پوزیدون

آیا به دنبال یک موضوع مجله وردپرس برای سایت خود هستید؟ موضوع Poseidon یک تم وردپرس رایگان است که در مخزن وردپرس موجود است که برای وبلاگ ها ، پورتال های خبری یا هر انتشار اینترنتی دیگر مناسب است. در این بررسی Poseidon ، ما ویژگی های آن را توضیح خواهیم داد و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که آیا این بهترین تم برای نیازهای شما است یا خیر.


پوزیدون

درباره پوزیدون

پوزیدون موضوع مجله WordPress آسان برای استفاده است که برای مجلات آنلاین ، پورتال های خبری یا وبلاگ های شخصی کاملاً مناسب است.

این موضوع توسط ThemeZee ، یک فروشگاه اینترنتی تم آنلاین با حق بیمه منتشر شده است که توسط توماس ویچسلباومر تاسیس شده است.

ThemeZee بر ایجاد و پشتیبانی از تم های مختلف مجله وردپرس متمرکز شده است. آنها 40 مضمون رایگان WordPress را در مخزن رسمی وردپرس منتشر کرده اند.

ویژگی های Poseidon

پوزیدون یک موضوع مجله وردپرس با وزن سبک است برای سرعت و کارایی بهینه شده است. این صفحه اصلی به سبک مجله را پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد یک اسلایدر پست برجسته با سهولت ایجاد کنید.

بیایید نگاهی به برخی از ویژگی های آن در زیر بیاندازیم.

تم 100٪ پاسخگو

موضوع Poseidon یک طرح کاملاً پاسخگو برای سایت شما ارائه می دهد که صرف نظر از اندازه صفحه نمایش ، روی هر دستگاه بسیار عالی عمل می کند.

یک صفحه شخصی سفارشی به راحتی ایجاد کنید

با بیشتر مضامین مجله ، شخصی سازی صفحه اصلی می تواند یک کار خسته کننده باشد. با این حال ، با Poseidon ، شما می توانید فقط در چند ثانیه صفحه اصلی به سبک مجله ایجاد کنید. دلیل این امر این است که پوزیدون از گزینه ابزارک ها برای شخصی سازی ناحیه اصلی استفاده می کند. حتی اگر یک مبتدی مطلق باشید ، می توانید به راحتی و بدون هیچ زحمتی ظاهر و ظاهر صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

پوزیدون ابزارکهای سفارشی زیر را ارائه می دهد.

 • 2 ستون
 • جعبه
 • توری

برای ایجاد یک صفحه اصلی به سبک مجله دلخواه ، فقط باید این ابزارک ها را به بخش صفحه مجله خود اضافه کنید.

ویجت مجله poseidon

همه چیز را در Customizer سفارشی کنید

Poseidon یک برگه نوار کناری اختصاصی برای شخصی سازی موضوع در داشبورد وردپرس شما ایجاد نمی کند. از گزینه پیش فرض سفارشی سازی تم برای پیکربندی تمام تنظیمات موضوع استفاده می کند.

می توانید با حرکت به گزینه های Theme را پیدا کنید ظاهر »سفارشی سازی» گزینه های تم. در گزینه های تم ، می توانید تنظیمات عمومی ، تنظیمات ارسال و پست لغزنده را پیکربندی کنید.

گزینه های تم poseidon

اگر می خواهید ویژگی های سفارشی سازی اضافی ، باید افزونه حرفه ای را بدست آورید. افزونه حرفه ای گزینه های پیشرفته سفارشی سازی از جمله رنگ های سفارشی ، فونت های سفارشی ، ابزارک پاورقی ، ناوبری پاورقی ، پیمایش بالا و فهرستهای آیکون های اجتماعی را به شما می دهد..

نمایش به صورت اسلاید

پوزیدون این امکان را به شما می دهد تا یک نمایش پرده ای زیبا در سایت خود ایجاد کنید که به شما کمک می کند مهمترین مطالب را نمایش دهید. برای تنظیم نوار لغزنده ، به بروید ظاهر »سفارشی سازی» گزینه های تم »لغزنده ارسال. می توانید سرعت کشویی را سفارشی کنید ، یک دسته خاص برای کشویی خود انتخاب کنید ، تعداد پست های کشویی و جلوه های انیمیشن کشویی را تنظیم کنید.

