اضافی

به دنبال یک مجله وردپرس هستید؟ فوق العاده یک موضوع مجله زیبا طراحی شده توسط سازنده drag and drop Divi است. در این بررسی Elegant Themes Extra ، ویژگی های آن را نشان خواهیم داد و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که آیا این موضوع مناسب برای نیازهای شما است.


تصویر اضافی

درباره اضافی

Extra یکی از بهترین تم های مجله وردپرس است که توسط Elegant Themes منتشر شده است. مضامین زیبا (Elegant themes) قطب اصلی و یکپارچه شما برای تم ها و افزونه های برتر وردپرس است.

برنامه اضافی توسط چارچوب سازنده کشیدن و رها کردن دیوی طراحی شده است. سازنده دیوی به شما کمک می کند تا فقط با چند کلیک ظاهر و صفحات و صفحه های خود را به راحتی تغییر دهید.

اضافی با تعداد زیادی ماژول سازنده جدید Divi همراه است که به طور خاص برای نیازهای ایجاد شده است وبلاگ نویسان و انتشارات آنلاین.

ویژگی های اضافی

دقیقاً مانند هر موضوع دیگری که در چارچوب سازنده Divi ساخته شده است ، Extra به شما امکان می دهد هر عنصر را در پست ها و صفحات خود تنظیم کنید. در کنار ویژگی معمول سازنده Divi ، Extra گزینه جدیدی به شما ارائه می دهد که با نام آن شناخته می شود دسته ساز, بنابراین می توانید به راحتی طراحی صفحه اصلی خود و طرح بندی دسته دیگر را تغییر دهید. در اینجا برخی از ویژگی های شگفت انگیز آن ارائه شده است.

همراه با Divi Builder

با رابط کاربری کشیدن و رها سازنده Divi ، می توانید به راحتی پست ها و صفحه هایی با محوریت داستانی زیبا ایجاد کنید.

در صفحه وردپرس و ویرایشگر پست خود می توانید محتوای خود را با استفاده از ویرایشگر پیش فرض اضافه کرده و طرح را با استفاده از رابط بصری سازنده آن تنظیم کنید.

سازنده دیوی اضافی

امکانات بی پایان برای شخصی سازی طرح بندی

موضوع اضافی همچنین با یک دسته ساز با مجموعه جدیدی از ماژول های مبتنی بر پست.

این به شما کمک می کند تا هر عنصر از چیدمان های خود را ، اعم از صفحه اصلی یا صفحه دسته بندی شما ، بر اساس نیاز خود تنظیم کنید.

صفحه اصلی مجله

در موضوع اضافی ، دو طرح بندی دسته به صورت پیش فرض ایجاد می شود. آن ها هستند دسته پیش فرض و صفحه نخست.

می توانید با حرکت به این دسته ها ، آنها را مشاهده کنید اضافی »دسته ساز. برای ویرایش صفحه اصلی خود ، فقط بر روی دکمه ویرایش در زیر گزینه صفحه اصلی کلیک کنید.

طرح بندی دسته

با استفاده از سازنده drag and drop Divi ، می توانید هر ماژول ارسال را اضافه کنید و ظاهر صفحه اصلی خود را به روشی که می خواهید تغییر دهید.

دسته بندی صفحه اصلی را ویرایش کنید

کشویی پست های برجسته زیبا

با استفاده از موارد اضافی ، می توانید به راحتی در صفحه اصلی و سایر صفحه بندی هایی که محتوا را از مجموعه مشخصی از پست ها ایجاد می کنند ، اسلایدها ایجاد کنید.

بعد از افزودن ماژول پست برجسته به طرح دسته بندی خود ، می توانید تنظیمات را به صورت دلخواه تنظیم کرده و ظاهر آن را تغییر دهید.

کشویی پست برجسته

به طور پیش فرض ، فقط پست های برجسته در کشویی نمایش داده می شوند. لازم است پست های خاصی را به عنوان یک پست برجسته علامت گذاری کنید یا گزینه ارسال پست برجسته را غیرفعال کنید و یک دسته خاص از پست ها را برای نمایش در نوار لغزنده انتخاب کنید.

3 منوهای پیمایش

این موضوع از 3 منوی ناوبری پشتیبانی می کند: منوی اولیه ، متوسطه و پاورقی. می توانید منوهای مختلف ایجاد کنید و انتخاب کنید که در هر مکان کدام منو ظاهر شود.

