10 התוספים הטובים ביותר לטבלת וורדפרס לארגון נתונים (בהשוואה)

התוספים הטובים ביותר לשולחן וורדפרס


האם אתה רוצה ליצור טבלה בסגנון אקסל באתר וורדפרס שלך? בעזרת טבלאות תוכלו להשוות בין תכונות למוצרים שונים בקלות. זוהי דרך נהדרת ליצור רשימות קלות לקריאה של המוצרים שלך עם מספר עמודות ושורות.

במאמר זה בחרנו בעבודת יד כמה מהתוספים הטובים ביותר לטבלאות וורדפרס בהן תוכלו להשתמש בכדי ליצור טבלאות באתר האינטרנט שלכם. למעשה, השתמשנו בתוסף טבלה (TablePress) כדי ליצור טבלה משלנו, כדי להציג את 5 התוספים הראשונים ברשימה שלנו! בדוק את זה למטה.

במבט מהיר: התוספים הטובים ביותר לטבלת וורדפרס

PluginPriceActive התקנות / מכירות
שולחנות הנינג’ההחל מ 39 $50,000+
טבלהפרסחינם700,000+
טבלאות תגובה CSS3החל מ 20 $ לשנה10,000+
טבלאות מתקדמותהחל מ- $ 21 לשנה500+
ARPriceהחל מ- $ 23 לשנה3000+

כיצד לבחור את התוסף הטוב ביותר עבור וורדפרס?

ישנם בשוק הרבה תוספות וורדפרס חינמיות ופרמיות. זה יכול להיות מבלבל למתחילים לבחור את התוסף הטוב ביותר לסגנון הטבלה של Excel לבלוג הוורדפרס או לאתר שלהם פשוט מכיוון שהם מוצפים את כמות האפשרויות..

הדרך הקלה ביותר לחתוך את הבלבול ולהעריך את צרכי התוסף שלך ל- WordPress, היא להשוות את הדרישות שלך עם התכונות של התוספים הזמינים..

תוספים לטבלה כוללים תכונות כמו בוני גרירה ושחרור, פילטרים, מיון, עימוד, עיצוב מגיב, אפשרויות עיצוב, תמיכה במדיה ופונקציות ייבוא ​​/ ייצוא..

כדי להקל עליך עוד יותר על המשימה הזו, רישמנו את התוספים המובילים לטבלת וורדפרס במאמר זה. תוכלו לעבור במהירות על כל תוסף ותכונותיו כדי להחליט איזה תוסף השולחן הטוב ביותר לאתר וורדפרס שלכם.

עם זאת, בואו נסתכל על התוספים הטובים ביותר לטבלת וורדפרס שתוכלו לנסות.

1. שולחנות הנינג’ה

שולחנות הנינג'ה

טבלאות Ninja הוא תוסף שולחן וורדפרס מובחר. זה מגיע עם בונה גרירה ושחרור של טבלאות שתוכל להשתמש בהן לסדר מחדש במהירות עמודות ושורות. יש לו גם תמיכה מדיה, כך שתוכל להוסיף תמונות ונתונים אחרים בטבלאות שלך.

לתוסף אפשרויות צבע עבור עמודות ושורות. אתה יכול להוסיף סגנונות מותאמים אישית לטבלאות שלך ולהעצים את חווית המשתמש. טבלאות הנינג’ה מאפשרות לך ליצור טבלאות מגיבות לחלוטין שנראות נהדר בכל גדלי המסך.

2. טבלהפרס

טבלהפרס

TablePress הוא התוסף השולחני הפופולרי ביותר של וורדפרס בשוק. זה מאפשר לך ליצור שולחנות פשוטים ויפים בקלות. יש לו ממשק דמוי גיליון אלקטרוני בנדנד העוזר לך להוסיף נתונים מבלי לכתוב שורת קוד אחת.

אתה יכול להוסיף את הטבלאות לאזורים העמודים, הפוסטים והווידג’טים שלך באמצעות קיצורי דרך. TablePress תומך בפילטרים, עימוד ומיון. זה מאפשר לך לייבא / לייצא טבלאות מקבצי Excel, CSV, HTML ו- JSON. לדוגמה לטבלהפרס בפעולה, גלול למעלה והסתכל בטבלה במאמר זה!

3. טבלאות תגובה CSS3

טבלאות תגובה CSS3

CSS3 Responsive Tables הוא תוסף טבלת וורדפרס מגיב. ניתן להשתמש בו כדי ליצור טבלאות ולהשוות מחירים עבור מוצרים שונים. אתה יכול להוסיף שורות ועמודות ללא הגבלה עם טונות של אפשרויות לטבלאות.

זה מגיע עם למעלה מ 20 אפשרויות צבע, שני סגנונות טבלה, עמודות פעילות, סגנונות צבע רחף ועוד. התוסף תומך בסמלים, טיפים וכלים וסרטים. זה גם מאפשר לך לייבא / לייצא נתונים לפורמטים אחרים של קבצים בקלות.

