تکامل یابد

Evolve یک موضوع محبوب وردپرس است که در نسخه های رایگان و پریمیوم عرضه می شود. Evolve با گزینه های بسیاری برای شخصی سازی تمام جزئیات سایت شما از داشبورد لود می شود ، بدون نیاز به کد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کلیه تنظیمات و ویژگی های این موضوع ، بررسی Evolve ما را بخوانید.


بررسی تکامل

درباره تکامل

Evolve یک تم محبوب محبوب وردپرس توسط Theme4Press است. همچنین یک نسخه برتر از این موضوع وجود دارد که بسیاری از ویژگی ها و تنظیمات دیگر را باز می کند.

به منظور استفاده از تم Evolve ، باید افزونه Redux Framework را نیز نصب و فعال کنید. Redux یک چارچوب گزینه است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا روند ایجاد تم ها و افزونه های وردپرس را سرعت بخشند.

بعد از فعال کردن موضوع Evolve ، یک خطای PHP در بالای صفحه و فوری برای نصب افزونه Redux Framework مشاهده خواهید کرد. هنگام نصب افزونه ، خطا باید از بین برود.

ویژگی های Evolve

Evolve دارای منوی گسترده ای از ویژگی ها و تنظیماتی است که می توانید سفارشی سازی کنید. از طریق هر دو ویژگی به بسیاری از ویژگیها قابل دسترسی است ظاهر »سفارشی سازی منو ، و ظاهر »گزینه های تم منو. در اینجا برخی از ویژگی های اصلی ذکر شده است:

گزینه های چیدمان و نوار کناری

Evolve با چندین گزینه نوار کناری همراه است تا در طرح صفحه شما انعطاف پذیری داشته باشد. شما می توانید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:

 • تمام عرض
 • فقط نوار کناری سمت چپ
 • 2 ستون کناری سمت چپ
 • فقط نوار کناری راست
 • 3 نوار کناری راست
 • ستون های فرعی چپ و راست

بررسی تکامل - گزینه های طرح صفحه

طرح وبلاگ شما نیز می تواند به طور جداگانه تنظیم شود.

بررسی تکامل - گزینه های چیدمان وبلاگ

گزینه های محتوای صفحه اول

برای ویرایش مطالب در صفحه اول ، باید به آن بروید ظاهر »گزینه های تم» جعبه های محتوای صفحه اول. در اینجا می توانید آنها را فعال یا غیرفعال کرده و محتوا را ویرایش کنید. همچنین می توانید نمادها را با استفاده از نمادهای Font Awesome تغییر دهید.

بررسی تکامل - محتوای صفحه اول

گزینه های بی شماری طراحی سفارشی

هر قسمت از سایت شما از داشبورد قابل تنظیم است.

به عنوان نمونه ، گزینه های header سایت شامل موارد زیر است:

 • مقادیر بالشتک را تغییر دهید (فاصله در سمت چپ ، راست ، بالا و پایین هدر)
 • فعال کردن جعبه جستجو
 • opacity را تنظیم کنید (بنابراین می توانید پیش زمینه خود را از طریق سربرگ مشاهده کنید)
 • هدر چسبنده را فعال کنید
 • عنوان وبلاگ خود را مخفی کنید
 • برچسب را در کنار ، بالا یا زیر عنوان حرکت دهید. یا آن را پنهان کنید
 • فاصله بین موارد فهرست را تنظیم کنید
 • تعداد ستون های ویجت را در سرصفحه تغییر دهید (0 ، 1 ، 2 ، 3 یا 4)

تکامل بررسی - گزینه های گزینه ها

همچنین می توانید برای عنوان وبلاگ ، عنوان پست ، منوها ، ابزارک ها و موارد دیگر فونت ها و رنگ های جداگانه ای را انتخاب کنید.

اسلایدهای داخلی

تکامل شامل پشتیبانی از چندین نفر است افزونه های کشویی, همچنین دارای یک اسلایدر Bootstrap داخلی است که می توانید در نسخه رایگان از آن استفاده کنید.