همچنین موارد اضافی با مجموعه ای از منوهای مگا سفارشی ارائه می شود که پست های اخیر یا مورد علاقه را مستقیماً در منوی کشویی نمایش می دهند.

Customizer های اضافی

علاوه بر تنظیم کننده پیش فرض تم وردپرس ، اضافی از دو گزینه شخصی ساز متفاوت پشتیبانی می کند: تنظیم کننده تم و Customizer ماژول.

با استفاده از این سفارشی سازها ، می توانید با مشاهده پیش نمایش زنده ، ظاهر و احساس سایت خود را تغییر دهید.

اضافی همچنین به شما می دهد ویرایشگر نقش گزینه ای که می توانید گزینه های رابط سازنده Divi برای نقش های مختلف کاربر WordPress را محدود کنید.

ابزارک های سفارشی

موضوع اضافی با ابزارک های سفارشی زیر ارائه می شود:

 • تبلیغات
 • نویسندگان
 • وارد شدن
 • نظرات اخیر
 • پستهای اخیر
 • بررسی های اخیر
 • توییتهای اخیر
 • فیلم های اخیر
 • دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی

گزینه های بازبینی داخلی

می توانید از خوانندگان خود بخواهید که پست های شما را با استفاده از یک رتبه بندی ساده از ستاره بررسی کنند. این امر می تواند یک ویژگی عالی باشد اگر به دنبال ایجاد یک سایت مرور طاقچه هستید یا یک فروشگاه تجارت الکترونیک را به سایت خود اضافه کنید تا کاربران بتوانند نظرات خود را به لیست محصولات شما اضافه کنند.

بررسی پست ها

موضوع همچنین گزینه ای برای مرتب کردن پست ها یا محصولات خود بر اساس رتبه بندی کاربران به شما می دهد.

پروژه ها را با سهولت اضافه کنید

علاوه بر پست ها و صفحات وبلاگ استاندارد ، می توانید نوع جدیدی از پست های سفارشی را پیدا کنید که با نام پروژه ها شناخته می شوند. شما می توانید پیدا کنید پروژه ها در داشبورد وردپرس خود وارد کنید.

نوع پست سفارشی پروژه ها اگر می خواهید نمونه کارها را در سایت خود به نمایش بگذارید می تواند یک ویژگی عالی باشد. از طرف دیگر ، در صورت ادغام یک فروشگاه تجارت الکترونیکی با سایت ، می توانید از نوع ارسال برای لیست محصولات خود استفاده کنید.

اسناد و پشتیبانی

موضوع اضافی مستندات گسترده ای دارد که شما را در نصب و پیکربندی موضوع راهنمایی می کند. با تصاویر و فیلم های زیبا ، توضیح مفصلی در مورد ویژگی های مختلف موضوع اضافی به شما می دهد.

برای بارگیری موضوع اضافی ، باید به باشگاه Elegant Themes بپیوندید. برنامه شخصی آنها از 69 دلار در سال شروع می شود. پس از پیوستن ، به همه تم ها دسترسی کامل خواهید داشت.

برای به دست آوردن پشتیبانی برتر ، می توانید از انجمن های پشتیبانی تم های Elegant استفاده کنید. تم های زیبا به دلیل کیفیت و سرعت پشتیبانی از آنها بسیار مشهور است.

امتیاز ما

موضوع Elegant Themes Extra برای کسانی که می خواهند سفارشی سازی زیادی را در زمینه های وبلاگ خود انجام دهند بدون استخدام یک توسعه دهنده وردپرس مناسب است.

سازنده کشیدن و رها کردن آن به شما امکان می دهد هر نوع صفحه را با سهولت ایجاد کنید. علاوه بر این ، می توانید با استفاده از drag and drop builder ، با مجموعه جدیدی از ماژول ها ، بر روی دسته بندی های خود کار کنید.

تنها نکته منفی این است که هر ماژولی که با استفاده از سازنده Divi ایجاد می کنید ، یک کد کوتاه در صفحه شما ایجاد می کند. اگر تصمیم دارید به یک موضوع جدید از Divi تغییر دهید ، احتمالاً باید مدت زمان قابل توجهی را صرف کنید تا از شر کد های کوتاه صفحه خود خلاص شوید..

ما به 5 از 5 ستاره فوق العاده می دهیم. این تقسیم نمرات ما است.

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون اضافی دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map