10 התוספים הטובים ביותר לרשתות וורדפרס רב-אתרים (2020)

התוספים הטובים ביותר של WordPress


האם אתה מחפש את התוספים הטובים ביותר לרשת וורדפרס ברשת?

ניתן להשתמש בתוספי וורדפרס כדי להרחיב את התכונות ברשת הרב-תחומית שלך. אבל מכיוון שיש ממש אלפי תוספים חינמיים ופרמיים, זה יכול להיות קשה למתחילים למצוא את הטובים ביותר. אתה זקוק לתוספים שיבטיחו את מבטחי הרשת הרב-אתרים שלך וצומחים בצורה מקצועית, אך אתה עלול להרגיש מתוסכל אם אין לך מושג כיצד לחפש אותם.

זו הסיבה שבמאמר זה נחסוך לך זמן ובלבול על ידי שיתוף של 10 תוספים חיוניים לרשתות וורדפרס רב-אתרים שיעלו את האתר שלך לשלב הבא..

1. WPForms

WPForms

WPForms הוא התוסף הטוב ביותר של טופס יצירת הקשר של וורדפרס בעולם. ניתן להשתמש בו ליצירת טפסי הרשמה למשתמשים, טפסי התחברות, טפסי שיחה, טפסים מרובי עמודים ועוד. תזדקק לתוסף טפסים חזק שיוכל להתמודד עם הדרישות של כל אתרי המשנה ברשת הרב-אזורית שלך.

יש לו ממשק גרירה ושחרור פשוט להוסיף שדות לטפסים שלך. אתה יכול להתאים אישית באופן מלא את גופני השדות, הצבעים, הרקע וכו ‘. WPForms מציעה גם תבניות טופס מובנות בהן ניתן להשתמש כדי להוסיף במהירות טופס יצירת קשר, או טפסים נפוצים אחרים, לאתר שלך. זה תומך בקיצורי דרך ותגי תבנית להצגת טפסים בדפים שלך.

כדאי לבדוק את סקירת ה- WPForms המלאה שלנו כדי לגלות עוד אודות תוסף זה.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights הוא התוסף הטוב ביותר של Google Analytics לרשתות וורדפרס רב-אתרים. ניתן להשתמש בו כדי לפקח על משאבי התנועה עבור הרשת ואתרי המשנה שלה. לאחר ההתקנה, MonsterInsights מציג מצגת גרפית של התנועה באתר שלך בתוך לוח המחוונים של וורדפרס. ברשת רב-עירית ניתן להשתמש בו כדי לפקח על התנועה של כל אתרי המשנה שלך במקום אחד.

עיין במאמר זה ב- כיצד להגדיר את גוגל אנליטיקס ברשת וורדפרס מרובת אתרים לקבלת הדרכה צעד אחר צעד כיצד להתחיל בעבודה עם MonsterInsights. זה מאפשר לך להפעיל או לבטל את לוח המחוונים של MonsterInsights עבור כל אתר משנה בודד. אתה יכול להשתמש בהגדרות הרשת כדי לשלוט במצב הפלאגין.

אל תחמיץ את סקירת MonsterInsights שלנו לקבלת מידע שימושי יותר.

3. יוסט SEO

יוסט

Yoast SEO הוא התוסף הפופולרי ביותר של WordPress SEO בעולם. ניתן להשתמש בו כדי לייעל את אתרי המשנה שלך עבור מנועי חיפוש. ניתן לקבוע את התצורה שתוסיף מטא נתונים לכל אתר משנה בנפרד. זה גם מאפשר לך להוסיף מטא מידע לפוסטים ולדפים שלך בנפרד.

האינדיקטורים שבדף התוסף עוזרים לך לשפר את איכות התוכן שלך. אתה יכול להגדיר מפת אתר XML בלחיצה אחת. Yoast SEO תומך בכתובות URL קנוניות כדי להימנע מתוכן כפול באתר שלך וחוסך ממך עונשים פוטנציאליים. זה גם מציע להוסיף קישורים פנימיים בפוסטים שלך כדי להגדיל את התנועה באתר שלך.

עיין בסקירת Yoast SEO שלנו כדי להפיק את המרב מתוסף SEO חובה זה.

4. WP Rocket

רקטת WP

WP Rocket הוא תוסף מטמון וורדפרס מצוין וחזק. זה יכול להגדיל את זמן הטעינה של אתרי האינטרנט שלך במספר לחיצות. התוסף מופעל לאחר ההפעלה באתר וורדפרס שלך. זה מאפשר שמירה על מטמון עמודים, טעינת קבצי מטמון, דחיסת קבצים סטטיים, טעינת תמונות עצלות ועוד. WP Rocket משפר את מהירות האתר שלך מבלי לפגוע בתוכן או בדפים.

זה עובד בצורה אינטליגנטית כדי לטעון מראש את התוכן והקבצים באתר שלך, כך שכאשר משתמשים יבקרו באתר שלך הם יראו את התוכן שלך נטען במהירות. זהו תוסף מומלץ מאוד עבור רשתות וורדפרס רב-אתרים.

5. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster היא תוכנת ייצור ההובלה ואופטימיזציית ההמרות החזקה ביותר בעולם. ניתן להשתמש בו כדי ליצור קמפיין optin באתרי המשנה שלך. אתה יכול להפעיל רשת זו תוסף ליצירת קמפיינים שונים בכל תת-אתר. יש לו ממשק משתמש פשוט מבוסס גרירה ושחרור עם מספר סוגים של מסעות פרסום הכוללים שקופיות, קופץ lightbox, שטיח קבלת פנים במסך מלא, סרגל צף ועוד.

