12 התוספים הטובים ביותר למדיה חברתית של וורדפרס למעורבות (2020)

התוספים הטובים ביותר למדיה חברתית עבור וורדפרס


רוצה להניע תנועה רבה יותר ממדיה חברתית? עם התוסף הנכון של תוספים למדיה חברתית, אפשר לגרום לתוכן שלך להיות ויראלי ולהגדיל את תנועת המדיה החברתית לאתר שלך.

במאמר זה, אנו נשתף את התוספים הטובים ביותר למדיה חברתית של WordPress ונעזור לכם להחליט אם עליכם להוסיף אותם לארגז הכלים של המדיה החברתית שלכם בכדי להגדיל את התנועה שלכם..

בחירת התוספים הטובים ביותר למדיה חברתית של וורדפרס

המדיה החברתית היא אחד ממקורות התנועה הגדולים ביותר שאפשר להשתמש בהם. אתה יכול להשתמש במדיה חברתית כדי להעלות את המודעות למותג, להגדיל את החשיפה שלך ולהניע תנועה. בעזרת האסטרטגיות וכלי הכלים המתאימים, תוכלו להשתמש בהזדמנויות של מדיה חברתית כדי הגדל את העסק המקוון שלך.

במאמר זה תוכלו למצוא את התוספים הטובים ביותר למדיה חברתית בוורדפרס המאפשרים לך:

 • הוסף לחצני שיתוף במדיה החברתית והצג ספירת שיתוף חברתית בפוסטים בבלוג שלך.
 • קבעו פוסטים בבלוג שישותפו במדיה החברתית ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס.
 • הצגת סמלי מדיה חברתית המקשרים לפרופילי המדיה החברתית שלך.
 • צור כניסות חברתיות באתר שלך, כך שמשתמשים יוכלו להירשם במהירות לאתר שלך ולהיכנס לאתר שלך עם מזהים חברתיים קיימים שלהם.

1. ספירות משותפות

תוסף ספירה משותפת

ספירות משותפות הוא תוסף מדיה חברתית רזה לאתר וורדפרס שלך המאחזר, מטמון ומציג ספירות שיתוף חברתיות שונות באמצעות ממשק ה- API של SharedCount.com. זהו ללא ספק התוסף לשיתוף חברתי המהיר ביותר בשוק. רוב התוספים האחרים לשיתוף מאטים את האתר שלך, אך זה נכתב על ידי מפתחים בעלי מוניטין רב אשר מעריכים ביצועים.

הוא נבנה להיות ידידותי למפתחים, כך שתוכל להתאים אותו בקלות להתאים לצרכים של האתר שלך.

זה תומך בספירות שיתוף עבור פייסבוק, פינטרסט, לינקדאין, טוויטר (באמצעות ממשק ה- API של NewShareCount), Stumbleupon, וגם תומך בשיתוף דוא”ל..

התחל עוד היום עם ספירות משותפות.

2. מלוכה

מלוכה

Monarch הוא תוסף שיתוף מדיה חברתית מובחר עבור וורדפרס שפותח על ידי עיצובים אלגנטיים, רכזת פרימיום לנושאים ותוספים של וורדפרס. בעזרת Monarch תוכלו להוסיף לחצני שיתוף בחמישה מיקומים שונים: סרגל צד צף, מעל או מתחת לתוכן, על תמונות וסרטונים, חלונות קופצים אוטומטיים והעברת נתונים אוטומטית.

בנוסף לשיתוף חברתי, Monarch מאפשרת לך למקם את כפתורי המעקב החברתיים בסרגל הצד שלך או להשתמש בקוד קצר בתוך תוכן הדף / פוסט שלך..

זה יכול להתאמה אישית מאוד ומאפשר לך לבחור צורות כפתור, צבעים ואפקטים של ריחוף.

התחל היום עם מונארך.

3. לוחמה חברתית

לוחמה חברתית

לוחמה חברתית היא עוד תוסף מדיה חברתית של WordPress שהוא גם יפה וגם עשיר בתכונות. זה נותן לך שליטה על מה שאנשים חולקים ברשתות החברתיות, ואיך הם חולקים את זה. אתה יכול להוסיף תמונות מותאמות אישית, כותרות מותאמות אישית ותיאורים מותאמים אישית לפוסטים שלך כדי לשפר את הקליקים ולהגדיל את התנועה לאתר שלך.

