ایستاده

آیا می خواهید یک موضوع وردپرس چند منظوره برای وب سایت خود داشته باشید؟ Solstice یک تم رنگارنگ توسط Mojo Marketplace با گزینه های شگفت انگیز است که شما نمی خواهید از دست دهید. در این بررسی Solstice ، ما ویژگی های آن را نشان خواهیم داد و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که آیا این موضوع مناسب برای نیازهای شما است یا خیر.


Solstice Review

درباره Solstice

Solstice یک مضمون وردپرس با بهینه سازی شبکیه چشم توسط Mojo Marketplace است ، یک فروشگاه اینترنتی مشهور برای تم های چند منظوره.

این موضوع دارای یک طرح رنگی ، روشن و پاسخگو است. بهتر است برای عکاسان ، نویسندگان محتوا باشد, فروشگاه های آنلاین و بیشتر. رنگ های نامحدود و سفارشی سازی ، Solstice را به یک موضوع عالی تبدیل می کند.

ویژگی های Solstice

بیشتر مضامین موجود در بازار موجو دارای ویژگی های شگفت انگیز است. به همین ترتیب ، Solstice بهترین گزینه ها را برای شما ایجاد می کند که وب سایت خود را بدون وارد کردن کد طراحی کنید.

سفارشی ساز قدرتمند وردپرس برای راه اندازی یک وب سایت کامل به شما نیاز دارد. Solstice دارای چندین ویژگی مانند آیکون های اجتماعی ، ویجت “درباره من” سفارشی ، مناطق ویجت ، رنگ ها ، نمونه کارها و موارد دیگر.

بیایید نگاهی دقیق به ویژگی های آن بیاندازیم:

هدر و فراخوانی برای اقدام

Solstice دارای تنظیمات هدر در پانل customizer theme است. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی آرم ، عنوان سایت را اضافه کنید و طرح هدر را انتخاب کنید. 3 گزینه طرح برای هدر وجود دارد.

تنظیمات هدر

در زیر این گزینه ها ، تماس با تنظیمات عملکرد را پیدا خواهید کرد. شما باید آن را فعال کرده و متن ، پیوند و غیره را اضافه کنید.

فراخوانی برای اقدام

منو در بخش سفارشی سازی بخش دیگری دارد. همچنین می توانید از تنظیمات منو در مدیر وردپرس ایجاد کنید.

صفحه شخصی سفارشی

صفحه اصلی وب سایت شما می تواند از شخصی سازی وردپرس در موضوع Solstice تنظیم شود. به طور معمول گزینه های محدود در سایر سفارشی سازهای موضوع وجود دارد. با این حال ، Solstice برای سفارشی سازی همه چیز را برای شما اضافه می کند تا صفحه اصلی را به راحتی ایجاد کنید.

می توانید از گزینه نمایش ، فعال یا غیرفعال کردن نمایش پرده ای با گزینه های دقیق ، صفحات برجسته ، پست های برجسته ، متن خوش آمدید و موارد دیگر استفاده کنید..

تنظیمات صفحه اصلی

به سادگی در پانل سفارشی سازی تنظیمات صفحه اصلی برای سایر گزینه ها حرکت کنید. این اجازه می دهد تا به راحتی متن خوش آمدید را نیز اضافه کنید.

متن خوش آمدید

تمام تغییراتی که در بخش سفارشی سازی ایجاد می کنید در سمت راست صفحه مشاهده می شود. قبل از ضربه زدن حتماً همه چیز را بررسی کنید ذخیره و انتشار دکمه.

رنگ سایت

از هدر تا پاورقی ، پس زمینه ، منوها ، پیوندها ، دکمه ها و همه رنگ ها را می توان به سادگی از پانل سفارشی سازی در موضوع Solstice تغییر داد.

رنگها

هنگامی که شما بر روی گزینه رنگ کلیک کنید ، یک تصویرساز برای شما باز می کند تا به سادگی رنگ نیاز خود را انتخاب کنید.

شمایل های اجتماعی

نمادهای اجتماعی در پاورقی موضوع Solstice ظاهر می شوند. به شما بستگی دارد که نمایش این نمادها را از پایین صفحه فعال یا غیرفعال کنید.

