10 התוספים הטובים ביותר לצפיית PDF עבור וורדפרס (בהשוואה)

תוסף PDF עבור וורדפרס


האם אתה מחפש תוסף צופה ב- PDF לאתר וורדפרס שלך? פורמט קובץ ה- PDF מאפשר למשתמשים שלך לפתוח, לסקור ולהדפיס את המסמכים המפורסמים באתר שלך.

בעזרת פורמט ה- PDF, תוכלו לדחוס קבצים באיכות גבוהה לקובץ קטן יחסית, ובכך לחסוך את רוחב הפס כאשר המשתמשים מורידים אותו. אתה יכול אפילו לאפשר הגנה באמצעות סיסמה במסמכי PDF שלך כדי להגביל גישה לא מורשית.

לרוע המזל, וורדפרס אינה מאפשרת לך להפיק או להטביע קבצי PDF בפוסטים או בדפים כברירת מחדל. למרבה המזל וורדפרס מציעה טונות של תוספים מדהימים לצפייה בקבצי PDF מהאתר שלך מבלי לקוד שורה אחת.

מה עושה תוסף מציג PDF של WordPress?

באמצעות תוסף PDF תוכלו להטמיע מציג PDF מלא של וורדפרס לפוסט או לעמוד בוורדפרס. כאשר משתמש נוחת באתר שלך, הוא יכול להציג קבצים אלה בצורה של ספר על ידי עיון בדפיו. הם יכולים גם להתקרב כדי לרשום הערות ולהדפיס דפים אלה.

קובץ ה- PDF מועיל במיוחד כאשר ברצונך לפרסם מסמכי ענק באתרך. באמצעות תוסף PDF של WordPress תוכלו להטמיע קובץ PDF שמשתמשים יכולים להציג, להוריד ולהדפיס בלחיצה.

במאמר זה נראה לך כמה מהתוספים הטובים ביותר ל- PDF ונשווה את התכונות שלהם כך שתוכל להחליט איזו מהאפשרות הטובה ביותר לאתר שלך.

1. מציג PDF עבור וורדפרס

מציג PDF עבור וורדפרס

מציג PDF הוא אחד מהתוספים הנמכרים ביותר ב- WordPress PDF המאפשרים לך להטביע ולהציג קבצי PDF באתר שלך בקלות. התוסף גמיש במיוחד גם מבחינת ההתאמה האישית. זה מקל על העבודה על המראה של הפוסטים או הדפים שלך.

אתה יכול להוסיף אפשרויות כגון מצא, הורד, שתף, שלח בדוא”ל לחבר, ניווט בדפים, זום, הדפסה, פתיחה וכו ‘כדי לשפר את חוויית ה- PDF באמצעות חוויה. אם יש לך אתר WooCommerce, אתה יכול להציג את רשימת תמחור המוצר, העלונים והעלונים או ליצור חשבונית עם PDF. ניתן לעשות זאת בדף המוצר או בכל פוסט או עמוד באתר שלך.

התוסף תומך בסימניות וקישורים והוא גם רב לשוני. תוסף PDF זה מתועד היטב ומציע תמיכה נהדרת.

2. תוסף וורדפרס ל- FlipBook PDF של dFlip

תוסף PDF dFlip

בדיוק כמו שהשם מרמז, dFlip PDF Flipbook מציע חווית נפלא תלת מימד נפלאה לקוראים. באמצעות תוסף זה, תוכלו ליצור בקלות היפוך PDF תוך דקות ללא קידוד.

ספרים אלה יכולים להיות מבוססי טקסט או תמונות. זה מציע תמיכה נהדרת לתמונות ואתה לא צריך אפילו ממיר PDF למסך תמונה מסורתי. אם קובץ ה- PDF שלך נפתח בדפדפן שאינו תומך בתלת-ממד, התוסף דואג לזה עבורך על ידי כך שהוא ייראה מדהים כמו שהוא יופיע בדפדפן נתמך בתלת-ממד..

תוסף PDF זה מופעל במלואו על ידי CSS. כך שגם אם הקובץ שלך מכיל טקסטים כבדים, אינך צריך להתפשר על איכותו.