חלק מהתכונות הנוספות של לוחמה חברתית הן:

 • יישומון פופולרי לפוסטים: הצג את הפוסטים הפופולריים ביותר שלך בווידג’ט על בסיס מספר השיתופים החברתיים.
 • מעקב אחר אנליטיקס: אתה יכול לעקוב אחר הביצועים של השיתופים החברתיים שלך באמצעות חשבון Google Analytics שלך.
 • שתף התאוששות: באפשרותך לשחזר ספירות שיתוף בעת החלפת מבנים של פרמלינק.

התחל היום עם Social Warefare Pro.

4. להחיות את הפוסט הישן

להחיות את הפוסט הישן

Revive Old Post מאפשר לך לשתף אוטומטית את הפוסטים החדשים והישנים שלך בחשבונות המדיה החברתית שלך. זה מאפשר לך לשתף את התוכן שלך בפלטפורמות מרובות כולל פייסבוק, טוויטר ולינקדאין. זה גם מאפשר לך לעקוב אחר קליקים ולברר מה מהדהד הכי טוב עם העוקבים שלך.

זה מאפשר לך לקבוע מרווח שיתוף לפוסטים בבלוג שלך ולבחור את מספר הפוסטים שיש לשתף. אתה יכול גם לפרסם עם תמונות מוצגות בציוצים שלך בכדי לשפר את שיעורי הקליקים שלך.

התחל היום עם Revive Old Post.

5. נתח חברתי סאסי

נתח חברתי עצבני

Sassy Social Share הוא אחד מהתוספים הפופולריים של מדיה חברתית בוורדפרס המסייע למבקרים באתר שלך לשתף את התוכן שלך באתרי המדיה החברתית המועדפים עליהם. נכון לעכשיו, Sassy Social Share תומך במאה+ אתרי מדיה חברתית וסימניות.

התוסף מגיב לנייד, כך שניתן להתאים את אייקוני המדיה החברתית שלך למסכי המכשירים של המבקרים שלך.

Sassy Social Share הוא תוסף קל משקל המותאם לעיבוד דף מהיר. למרות היותו תוסף בחינם, צוות התמיכה הנלהב שלהם שמר על רישום טוב לפיתרון מהיר של שאילתות תמיכה.

התחל עוד היום עם Sassy Social Share.

6. AddToAny

להוסיף לכל

AddToAny היא אחת מפלטפורמות השיתוף החברתיות האוניברסליות הפופולריות ביותר. באמצעות התוסף AddToAny עבור וורדפרס, אתה יכול לאפשר למשתמשים לשתף את התוכן שלך באמצעות לחצני שיתוף. אינך צריך לרשום חשבון באף אתרי צד שלישי כדי שזה יעבוד. התוסף תומך ביותר ממאה אתרי מדיה חברתית ואפליקציות.

זה מגיע עם מונים כמו גם כפתורי שיתוף צפים מגיבים שאתה יכול למקם במיקומים האופטימליים ביותר באתר שלך. החשוב מכל, אתה יכול למדוד את מעורבות המשתמשים שלך עם תוסף השיתוף באמצעות אינטגרציה של Google Analytics. אתה יכול גם לעקוב אחר קישורים משותפים באמצעות מקצר ה- URL של גוגל.

התחל עוד היום עם AddToAny.

7. וורדפרס למאגר

וורדפרס למאגר

אם יש לך אחרי תוסף של מדיה חברתית של WordPress ששולח עדכונים לחשבון המאגר שלך לצורך פרסום מתוזמן לרשתות חברתיות, וורדפרס ל- Buffer היא הבחירה הנכונה.

בניגוד לרוב התוספים האחרים שמופיעים בפוסט זה, וורדפרס למאגר לא מציג את ספירת השיתופים או מונה לחצני שיתוף באתר האינטרנט שלך. במקום זאת, זה עוזר לך להגדיר את מצב המדיה החברתית באתר וורדפרס שלך ולתזמן את התוכן שלך בחשבון המאגר שלך ישירות בלוח המחוונים של וורדפרס..

התחל לעבוד עם WordPress ל- Buffer עוד היום.

8. אייקונים חברתיים פשוטים

אייקונים חברתיים פשוטים

אייקונים חברתיים פשוטים הוא תוסף מדיה חברתית קל לשימוש עבור WordPress המאפשר לך להציג אייקונים של מדיה חברתית המקשרים לפרופילים החברתיים שלך מהסרגל הצד של האתר שלך. התוסף החינמי הזה פותח על ידי StudioPress, חברת נושאים מובילה בתחום WordPress.

אתה יכול להוסיף או לסדר מחדש סמלים לפי העדפתך. אתה יכול גם להתאים אישית את הגודל והצבע של הסמלים שלך וליישר אותם כמו שאתה רוצה.

התחל היום עם סמלים חברתיים פשוטים.

