12 התוספים הטובים ביותר של וורדפרס למשווקי שותפים עצמאיים (2020)


האם אתה משווק שותפים המעוניין לייצר הכנסות רבות יותר מהאתר שלך? שיווק שותפים הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח כסף באופן מקוון. עם מערכת התוספים הנכונה, אתה יכול להגדיל את הכנסות השותפים מהאתר שלך באופן אקספוננציאלי.

במאמר זה נשתף כמה מהפלאגינים הטובים ביותר של וורדפרס למשווקי סניפים.

יצרנו רשימה של מיטב התוספים של וורדפרס שכל אתר צריך כדי למקסם את התכונות. כדאי שתבדוק גם אותם.

בחירת תוספי שיווק שותפים של WordPress לאתר שלך

שיווק שותפים הוא אחת הדרכים האמינות ביותר להרוויח כסף באינטרנט. עם שיווק שותפים אתה בוחר מוצרים שאתה אוהב, מקדם אותם באופן מקוון ומרוויח עמלות כשמישהו רוכש את המוצרים באמצעות קישור ההפניה שלך.

השימוש במערכת התוספים הנכונה בארגז הכלים שלך הופכת את שיווק השותפים לקל ועוזר לך להרוויח יותר הכנסות מהאתר שלך.

בפוסט זה תמצאו תוספים ל …

 • ארגון והסתרת קישורי השותפים שלך.
 • תוכנת ניהול שותפים למוכרים.
 • פיתרון קופץ להצגת קישורי שותפים בזמן המתאים למשתמשים הנכונים.
 • פיתרון Analytics למעקב אחר הקליקים על קישור השותפים שלך.
 • ועוד…

1. קישורים יפים

קישורים יפים

Pretty Links הוא תוסף נוסף המאפשר לך לסגור בקלות את קישורי השותפים שאתה מקדם באתר שלך. זה אפילו מאפשר לך להגדיר בקלות ניתוב מחדש של צד השרת, כולל הפניות קבועות 301 ו- 302/307 זמניות.

יתר על כן, קישורים יפים גם עוזרים לך ליצור קישורים קצרים באופן אוטומטי עבור הפוסטים והדפים שלך ומשתף אותם בטוויטר שלך באמצעות הודעה הניתנת להתאמה אישית..

התחל עוד היום עם Pretty Links!

2. צמא

צמאים

ThirstyAffiliates הוא תוסף חובה לשימוש למשווקי שותפים המאפשר לכם לארגן בקלות את כל קישורי השותפים שלכם במקום אחד. עם ThirstyAffiliates, למצוא ולהחליף את קישורי השותפים שלך לא תהיה טרחה.

לדוגמה, בכל פעם שאתה רוצה לשנות קישור של שותפים עצמאיים, אינך צריך להעמיק באתר שלך ולשנות ידנית את כתובות האתרים האלה. במקום זאת, אתה פשוט עושה זאת בחלונית ThirstyAffiliates שלך, שתשנה אוטומטית את כל כתובות האתר שפורסמו.

זה גם מאפשר לך לסווג את כתובות האתרים המכוערות שלך למראה לקישורים קצרים יותר למראה. הדבר המסודר הנוסף ב- ThirstyAffiliates הוא שהיא יכולה להחליף אוטומטית כל מילת מפתח בקישור שותף, ומאפשרת לך להרוויח יותר מהאתר שלך..

התחל עוד היום עם ThirstyAffiliates!

3. AffiliateWP

לוח מחוונים של wp

שותפים WP הוא התוסף הטוב ביותר לניהול שותפים עבור וורדפרס. הוא פותח על ידי אותם אנשים שמאחורי התוסף הידוע להורדה דיגיטלית של Easy, המופיע כאחד התוספים הטובים ביותר של WordPress eCommerce..

אם אתה מוכר מוצר באתר וורדפרס שלך ורוצה ליצור תוכנית שותפים מתארחת בעצמך באופן מלא, אז AffiliateWP היא הבחירה הטובה ביותר עבורך. קל להתקנה של AffiliateWP, מציע אינטגרציה חלקה עם רכישות מוצרי eCommerce שלך, עוקב במדויק אחר מכירות השותפים שלך, ועוד.

התחל עוד היום עם WP Affiliate!

4. OptinMonster

אופטינמסטר

OptinMonster הוא דור ההפעלה הטוב ביותר והתוסף הקופץ של וורדפרס לאתר השותף שלך.

