לקדם כדי להביא תנועה רבה יותר אליו. למרבה המזל, ל- Wix כלים שיווקיים רבי עוצמה מובנים בדיוק בשבילך.

כלים לוויקס שיווק

ישנו Wiz SEO Wiz ידידותי למשתמש שיעזור לך להגדיל את דירוג האתר שלך בתוצאות החיפוש של גוגל. זוהי תוכנית שלב אחר שלב המדריכה אותך לשפר את נראות האתר שלך באופן מקוון.

בנוסף, תוכלו למצוא כלים רבי עוצמה לשיווק בדוא”ל, פוסטים חברתיים, שילובים שיווקיים ויצר לוגו למיתוג העסק שלך.

אפליקציות Wix לצמיחת האתר שלך

כדי לעזור לך להוסיף פונקציונליות רבה יותר לאתר Wix שלך, אתה יכול להשתמש באפליקציות Wix. יש יותר מ -200 אפליקציות Wix עוצמתיות חינם ופרמיום לשימושך.

יישומי wix

יישומים אלה שימושיים למגוון מטרות, כולל ניתוחים, צ’אטים, טפסים, אירועים, הזמנות, צילום, וידאו, מוסיקה וכו ‘.

תמחור ותמיכה של Wix

ל- Wix תוכניות חינמיות ופרמיות להכנת אתר האינטרנט שלך. זה מאפשר לך לבנות אתר שלם בחינם אם אתה בסדר עם תת-דומיין של Wix כזה: https://usname.wixsite.com/sitename. אבל, אם אתה רוצה להשתמש בשם תחום מותאם אישית מקצועי, תצטרך להירשם לאחת מתכניות הפרימיום שלהם.

ישנן 5 תוכניות תמחור למשתמשים מובחרים:

תמחור wix

1. חבר תחוםהתוכנית הבסיסית ביותר נקראת חבר תחום שעולה 4.50 $ לחודש. באמצעות תוכנית זו, אתה יכול לחבר דומיין מותאם אישית; עם זאת, תחילה עליך לרשום דומיין לבד ובהמשך לחבר אותו לאתר Wix שלך. כדאי גם להעיף מבט במאמר שלנו בנושא רשמי שמות הדומיין הטובים ביותר לרכישת דומיין.

2. קומבו: זה עולה 8.50 $ לחודש. עם התוכנית הזו, וכל התוכניות שמעליה, תקבל דומיין בחינם מ- Wix. עם זאת, אם כבר נרשמת דומיין, תהיה לך אפשרות להתחבר אליו.

3. ללא הגבלה: תוכנית זו מציעה רוחב פס בלתי מוגבל, תחום חופשי או תחום חיבור, הסרת מודעות Wix, favicon בהתאמה אישית, וכו ‘זה עולה 12.50 $ לחודש.

4. מסחר אלקטרוני: תוכנית זו תוכננה במיוחד עבור אתרי מסחר אלקטרוני. יש לו את כל התכונות שב- תוכנית ללא הגבלה בתוספת תכונות נוספות של חנות מקוונת. זה עולה 16.50 דולר לחודש.

5. VIP: זו התוכנית המתקדמת ביותר ב- Wix. זה עולה 24 דולר לחודש. יש לו את כל התכונות שב- מסחר אלקטרוני תכנית פלוס אפשרות נוספת לקמפיינים בדוא”ל ותמיכה בעדיפות.

ל- Wix אוסף מאמרים עצום במרכז העזרה כמעט לכל שאילתה שיש לך. אתה יכול לדפדף במאמרים ולפתור את הבעיות שלך תוך זמן קצר.

wix = מרכז עזרה

עם זאת, ל- Wix אין אפשרויות תמיכה מיידיות למשתמשים הבסיסיים שלה. הם מציעים תמיכה עדיפות רק למשתמשים בתוכנית VIP.

Wix מול WordPress – באיזה פלטפורמת אתר עליכם להשתמש

למרות ש- Wix נותנת לך דרך קלה להקים אתר, תצטרך להתפשר על מספר אפשרויות שמערכת ניהול תוכן כמו וורדפרס יכולה להציע. הנה רק כמה יתרונות בשימוש בוורדפרס:

1. שליטה מלאה באתר האינטרנט שלך ובנתונים

וורדפרס מאפשרת לארח את אתר האינטרנט שלך בשרתים משלך; לפיכך, יש לך שליטה מלאה באתר שלך. בעוד ש- Wix תהיה לך שליטה מוגבלת באתר שלך מכיוון ש- Wix עצמה מארחת את האתר שלך. והכי גרוע, Wix יכולה להפסיק את שירותם או להשעות את האתר שלך מכל סיבה שהיא בכל עת.

2. אפשרויות ללא גבול

וורדפרס מציעה לך אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות עם אלפי ערכות נושא וורדפרס בחינם ופרמיות. ישנם אלפי ערכות נושא בחינם במאגר העיצוב הרשמי של WordPress.org, ועוד כמה אלפי נושאים מובחרים בשווקי נושא ובאתרי חברות של צדדים שלישיים. מצד שני, ל- Wix יש כמעט 500 תבניות.

3. אפשרויות תמחור טובות

כדי להקים אתר Wix עם שם דומיין מותאם אישית, יהיה עליכם לקנות את האתר שלהם קומבו לתכנן (לפחות) או להשיג דומיין חדש ולהתחבר לדומיין שלהם חבר תחום תוכנית שעולה 8.50 $ ו -4.50 $ לחודש בהתאמה. ואילו אתה יכול להקים אתר וורדפרס במחיר של 2.75 דולר לחודש באמצעות Bluehost בלבד.

למידע נוסף קרא את ההשוואה המלאה שלנו בין Wix לעומת WordPress.

פסק הדין שלנו על השימוש ב- Wix ליצירת אתר בחינם

Wix הוא אחד מבוני האתר הפופולריים ביותר בשוק עם תכונות קלות לשימוש המאפשרות לכם לבנות אתר פשוט. זה מאפשר לכל אחד לבנות אתר או בלוג פשוט להצגת תוכן; עם זאת, בשל מספר מוגבל של תבניות וכלים, יתכן שלא תמצאו בדיוק את מה שאתם צריכים כדי להצליח לטווח הארוך.

הוא מציע תכנית אתר חינמית למתחילים וזה טוב לסטודנטים להתחיל בלוג משלהם בחינם. אתה תמיד יכול להשתמש בתוכנית החינמית אם אתה בסדר עם דומיין מכוער עם שם המשתמש שלך מצורף wixsite.com/yoursitename. עם זאת, אם עליך לשדרג את האתר שלך או שאתה זקוק לתחום מותאם אישית, אפשרויות התמחור אינן זולות למשתמשים בתקציב נמוך.

יתכן שתרצה לבדוק את החלופות הללו של Wix ואת התוכנה הטובה ביותר לעיצוב אתרים.

לסיכום, אנו מאמינים כי Wix היא פלטפורמת בונה אתרים הגונה ליצירת האתר הראשון שלך. אבל אם ברצונך להקים מותג משלך או להצמיח את העסק שלך, פלטפורמה חזקה וגמישה יותר כמו וורדפרס היא האפשרות הטובה יותר. אנו נותנים לוויקס 4.5 מתוך 5 כוכבים. להלן פירוט ציוני הביקורות שלנו:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map