9. יישומון אייקונים חברתיים מאת WPZoom

יישומון אייקונים חברתיים מאת wpzoom - -

יישומון אייקונים חברתיים הוא תוסף נוסף המאפשר להוסיף במהירות אייקונים של מדיה חברתית לסרגל הצד שלך באמצעות ווידג’ט ולקשר אותם לפרופילי המדיה החברתית שלך..

זה מאפשר לך להוסיף כמה אייקונים חברתיים ככל הצורך. זה מגיע עם בורר צבעים המאפשר לך לשנות את הצבע ואת צבע הרחף של כל הסמלים שלך.

התחל עם יישומון אייקונים חברתיים עוד היום.

10. כניסה חברתית לוורדפרס

כניסה חברתית - -

הכניסה החברתית של וורדפרס מאפשרת למבקרים באתר שלך לרשום בקלות חשבון באתר שלך באמצעות מזהי החשבון החברתי הקיים שלהם. באופן זה, משתמשים יכולים להירשם בנוחות לחשבון באתר שלך בכמה לחיצות. הם אפילו לא צריכים לזכור שם משתמש / סיסמא נפרדים רק עבור האתר שלך.

באמצעות הכניסה החברתית של וורדפרס, אתה יכול אפילו לייבא את רשימות אנשי הקשר של המשתמשים שלך מ- Gmail, Facebook, Windows Live ו- LinkedIn.

התחל לעבוד עם הכניסה החברתית של וורדפרס עוד היום.

11. עדכון אינסטגרם

הזנת אינסטגרם

עדכון אינסטגרם מאפשר להציג תמונות אינסטגרם מכל חשבונות אינסטגרם שאינם פרטיים. שילוב עדכון האינסטגרם שלך באתר שלך הוא חיסכון בזמן, כך שלא תצטרך לפרסם מחדש את התמונות שלך באופן ידני באתר שלך מאינסטגרם. בכל פעם שתפרסם באינסטגרם, הפוסטים יוצגו אוטומטית.

התוסף מאפשר לך לכלול לחצן כפתור למעקב לצד התמונות שלך שיכול לעזור לך לגדל את עוקבי אינסטגרם שלך.

התחל עוד היום עם Feed Instagram.

12. עדיף לחץ לציוץ

עדיף ללחוץ לציוץ

לחץ טוב יותר לציוץ מאפשר לך ליצור בקלות תוכן לציוץ לקוראים שלך. כל שעליך לעשות הוא להוסיף קיצור דרך סביב התוכן שברצונך להפוך לציוץ. כאשר המבקרים שלך לוחצים על התוכן הניתן לציוץ, יופיע חלון קופץ המבקש מהמשתמשים להגיש את הציוץ.

לחץ טוב יותר לציוץ תומך בקיצור כתובות אתרים, מה שמאפשר לך להשתמש במספר התווים המרבי האפשרי. זה גם מאפשר לך לעקוב אחר מעורבות התוכן שלך עם ציוץ.

ניתן להשיג תוספת פרימיום המאפשרת לבחור מבין אפשרויות הסגנון השונות.

התחל עם היום לחץ טוב יותר לציוץ.

בחירת התוספים הטובים ביותר למדיה חברתית עבור וורדפרס

אם אתה רוצה דרך קלה להציג ספירות שיתוף חברתיות בפוסטים בבלוג שלך, אז ספירות משותפות התוסף הוא הבחירה הטובה ביותר. זה לא רק ידידותי למפתחים אלא מותאם גם למהירות. המשמעות היא שהתוסף גמיש ביותר מבלי להתפשר על הביצועים.

אם אתה מחפש תוסף פרימיום המספק שיתוף חברתי חלק למשתמשים שלך ומציע גם תמיכת לקוחות מעולה, עליך לבחון לוחמה חברתית.

אם אתה רוצה תוסף לשיתוף חברתי הכולל חלונות קופצים, שקופיות ותכונות אחרות, עליך להשתמש ב- Monarch. בנוסף לשיתוף חברתי, זה גם מאפשר לך להציג כפתורי מעקב בסרגל הצד שלך.

קשורים: 11 החלופות הטובות ביותר של QuickBooks לעסקים קטנים

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לך למצוא כמה מהתוספים הטובים ביותר למדיה החברתית בוורדפרס לאתר שלך.

אם אתה מחפש דרכים אחרות להעביר תנועה לאתר שלך, עיין במאמר שלנו על כלי ה- SEO הטובים ביותר להגדלת התעבורה באתר שלך במהירות והפיכת האתר לאתר שלך לידידותי.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map