کشویی پوزیدون

افزونه های پیشنهادی

موضوع Poseidon به شما توصیه می کند که سه افزونه را در سایت خود نصب کنید. آن ها هستند…

 • عناوین بایگانی سفارشی: افزونه ای ساده برای تنظیم متن های پیش فرض عناوین بایگانی در سایت شما.
 • تغییرات WP Theme: این امکان را به شما می دهد تا قبل از بروزرسانی موضوع ، تغییرات را مشاهده کنید.
 • جعبه ابزار ThemeZee: این شامل ماژول هایی برای دید ویجت ها ، اسکریپت های هدر و پاورقی ، CSS سفارشی ، چرخ فلک گالری و پشتیبانی از پیمایش نامحدود.

منوی پیمایش

نسخه رایگان Poseidon از یک منوی واحد در سایت شما پشتیبانی می کند. با ابزارک منوی سفارشی ، می توانید منوهای ناوبری را به نوار کناری وردپرس خود اضافه کنید.

با نسخه حرفه ای ، به همراه منوی پیمایش بالا ، می توانید منوهای آیکون اجتماعی را نیز اضافه کنید.

5 قالب صفحه زیبا

با پوزیدون, می توانید از 5 قالب صفحه مختلف در سایت خود استفاده کنید.

 • پیش فرض: الگوی با نوار کناری سمت راست
 • صفحه مجله: الگوی صفحه اصلی
 • الگوی تمام عرض: الگوی بدون نوار کناری
 • الگوی کشویی ارسال کنید: قالب با نوار کناری و کشویی پست
 • هدر تصویر برجسته: قالب با نوار کناری و هدر تصویر برجسته.

حداقل اندازه تصاویر برجسته باید برابر با 1920 x 480 px باشد.

اگر پست های موجود شما از تصاویر برجسته استفاده می کنند ، لازم است ریزگردها را ترمیم می کنند یا ممکن است تصویر تحریف شده به نظر برسد.

اسناد و پشتیبانی

بر خلاف بسیاری از مضامین وردپرس رایگان, پوزیدون دارای اسناد گسترده ای است که شما را در مورد همه جنبه های استفاده از موضوع راهنمایی می کند ، خواه نصب تم یا اجرای ویژگی های مختلف تم در سایت شما.

هر مرحله به زیبایی با تصاویر لازم توصیف می شود ، بنابراین می توانید به راحتی از طریق آموزش ها اسکن کنید.

از آنجا که این یک موضوع رایگان است ، توسعه دهنده آن از طریق ایمیل پشتیبانی نمی کند. کلیه سؤالات پشتیبانی باید در تالارهای WordPress.org ارسال شود. به نظر می رسد که آنها در حل درخواست های پشتیبانی در انجمن های WordPress.org بسیار سریع هستند ، اما پشتیبانی از آنجایی که این موضوع رایگان است تضمین نمی شود.

با خرید نسخه حرفه ای می توانید ویژگی های شخصی سازی را گسترش دهید. Poseidon Pro یک افزونه افزونه است که تنظیمات پیشرفته سفارشی سازی را برای موضوع شما اضافه می کند. با خرید نسخه حرفه ای ، شما همچنین می توانید به آموزش های ویدیویی WP 1o1 دسترسی پیدا کنید که اصول اولیه وردپرس را به شما آموزش می دهد.

قیمت گذاری برای نسخه حرفه ای از 59 یورو شروع می شود ، که تقریبا 70 دلار بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده است.

امتیاز ما

پوزیدون یکی از بهترین تم های مجله رایگان WordPress است که در فهرست رسمی وردپرس موجود است. به راحتی می توانید یک وب سایت مشابه سایت نمایشی بسازید. می توانید تنظیمات را با استفاده از شخصی سازی موضوع و ابزارک های سفارشی پیکربندی کنید.

اگر به دنبال یک موضوع سبک مجله برای پورتال خبری ، نشریات آنلاین یا وبلاگ های شخصی خود هستید ، پوزیدون می تواند مناسب شما باشد..

ما به Poseidon 4.6 از 5 ستاره می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز نیم ستاره 4.5 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون پوزیدون را دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map