10 התוספים התגובים הטובים ביותר לתפריט בוורדפרס (בהשוואה)

תוספי תפריט


האם ברצונך להוסיף תפריטים יפים ומותאמים אישית לאתר שלך?

כברירת מחדל, וורדפרס מאפשרת להוסיף תפריטי ניווט לאתר שלך. עם זאת, אם ברצונך לבנות תפריטים מותאמים אישית יפהפיים שאינם מסופקים על ידי העיצוב שלך, ייתכן שתרצה להתקין תוסף תפריט מגיב.

במאמר זה נראה לך כמה מתוספי התפריט המגיבים הטובים ביותר עבור WordPress.

מדוע להוסיף תוסף תפריט לאתר וורדפרס שלך

תוסף תפריט מגיב של WordPress הופך את הניווט לאתר לקל. זה גם נותן לך את היכולת להציג תפריטים מותאמים אישית שאינם נתמכים על ידי הנושא שלך כברירת מחדל.

כאשר נעשה נכון, תפריטים מגיבים יכולים להגדיל את מעורבות המשתמשים ולהקטין את שיעור היציאה מדף הכניסה באופן משמעותי.

1. WP מגה תפריט

תפריט WP מגה

תפריט WP Mega הוא אחד התוספים הטובים ביותר בוורדפרס שעוזרים לך להוסיף תפריטים יפים לאתר שלך. לאחר הוספת התפריט שלך באמצעות WP Mega Menu, אתה יכול להוסיף בקלות קטגוריות, קטגוריות משנה ופוסטים. משמעות הדבר היא שהמשתמשים שלך יכולים לגלות בקלות את העבודה הטובה ביותר שלך.

התוסף מציע התקנה בלחיצה אחת, כך שתוכלו לייבא במהירות את תוכן ההדגמה ואת ההגדרות. ואם יש ספק, אתה תמיד יכול להשתמש בתיעוד הנפלא ובדרכי הווידיאו המנחים אותך בכל תחומי השימוש בתוסף.

יש לו מספר פריסות ואפקטים טעינה לבחירה. יש לך גם אפשרויות צבע רקע בלתי מוגבלות ואם תרצה, תוכל להשתמש בתמונה גם לרקע שלך. כדי שהאתר שלך יראה מושך יותר, יש לך אפשרות להציג את התמונה המוצגת שלך כממונות ממוזערות. עם טונות של תכונות מדהימות אחרות, התוסף הזה יכול לתת מגע ייחודי ומסוגנן לאתר האינטרנט שלך.

2. WP מגה תפריט מ- Themeum

תפריט WP מגה

WP Mega Menu מבית Themeum הוא בונה תפריטים מגה פופולרי, מסוגנן וסופר מגיב, המהווה פיתרון מושלם ליצירת סרגלי ניווט אינטראקטיביים. בונה הגרירה והשחרור של תוסף זה הופך את יצירת התפריטים שלך למהנה, קלה וגמישה בו זמנית.

אתה יכול להוסיף עמודות ותפריטים מבוססי שורות וזה יחסוך את כל השינויים שלך באופן אוטומטי. אפשרויות ההתאמה האישית הן ענקיות, כך שתוכלו להעניק לאתר שלכם את המראה הטוב ביותר שהוא ראוי. ווידג’טים שנבנו מראש ומוכנים לשימוש תומכים בתמונות, כותרות וטקסטים. אתה יכול גם לקבל לוגו מבוסס תמונה או טקסט.

3. תפריט אקורדיון

תפריט אקורדיון

תפריט אקורדיון הוא תוסף נפלא נוסף המאפשר לך ליצור תפריטים יפים לאתר שלך. מלבד וורדפרס, תפריט אקורדיון תומך גם באתרי מג’נטו וג’ומלה. תוסף זה מאפשר לך שליטה מלאה על העיצוב וההגדרות של התפריטים שלך.

התוסף הזה מציע גם 5 עורות וכמה סגנונות אנימציה מדהימים לתפריטים שלך.

4. תפריט מגיב של Superfly

סופרפליי

Superfly הוא עוד תוסף תפריט פנטסטי שיוצר ניווט או תפריטים עצמאיים. העורך החי שהפלאגין מציע הופך את עיצוב התפריטים שלך להרבה יותר קל. זה גם מאפשר לך להוסיף תפריט במסך מלא, כך שתוכל לתפוס במהירות את תשומת ליבו של האורח.

באמצעות Superfly תוכלו להוסיף כל תפריט שתרצו. זה מציע הרבה אפשרויות שונות, כולל שקופיות בסמל, סטטי וקומפקטי בסמל, פנל מפותל, או מצב מסך מלא. יש לו גם אפשרויות התאמה אישית מדהימות, גלילה חלקה, ספריית אייקונים נהדרת, אנימציה יפה והרבה יותר.

5. UberMenu

UberMenu

UberMenu הוא עוד תוסף תפריט פרימיום הזמין בשוק CodeCanyon. הוא מציע כמה מאפשרויות ההתאמה האישיות המגניבות ביותר שיכולות לתת לתפריטים שלך מראה מדהים. אתה יכול גם להוסיף תמונות, מפות, אייקונים, טפסים והרבה יותר לתפריטים אלה.

