10 התוספים הטובים ביותר לסרגל ההודעות של וורדפרס לשיפור המעורבות

תוספי סרגל התראות, סרגל ההתראות של WordPress


האם ברצונך להוסיף סרגל התראות לאתר WordPress שלך?

הוספת סרגל התראות לאתר שלך יכולה להיות דרך נהדרת להודיע ​​לאנשים על אירועים, מוצרים ושירותים חשובים וכו ‘מבלי לפגוע בחוויית הגלישה שלהם..

באמצעות סרגל התראות אתה יכול גם להגדיל את המכירות שלך, הגבירו את מעורבות המבקרים שלכם וניסיון עם יצירת לידים משופרת לעסק שלך.

אלה מועילים במיוחד אם אתה מבצע קידום מכירות, משיק מוצר חדש או מארח מתנות למבקרים שלך. אתה יכול להשתמש בסרגל ההתראות כדי ליידע אנשים על כך ללא מאמץ נוסף.

במאמר של היום נספר לכם על כמה מהתוספים הטובים ביותר לסרגל ההודעות העומסים בתכונות מבריקות. אך לפני כן, נסקור כמה מקרים שבהם אתה יכול להשתמש בסרגל התראות.

תוספי סרגל ההתראות הטובים ביותר בוורדפרס – מקרים שמשתמשים בהם

ישנם כמה מקרים שבהם השימוש בסרגל ההתראות יכול להועיל לך. הנה כמה מהם –

 • להציג הודעה ברחבי האתר
 • להציע קודי פרומו
 • ליצור דחיפות
 • המרת לקוחות למנויים
 • לקדם דפי מדיה חברתית ולהגדיל את העוקבים
 • שפר את הניווט באתר באמצעות כרזות CTA
 • ללכוד מיילים
 • ועוד…

  אז עכשיו, אם אתה מוכן, נסקור את רשימת התוספים של סרגל ההתראות של WordPress.

  1. OptinMonster

  OptinMonster

  OptinMonster היא אחת מהתוכנות הפופולריות ביותר לרכישת לקוחות ויצירת לידים המאפשרת לך להוסיף סוגים שונים של התראות לאתר שלך. פרט ליידע את המבקרים שלך על אירוע מתקרב או על קידום מכירות, זה עוזר לך לתפוס לידים עם טונות של אפשרויות מיקוד. זה מגיע עם בונה גרירה ושחרור קל לשימוש וקל לשימוש, שמקל על יצירת ועיצוב סרגל הניווט שלך.

  אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור חלונות קופצים של lightbox, ברים צפים, תיבת גלילה להחלפה והרבה יותר.

  החשוב מכל, אתה יכול להשתמש בו כדי להריץ קמפיינים רגישים לשעה ותאריך ולהציג את ההודעה בפני המבקרים שלך בזמן הנכון כדי לשפר את ההמרות. בעזרת טיימר הספירה לאחור, אתה יכול גם ליצור תחושת דחיפות שתמורה להגדיל את המכירות וההכנסות שלך.

  OptinMonster מציע עוד כמה תכונות כמו איתור הפניות, מיקוד לפי מיקום גיאוגרפי, איתור חסימת adbl, אפשרות של תגיות חכמות ועוד ועוד.

  2. סרגל ההתראות של WP

  אם ברצונך להציג סרגל התראות מלוטש באתר האינטרנט שלך WP Bar Bar הוא האפשרות הטובה ביותר עבורך. זהו תוסף סרגל ההתראות המותאם אישית SEO המותאם לקידום אתרים ומסייע לך לשפר את האסטרטגיות השיווקיות שלך. אתה יכול גם להתאים אישית את צבעו כך שיתאים למראה האתר הכללי שלך. אתה יכול לספק אפשרות למשתמשים להסתיר את סרגל ההתראות.

  חוץ מזה, זה מאפשר לך לבצע מבחן מפוצל כדי לראות איזו גרסה מתאימה לך ביותר. אתה יכול גם לעקוב אחר מספר הצפיות והקליקים שהסרגל מקבל במשך תקופת זמן. התוסף מאפשר לך לשלב את סרגל הניווט עם שירותי השיווק המועדפים שלך בדוא”ל.

