سیدنی

سیدنی موضوعی بسیار محبوب وردپرس است که به عنوان یک موضوع رایگان و همچنین یک نسخه پولی با پشتیبانی و ویژگی های برتر ارائه می شود. در این بررسی موضوع سیدنی ، ما به بررسی این ویژگی ها می پردازیم تا بدانیم چه چیزی این موضوع را در بین کاربران وردپرس بسیار محبوب کرده است.


بررسی تم سیدنی

درباره موضوع سیدنی

موضوع سیدنی توسط aThemes ، یک شرکت تم وردپرس ایجاد شده است. در سال 2013 توسط چارلی لیوینگستون به عنوان یک تیم تک نفره آغاز شد ، aThemes اکنون 6+ کارمند دارد و یک سبد رو به رشد از مضامین وردپرس دارد. شرکت فلسفه خود را با این کلمات توضیح می دهد.

فلسفه تم های ما این است که آنها به خوبی طراحی شده اند ، به راحتی قابل استفاده هستند و از پشتیبانی سریع و به روزرسانی های مکرر پشتیبان گرفته می شوند (ما همیشه در حال بهبود هستیم).

-تیم تیم

سیدنی با 203،000 بارگیری از فهرست تم WordPress.org به تنهایی محبوب ترین موضوع آنها است. این شرکت ادعا می کند که مضامین آن بیش از 600000 بار بارگیری شده است.

تم سیدنی در دو نسخه ارائه می شود که نسخه رایگان آن از فهرست دایرکتوری WordPress.org و نسخه پولی در دسترس است. نسخه پرداخت شده دارای ویژگی های اضافی + پشتیبانی حق بیمه است. ما نسخه حرفه ای این افزونه را مرور خواهیم کرد زیرا شامل کلیه ویژگی های نسخه رایگان و سپس موارد دیگر می باشد.

ویژگی های تم سیدنی

موضوع سیدنی مجموعه کاملی از امکانات را بدون خسته کننده کاربران ارائه می دهد. این انعطاف پذیری یک موضوع تجاری برتر وردپرس را با سهولت یک موضوع وردپرس سازگار و استاندارد سازگار می کند. در اینجا برخی از ویژگی هایی که Sydney Theme را انتخابی عالی برای هر سایت وردپرس می کند ، آورده شده است.

پس زمینه تمام صفحه بسیار زیبا و زیبا

یکی از اصلی ترین ویژگی های موضوع سیدنی که آن را در بین سایر مضامین کسب و کار رایگان قرار می دهد ، تصویر سرصفحه تمام صفحه است. کاربران می توانند با استفاده از یک تماس با عکس ، با وضوح بالا روی صفحه نمایش کامل اضافه کنند. کاربران همچنین می توانند با یک تماس به یک نمایش پرده ای تمام صفحه در هدر اضافه کنند.

پیش زمینه اختلاف منظر

افکت اختلاف منظر پیمایش را سرگرم کننده کرده و تجربه جذاب تری برای کاربران ایجاد می کند. موضوع سیدنی به شما امکان می دهد تا یک اثر پس زمینه اختلاف منظر را به هر سطر در طرح تم خود اضافه کنید. می توانید یک اثر اختلاف منظر را به چندین ردیف در همان صفحه اضافه کنید. ترکیب اختلاف منظر با هدر صفحه کامل و سایر ویژگی های موضوع به شما امکان می دهد تا در عرض چند دقیقه وب سایت های زیبا و مدرن ایجاد کنید.

دسترسی به 600+ فونت های Google را آسان کنید

موضوع سیدنی راهی آسانتر برای بارگیری هر یک از فونت های 600+ Google در موضوع شما فراهم می کند. به سادگی به customizer بروید و روی قلم ها کلیک کنید. بخشی را انتخاب کنید که می خواهید از فونت های Google استفاده کنید و به راحتی نام فونت را اضافه کنید. نیازی به نصب افزونه اضافی برای استفاده از قلم های Google یا بارگیری آنها با ویرایش فایل های موضوع شما نیست.

استفاده از فونت های Google در سیدنی

بلاک های صفحه اصلی

سیدنی به گونه ای طراحی شده است که یک ایده آل برای یک وب سایت تجاری مدرن باشد. این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از طرح مبتنی بر بلاک ، صفحه اصلی خود را به راحتی تنظیم کنید. به سادگی بلوک های داخلی را به صفحه اصلی موضوع خود اضافه کنید تا سریعاً یک صفحه اصلی به دنبال حرفه ای برای وب سایت خود ایجاد کنید.