UberMenu מותאם למכשירים ניידים ותואם גם לדפדפנים. באפשרותך להוסיף גם תפריטי משנה בכרטיסיות שבהם ניתן ליישר את הלשוניות במיקומים שונים. בעזרת התצוגה המקדימה החיה של ההתאמה האישית, אתה יכול לשנות את הצבע, הגופנים וכו ‘כדי לתת לתפריטים שלך את המראה הטוב ביותר שהוא ראוי.

6. תפריט מגיב

תפריט מגיב הוא תוסף תפריט וורדפרס בחינם המסייע לך להוסיף תפריט יפה לאתר שלך. כמו כל שאר התוספים המוזכרים ברשימה זו, גם התגובה התגובה מציעה אפשרויות התאמה אישית מדהימות, כגון שינוי צבעים, גופנים, הוספת תמונות רקע וכו ‘..

אתה יכול גם להוסיף סרגל חיפוש, להעלות חיצי משנה וסמלי לוגו. הוא מציע גם אפשרות לייבוא ​​/ ייצוא בלחיצה אחת בכדי להשתמש באותו תפריט מותאם אישית באתרים שונים.

7. תפריט מקס מגה

תפריט מקס מגה

תפריט מקס הוא עוד תוסף תפריט וורדפרס המאפשר לך להמיר את התפריטים הקיימים שלך לתפריטים מגה. לאחר סיום התוסף מאפשר להוסיף כל יישומון וורדפרס לתפריט שלך, ליצור מחדש את התפריט שלך באמצעות עורך הנושאים ולשנות את התנהגות התפריט באמצעות ההגדרות המובנות. התפריטים שנוצרו באמצעות תפריט מקס מגיבים ותומכים באירועי מגע מקוריים.

עם אפשרויות ההתאמה האישית שלו, תוכלו להוסיף פילטרים, פעולות, אייקונים ומעברים בתפריט משנה. אם תרצו תוכלו אפילו להסתיר תפריטי משנה ממכשירים ניידים לחוויית משתמש טובה יותר.

8. תוסף תפריט מגה לוורדפרס

תפריט מגה של AP

זהו תוסף תפריט נפלא של AccessPress. תוסף זה, שכונה בעבר WP Mega Menu, מאפשר לך להוסיף תפריטים מגה מדהימים לאתר שלך. הוא מציע כמה פריסות, כמו אנכיות, אופקיות, מתקדמות וכן הלאה. אתה יכול להשתמש במלואו בונה הגרירה וההפעלה שלו כדי ליצור כמה מהתפריטים הבולטים ביותר לאתר שלך. אתה יכול גם לעצב אותו בעזרת תבניות תואמות.

יש לך גם אפשרות להשתמש בכל נושא וורדפרס עם תוסף זה. זה מציג תאימות מדהימה עם כל הנושאים המתקדמים והתוספים המודרניים. זה תומך גם באנימציות, דהייה או מעבר שקופיות, 300+ FontAwesome, 160+ Genericon ו- 100+ Dashicons.

9. תפריט WP לנייד

תפריט WP לנייד

בדיוק כמו שהשם מרמז, WP Mobile Menu הוא תוסף תפריט וורדפרס מגיב לנייד המאפשר לך ליצור תפריטים יפים לאתר שלך מבלי שתצטרך לכתוב קוד אחד. כדי לשמור על מעורבות המשתמשים שלך, אתה יכול ליצור כותרת עירומה, רמת תפריט עומק 3, מסכות כיסוי שכבות כאשר התפריט פתוח ולעשות הרבה יותר. זה גם מאפשר לך להוסיף תמונות רקע ולהעלות טקסט או לוגו מבוסס תמונה.

את כל אלה ניתן לעשות באמצעות הגרסה החינמית של התוסף. יש לו גם גרסת פרימיום שמגיעה עם הרבה יותר אפשרויות מאשר רק אלה שהוזכרו לעיל. לדוגמה, באפשרותך להוסיף חיפוש חי בכותרת, תפריטים לתחתונות כותרת תחתונה, הצגת תפריטים ניידים בעמודים ספציפיים וכו ‘.

10. QuadMenu

QuadMenu הוא עוד תוסף תפריט מגיב שכדאי לבדוק. התוסף מגיע עם בונה גרירה ושחרור שבאמצעותו ניתן להוסיף אלמנטים חדשים, ליצור עמודות, להוסיף ווידג’טים או כל סוג אחר של אלמנט הזמין בתיבות המטא התפריטיות המקוריות של וורדפרס..

תקבלו גם אפשרויות התאמה אישית פנטסטיות המאפשרות לכם לגרום לתפריטים שלכם להתבלט. עם זאת, התאמה אישית של ערכת הנושא זמינה רק אם אתה רוכש את גרסת הפרמיום של התוסף.

זהו זה. אלה כמה מהתוספים התגובים המדהימים ביותר המאפשרים לך להוסיף תפריטים מגיבים להפליא לאתר שלך.

אם אהבתם את המאמר הזה, מומלץ גם לבדוק את התוספים הטובים ביותר לטופס יצירת קשר עבור WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map