آژانس Themify

آیا به دنبال یک موضوع تجاری وردپرس برای آژانس های طراحی هستید؟ آژانس Themify یک تم شرکتی شیک و خاص برای نمایش زیبایی خدمات و محصولات شما است. در این بررسی Themify Agency ، ما ویژگی های آن را نشان خواهیم داد و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که آیا این موضوع مناسب برای نیازهای شما است یا خیر.


بررسی آژانس Themify

درباره آژانس

با نام خود ، آژانس موضوعی برای آژانس های طراحی و وب سایت های شرکت است. این محصولی از Themify است که بیشتر با فروش بهترین مضامین وردپرس بصورت آنلاین شناخته می شود.

آژانس Themify از ویژگی های بسیار خوبی برای نشان دادن خدمات و محصولات شما برخوردار است. طرح های بیشمار و پوسته های موضوعی برای طراحی وب سایت خود با توجه به نیازهای شما ، چیزهای زیادی را ارائه می دهد.

ویژگی های آژانس

مضامین Themify با یک سازنده و تعداد ویژگی های دیگر همراه است تا ایجاد وب سایت را برای کاربران آسان کند. آژانس انواع مختلف پست های سفارشی را برای نمونه کارها ، تیم ها ، توضیحات مشتری و یک بخش برای نمایش کار شما دارد. این پاورقی از 4 ناحیه ویجت پشتیبانی می کند تا مطالب و پیوندهای مهم خود را به راحتی اضافه کنید.

این پنل شخصی سازی دارد که به شما امکان می دهد فونت ها ، رنگ ها ، پس زمینه ها ، یک ظاهر طراحی لینک و موارد دیگر را تنظیم کنید. این پانل به شما امکان کنترل کامل تنظیمات موضوع را در نوک انگشتان شما می دهد.

بیایید نگاهی دقیق به ویژگی های آن بیندازیم تا بفهمیم چرا باید از این موضوع استفاده کنید:

طرح بندی تم

آژانس از چند طرح بندی پشتیبانی می کند. این طرح بندی ها به صورت دیگر در پست ها ، صفحات و بایگانی ها طبقه بندی می شوند. طرح بندی نمونه کارها و تیم به طور جداگانه در تنظیمات موضوع شما قرار می گیرد.

تنظیمات طرح بندی

شما به سادگی می توانید طرح خود را از میان گزینه های موجود انتخاب کنید. این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از کد کوتاه ، طرح بندی های سفارشی ایجاد کنید.

طراحی پاسخگو و پشتیبانی RTL

وب سایت های پاسخگو موبایل به آنها کمک می کنند رتبه بندی موتور جستجوی شما. آژانس Themify کاملاً پاسخگو است و همچنین می توانید تنظیمات آن را برای پیکربندی سایت خود در اندازه صفحه نمایش مختلف مدیریت کنید.

طراحی تعاملی

این موضوع از RTL نیز پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید سایتی چند زبانه ایجاد کنید. برگه سبک rtl.css در پرونده های موضوع شما موجود است.

سازنده Themify

سازنده Themify ویرایش سایت خود را برای شما آسان می کند. می توانید به سادگی آن را از تنظیمات Themify Agency فعال کنید.

سازنده Themify

در هر صفحه ، چیدمان پست و نمونه کارها سایت خود ، گزینه های سازنده را برای ایجاد سایت خود مشاهده خواهید کرد. تغییرات به طور مستقیم رخ می دهند ، بنابراین برای دیدن ویرایش لازم نیست بین مدیر وردپرس و پیش نمایش صفحه جابجا شوید..

انواع پست های سفارشی

انواع پستهای سفارشی که در پنل مدیریت وردپرس شما با موضوع اضافه می شوند شامل اسلایدها ، پرتفوی ها ، نکات برجسته ، توصیفات و تیم ها هستند.

انواع پست های سفارشی

بیایید ببینیم این نوع ارسالهای سفارشی چه کاری انجام می دهند:

اسلایدها

این امکان را به شما می دهد تا رسانه را برای کشویی صفحه اصلی اضافه کنید. محتوای رسانه ممکن است شامل تصاویر ، فیلم ها ، گالری ها و محتوای متن باشد. همه اسلایدها را می توان در اینجا ایجاد کرد. با این حال ، تنظیمات کشویی در پنل Themify Agency در مدیر وردپرس شما موجود است.

