11 התוספים הטובים ביותר לחידון וורדפרס לשיפור מעורבות המשתמשים

התוספים הטובים ביותר לחידון וורדפרס - -


האם אתה מחפש את התוספים הטובים ביותר לחידון וורדפרס? רעיון מצוין! חידונים הם דרך נהדרת להעביר תנועה לאתר שלך ולהגדיל את מעורבות המשתמשים.

במאמר זה נכיר לך את 11 התוספים החידונים הטובים ביותר בוורדפרס הקיימים בשוק.

מדוע להשתמש בתוסף חידון?

חידונים יכולים להיות חלק מהנה ויעיל באסטרטגיית השיווק שלך. על ידי שימוש באחד מהתוספים הטובים ביותר לחידון וורדפרס, תוכלו ליצור במהירות ובקלות חידון למראה מקצועי עבור אתר האינטרנט שלכם..

קהלים מקוונים מכורים לחידונים. אם תטמיע חידון באתר וורדפרס שלך כתכונת עמוד או כחלק מפוסט בבלוג, יהיה לך לרשותך מכשיר מרתק תשומת לב שיוביל לתנועה נוספת בדרך שלך.

ככלל, אנשים נוטים להיקלט בעצמם, וחידונים משחקים במנטליות זו. בתנאי שהחידונים שלך אינם ארוכים מדי (לאוכלוסייה המודרנית יש גם טווח קשב קצר!), תוכל להשתמש בצורך הפסיכולוגי של מבקרי האתר שלך להעריך את עצמם..

חידונים משתמשים גם בצורך האנושי שלנו לחלוק ולהשוות היבטים של עצמנו עם אחרים. זהו מרכיב עיקרי שבגללו חידונים עושים שיווק נהדר! חידונים ניתנים לשיתוף בטירוף. לכן, לא רק שמשתמשים ישארו ויעורבו עם החידון באתר שלהם, הם ישתפו את התוצאות שלהם, עם קישור חזרה לאתר שלכם, בכדי לשלוח תנועה רבה יותר בדרך שלכם.

עם התוספים הטובים ביותר לחידון וורדפרס העומדים לרשותכם, תוכלו להשתמש באסטרטגיה שיווקית זו לטובתכם עם תוצאות טובות להפליא. החזר ה- ROI (החזר השקעה) לרכישת תוסף חידון הוא גבוה ביותר.

עם זאת, האם אתה מוכן לבדוק את התוספים הטובים ביותר לחידון וורדפרס? מדהים. נתחיל.

1. WPForms

WPForms

אתה עשוי להכיר WPForms כאחד מהתוספים הטובים ביותר לטפסים ליצירת קשר עבור WordPress. אבל האם ידעת שאפשר להשתמש בו גם כדי ליצור סקרים וסקרים?

תזדקק לתכנית ה- Pro של WPForms כדי להשתמש בתוספות הסקרים שלהם. למרבה המזל, משתמשי IsItWP יכולים לקבל 10% מהמחיר הכולל כאשר הם משתמשים בקוד השובר SAVE10.

בעזרת מעט מניפולציה מאחורי הקלעים, ניתן להפוך את הסקרים והסקרים של WPForms להוסיף לחידון אחד מהסוג של האתר שלך. הטמעה קלה, וניתן להציב את החידון שלך בפוסט, בדף או באזור מוכן ווידג’ט.

קשורים: כיצד ליצור צורה בסגנון Typeform בוורדפרס

בונה הגרירה והשחרור האינטואיטיבי של WPForms מקל על בניית והתאמה אישית של חידון שבטוח יפוצץ את הקהל שלך.!

התחל עם WPForms היום!

2. TryInteract

TryInteract

עם למעלה מ- 200 תבניות שנבנו מראש ב- 37 נישות שונות, TryInteract מקל על יצירת חידון בהתאמה אישית במיוחד לאתר שלך..

תהיה לך שליטה על כל צבעי החידונים שלך, הגופנים, התמונות והלוגואים שלך. בניית חידון התואם למותג שלך מעולם לא הייתה קלה יותר.