3. חשבוניות PDF של WooCommerce & תלושי אריזה

חשבוניות PDF ותוסף אריזה של WooCommerce

חשבוניות PDF של WooCommerce & תלושי אריזה שימושי במיוחד אם אתה מנהל חנות מקוונת. באמצעות תוסף זה, אתה יכול לשלוח חשבונית PDF לכל דוא”ל אישורי ההזמנה שנשלחו ללקוחות שלך. הוא מציע תבניות מרשימות חזותית כדי לגרום לחשבוניות שלך להיראות מקצועיות. אם אתה רוצה לערוך ולהתאים אישית את החשבוניות שלך, גם זה אפשרי.

ניתן גם ליצור חשבוניות PDF, שטרי אשראי ותלושי אריזה בכמויות גדולות. אם ברצונך ליצור חשבוניות ארוכות, תוכל למספר אותן ברצף. אפשרות זו מאפשרת לך גם לעצב את המספור שלך בהתאמה אישית. חשבוניות PDF של WooCommerce & תיבות אריזה תומכות בשפות שונות. כך שאם ברצונכם לאתר את החשבונית או את תלוש האריזה, ניתן לבצע זאת בקלות.

אתה יכול גם להכניס את הלוגו המותאם אישית שלך לכותרת של חשבוניות אלה, לבחור את גודל הנייר (אות או A4) ואפילו לשנות את נתוני החנות / כותרת תחתונה / הצהרת אחריות וכו ‘בחשבוניות. & תריסי אריזה.

4. משובץ PDF

מוטבע PDF הוא עוד תוסף WordPress PDF מדהים שאתה יכול לנסות. אם ברצונך להוסיף קובץ PDF באתר וורדפרס שלך, התוסף הזה הופך אותו מהיר וקל. כל שעליך לעשות הוא להעלות את קובץ ה- PDF שלך בדיוק כמו שאתה מעלה את התמונות וסיימת. התוסף יעבוד אוטומטית על גודלו ויש לכם אפשרות להתאים גם את הגודל.

לאחר מכן תוכל להטמיע את הקוד הקצר שנוצר על ידי התוסף בתוך הפוסטים והדפים שלך. התוסף מאפשר גם להוסיף את ה- הבא / קודם כפתור לניווט קל.

אתה יכול אפילו לאפשר למשתמשים שלך להתקרב אם הם רוצים. הגרסה החינמית אינה מציעה את ה- הורד אפשרות. כדי להוסיף אפשרות זו עליך להשתמש בעותק הפרימיום.

5. PDF והדפס

הדפסת PDF מאת BestWebSoft

PDF והדפס הוא תוסף PDF וורדפרס ידידותי למשתמש וגמיש המאפשר לך ליצור קבצי PDF הניתנים לארכיון, שיתוף ושמירה בקלות. אתה יכול להוסיף קבצים אלה לכל פוסט או עמוד באתר שלך. כדי לגרום לקבצי PDF שלך להיראות כמו שאתה רוצה, הם מציעים גם אפשרויות התאמה אישית.

לדוגמה, אתה יכול ליישר את הכפתורים בקלות במיקומים שונים, להוסיף כפתורים לווידג’טים, לבחור סוג לחצן (תמונה, טקסט וכו ‘) ועוד. אתה יכול גם לבחור בפעולת PDF. באפשרותך להפוך קבצים אלה להורדה או לגרום להם להיפתח בחלון חדש. התוסף הזה מציע הגדרות פשוטות להפליא. ניתן גם לאתר אותה בשפות שונות. זה תומך בשפות RTL.

6. WP PDF מתקדם

תוסף PDF מתקדם של WP

אם אתה רוצה שהמשתמשים שלך יצרו קובץ PDF של פוסטים ודפים בבלוג שלך, נסה להשתמש ב- WP PDF מתקדם חיבור. זוהי אפשרות נהדרת עבור אתרים המציעים שיעורים מקוונים או מפרסמים פוסטים מבוססי ידע. אתה יכול גם להשתמש בו באתרי חברות ולהשתמש בתכונות שלה כדי להגביל את הגישה למסמכי ה- PDF לחברים בלבד.

זה גם מאפשר לך להשתמש בגופנים מותאמים אישית לטקסטים של קבצי PDF שלך, להוסיף לוגו בכותרת, להוסיף טקסט ותמונה לסימן מים ל- PDF שלך ועוד. אתה יכול לשנות את השוליים ואת ההתאמות כדי לשפר את המראה שלה. התוסף מציע מזהה פוסט כשם קובץ ברירת המחדל שלו, אך באפשרותך לשנות אותו ל – pdf אם אתה רוצה.

