زفیر

آیا به دنبال یک موضوع وردپرس برای سایت مد یا عکاسی خود هستید؟ Zephyr یک موضوع زیبا و زیبا با بسیاری از ویژگی ها و گزینه های شگفت انگیز است. در این بررسی Zephyr ، ما ویژگی های آن را نشان خواهیم داد و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که آیا این موضوع مناسب برای وبلاگ شما است یا خیر.


بررسی Zephyr

درباره Zephyr

Zephyr یک موضوع وردپرس در بازار Mojo است که برای ایجاد یک وبلاگ ساده و براق تمام ویژگی های آن را در اختیار شما قرار می دهد.

طراحی Zephyr تمیز و چشم نواز است ، بنابراین در نگاه اول بازدید کنندگان شما را به خود جلب می کند. با استفاده از این موضوع می توانید یک وبلاگ شخصی ، مد یا عکاسی ایجاد کنید. این بررسی های خوبی از نظر کاربران دارد و می تواند توسط مبتدیان برای وبلاگ نویسان پیشرفته در سایت وردپرس مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی های Zephyr

Zephyr با داشتن چندین ویژگی مفید ، طرح بندی متفاوت و منحصر به فردی دارد. این نمایشگر با یک صفحه اصلی ساده برای نمایش پست ها همراه است. طرح ها را می توان به راحتی تغییر داد تا بهترین ظاهر برای وبلاگ شما ایجاد شود. نوار کناری یک پیمایش دارد که از پیمایش صفحه جداگانه است و باعث می شود آن را از سایر مضامین وردپرس متفاوت کند.

Zephyr دارای چندین سبک گالری عکس است ، بنابراین می توانید عکس های خود را در یک ستون ، دو ، سه و چهار نشان دهید. همچنین دارای پیمایش بی پایان در تمام صفحات است ، بنابراین می توانید هر تعداد پست را به دلخواه نمایش دهید.

بیایید به ویژگی های اصلی موضوع Zephyr نگاهی بیندازیم تا بدانیم چرا می تواند انتخاب خوبی برای وبلاگ شما باشد:

پیمایش نامحدود

موضوع Zephyr دارای پیمایش نامحدودی در صفحات است ، بنابراین محتوا فقط هنگام حرکت به پایین بارگیری می شود. این ویژگی با مضامین بسیار کمی همراه است و به آن کمک می کند سایت خود را سریع بارگیری کنید.

می توانید تعداد تنظیمات پست در هر صفحه را از تنظیمات وردپرس تنظیم کنید. با این حال ، به شما امکان می دهد حداکثر ارسال ها را در یک صفحه نشان دهید.

پیمایش نوار کناری

این موضوع دارای نوار کناری پیمایش است که می توانید در سمت چپ یا راست صفحه نمایش خود قرار دهید. می توانید تنظیمات نوار کناری را در Customizer WordPress in پیدا کنید چیدمان بخش.

چیدمان نوار کناری

همچنین به شما این امکان را می دهد تا در ستون کناری چه محتوایی را نشان دهید. در صورت بروز پست های اخیر ، می توانید پیمایش نامحدود را نیز در نوار کناری تنظیم کنید.

نوار کناری در موضوع Zephyr گزینه های بسیاری دیگر دارد ، بنابراین می توانید از ویجت های خود برای سفارشی کردن وبلاگ خود استفاده کنید تا جلوه ای بی نظیر به آن بخشید.

سفارشی سازی هدر

مضامین وردپرس به شما امکان می دهد هدر را با استفاده از شخصی سازی پیش فرض تنظیم کنید. با این حال ، سفارشی سازی محدود به آرم و برچسب است.

Zephyr نه تنها به شما امکان می دهد تا طرح هدر را کنترل کنید ، بلکه به شما امکان می دهد تا جایگاه آرم را از چپ به مرکز تغییر داده و رنگ های پس زمینه هدر را تغییر دهید.

طرح هدر

همچنین می توانید خط هایی را برای اضافه کردن مرز به صفحه خود نمایش داده و هر تصویر پس زمینه مورد نظر خود را بارگذاری کنید تا زیبایی وبلاگ شما ایجاد شود.

انقلاب کشویی

شاید بدانید که هیچ اسلایدر پیش فرض تصویر در وردپرس وجود ندارد. Zephyr Revolution Slider را در سایت شما اضافه می کند ، بنابراین می توانید در وبلاگ خود اسلایدرهای زیبا ایجاد کنید.