אתה יכול גם להשתמש ב- TryInteract כדי ללכוד לידים ולהמיר אותם למנויים על ידי אפשרות אופציה בסוף כל חידון. לא רוצים שרק מישהו יצטרף לרשימה שלך? אין בעיה. אתה יכול לפלח את הקהל שלך ולהמיר רק משתמשים שרשמו 50 אחוז ומעלה בחידון שלך.

הטוב מכולם? חידוני TryInteract תואמים לחלוטין את ה- GDPR והחברה עצמה רשומה במגן פרטיות. המשתמשים שלכם ירגישו בטוחים לענות על שאלותיכם, ותזכו להיות בעלי אתר מהימן.

התחל עם TryInteract היום!

3. LearnDash

LearnDash

LearnDash הוא אחד מהתוספים החביבים עלינו LMS (מערכת ניהול למידה). חלק ממה שמציב אותו לפני הקהל הוא תכונת החידון האינטראקטיבית שלו.

אם יש לך אתר חברות או קורס מקוון ואתה מעוניין לחקור את המשתמשים שלך, LearnDash הוא התוסף המושלם לעבודה.

לא רק שתוכל לחקור את המשתמשים שלך, אתה גם תוכל לדרג את התשובות שלהם ולהעניק להם תגי השלמה בהצלחה. על ידי כך שהמשתמשים שלך ירגישו טוב עם עצמם, תגדיל את המעורבות נוספת באופן אקספוננציאלי.

התחל עם LearnDash היום!

4. פולדאדי

פולדאדי

תבחן אותי, אבא! Polldaddy הוא אחד התוספים הטובים ביותר לחידון וורדפרס מכיוון שהוא נוצר על ידי Automattic, החברה שמאחורי WordPress.com ובורכי הפלאגינים..

לא רק שחידוני Polldaddy ניתנים להתאמה אישית וקל ליצור באמצעות העורך המתקדם שלהם, אתה יכול גם לגשת לדוחות מעמיקים של ההתקשרויות של המשתמשים שלך איתם. בנוסף, ניתן לייצא דוחות אלה בפורמטים של CSV, Excel, PDF, Google Docs ו- XML.

אתה יכול להוסיף תמונות וסרטונים, כולל תוכן מ- YouTube, Flickr או מפות Google.

התחל עם Polldaddy Today!

5. חידון WP

חידון WP

קל לשימוש ומאה אחוז בחינם, חידון WP הוא אפשרות נהדרת, במיוחד אם אתה מתקציב מצומצם.

אתה יכול להשתמש בחידון WP עם כמעט כל נושא וורדפרס, וליצור מספר בלתי מוגבל של חידונים לקהל שלך. סוגי חידונים כוללים חידונים של טריוויה, חידוני אישיות, וחידונים של היפוך. את כל אלה ניתן להגדיר עבור פריסות בודדות או רב עמודים.

חידון WP מאפשר לך להתאים אישית את הגופנים, צבעי הרקע וסרגלי ההתקדמות עבור כל חידון שאתה בונה. והם פשוט להוסיף לפוסטים ולדפים שלך באמצעות התמיכה בקיצור.

לבסוף, החידונים שלך יהיו ניתנים לשיתוף רב בזכות כפתורי השיתוף החברתי הכלולים בתוסף.

התחל עם חידון WP היום!

6. יחידת חידון וסקר

חידונים וורדפרס וסקר

נקרא בעבר Quiz Master Next, התוסף Quiz and Survey Master מושלם עבור בעלי עסקים. אתה יכול ליצור בקלות חידונים כדי לאמוד את שביעות הרצון של העובדים או לאסוף משוב לקוחות.

אם ברצונך להגביל את מספר האנשים שלוקחים את החידון שלך, באפשרותך להגדיר את חידון ומחקר הסקר להציג רק חידונים למשתמשים המחוברים. תוכל גם לתזמן מתי חידונים פעילים באתר שלך. לחלופין, להגבלת שימוש יתר בחידונים שלך, באפשרותך להגדיר את כמות הניסיונות שיש למשתמש לבצע חידון..