זה מגיע עם עוצמה Exit-Intent® טכנולוגיה שעוזרת להמיר את מבקרי האתר הנטושים למנויים ולקוחות. ל- OptinMonster אינטגרציות חלקות עם אלפי תוספים, שירותים ותוכנות כדי לשפר את מעורבות המשתמשים באתרים שלך.

למידע נוסף, עליך לבדוק את סקירת OptinMonster המלאה הזו מהמומחים שלנו.

6. שיפורים רב-אתרים

שיפורים רב-אתרים

כפי שהשם מרמז, שיפור רב-אתרים הוא תוסף וורדפרס רב עוצמה שמטב את אזור הניהול של רשת ה- WordPress המורשת שלך. הוא מציג מידע נוסף על המשאבים של אתרי המשנה שלך בלוח המחוונים של הרשת, כולל תוספים פעילים באתרים בודדים, ערכות נושא פעילות ונושאים לילדים. בנוסף, באפשרותך להתאים אישית את מנהל הרשת

זה גם משפר את החוויה עבור מנהלי אתרי המשנה. התוסף Multisite Enhancements מציג את המידע שהכי שימושי עבור מנהלי המערכת ומסתיר פרטים מיותרים מהגיבוי. הטוב מכולם? התוסף שימושי זה בחינם להורדה ושימוש לחלוטין.

7. החלפת משתמשים

החלפת משתמשים

החלפת משתמשים הוא תוסף וורדפרס בחינם לרשתות רב-אתרים. זה מאפשר לך לעבור לאתרי המשנה שלך מבלי להיכנס או להתנתק ממנהל הרשת פעמים רבות. זה עוזר לבדוק את הנושאים והתוספים באתרי המשנה שלך. אתה יכול גם לבדוק תכונות אחרות ותפקידי ניהול משתמשים בכל אתר אינטרנט.

לאחר שתסיים את הבדיקה, אתה תמיד יכול לחזור למנהל הרשת מבלי להיכנס לחשבון. זה מאובטח לחלוטין ומוודא שמנחי אתרי המשנה לא יקבלו גישה לאזור ניהול הרשת הרב-ערכית שלך..

8. SeedProd

SeedProd

SeedProd הוא מצב התחזוקה הטוב ביותר ו- WordPress מגיע בקרוב לפלאגין בשוק. זה יכול לשמש ליצירת מצב תחזוקה ובקרוב דפים באתרי המשנה שלך במהלך תקופת הפיתוח שלהם. זה מאוד שימושי ונמצא שימושי כשאתה רוצה ליצור רושם מקצועי לכל מבקרי האתר שמגיעים תוך כדי שהאתר שלך עדיין מתבצע.

אתה יכול להתאים אישית באופן מלא את הדפים הקרובים. זה גם מאפשר לך להציג טיימר ספירה לאחור כדי להודיע ​​למבקרים מתי האתר שלך יהיה מוכן. SeedProd הוא ידידותי למתחילים וקל מאוד להתקנה.

לפרטים נוספים, עיין בסקירת SeedProd המלאה שלנו.

9. קשר קבוע

קשר קבוע

קשר קבוע הוא שירות שיווקי דואר אלקטרוני ואוטומציה פופולרי. זה משתלב בקלות עם רשתות וורדפרס רב-אתרים כדי לשלוח אלפי מיילים בלחיצה אחת. אתה יכול להוסיף טופס הרשמה יפה באתר שלך ולבנות רשימת דוא”ל שתשתף עדכונים עם המבקרים שלך.

בנוסף, קשר קבוע מאפשר לך לתזמן מיילים, ליצור קמפיינים אוטומטיים לשיווק ועוד. זהו פיתרון מן המניין לקידום האתר שלך בדרך הנכונה.

עיין בסקירת קשר קבוע זו מהמומחים שלנו כדי ללמוד עוד על שירות שיווק דוא”ל יעיל זה.

10. UpdraftPlus

Updraftplus

UpdraftPlus הוא תוסף גיבוי חזק של וורדפרס. רשת רב-אתרים עשויה להכיל עשרות או מאות אתרי משנה וחשוב להשתמש בתוסף גיבוי כדי לוודא שכל אתרי האינטרנט שלך בטוחים. UpdraftPlus יכול ליצור גיבויים אוטומטיים של כל האתרים שלך, כך שתוכל להרגיש חופשי להתנסות בתכונות חדשות.

זה מאפשר לך לשמור את הגיבויים במחשב או בכונני הענן. לא רק זה יוצר את הגיבוי, אלא אתה יכול גם להשתמש בתוסף זה כדי לשחזר אתר בלחיצה אחת. זה מאובטח וחזק, נותן לך את כל הדרוש לך בבטחה כדי לנהל את הגיבויים באתר שלך.

תוכל לבדוק את סקירת UpdraftPlus שלנו לקבלת פרטים נוספים.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך למצוא את התוספים החיוניים ביותר לרשת וורדפרס רב-אתרים. יתכן שתרצה לבדוק את רשימת התוספים הטובים ביותר בוורדפרס שלנו בכדי לשפר את ההכנסות שלך באינטרנט.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map