7. תוסף Word Viewer PDF ל- WordPress

וורדפרס תוסף אור PDF - תוסף וורדפרס

התוסף הבא ל- WordPress PDF ברשימה שלנו הוא תוסף אור הצפייה של WordPress PDF. זוהי אפשרות נהדרת להוסיף קבצי PDF בכל גודל לאתר שלך. ללא קשר לגודל המסמך שלך, אתה יכול בקלות להטמיע אותו בפוסטים ובדפים שלך.

לאחר מכן תוכל להוסיף את אפשרות הטעינה העצלה, תכונת הזום ואפשרות הניווט. התוסף תומך בתרגומים לשפות שונות. כדי שיהיה נוח למשתמשים שלך, תוכל גם לאפשר את אפשרות ההורדה. יש לו גם אפשרות לאפשר הורדת PDF בתפזורת. התוסף ידידותי למפתחים ומתועד היטב.

8. שלח PDF לטופס יצירת קשר 7

שלח PDF לטופס יצירת קשר 7

שלח PDF לטופס יצירת קשר 7 זוהי אפשרות פנטסטית נוספת שתוכל לנסות. כדי להשתמש בתוסף צופה PDF זה של וורדפרס, תחילה עליך להשתמש בתוסף טופס יצירת קשר 7. תוסף זה יוסיף לוגיקה מותנית לטופס שנוצר על ידי טופס יצירת קשר 7.

באמצעות תוסף זה אתה יכול לשלוח דוא”ל עם ה- pdf שיצרת. התוסף כבר הורד על ידי יותר מ- 9,000 משתמשים וקיבל דירוג של 4.8 כוכבים. זה תואם לדפדפנים והקובץ PDF שנוצר על ידיו נראה מהמם בכל המכשירים.

9. הדפס, PDF, דוא”ל מאת PrintFriendly

הדפס דוא

הדפס, PDF, דוא”ל הוא תוסף pdf נפלא המאפשר לך ליצור קישורי pdf הניתנים ללחיצה שניתן להתאים אותם בהתאם לגודל הנייר הנדרש. לאחר יצירת ה- PDF, תוכלו להתאים אותם גם כן. אתה יכול להפעיל או לבטל את אפשרויות ההדפסה והדוא”ל. אתה יכול גם להוסיף כפתור לקבצים אלה ואז לעצב אותו בדיוק כמו שאתה רוצה שהוא יופיע.

לתוסף יש אפשרות לאפשר לך להוסיף זכויות יוצרים ל- pdf שלך. אתה יכול להשתמש ב- CSS משלך גם אם אתה רוצה להיות יצירתי יותר. העניין הטוב הוא שהתוסף תומך בתסריטים של Java וגם ללא Java.

10. Gravity PDF

Gravity PDF - תוסף וורדפרס, תוסף PDF, תוסף וורדפרס PDF

עם כוח משיכה PDF, קל לייצר מסמכי PDF דיגיטליים. התוסף מציע 4 תבניות מעוצבות להפליא שניתן להשתמש בהן לעיצוב קבצי ה- PDF שלך. כדי להעניק לו מראה טוב יותר, תוכלו להתאים אותו עוד יותר על ידי שינוי צבעו, גופיו וכו ‘.

התוסף מציע גם את האפשרות למתג את קבצי ה- PDF שלך על ידי הוספת לוגו החברה שלך. זה תומך בכל השפות כולל סינית, יפנית ו- RTL. אתה יכול להשתמש בו לצד התוסף Gravity Forms ולאפשר אפשרות לשלוח את ה- PDF באופן אוטומטי למשתמשים שלך ברגע שהם ישלימו את הטופס..

ניתן להוסיף אפשרויות מתקדמות כמו הגבלת גישה ל- pdf עד לתשלום. תכונה זו נהדרת לאתרי חברות או אתרים המוכרים מוצרים דיגיטליים כמו pdf.

זהו זה. אלה הם כמה מהתוספים הטובים ביותר ל- PDF בוורדפרס שתוכלו לנסות. אנו מקווים שמאמר זה מועיל. אם עשית זאת, אולי תרצה לבדוק כיצד ליצור חנות מקוונת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map