4. טבלאות מתקדמות

טבלאות מתקדמות

טבלאות מתקדמות הוא עוד תוסף טבלה פרימיום עבור וורדפרס. זה מאפשר לך ליצור טבלאות פשוטות בסגנון Excel בקלות. באמצעות קיצור דרך, אתה יכול להציג את הטבלה שלך בפוסטים או בדפים שלך ב- WordPress. יש לו תמיכה מדיה שמשמעותה תוכל להכניס תמונות לעמודות ושורות הטבלאות שלך.

בנוסף, תוכלו להוסיף כותרת דביקה המרחפת יחד עם השולחן. זה תומך במיון, עימוד וסגנונות מותאמים אישית לטבלאות הוורדפרס שלך.

5. ARPrice

ARPrice

כפי שהשם מרמז, ARPrice הוא תוסף טבלת תמחור עבור וורדפרס. זה מגיע עם למעלה מ -300 תבניות טבלת תמחור כדי להקל על העבודה שלך בעת יצירת תוכניות תמחור וטבלאות השוואה.

יש לו עורך בזמן אמת. אתה יכול פשוט לבחור נושא, לגרור ולשחרר כלים, לשנות צבעים ולהתאים אישית את הטבלה לפי הצורך. זה גם מאפשר לך להוסיף תמונות וסרטים לטבלאות הוורדפרס שלך.

6. בונה טבלאות WP

בונה שולחן wp

בונה טבלאות WP הוא גרירה & השחרר תוסף טבלת וורדפרס המאפשר לך ליצור טבלאות יפות ומגיבות. אתה יכול ליצור כל סוג של טבלה כמו טבלאות השוואת מוצרים, טבלאות תמחור, טבלאות רשימה וכו ‘.

נכון לעכשיו יש לו 5 אלמנטים – טקסט, תמונה, רשימה, כפתור, & דירוג כוכבים. כל האלמנטים הללו מגיעים עם אפשרויות אישיות. החלק הטוב ביותר בתוסף הוא מצב ניהול סלולרי. זה מאפשר לך להוסיף ולהסיר שורות / עמודות ולפצל / למזג תאים. ניתן להוסיף טבלאות בכל מקום באמצעות קודי הקיצור.

7. טבלת הליגה

לוח הליגה

League Table הוא תוסף שולחן וורדפרס עוצמתי במיוחד. זה מגיע עם 105 אפשרויות לשולחן, 17 אפשרויות לתא, ו 13 אפשרויות כלליות. יש לה מערכת מיון מתקדמת מרובת עמודות בהן תוכלו להשתמש בכדי ליצור כל סוג של טבלה.

יש לו עורך דמוי גיליון אלקטרוני המאפשר לך להזין נתונים ולנהל את הטבלאות שלך בקלות. אתה יכול להדגיש כל מאפיין תא בצבעים. התכונה הייחודית ביותר של תוסף זה היא התמיכה שלו בסגנונות טיפוגרפיים ונוסחאות מתמטיות.

8. שולחנות אולטימטיביים

שולחנות אולטימטיביים

Ultimate Tables הוא עוד תוסף שולחן וורדפרס בחינם. זה מאפשר לך ליצור ולנהל טבלאות בקלות מאזור הניהול של WordPress שלך. יש לו ווידג’ט שתוכלו להשתמש בו כדי להציג טבלאות בסרגל הצד, כותרת התחתונה ואזורים אחרים עם רכיב widget באתר.

זה מאפשר לך להוסיף HTML, CSS וטקסט בתאי הטבלה. Ultimate Tables תומך בביצוע עימוד, קיצור דרך, תיבת חיפוש ועיצובים בהתאמה אישית.

9. wpDataTables

wpDataTables

wpDataTables הוא אחד התוספים הפופולריים ביותר לשולחן וורדפרס. זה מאפשר לך להעלות קבצי Excel, CSV, JSON ו- XML ​​כדי ליצור טבלאות בוורדפרס במהירות.

יש לו אפשרויות מותאמות אישית לשנות צבעים, לשנות את שם הכותרות, לסדר מחדש את הנתונים ולהוסיף CSS לעיצוב הטבלאות שלך. התוסף מאפשר להוסיף עד 150 שורות בסך הכל.

10. מחולל טבלאות נתונים

מחולל טבלאות נתונים

מחולל טבלאות נתונים הוא תוסף טבלה פופולרי עבור וורדפרס. זה מאפשר לך ליצור טבלאות יפות ומגיבות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס מבלי לכתוב קוד כלשהו. זה תומך בתרשימים, גרפיקה ותרשימים. אתה יכול ליצור דיאגרמות מהנתונים בטבלה שלך.

זה מאפשר לך להתאים אישית את הצבעים עבור עמודות ושורות. אתה יכול לאפשר למשתמשים שלך לייצא נתונים מהחזית שלך לקובצי PDF, Excel ו- CSV. זה תומך גם בנוסחאות מתמטיות.

אנו מקווים שרשימה זו עזרה לך למצוא את התוסף הטוב ביותר לטבלת וורדפרס לצרכים שלך. אם מצאת את הפוסט הזה מועיל, ייתכן שתרצה לבדוק את רשימת התוספים הטובים ביותר ללוח השנה של וורדפרס (סנכרון לוח השנה של גוגל).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map