برتری

Vantage یک موضوع وردپرس با امتیاز بالا است که برای ادغام WooCommerce و صفحه ساز توسط SiteOrigin طراحی شده است. این یک موضوع چند منظوره است که می تواند برای وبلاگ ها ، سایت های تجارت الکترونیکی ، اوراق بهادار و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد. برای اطلاع از ویژگیهای این موضوع محبوب ، بررسی Vantage ما را بخوانید.


بررسی برتری

درباره Vantage

Vantage یک موضوع رایگان است که توسط SiteOrigin ، سازندگان مضامین و افزونه های رایگان و برتر WordPress ساخته شده است.

SiteOrigin همچنین یک شرکت پشتی صفحه سازنده توسط SiteOrigin است ، یک افزونه ویرایشگر بصری و کشویی رایگان برای وردپرس.

در حالی که Vantage رایگان است ، SiteOrigin همچنین حق عضویت حق بیمه را ارائه می دهد که شامل دسترسی به افزونه های حق بیمه و پشتیبانی از ایمیل برای همه تم ها و افزونه های آنها می باشد. افزونه های افزونه حق بیمه ویژگی های بیشتری را به صفحه سازنده اضافه می کنند ، از جمله:

 • انواع پست های سفارشی
 • زمینه های فرم تماس با ما
 • کشویی اختلاف منظر
 • ابزارهای اجتماعی
 • …و بیشتر

ویژگی های Vantage

Vantage یک موضوع اساسی است و گزینه های زیادی برای سفارشی کردن جزئیات ظاهر سایت شما ، مانند قلم ها و رنگ ها دارد. در اینجا ویژگی های اصلی Vantage آورده شده است.

پاسخگو

Vantage کاملاً پاسخگو بوده و به گونه ای طراحی شده است که در هر صفحه اندازه مناسب به نظر برسد.

گزینه های طرح بندی

در ظاهر »سفارشی» طرح بندی شما می توانید گزینه های طرح سایت خود را تنظیم کنید ، از جمله:

 • نگاه جعبه ای یا تمام عرض
 • منوی بزرگ یا سربرگ بزرگ
 • آیا پاورقی باید در ستون ها بچرخد یا به صورت عمودی پشته شود
 • و بیشتر

طراحی قابل تنظیم

اگر به آن بروید ظاهر »سفارشی سازی» طراحی تم, می توانید قلم ها و رنگ های سایت خود را برای هر جنبه سایت خود انتخاب کنید: عنوان صفحه ، عنوان سایت ، رنگ محتوا ، رنگ فهرست ، جلوه های افقی ، پیوندها ، ابزارک ها و موارد دیگر.

ادغام کشویی متا

با استفاده از طرح Vantage و افزونه Meta Slider SiteOrigin ، می توانید یک صفحه کشویی صفحه اصلی را از ظاهر »سفارشی سازی» تنظیمات موضوع »صفحه اصلی منو. اگر می خواهید از دیگری استفاده کنید افزونه کشویی, شما می توانید اینجا را غیرفعال کنید.

از جانب ظاهر »سفارشی سازی» تنظیمات موضوع »وبلاگ, می توانید بایگانی وبلاگ خود را به عنوان پیش فرض ، با نمادهای دایره کوچک ساخته شده از تصاویر برجسته خود یا به عنوان یک شبکه با تصاویر کوچک نمایش دهید. همچنین می توانید پست های کامل را نمایش داده یا گزیده هایی را به طول معین اختصاص دهید ، و می توانید تصمیم بگیرید که چه متا پست را می خواهید نمایش دهید (نویسنده ، تاریخ ، دسته ها ، برچسب ها و غیره).

ویرایشگر اعتبار Footer

گزینه ای برای اضافه کردن اعتبار پاورقی خود در زیر وجود دارد ظاهر »سفارشی سازی» تنظیمات موضوع »عمومی منو ، اما شما نمی توانید اعتبار “یک موضوع SiteOrigin” را از آن فهرست حذف کنید بدون عضویت در SiteOrigin Premium. (با این وجود ، می توان آن را از طریق PHP یا CSS حذف یا مخفی کرد.)

