مجله StudioPress Pro

Magazine Pro یک تم مجله زیبا وردپرس با گزینه های زیادی برای شخصی سازی محتوای صفحه اصلی شما است. این ساختار در چارچوب جنسیس سریع و سبک ساخته شده است و گزینه های مختلفی برای چیدمان دارد. در این بررسی مجله StudioPress ، ما به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که آیا Magazine Pro موضوع مجله مناسب سایت شماست یا خیر؟.


مجله studiopress بررسی موضوع

درباره مجله StudioPress Pro

Magazine Pro یک تم کودک از چارچوب جنسیس توسط StudioPress است ، بنابراین شما برای کارکرد آن به هم چارچوب جنسیس و هم موضوع کودک Magazine Pro نصب شده در سایت خود نیاز دارید..

یک موضوع کودک تمام ویژگی ها را از موضوع والدین خود به ارث می برد. استفاده از یک موضوع کودک در سایت شما به شما کمک می کند تا بدون نگرانی در مورد از دست دادن آنها پس از به روزرسانی موضوع والدین ، ​​ترفندهایی در مورد آن ایجاد کنید. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد چرا شما به یک موضوع کودک نیاز دارید.

Genesis به عنوان پایه و اساس سایت شما فعالیت می کند و بیش از 500،000 سایت WordPress را از قبل در اختیار شما قرار داده است. با آن حمل می شود سئو وردپرس تنظیمات است و یک وردپرس سبک وزن است که سایت شما را کند نمی کند.

بیایید در زیر به ویژگی های Magazine Pro Studio نگاهی بیندازیم.

3 قسمت ویجت صفحه اصلی

با رفتن به پانل ابزارک در داشبورد وردپرس ، محتوای صفحه اصلی قابل تنظیم است. مجله حرفه ای از سه زمینه محتوای ویجت برای صفحه اصلی شما پشتیبانی می کند. می توانید آنها را متناسب با نام تجاری خود تنظیم کنید. مناطق ویجت صفحه اصلی عبارتند از:

 • صفحه اصلی – بالا: این قسمت ویجت درست در زیر بخش سربرگ ظاهر می شود. در سایت نسخه ی نمایشی ، یک مقاله برجسته در این قسمت ویجت نمایش داده می شود.
 • خانه- میانه: این یک منطقه ابزارک کامل برای نمایش پست های اخیر یا پست های برجسته از یک دسته خاص است. مقالات موجود در این بخش ویجت به صورت افقی سازماندهی می شوند.
 • خانه- پایین: این ناحیه ویجت دقیقاً در بالای صفحه بالا ظاهر می شود. مقالات موجود در این بخش ویجت به صورت عمودی سازماندهی می شوند.

چندین منطقه دارای محتوای دارای قابلیت پشتیبانی را پشتیبانی می کند

مناطق ویجت حرفه ای مجله

گذشته از مناطق ویجت صفحه اصلی ، این موضوع از دو نوار کناری و سه ناحیه محتوا پاورقی پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، می توانید دو بخش ویجت را نیز در پنل ابزارک خود پیدا کنید. آن ها هستند:

 • هدر سمت راست: این قسمت ویجت در کنار عنوان و آرم سایت ظاهر می شود. این بهترین گزینه برای نمایش منوی دلخواه ، فرم جستجو یا ویجت متن است.
 • بعد از ورود: ابزارک هایی که به این قسمت ویجت اضافه شده اند پس از ورودی های واحد نمایش داده می شوند. این قسمت ابزارک بهترین مکان برای درج محتوای تبلیغاتی شما است. به این ترتیب ، می توانید بازدیدکنندگان خود را مجبور کنید که پس از اتمام خواندن مقاله ، با محتوای تبلیغی خود درگیر شوند.

6 چیدمان پست منحصر به فرد

طرح بندی های حرفه ای مجله

مجله حرفه ای از دو نوار جانبی پشتیبانی می کند. در ویرایشگر صفحه ، گزینه ای برای انتخاب یک طرح منحصر به فرد برای پست های فردی پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید با حرکت به صفحه ، طرح سایت خود را سفارشی کنید ظاهر »سفارشی» چیدمان سایت. مجله حرفه ای از طرح بندی های زیر پشتیبانی می کند.

 • نوار کناری راست
 • نوار کناری سمت چپ
 • دو ستون کناری راست
 • دو ستون کناری سمت چپ
 • ستون های فرعی چپ و راست
 • بدون نوار کناری

3 صفحه قالب

این موضوع علاوه بر الگوی پیش فرض ، از قالب های 3 صفحه ای نیز پشتیبانی می کند. آن ها هستند:

 • بایگانی: با الگوی بایگانی سفارشی ، می توانید لیست سبک های نقشه سایت را در تمام صفحات ، دسته ها ، نویسندگان ، ماه های بایگانی و غیره ایجاد کنید.
 • وبلاگ: پست های اخیر وبلاگ شما را نشان می دهد.
 • فرود آمدن: با استفاده از این الگو می توانید یک صفحه فرود بدون منوی پیمایش ایجاد کنید.

منوی ناوبری مهم

Magazine Pro همچنین از دو فهرست پشتیبانی می کند و می توانید انتخاب کنید که در هر مکان کدام منو ظاهر شود. فهرست اصلی ناوبری به بالای صفحه بازدید کننده شما می رسد و به همراه آنها پیمایش می شود.

اگر به آن ویژگی علاقه ندارید ، می توانید به جای آن ، فهرست های خود را به منوی پیمایش ثانویه اضافه کنید. در زیر عنوان سایت شما ظاهر می شود.

اسناد و پشتیبانی

پس از خرید ، به اسناد و مدارک گسترده ای که تمام ویژگی های داخلی را توضیح می دهد ، و نحوه تنظیم سایت خود درست مانند سایت نسخه ی نمایشی دسترسی پیدا خواهید کرد.

StudioPress همچنین اسناد کلی را برای چارچوب Genesis در دسترس قرار می دهد ، از جمله قطعه های کد که می توانید برای سفارشی سازی بیشتر موضوع خود استفاده کنید.

مجله حرفه ای با هزینه خرید یک بار در دسترس است که به شما امکان می دهد از موضوع در تعداد نامحدودی سایت استفاده کنید. همچنین می توانید به پشتیبانی نامحدود ایمیل دسترسی پیدا کنید. StudioPress به دلیل کیفیت و سرعت پشتیبانی کاربرانشان شناخته شده است.

اگر عاشق Magazine Pro هستید ، ممکن است سرمایه گذاری در بسته بندی تمام تم های StudioPress Pro Plus را در نظر بگیرید. شما به همه مضامین StudioPress ، از جمله پشتیبانی و به روزرسانی ها ، دسترسی سریع خواهید یافت.

این بسته شامل بیش از 1700 دلار با ارزش برتر وردپرس ، با هزینه یک بار 499.95 دلار.

امتیاز ما

اگر به دنبال یک موضوع مجله هستید که از بسیاری از مناطق مختلف دارای محتوای دارای ویجت در صفحه اصلی خود پشتیبانی می کند ، Magazine Pro می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. برای پرتال های خبری ، نشریات آنلاین یا وبلاگ های شخصی بهترین گزینه است.

از همه بهتر ، این در چارچوب جنسیس ساخته شده است ، سریع ، سبک و دارای کدگذاری مناسب. به علاوه ، این شامل پشتیبانی نامحدود عالی و به روزرسانی های طول عمر فقط با هزینه یک بار است.

ما به StudioPress Altitude Pro 4.8 از 5 ستاره می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز نیم ستاره 4.5 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

اکنون مجله حرفه ای دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map