موسیقی Themify

Themify Music یک مضمون وردپرس است که با نوازندگان و هنرمندان در ذهن ساخته شده است. این ویژگی از پس زمینه ویدئویی با عرض کامل برای صفحه اصلی برخوردار است و به شما امکان می دهد یک پخش کننده موسیقی و لیست پخش آلبوم را با سهولت جاسازی کنید. در این بررسی Themify Music ، ما به شما کمک خواهیم کرد تصمیم بگیرید که آیا این بهترین موضوع برای سایت شماست یا خیر.


تصویر موسیقی را themify کنید

درباره Themify Music

Themify Music دارای ویژگی های متناسب با موسیقی است که به آنها کمک می کند تا آلبوم های موسیقی ، تورها ، کنسرت ها و رویدادهای خود را تبلیغ کنند. همراه با سازنده Themify ، سازنده کشیدن و رها کردن به شما امکان می دهد وب سایت را به روشی که تصور می کنید ایجاد کنید..

با استفاده از Themify Music ، می توانید فیلم ها را به راحتی در سایت خود جاسازی کنید و حتی آنها را در یک سبد فندکی نمایش دهید. موضوع ساده می کند که یک لیست پخش سفارشی را بر روی وب سایت خود قرار دهید تا بازدید کنندگان بتوانند به آن گوش دهند و خریداری کنند.

بیایید نگاهی دقیق به برخی از ویژگی های آن در زیر بیاندازیم.

6 نوع پست سفارشی

موضوع Themify Music با 6 نوع پست سفارشی همراه است که به طور خاص برای تبلیغ آلبوم ها و رویدادهای موسیقی شما ساخته شده است.

نوع پست های سفارشی آلبوم های موسیقی را برجسته کنید

 • مناسبت ها: کنسرتها ، تورها و هرگونه رویداد دیگر را با استفاده از نوع ارسال Events در وب سایت خود لیست کنید. می توانید آنها را طبقه بندی کرده و برچسب گذاری کنید. همچنین می توانید یک نمای Google Maps از محل برگزاری را درج کنید و بلیط را فوراً بفروشید.
 • گالری: عکس های مربوط به رویدادهای اخیر یا عکس های خود را به نمایش بگذارید. می توانید آنها را در یک گالری سنگ تراشی 6 ستونی یا طرح بندی شبکه 2 ، 3 یا 4 ستونی نمایش دهید.
 • فیلم های: فیلم های خود را از یک سایت به اشتراک گذاری ویدیو مانند YouTube جاسازی کنید یا آنها را مستقیماً در سایت خود بارگذاری کنید. شما می توانید آن را به صورت مستقیم بازی کنید و یا آن را درون یک سبد لایت کنید. می توانید فیلم ها را به صورت کشویی نمایش داده یا از طرح بندی شبکه 2 ، 3 یا 4 ستونی استفاده کنید.
 • آلبوم ها: یک لیست پخش سفارشی را در وب سایت خود قرار دهید و به بازدید کنندگان این امکان را بدهید که به آن گوش دهند و از آن لذت ببرند. همچنین می توانید آن را درست از صفحه آلبوم های خود بفروشید.
 • مطبوعات: ویترینی را نشان می دهد که در کدام صفحه مجلات در صفحه اصلی خود و سایر صفحات نمایش داده می شوید.
 • پرتفوی: درست مانند اکثر مضامین Themify ، موسیقی نیز با نوع ارسال Portfolios همراه است تا موارد نمونه کارها شما را نشان دهد.

ابزارک ها

موسیقی Themify بسیاری از مناطق دارای محتوای گسترده را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر نوار کناری ، می توانید ویجت ها را به ویجت های اجتماعی و سه ابزارک پاورقی اضافه کنید.