اگر این لغزنده Revolution را بسیار پیچیده و استفاده کند نشان می دهید ، باید از آن استفاده کنید انفرادی افزونه کشویی. این یک افزونه کشویی ساده و در عین حال قدرتمند است که به شما اجازه می دهد لغزنده های زیبا وردپرس را ایجاد کنید هیچ وقت.

ZillaLikes

ZillaLikes یک افزونه وردپرس است که توسط Zephyr در نصب موضوع مورد نیاز است. می توانید به سادگی از صفحه مورد نیاز افزونه Zephyr آن را نصب و فعال کنید.

ZillaLikes را نصب کنید

پس از فعال شدن افزونه ، می توانید دکمه مانند را در پست ها ، صفحات و سایر صفحات خود اضافه کنید. این گزینه به کاربران شما می دهد وبلاگ شما را دوست دارند.

تنظیمات ZillaLikes

همچنین می توانید از کد کوتاه برای استفاده از ZillaLike در صفحات یا پست های خاص استفاده کنید. همچنین می توانید در فایل های تم با برچسب قالب اضافه شود.

گزینه های اجتماعی

گزینه های اجتماعی در نصب تم ایجاد می شود. می توانید بروید ظاهر »گزینه های اجتماعی برای افزودن اطلاعات برنامه های اجتماعی خود.

گزینه های اجتماعی

از گزینه های موجود در کشویی می توانید تنه پروفایل اجتماعی پیدا کنید. Zephyr ادغام وبلاگ خود با سایت های رسانه های اجتماعی را برای شما آسان می کند.

تبلیغات

شما می توانید تبلیغات را در وبلاگ خود نمایش داده و از این طریق درآمد کسب کنید. از آنجا که Zephyr یک پیمایش نامشخص دارد ، می توانید تبلیغات خود را بین محتوا قرار دهید تا آنها را در مقابل خوانندگان نگه دارد و کلیک های بیشتری را دریافت کنید.

برای تنظیم این تبلیغات می توانید به این قسمت بروید تبلیغات »تبلیغات.

قرار دادن تبلیغات

این یک راه عالی برای درآمدزایی از وبلاگ شما است و به نظر می رسد حرفه ای نیز هست. شما باید مطمئن شوید که تبلیغات شما پاسخگو است ، بنابراین نسخه موبایل سایت شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

به غیر از تبلیغات ، همچنین می توانید پنجره های Optin را برای درگیر کردن بازدیدکنندگان متروک خود تنظیم کنید. با این حال ، اگر این optin را کمتر مفید بدانید ، باید بررسی کنید OptinMonster. این برنامه ها از 9 دلار در ماه شروع می شود و محبوب ترین نسخه Pro با 29 دلار خریداری می شود که امکانات بی پایان دارد.

فناوری قدرتمند خروج OptinMonster است به شما کمک می کند تا کاربران متروک خود را به مشترکان و مشتریان تبدیل کنید.

اسناد و پشتیبانی

موضوع Zephyr WordPress همراه با مستندات کتبی گسترده ای است که همه جنبه های موضوع را در بر می گیرد. آموزش های ویدئویی نیز در کانال YouTube موجود است.

این موضوع با هزینه یک بار 49 دلار در دسترس است. با پرداخت 49 دلار دیگر ، به مالک تمایل می دهید تا آن را در سایت خود نصب کند. با این حال ، اگر 149 دلار اضافی پس از خرید موضوع پرداخت کنید ، بنابراین صاحب موضوع وبلاگ شما را با نسخه ی نمایشی با تمام ویژگی های کار شده مطابقت خواهد داد.

با هر نسخه از موضوع Zephyr ، شما به روزرسانی های رایگان را دریافت می کنید که بطور خودکار بارگیری و نصب می شوند.

همچنین با پشتیبانی حق بیمه رایگان با طول عمر نیز ارائه می شود که 24/7 در دسترس شما است. شما می توانید هزاران سوال پاسخ داده شده در مورد موضوع را مرور کنید یا حتی می توانید از خودتان بپرسید.

امتیاز ما

Zephyr برای ایجاد یک وبلاگ زیبا و شخصی ، مد یا عکاسی زیبا ، تم بلاگ مناسب است. با سبک های مختلف چیدمان وبلاگ ، جعبه لینک ، انواع ارسال ، تنظیمات مختلف سفارشی سازی و نوار کناری پیمایش می توانید یک وبلاگ بسیار ساده و چشم نواز برای شما و کاربران خود ایجاد کنید.

ما به Zephyr 4.8 از 5 ستاره می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 4.8 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
رتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 0.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

اکنون Zephyr دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map