עבור חובבי מתמטיקה, תשמח לדעת שתוכל ליצור ולהציג נוסחאות מתמטיות מורכבות באמצעות חידון וסקר מאסטר. זה הופך אותו למושלם עבור קורסים מקוונים מבוססי מתמטיקה או תוכניות חונכות.

התחל עם חידון ומאסטר הסקרים היום!

7. חידון mTouch

חידון mTouch

הכל שם: חידון mTouch הוא תוסף ידידותי למגע. כלומר, זה נהדר עבור חידונים בנייד או בטאבלט בהם המשתמשים נוגעים במסכים שלהם כדי לבחור את התשובות שלהם.

חידון mTouch הוא מהיר וקל לשימוש, ואתה יכול אפילו ליצור דפי התחלה וסיום בהתאמה אישית כדי לסנוור את המשתמשים שלך.

התחל עם חידון mTouch היום!

8. חידון זרם ARI

חידון זרם ARI

אם אתה מחפש תוסף חידון כדי להשיג לידים נוספים, חידון הקיטור של ARI הוא בחירה מצוינת.

תוסף זה משתלב עם AWeber, Drip, ConstantContact המהווה אלטרנטיבה נהדרת ל- MailChimp ולשירותי שיווק דוא”ל רבים אחרים. זה גם משתלב עם שירותי דואר אלקטרוני פופולריים, פייסבוק, טוויטר, פינטרסט, לינקדאין ורשתות חברתיות אחרות לשיתוף קל.

חידון ARI Stream הוא גם מוכן לתרגום כך שתוכל לתקשר עם משתמשים מכל העולם.

התחל עם חידון זרם ARI היום!

9. חידון משורשר

חידון משורשר

בעזרת היגיון מותנה, תוכלו לבנות חידון “כבול” אשר השאלה הבאה תלויה בתשובה הקודמת שהגיש המשתמש..

חידון משורשר מושלם לשאלות בסגנון חיבור. אתה יכול אפילו להקצות ערכי נקודה כדי לדרג את תשובות המשתמש.

עבור ערך מוסף, חידון Chained מאפשר לך לייצא תשובות של משתמשים לקובץ CSV כך שתוכל לנתח את התוצאות שלהם ב- Excel.

התחל עם חידון משורשר היום!

10. חידון HD

חידון HD

תמונות מוצגות, כולל GIFs מונפשות, הן חלק גדול ממה שהופך את חידון HD למיוחד. זהו תוסף חזותי מאוד לבניית חידונים. אתה יכול אפילו להשתמש בתמונות כתשובות!

בנה כמות בלתי מוגבלת של חידונים ידידותיים לנייד באמצעות תוסף חינם זה. זה כיף וקל לשימוש, ויצור חידונים לאתר שלך בדומה למה שאתה יכול לראות ב- Buzzfeed.

התחל עם חידון HD היום!

11. חידון חתול

חידון חתול

סקרנות לא תהרוג את החתול הזה! Quiz Cat מעודד משתמשים סקרנים לעסוק בחידונים בהתאמה אישית המוטמעים בפוסטים ובדפים שלך בוורדפרס.

צור מספר בלתי מוגבל של חידונים מרובי בחירות. כדי לשמור על משתמשים מנחש, חידון החתול מדשדש באופן אקראי את התשובות לכל שאלה כך שהם לעולם לא באותו סדר. אין לרמות את החתול הזה!

מוכן לתרגום וניתן להטמעה באמצעות קיצורי דרך, חידון החתול הוא כלי נהדר בחינם ובהחלט אחד התוספים הטובים ביותר לחידון וורדפרס..

התחל עם חידון החתול היום!

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך לגלות את התוספים הטובים ביותר לחידון וורדפרס.

אם נהניתם מהפוסט הזה, אולי תרצו את המדריך הצעד-אחר-צעד שלנו כיצד ליצור בקלות סקר בוורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map