منطقه محتوای ویجت در موسیقی آنها را برجسته کنید

همچنین با ابزارهای سفارشی بسیاری همراه است. آن ها هستند:

 • پست های ویژه
 • پست های رویداد
 • فلیکر
 • دسته بندی های لیست
 • لیست صفحات
 • بیشترین نظرات
 • نظرات اخیر
 • پیوندهای اجتماعی
 • توییتر

پیش زمینه ویدیویی با عرض کامل

اگر بعد از یک موضوع Themify هستید که به شما امکان اضافه کردن پس زمینه ویدیویی با تمام عرض را می دهد ، Themify Music می تواند بهترین شرط بندی برای شما باشد. برای نمایش یک پیش زمینه ویدیویی با پوشش کامل ، باید سازنده Themify را روشن کرده و سپس ، را انتخاب کنید گزینه ها »یک ظاهر طراحی شده. سپس نوع پس زمینه را به عنوان ویدیو انتخاب کنید.

پخش کننده موسیقی پاورقی

پخش کننده موسیقی

پخش کننده موسیقی Footer یکی دیگر از ویژگیهای منحصر به فرد است که همراه با Themify Music ارائه شده است. این دستگاه با دستگاه های رومیزی یا موبایل سازگار است و وقتی یک بازدید کننده در سایت شما فهرست می کند به طور خودکار موسیقی پخش می کند. این موضوع به بازدید کنندگان شما اجازه می دهد که آلبوم هایی را برای پخش انتخاب کنند.

سایر ویژگی های مفید

با Themify Music ، امکانات یک وب سایت خیره کننده وردپرس ایجاد کنید بی پایان در زیر چند ویژگی دیگر وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

 • ناوبری آژاکس: به بازدید کنندگان شما کمک می کند تا صفحات جدید را بارگذاری کنند بدون اینکه آنها بتوانند روی پیوند صفحه بعدی کلیک کنند.
 • اثر پیمایش اختلاف منظر: موضوع از جلوه اختلاف منظر پشتیبانی می کند که محتوای پس زمینه را با سرعتی متفاوت از محتوای پیش زمینه در حین پیمایش صفحه حرکت می دهد.
 • محتوای قلاب: بدون ویرایش دستی قالب با استفاده از ویژگی محتوای قلاب ، محتوای خود را به موضوع اضافه کنید.

اسناد و پشتیبانی

مستندات موسیقی Themify در کل لیست از ویژگی های شما قرار می گیرد. کلیه آموزش ها با تصاویر و فیلم های زیبا به خوبی توضیح داده شده است.

Themify از طریق تالارهای گفتگوی خود پشتیبانی می کند. آنها به دلیل زمان پاسخ سریع خود بسیار شناخته شده اند.

Themify Music با هزینه یکبار 49 دلار در دسترس است. وقتی موضوع Themify Music را خریداری می کنید ، یک مضمون پاداش برای دریافت رایگان دریافت می کنید.

می توانید از مضامین Themify در سایت های نامحدود استفاده کنید. برای دسترسی به همه مضامین Themify ، می توانید فقط با 79 دلار به کلوب تم آنها بپیوندید.

امتیاز ما

Themify Music مخصوص هنرمندان و نوازندگان ساخته شده است که به آنها امکان می دهد فیلم ها و پخش کننده موسیقی را به راحتی تعبیه کنند. این مجموعه با چندین نوع پست سفارشی مفید که برای ترویج رویدادها و آلبوم های موسیقی شما تنظیم شده اند همراه است.

اگر به دنبال یک موضوع مینیمالیستی وردپرس برای هنرمندان هستید ، ممکن است Themify Music انتخاب مناسبی برای شما نباشد. در واقع ، این یک موضوع سنگین است که برای اضافه کردن مقدار زیادی از محتوای تعاملی با تلاش کمی ساخته شده است.

اگر نگران آن هستید زمان بارگذاری صفحه, بهتر است به طور خودکار بازی کردن فیلم و audios را غیرفعال کنید. برای افزایش زمان بارگیری صفحه ، ممکن است بخواهید با رفتن به آن ، minification اسکریپت را فعال کنید تنظیمات پوسته.

به همین ترتیب ، شما می توانید تنظیمات ناوبری آژاکس و اسکریپت تصویر را برای سریعتر صفحه ارائه دهید.

ما به Themify Music 4.8 از 5 ستاره می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون موسیقی دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map