CPT را اسلاید می کند

پرتفوی

برای نمایش کار خود می توانید این نوع پست سفارشی را ویرایش کرده و محتوا را با عکس اضافه کنید. در هر اثر برجسته نیز می توانید چندین عکس اضافه کنید.

CPT اوراق بهادار

نمونه کارها شما در صفحه اصلی ظاهر می شود و به نظر می رسد مانند این تصویر در اینجا:

نمونه کارها

گزینه های بیشتری را می توانید در پنل تنظیمات موضوع پیدا کنید.

نکات برجسته

محصولات و خدمات شما بخشی از این بخش خواهد بود. نوع ارسال سفارشی تمام کارهای شما را به خود اختصاص می دهد تا آن را در سایت خود در سایت نمایش دهید آنچه انجام می دهیم بخش.

آنچه انجام می دهیم

توصیفات

نوع پست سفارشی توصیفات ، بازخورد و بررسی مشتریان در مورد خدمات شما را خواهد گرفت. در این بخش می توانید تمام توصیفات را اضافه کنید و در صفحه اصلی سایت شما نمایش داده می شود.

توصیفات

تیم ها

آژانس از این ویژگی شگفت انگیز برای نمایش تیم در پشت شرکت شما برخوردار است. نیروی کار با دیدن چهره های خود در وب سایت احساس انگیزه می کند. شما می توانید از این CPT برای اضافه کردن اعضای تیم خود استفاده کنید و در صفحه اصلی ظاهر می شود.

اعضای تیم

پانل سفارشی سازی

پانل سفارشی سازی موضوع از طریق آن قابل دسترسی است Themify Agency »سفارشی سازی کنید. مانند همه مضامین Themify ، این پانل به شما امکان دسترسی به ویرایش قلم ها ، رنگ ها ، پیوندها ، پس زمینه ها و سایر تنظیمات را می دهد..

پانل را سفارشی کنید

تنظیمات اولیه و پیشرفته به شما در مدیریت پانل سفارشی سازی آسان کمک می کند.

اسناد و پشتیبانی

آژانس Themify دارای مستندات مفصلی است که شما را در کل لیست از ویژگی ها می گذراند. کلیه آموزش ها با تصاویر و فیلم های زیبا به خوبی توضیح داده شده است.

هر زمان که به هر گونه کمک نیاز دارید ، فقط باید اسناد را اسکن کنید. همه چیز به روش گام به گام ذکر شده است.

Themify از طریق تالارهای گفتگوی خود پشتیبانی می کند. آنها به دلیل زمان پاسخ سریع خود بسیار شناخته شده اند.

آژانس Themify با هزینه یکبار 49 دلار در دسترس است. با خرید موضوع Themify Agency ، یک مضمون پاداش برای بارگیری رایگان و 30 روز ضمانت بازگشت پول دریافت خواهید کرد.

اگر می خواهید به فایل های فتوشاپ و همچنین به همراه موضوع برای ایجاد سفارشی سازی طراحی دسترسی پیدا کنید ، باید یک بار هزینه 69 دلار بپردازید.

می توانید از مضامین Themify در سایت های نامحدود استفاده کنید. برای دسترسی به همه مضامین Themify ، می توانید فقط با 79 دلار به کلوب تم آنها بپیوندید.

امتیاز ما

آژانس Themify برای آژانس های طراحی ، مشاغل شرکت ها و صاحبان محصولات ساخته شده است. با داشتن چند طرح بندی و پوسته تم ، می توانید به سبک مد روز خود را به کاربران نشان دهید.

اگر نگران سرعت صفحه سایت خود نیستید ، می توانید جلوه های انیمیشن غیر ضروری را در تنظیمات Themify غیرفعال کنید. اگر معمولاً تصاویر را به صورت دستی برش می دهید ، می توانید تنظیمات اسکریپت تصویر را نیز غیرفعال کنید ، که می تواند به بهبود زمان بارگذاری کمک کند. شما همچنین باید این را بررسی کنید راهنمای نهایی برای افزایش سرعت و کارایی.

ما به آژانس Themify 5 از 5 ستاره می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون آژانس دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map