هدایت به ظاهر »گزینه های تم» کشویی بوت استرپ »اسلایدها برای ایجاد کشویی خود از آنجا می توانید تصاویر مورد نظر خود را اضافه کرده و عناوین اسلایدها ، توضیحات و کد دکمه را تنظیم کنید.

تکامل بررسی - کشویی

در نسخه رایگان Evolve ، شما فقط می توانید 5 اسلاید اضافه کنید.

ویجت کشویی کاروسل نیز وجود دارد. همان کشویی را که در گزینه های بالا تنظیم کرده اید نشان می دهد – در ویجت ، فقط HTML خام را مشاهده خواهید کرد. با این حال ، کشویی در مناطق کوچک مانند نوار کناری شما به خوبی نمایش داده نمی شود.

بررسی تکامل - ویجت کشویی چه

بررسی تکامل - ویجت کشویی چه

فرم تماس داخلی

زیر ظاهر »گزینه های تم» تماس با ما می توانید یک صفحه مخاطب از جمله نقشه Google جاسازی شده با محل کسب و کار خود تنظیم کنید.

یک داخلی داخلی نیز وجود دارد فرم تماس به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا ایمیل برای شما ارسال کنند.

با Evolve ویژگی های بیشتری را باز کنید+

با تنظیم موضوع Evolve ، متوجه می شوید که بسیاری از تنظیمات و ویژگی های آن قفل شده اند و می گویند “این گزینه فقط با نسخه تکامل + Premium در دسترس است.” خرید مجوز برای نسخه برتر این موضوع ، Evolve + ، این همه ویژگی را باز خواهد کرد.

تکامل بررسی - ویژگی های قفل شده

اسناد و پشتیبانی

تمام گزینه های موجود با موضوع Evolve می تواند بسیار چشمگیر باشد. Theme4Press مستنداتی را در مورد ویژگی ها و تنظیمات اصلی در سایت خود دارد ، از جمله آموزش هایی با تصاویر برای راه رفتن شما از طریق تنظیم موضوع.

با این حال به نظر می رسد برخی از ویژگی ها از اسناد موجود نیستند ، و جستجو و یافتن اطلاعات مورد نظر برای شما دشوار است زیرا هیچ راهی برای جستجوی اسناد موجود نیست.

پشتیبانی در هر دو بخش پشتیبانی WordPress.org و وب سایت Theme4Press در دسترس است. کارکنان پشتیبانی پاسخگو هستند و اکثر موضوعات در طی یک روز یا تقریباً به آن پاسخ داده می شوند و به سرعت حل می شوند.

امتیاز ما

ممکن است Evolve برای کسانی که به دنبال یک موضوع بسیار قابل تنظیم هستند ، که مایل به یادگیری هیچ کد نیستند موضوع خوبی باشد. با این حال ، یک منحنی یادگیری شیب دار برای عادت کردن به همه ویژگی ها و تنظیمات و گزینه ها وجود دارد. تنظیم تکامل سریع یا آسان نیست – مدتی طول می کشد.

در فهرست های مختلف از ویژگی های حق بیمه قفل شده موجود در موضوع رایگان ، منوها مشکل تر می شوند. پنهان کردن این ویژگی ها یا حداقل برچسب زدن آیتم های منو در موضوع رایگان بسیار کاربر پسند خواهد بود.

برخی از ویژگی های Evolve بهتر است با استفاده از یک افزونه مانند داخلی ساخته شوند لغزنده های تصویر و فرم تماس. یک افزونه اختصاصی معمولاً گزینه های بیشتری دارد و در عملکرد خاص خود بهتر از موضوعی است که سعی در انجام همه کارها دارد. و اگر تصمیم دارید موضوع خود را در هر نقطه ای از آینده تغییر دهید ، تمام محتوای و تنظیمات مربوط به موضوع شما از بین می رود.

ما از 5 ستاره به Evolve 3 می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

کارایی
رتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 0.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 2.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

اکنون تکامل پیدا کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map