Divi Theme & Builder Review (2020): آیا ارزش آن را دارد؟

Divi یکی از محبوب ترین تم های وردپرس در بازار است. Divi با ایجاد تم های Elegant ، یکی از فروشگاه های پیشرو در زمینه وردپرس در جهان ، Divi یک تم وردپرس زیبا و چند منظوره زیبا است. در این بررسی موضوع Divi ، نگاهی عمیق تر به ویژگی آن می اندازیم و بررسی خواهیم کرد که همه سر و صدا چیست.


موضوع divi

درباره موضوع Divi

Divi توسط Elegant Theme ساخته شده است ، که یکی از شرکت های پیشرو در زمینه وردپرس در جهان است.

Divi در عضویت باشگاه تم Elegant Theme موجود است که به شما می دهد به 2 موضوع (Divi و Extra) و 2 افزونه (Bloom و Monarch) برای قیمت یک موضوع واحد دسترسی دارید. همچنین صدها بسته وب سایت Divi را دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهند به سرعت یک سایت از هر نوع را راه اندازی کنید بدون نیاز به ساخت از سطح زمین.

10 سال است که این شرکت پشتیبانی از وردپرس پریمیوم را برای محصولات خود ارائه می دهد که تعداد زیادی از وب سایت ها را تأمین می کنند.

اگرچه مضامین های زیبا در سن فرانسیسکو مستقر است ، اما آنها یک نیروی کار توزیع شده با بیش از 70 کارمند در سراسر جهان هستند..

بررسی موضوع Divi: تم قدرتمند بسته بندی شده با 100+ بسته سایت

به عنوان یک تم برتر و توسعه دهنده افزونه ، Elegant Themes می داند کاربران وردپرس از یک موضوع قدرتمند چه می خواهند. آنها انعطاف پذیری و ویژگی های بسته بندی شده را در یک بسته نرم افزاری زیبا می خواهند.

دیوی هر چیزی بود که آرزو داشتم! استفاده آسان از ماژول ها ، طراحی کشیدن و رها کردن ، طرح بندی های از پیش تعریف شده ، صفحه سفارشی سازی و جعبه سفارشی CSS همه به روشی فوق العاده سریع و کارآمد برای ایجاد سایت های تمیز و مدرن که مشتری ها به دنبال آن هستند ، می پردازند..

-کتی کرول رومانا

بیایید نگاهی به برخی از ویژگی های اصلی Divi Theme بیندازیم.

هر نوع وب سایت با Divi Builder ایجاد کنید

با خرید عضویت در زمینه موضوعات زیبا ، در داشبورد خود 2 طعم مختلف Divi پیدا خواهید کرد: Divi Theme و Divi Builder (افزونه).

همه مضامین منتشر شده توسط تم های زیبا ، از جمله تم Divi با کشیدن و رها کردن Divi Builder ارسال شده است که به شما امکان می دهد به راحتی وب سایت خود را بسازید و سفارشی کنید.

اگر می خواهید یک موضوع وردپرس بسیار قابل تنظیم داشته باشید ، می توانید از Divi Theme استفاده کنید. از طرف دیگر ، اگر می خواهید از یک موضوع متفاوت استفاده کنید بلکه به افزونه سازنده صفحه کشیدن و رها کردن نیاز دارید ، می توانید از سازنده Divi استفاده کنید.

با ویرایشگر پیش فرض Divi Builder ، می توانید ردیف ها ، ستون ها ، عناصر و ماژول ها را به راحتی بکشید و رها کنید تا طرح های زیبایی را به تنهایی ایجاد کنید. این امر به شما امکان می دهد بدون هیچگونه لمس کردن یک کد ، یک سایت کاملاً سفارشی ایجاد کنید.

divi-builder-رابط

هر ماژول در طرح شما با کلیک یک دکمه می تواند حذف یا کپی شود. ماژول ها نیز به وضوح دارای برچسب و رنگی هستند ، بنابراین می توانید به راحتی یک طرح را طراحی کنید که برای سایت شما کار کند ، حتی اگر مبتدی باشید.

اگر می خواهید بخش جدیدی را به طرح خود اضافه کنید ، می توانید با 1 کلیک این کار را انجام دهید و سپس ماوس های جدید را با یک کلیک روی یک دکمه دیگر وارد آن بخش کنید..

ویرایشگر پیش فرض Divi به شما امکان می دهد “اسکلت” طرح وب سایت خود را ببینید ، این مانند بلوک های ساختمانی برای موضوع وب سایت شما است. اما اگر ویرایشگر موضوعی را ترجیح می دهید که کمی تجسمی تر باشد ، نگران نباشید ، دیوی هم پیشنهاداتی را ارائه می دهد ، که بعداً خواهیم گذشت.