ادغام WooCommerce

Vantage همچنین به گونه ای طراحی شده است که با افزونه WooCommerce به خوبی کار کند ، بنابراین می توانید فروشگاه آنلاین خود را به سرعت و به راحتی تنظیم کنید. این موضوع دارای سبک های داخلی است تا محصولات شما زیبا به نظر برسد و با سایر سبک های موضوع ترکیب شود.

Vantage Review - ادغام WooCommerce

افزونه های پیشنهادی

پس از نصب و فعال سازی Vantage ، از شما خواسته می شود چند افزونه توصیه شده را از SiteOrigin: SiteOrigin CSS ، SiteOrigin Page Builder و SiteOrigin Widgets Bundle نصب کنید. هر سه افزونه برای بارگیری از فهرست WordPress.org رایگان و در دسترس هستند و با هر موضوعی کار می کنند.

SiteOrigin CSS یک ویرایشگر بصری برای CSS موضوع شماست ، این امکان را به شما می دهد تا کنترل هر جنبه ای از ظاهر سایت خود را بدون نیاز به یادگیری هیچ کد.

Page Builder توسط SiteOrigin ویرایشگر بصری کشیدن و رها کردن پست ها و صفحات شماست. این امکان را به شما می دهد تا به سرعت و به راحتی طرح های صفحه پیچیده را با ستون ها ، ابزارک ها و موارد دیگر ایجاد کنید. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این افزونه را در صفحه سازنده ما توسط SiteOrigin Review مطالعه کنید.

بسته نرم افزاری SiteOrigin Widgets به سادگی گزینه های صفحه ساز را گسترش می دهد و به شما امکان می دهد انواع بیشتری از مطالب را با استفاده از ویرایشگر تصویری به صفحات و پست های خود اضافه کنید.

اسناد و پشتیبانی

SiteOrigin دارای اسناد با کیفیت در وب سایت خود است که جنبه های استفاده از مضامین و افزونه های آنها را در بر می گیرد. این امر با راه اندازی سایت خود ، با تصاویر زیاد ، شما را در مسیر راه اندازی قرار می دهد و نحوه استفاده از هر ویژگی را برای شما تعریف می کند.

برای کاربران با موضوع رایگان Vantage ، پشتیبانی در انجمن های پشتیبانی SiteOrigin در دسترس است ، اگرچه ممکن است برای دریافت پاسخ چند روز طول بکشد.

برای اعضای SiteOrigin Premium ، پشتیبانی از ایمیل خصوصی نیز موجود است – نه تنها برای موضوع Vantage بلکه برای همه مضامین و افزونه های SiteOrigin.

امتیاز ما

Vantage یکی از محبوب ترین تم های رایگان در دایرکتوری WordPress است. از آنجا که این برنامه به منظور ادغام آسان با صفحه سازنده و WooCommerce طراحی شده است ، این امکان را برای مبتدیان و بدون دانش برنامه نویسی آسان می کند تا جزئیات سایت خود را کنترل کنند.

گزینه های سفارشی سازی ممکن است برای بعضی از کاربران بسیار دقیق باشد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید رنگ اصلی لهجه سایت خود را تغییر دهید ، می بایست از طریق منو بروید و رنگ هر عنوان ، پیوند و دکمه مورد نظر خود را تغییر دهید – هیچ راهی سریع و آسان برای انجام وجود ندارد. یکباره.

برای مبتدیانی که بدون داشتن کد نیاز به کنترل بیشتری در سایت خود دارند ، وقت خود را برای سفارشی کردن هر جزئیات می توانند داشته باشند و مانند ظاهر طراحی موضوع Vantage ، ممکن است انتخاب مناسبی باشد.

ما از 5 ستاره به Vantage 4 می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

کارایی
رتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 0.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون برنده شوید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map