  3. שלום בר

  שלום בר הוא תוסף התראות פופולרי שמגיע עם תכונות מדהימות. אתה יכול להשתמש בו כדי להוסיף הודעה לאתר שלך מבלי לקוד שורה אחת. והתוסף סופר פשוט ומהיר לשימוש. כך שגם אם אין לך ניסיון קודם להשתמש בו, אתה יכול להתמודד עם זה כמו מקצוען.

  באמצעות תוסף זה תוכלו אפילו להוסיף מחוון התראות ופעמוני התראה לאתרכם. אם ברצונך לשלב את התוסף שלך עם ספק שירותי שיווק בדוא”ל, הדבר אפשרי גם הוא. הוא תומך בשירותים שונים כדי להקל עליך. כמחווה של הערכה, אתה יכול להוסיף גם דף תודה מותאם אישית. ואם אינך בטוח אם סרגל ההודעות שלך מספיק טוב כדי לעזור לך להמיר, קדימה עשה בדיקה מפוצלת.

  4. PushEngage

  PushEngage הוא עוד תוסף התראות וורדפרס מבריק המאפשר לך לשלוח התראות לדחיפת אתרים למבקרים שלך באופן אוטומטי. אתה יכול להתאים אישית את ההודעות האלה ולהפעיל אותן על סמך פעולות הלקוח שלך. אם מבקר מגיב ל- CTAs שאתה משתמש בהודעות אלה, יש לך אפשרות לשלוח להם גם תגובה אוטומטית. PushEngage פועל היטב גם בדפדפנים ומכשירים שונים.

  אתה יכול בקלות לתזמן את ההודעות שלך בעיתוי המועדף עליך. כדי להפוך את המסר שלך ליותר מרתק וברור, הוא מאפשר לך להשתמש גם בתמונות גדולות ובאמוג’ים.

  5. סרגל הכרזות

  סרגל ההודעות Themify הוא האפשרות הטובה ביותר שלך אם אתה רוצה להוסיף סרגל התראה לאתר שלך. זה הופך את העבודה עם התראות לפשוטות כל כך שפשוט תאהב את זה. בין אם זה קשור לתזמון ההודעות שלך, עיצובן או הצגתן באתר שלך, אתה יכול לעשות הכל בג’יפי.

  זה מאפשר לך להוסיף התראות אלה לווידג’טים שלך כסרגל דביק או שאתה יכול אפילו להשתמש בקודקוד שהוא מייצר ולהוסיף אותו בכל מקום שתרצה באתר..

  זה מאפשר לך למקם את הרף כמו שאתה רוצה. אתה יכול גם לעבוד על הגופן, צבעו וסגנונו ולהוסיף מספר סגנונות גלילה בכדי שייראה מושך. חוץ מזה התוסף תואם לתוספים מודרניים ומתקדמים אחרים.

  6. סרגל רגל – סרגל ההתראות של וורדפרס

  בדיוק כמו שהשם מרמז, סרגל ההתראות סרגל Footbar מאפשר לך להוסיף סרגלי רגל בלתי מוגבלים לאתר שלך. יש לך את הגמישות לגרום לזה להיראות שונה בכל עמוד או לתת מראה עקבי לכל אורכו, לפי העדפותך. אתה יכול להתאים אישית בקלות את רוחב הסורגים האלה ולהשתמש בלוגיקה מותנית גם עבור הדפים שלך.

  תוסף זה מגיע גם עם תכונות מתקדמות כמו בורר צבעים השומר על סרגל ההתראות שלך להשתלב עם נושא הוורדפרס שלך. אפשרות יפה נוספת שהיא מגיעה היא המחוונים המספריים. זה מועיל כשאתה רוצה להודיע ​​למשתמשים בהודעה שמגיעה עם מספרים רבים. כדי לעודד אנשים לשתף את הדף שלך, אתה יכול להוסיף גם אייקונים חברתיים שונים.