همچنین بررسی کنید: بهترین سیستم عامل های ساخت وب سایت

آماده استفاده از چیدمان ها

Divi Theme با صدها نفر آماده استفاده از بسته های چیدمان ارسال می شود. اینها طرحهای کاملی هستند که دارای طرح بندی و رنگهای مختلف هستند و در تنظیم موضوع شما شروع به کار می کنند. تمام طرح های از پیش ساخته به راحتی و بی نهایت قابل تنظیم هستند.

استفاده از بسته وب سایت به ویژه مفید است اگر شما نمی خواهید یک طراحی جدید و جدید برای سایت خود از ابتدا ایجاد کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بسته وب سایت مناسب را از کتابخانه انتخاب کرده و آن را به وردپرس خود وارد کنید و سپس سفارشی سازی لازم را انجام دهید.

طرح های دیواری-کتابخانه

هر بسته وب سایت برای نوع خاصی از وب سایت طراحی شده است و شامل 7-8 صفحه / صفحه بندی است که متناسب با آن نوع وب سایت خاص است. از آنجا که این طرح بندی ها از قبل ساخته شده اند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که طرح را وارد کنید و محتوای خود را اضافه کنید.

می توانید طرح بندی ها را بر اساس دسته بندی هایی مانند Fashion مرور کنید & زیبایی ، فناوری ، بهداشت & تناسب اندام ، خدمات و موارد دیگر. یا به سادگی با تایپ کردن در کلمات کلیدی خود ، طرح کامل را جستجو کنید.

طرح تقسیم یوگا

بعلاوه ، به عنوان بخشی از طرح طراحی دیوی ، دیوی ادعا می کند که آنها هر هفته یک بسته بندی جدید اضافه می کنند.

با استفاده از طرح های Divi ، می توانید به راحتی و به سرعت صفحات وب ایجاد کنید که متناسب با نیازهای دقیق شما باشد.

فوراً از 46+ ماژول های محتوا را به طرح بندی Divi اضافه کنید

ماژول ها بلوک های ساختمان در موضوع Divi هستند ، همچنین به عنوان عناصر شناخته می شوند. 46 ماژول محتوا وجود دارد که می توانید به هر صفحه یا طرح در موضوع خود اضافه کنید. ماژول های محتوا شامل کشویی ، آکاردئون ، نمونه کارها ، فراخوانی برای اقدام ، گالری ، فیلم ، دکمه های اجتماعی و موارد دیگر است..

ماژول های divi-content

شما به راحتی می توانید ماژول های محتوا را برای سفارشی کردن موضوع خود اضافه کنید و به سادگی با کشیدن یک ماژول به یک صفحه ، آن را تنظیم کنید. روش دیگر ، می توانید با کلیک بر روی دکمه (+) ، قرار دادن ماژول محتوای مورد نظر خود ، آن را از Live Preview اضافه کرده و روی آن کلیک کنید تا آن را به بخش اضافه کنید.

ماژول divi-add-module

بیشتر ماژول های محتوا نیز قابل تنظیم هستند ، بنابراین شما با سبک پیش فرض ماژول گیر نمی کنید. می توانید رنگ ها ، متن ، اندازه ، تصویر ، مرزها و موارد دیگر را انتخاب کنید.

ماژول های سفارشی-تقسیم

این امر به شما امکان کنترل کامل بر نحوه نگاه موضوع شما را می دهد ، بنابراین شما سایتی ندارید که به نظر می رسد مانند هر کس دیگری باشد.

ویژگی های عالی Divi: Customizer پیش نمایش زنده

با وردپرس ، هنگام طراحی سایت خود ، باید روی دکمه Preview کلیک کنید تا یک پنجره جدید باز شود تا ببینید سایت شما چگونه به نظر می رسد. اما با پیش نمایش زنده Divi ، می توانید دقیقاً همانطور که در حال ساخت هستید ، وب سایت شما را به چه شکلی مشاهده می کنید.

پیش نمایش divi-live

سفارشی سازی سریع و آسان برای استفاده پیش نمایش زنده اجازه می دهد تا رنگ ها ، قلم ها ، سبک و موارد دیگر را تغییر دهید. این باعث می شود شخصی سازی حتی برای کاربران مبتدی آسان تر شود زیرا آنها می توانند فوراً تغییرات خود را ببینند و در هر زمان می توانند آنها را خنثی کنند.

از آنجا که دیوی گزینه سفارشی سازی موضوع خود را با پیش فرض ویرایشگر یا ویژوال سازنده به شما می دهد ، می توانید انتخاب کنید که برای شما مناسب تر باشد. یا از ترکیبی از هردو استفاده کنید تا موضوع مورد نظر خود را دقیقاً همانطور که می خواهید بسازید.