شمایل های اجتماعی

پس از فعال کردن ، می توانید به راحتی پیوندهای پروفایل های اجتماعی خود را مانند Facebook ، Twitter ، Google+ ، Pinterest ، LinkedIn و موارد دیگر اضافه کنید.

همچنین در پایان این تنظیمات می توانید یک نماد پیوند دلخواه اضافه کنید. گزینه های پروفایل اجتماعی زیادی در دسترس است. اگر همه آنها را نمی خواهید ، می توانید با انتخاب هر گزینه ، به راحتی غیرفعال کنید.

متن صفحه

مشابه سایر گزینه های موجود در موضوع ، می توانید متن پانویس را به راحتی از پنل سفارشی سازی وردپرس اضافه کنید.

متن صفحه

به اندازه کافی ساده است که متن را به دو صورت جداگانه اضافه کنید. همچنین می توانید پیوندها یا هر کد یک ظاهر طراحی شده سفارشی را در این زمینه های متن پاورقی اضافه کنید.

نمونه کارها و توصیفات

دو نوع پست سفارشی وجود دارد که پس از فعال کردن موضوع Solstice در مدیر وردپرس اضافه شده است. این انواع پست های Portfolio و Testimonials مشابه صفحات و پست های وردپرس هستند.

شما می توانید نمونه کارها و توصیفات مشتری خود را از این نوع پست ها در وب سایت خود اضافه کنید.

مناطق ویجت

موضوع Solstice دارای 4 قسمت ویجت است. سه قسمت نوار کناری و یک ویجت پاورقی برای اضافه کردن متن ، پیوندها و سایر ابزارکها در وب سایت.

مناطق ویجت

می توانید ابزارهای مختلف را در نوار کناری اصلی ، نوار کناری صفحه و نوار کناری پست نمایش دهید. با این حال ، شما می توانید ویجت ها را در پاورقی نیز اضافه کنید. تمام مناطق ویجت دستورالعمل داده شده برای درک اینکه چه چیزی در کدام مکان نمایش داده می شود.

سایر تنظیمات

در پانل سفارشی سازی Solstice بخشی برای تنظیمات وجود دارد. در این بخش می توانید تصویر پس زمینه ، نماد سایت و ادغام Google Analytics را اضافه کنید.

تنظیمات

تمام این تنظیمات همراه با دستورالعمل تنظیم آن است ، بنابراین می توانید بدون هیچ زحمتی در ساخت وب سایت خود بمانید.

اسناد و پشتیبانی

موضوع Solstice مستندات مفصلی دارد که به روشنی توضیح می دهد که چگونه سایت / وبلاگ خود را به سرعت و به راحتی فعال کنید.

Solstice با هزینه یک بار 59 دلار برای مجوز سایت واحد در دسترس است. همچنین می توانید مجوز 5 سایت یا مجوز توسعه دهنده را خریداری کنید. در صورت لزوم ، می توانید از جمله خدمات نصب افزونه با خرید خود ، مانند نصب تم وردپرس و تهیه نسخه پشتیبان سایت سایت وردپرس ، نیز در این زمینه قرار دهید.

می توانید با ورود به بازار Mojo سؤالات پشتیبانی خود را ارسال کنید. BottomlessThemes ، تیم پشت Solstice تمام درخواستهای پشتیبانی را به موقع حل می کند. با این حال ، شما همچنین می توانید برای هر گونه سؤال به آنها ایمیل دهید.

امتیاز ما

Solstice یک موضوع وردپرس چند منظوره از Mojo Marketplace برای وبلاگ شخصی ، عکاسی ، آژانس های هنری و صنایع دستی ، محتوا ، مشاغل خرید آنلاین و موارد دیگر است. با Solstice می توانید به راحتی سایت خود را راه اندازی و راه اندازی کنید. در صورت نیاز به کمک ، می توانید با مراجعه به مستندات ، به راحتی راه حلی پیدا کنید.

طراحی تم و پانل گزینه ها سفارشی سازی را آسان می کند.

ما از 5 ستاره به Solstice 5 می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
رتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 0.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون Solstice دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map