  7. סרגל ההתראות של איפקס

  סרגל ההתראות Apex הוא תוסף התראות וורדפרס מבריק שמגיע עם 15 תבניות מעוצבות מראש, שכל אחת מהן ניתנת להתאמה אישית לחלוטין כך שתתאים לצרכים שלך. אתה יכול להשתמש בתוסף זה כדי להוסיף מספר סרגל התראות לאתר שלך. אתה יכול גם להוסיף טיימר לספירה לאחור כדי ליצור תחושת דחיפות וסרגל חיפוש. התוסף גמיש במיוחד מבחינת ההתאמה האישית. אתה יכול לשנות בקלות את הצבע, הגופנים והסגנון שלה כדי להפוך אותו למדהים חזותית.

  התוסף תומך גם בשירותי שיווק בדוא”ל כמו Constant Contact המהווה אלטרנטיבה טובה יותר ל- MailChimp ומאפשרת להוסיף גם את טופס יצירת הקשר 7. כדי להתאים אותו אישית כך שיתאים למותג שלך, יש לו קטע לוגו מותאם אישית, בו תוכל להעלות את הלוגו שלך. תמונת רקע יכולה לשפר במהירות את המראה שלה ולתוסף יש אפשרות גם לזה. כל זאת והרבה יותר מגיעים בלי לקוד קו אחד. ובכל זאת, תוכל לקבל את סרגל ההתראות המקצועי ביותר באתר שלך.

  8. WPFront

  תוספי סרגל התראות

  WPFront הוא עוד תוסף סרגל התראות של וורדפרס שמקל עליכם להוסיף סרגלי התראות לאתר שלכם. התוסף הזה בחינם לחלוטין. באמצעות תוסף זה אתה יכול למקם את סרגל ההודעות בחלקו העליון או התחתון של אתר האינטרנט שלך. יש לך גם אפשרות להציג אותו כאשר האורח שלך מתחיל לגלול בדף.

  הבר ניתן להתאמה אישית מלאה כשמדובר במראה שלו. אתה יכול להתאים גם את הגובה והצבע שלו. כדי לאפשר לה להיעלם אוטומטית, אתה יכול גם להגדיר תאריך התחלה וקביעת תאריך. זוהי אפשרות נהדרת אם רצית לקבוע הנחה או מכירת פלאש לזמן מוגבל. אם אתה רוצה להכין סרגל דביק, גם זה אפשרי. זה מבטיח שכל מי שנוחת באתר שלך יזכה לראות אותו גם אם הוא גולל במורד הדף.

  9. ברים להודעות WP

  סורגי WP

  עוד תוסף הודעת וורדפרס בחינם מבריק הוא סורגי WP. מוצר MYThemeShop זה הוא כלי קל, ידידותי למשתמש ומגיב למשתמש המאפשר להוסיף סרגל התראות לאתר האינטרנט שלך מבלי לקוד שורה אחת. לאחר יצירת הסורגים שלך, אתה יכול להציג אותם בכל מקום שתרצה. זה יכול להיות בעמוד ספציפי, בפוסט או בדף הבית שלך לצורך העניין.

  זה גם מאפשר לך לבחור מי יכול לראות את ההודעה שלך. באופן אידיאלי, לא אמורה להיות לך בעיה בטיפול בתוסף. אבל אם עשית אי פעם, אתה יכול לפנות לצוות התמיכה, זה זמין 24/7.

  10. טופ בר

  תוסף ההודעות בראש

  טופ בר מאפשר להוסיף סרגל התראה בראש אתר האינטרנט שלך. אתה יכול להשתמש בסרגל זה כדי להציג הודעות יחד עם קישורים מותאמים אישית למבקרים שלך. אתה יכול להראות את ההודעות שלך כאשר המבקרים שלך גולשים בדף או להפוך אותם לדביקים.

  זה גם מאפשר לך להתאים אישית את הסרגל על ​​ידי עריכת הצבע שלו. עבור דוברי אנגלית שאינם שפת אם, התוסף תומך גם בשלוש שפות שונות.

  אז זהו זה. אלה כמה תוספים שאתה יכול לבדוק אם ברצונך להוסיף סרגל התראה לאתר שלך. בינתיים, כדאי לבדוק כיצד לפרסם את הבלוגים שלך באופן אוטומטי ב- WordPress.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map