سیدنی همچنین با اکثر افزونه های سازنده صفحه وردپرس کاملاً سازگار است از جمله صفحه سازنده توسط سایت مبدا ، ویژوال کامپوزر و بیور ساز. این آزادی به شما می دهد تا تعداد نامحدودی از صفحات فرود را برای وب سایت خود ایجاد کنید.

پشتیبانی کشویی Crelly (Pro)

نسخه حرفه ای Sydney Theme با پشتیبانی داخلی ساخته شده به صورت رایگان از افزونه Crelly Slider ارائه می شود. بخش هدر موضوع سیدنی می تواند نمایش اسلایدهای تمام صفحه را نشان دهد و با افزونه Crelly Slider خارج از جعبه کار می کند. این کار باعث می شود تا بتوانید اسلایدر زیبایی را با تلاش بسیار اندک و بدون دانش برنامه نویسی اضافه کنید.

ابزارک های سفارشی

سیدنی مجهز به 12 ابزارک سفارشی است که در نسخه رایگان گنجانده شده است. نسخه حرفه ای موضوع شامل 4 ابزارک سفارشی اضافی است که می توانید هر مکان را در وب سایت خود اضافه کنید. در اینجا لیستی از ابزارک های سفارشی موجود در موضوع:

 • ویجت اطلاعات تماس
 • ویجت ویدیو
 • تماس با ویجت عمل
 • ویجت مشتری
 • ویجت کارمندان
 • ویجت حقایق
 • آخرین ویجت اخبار
 • انواع ابزارک ها
 • ویجت لیست
 • ویجت مشخصات اجتماعی
 • ویجت تشریفات
 • ابزارک مهارت
 • ویجت جدول زمانی (Pro)
 • آخرین اخبار در ویجت چرخ فلک (Pro)

قالب صفحه

نسخه رایگان موضوع سیدنی همراه با دو صفحه خوانده شده برای استفاده از الگوهای صفحه است. از الگوی صفحه اول می توان برای ایجاد یک صفحه اول موضوع سیدنی استفاده کرد. یک الگوی صفحه با عرض کامل که می توانید برای ایجاد هر نوع صفحه استفاده کنید. از این الگوی کامل می توان برای ایجاد صفحات فرود با هر یک از افزونه های سازنده صفحه رایگان وردپرس رایگان یا پرداخت شده استفاده کرد.

نسخه حرفه ای دارای پنج قالب صفحه اضافی با گزینه های مختلف طرح بندی است. این قالب های صفحه شامل مخاطب ، پیش فرض هدر برجسته ، دارای سرصفحه گسترده ، بدون هدر – پیش فرض ، بدون هدر گسترده است.

اسناد و پشتیبانی

معمولاً مضامین رایگان WordPress مستندات مفصلی ارائه نمی شوند. بیشتر مضامین رایگان گزینه های پشتیبانی بسیار محدود و بدون پاسخ تضمینی از توسعه دهندگان دارند. موضوع سیدنی مستندات عالی حتی برای نسخه رایگان موضوع ارائه می دهد. اسناد شامل آموزش های ویدئویی برای تنظیم موضوع شما و استفاده از تمام ویژگی های آن است.

کاربران همچنین می توانند در انجمن های پشتیبانی سؤالاتی ارسال کنند که توسعه دهندگان موضوع بتوانند به سوالات خود پاسخ دهند. نسخه حرفه ای موضوع به شما امکان دسترسی به پشتیبانی اولویت و یک سال بروزرسانی های تضمینی برای نسخه پرداخت شده را می دهد.

با توجه به اینکه موضوع دارای یک پایگاه کاربر گسترده رایگان است ، ما فکر می کنیم بسیار عالی است که آنها اسناد و پشتیبانی مفصلی را برای کاربران رایگان و همچنین مشتریان پرداخت کننده خود ارائه می دهند.

امتیاز ما

سیدنی یک موضوع وردپرس ایده آل برای یک وب سایت تجاری است. از طراحی زیبایی برخوردار است و استفاده از آن بسیار آسان است. گزینه های شخصی سازی برای کنترل کاربران کافی است اما تعداد زیادی از آنها برای غلبه بر آنها کافی نیست. ما به آن 3.6 از 5 ستاره می دهیم.

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز نیم ستارهرتبه بندی ستاره خالی 3.5 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

اکنون سیدنی را دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map