سازگاری افزونه Divi

وردپرس

آیا می خواهید یک وب سایت تجارت الکترونیکی راه اندازی کنید؟ Divi همچنین از WooCommerce ، یکی از بهترین افزونه های تجارت الکترونیک در بازار ، درست خارج از این پشتیبانی می کند.

با یک طرح فروشگاه آنلاین Divi و افزونه WooCommerce می توانید به سرعت فروشگاه آنلاین رویاهای خود را بسازید. فروشگاه آنلاین شما در همه دستگاه ها باورنکردنی به نظر می رسد و هنوز هم می توانید از تم Divi استفاده کنید تا بخش های مختلف وب سایت خود را ایجاد کنید. طرح بندی فروشگاه های آنلاین آنها همچنین با تمام صفحاتی که برای فروش محصولات خود از جمله صفحه سبد خرید و صفحه پرداخت می خواهید ، درج شده است.

طرح های صفحه فروشگاه دیوی همچنین با ماژول های فروشگاه از پیش ساخته شده اند تا بتوانید محصولات خود را به راحتی در دسته بندی هایی مانند برجسته ، فروش و سایر موارد سازماندهی کنید.

divi-online-store

علاوه بر این ، دیوی به 32 زبان با پشتیبانی RTL می آید. ترجمه ها شامل پس زمینه و جلوی وب سایت شما هستند. همچنین از WPML پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید وب سایت های چند زبانه با همان موضوع باورنکردنی ایجاد کنید.

تم امن Sucuri

آسیب پذیری امنیتی در یک موضوع وردپرس یا افزونه می تواند امنیت وب سایت شما را به خطر بیاندازد.

کد مربوط به مضمون Divi توسط Sucuri ، یکی از شرکتهای معتبر وب امنیت در جهان حسابرسی شده است. پس از مطالعه دقیق کد ، کارشناسان امنیتی سوچوری به دیوی مهر و موم ایمن دادند.

تقسیم امنیت

این نظر تیم بررسی است که این موضوع خیلی خوب توسعه داده شده است و به همین ترتیب ، موضوع Divi مستحق مهر تم ایمن است. هیچ مسئله قابل توجهی در طول ارزیابی آسیب پذیری مشخص نشده است. هیچ مشکلی در ممیزی کد مشخص نشده است

– تیم سوچوری

قیمت گذاری دیوی

Divi 2 برنامه قیمت گذاری متفاوت ارائه می دهد: دسترسی سالانه و دسترسی به طول عمر. شما می توانید سالانه 89 دلار بپردازید که محبوب ترین برنامه آنهاست یا قیمت 1 بار 249 دلار برای دسترسی به روز رسانی و به روزرسانی آن. هر دو برنامه به شما امکان دسترسی به همه تم ها (Divi و Extra) و افزونه ها (Bloom و Monarch) ، بروزرسانی های موضوع ، پشتیبانی حق بیمه ، استفاده نامحدود از وب سایت و ضمانت بدون ریسک را می دهند..

قیمت گذاری divi

پشتیبانی و مستندسازی مشتری دیوی

هنگام خرید Divi توسط Elegant themes ، به اسناد و مدارک گسترده ، انجمن های پشتیبانی و تیم پشتیبانی عالی آنها دسترسی کامل می دهید..

مضامین های زیبا (Elegant themes) دارای کادر ماهر و ماهر است که همیشه برای کمک به سؤالات موضوع شما در دسترس هستند.

علاوه بر این ، Elegant Themes همچنین وبلاگ مفیدی را اجرا می کند که شامل آموزش ها و راهنماهایی با مراحل آسان و دنبال کردن تصاویر است تا به شما در یادگیری نحوه انجام هر کاری و همه چیز با Divi کمک کند..

divi-support-blog

مجوز پشتیبانی آنها همچنین به شما امکان می دهد Divi را در هر سایت که می خواهید نصب کنید. حتی می توانید از آن برای ساختن سایت های مشتری استفاده کنید.

پشتیبانی فنی فقط از طریق ایمیل های مبتنی بر بلیط ارائه می شود.

حکم ما در مورد استفاده از Divi Builder و Divi Theme

ما ویژگیهای باورنکردنی ارائه شده در دیوی را با دقت بررسی کردیم. بعد از مدتی که آن را رانندگی کردیم ، دریافتیم که دیوی برای هر کسی که می خواهد با سهولت یک وب سایت خیره کننده بسازد ، یک گزینه عالی است. ما به آن 5 از 5 ستاره می دهیم.

اگر از بررسی های Divi ما لذت می برید ، ممکن است بخواهید بررسی ما را در صفحه سازنده نانوایی WP بررسی کنید

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون دیوی دریافت کنید »
مشاهده کوپن دیوی »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map