באמצעות OptinMonster, אתה יכול להציג קמפיין מוקפץ בהתאמה אישית המבוסס על התנהגויות מבקרים בודדים מה שהופך את ההודעות שלך להמרה גבוהה יותר. לדוגמה, בדף סקירת מוצר אתה יכול להציג חלון קופץ עם קישור סניף המקדם את אותו מוצר.

להלן מספר סיבות לכך ש OptinMonster הוא פתרון לשימוש באתר הסניף שלך:

 • הגדל הכנסות: חלונות קופצים המופעלים בהתבסס על התנהגויות משתמש פרטניות נוטים יותר לגרום לקליקים ולהרוויח הכנסות.
 • פחות מטרד: בניגוד לפתרונות קופצים בינוניים אחרים, OptinMonster מגיע עם טונות של אפשרויות מיקוד, כך שתוכלו להציג את הקמפיינים הנכונים למשתמשים הנכונים בזמן הנכון מבלי לעצבן את המבקרים הקבועים שלכם..
 • שילוב חלק עם עלון הדוא”ל שלך: OptinMonster מציע אינטגרציה חלקה עם שירות השיווק המועדף עליך באמצעות דואר אלקטרוני, כך שתוכל הגדל את רשימת הדוא”ל שלך תוך הגדלת ההכנסות מהשותפים שלך.

התחל היום עם OptinMonster!

5. WPForms

wpforms

WPForms הוא אחד מהתוספים הטובים ביותר לטופס יצירת קשר עבור WordPress והוא מאפשר לך ליצור בקלות טפסי קשר באתר השותף שלך..

לקוחות פוטנציאליים נוטים יותר לרכוש מוצר המומלץ על ידי אנשים שהם מכירים. בכך שיש לך טופס יצירת קשר באתר שלך, אתה מקל על המבקרים שלך לפנות אליך. WPForms מאפשר גם לך לשלב בקלות את הטופס שלך עם שירותי שיווק הדוא”ל הטובים ביותר, כך שתוכל לבנות קשרים עם המבקרים שלך.

על ידי בניית חיבור עם המבקרים שלך, אתה יכול להמליץ ​​על מוצרים ולשכנע אותם לבצע רכישה.

התחל לעבוד עם WPForms עוד היום!

רוצה להתחיל עם הגרסה החינמית במקום? נסה WPForms Lite.

6. AdSanity

אדמיות

AdSanity מספק דרך קלה להכניס באנרים מקושרים בתוך פוסטים או ווידג’טים של סרגל הצד. אתה יכול לנהל את מסעות הפרסום שלך ואת המודעות שלך באמצעות לוח הניהול של WordPress.

היתרון העיקרי בשימוש ב- AdSanity הוא שאתה יכול להציג באנרים מסונפים רק במהלך פרק זמן מוגדר באתר שלך. בעזרת דוח הביצועים שלו אתה יכול לעקוב בקלות אחר הביצועים של כל באנר שאתה מפרסם באתר שלך.

התחל עוד היום עם AdSanity!

7. EasyAzon

easyazon

EasyAzon מקל על קידום מוצרי אמזון באתר וורדפרס שלך. עם איזון אזון תוכל למצוא מוצרים אמזנטיים רלוונטיים ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס מבלי שתצטרך למצוא ידנית מוצרים מ- Amazon.com וליצור קישורי שותפים.

חלק מהתכונות של תוסף Easy Azon הן:

 • הסוואה אוטומטית של קישור לסניפים
 • הכנס קישורים לשותפים עצמאיים
 • הוסף כפתורי קנייה של Amazon.com.
 • והרבה יותר…

התחל עוד היום עם EasyAzon!

8. MonsterInsights

אורות מפלצת

MonsterInsights הוא התוסף הטוב ביותר של Google Analytics עבור WordPress, אך הוא גם מאפשר לך לאפשר מעקב אחר קישורי שותפים באתר שלך בקלות..

כאשר מעקב אחר קישורי שותפים מופעל, תקבל ב- Google Analytics תובנות מונעות נתונים שיעזרו לך לייצר הכנסות רבות יותר מאתר השותפים שלך..

 • אתה יכול לזהות את דפי הרווחים הגבוהים ביותר באתר שלך.
 • הבן את מקורות התנועה הרווחיים ביותר
 • קבל רעיונות תוכן לבלוג שלך שמיועדים להרוויח יותר הכנסות מסניפים.

באמצעות MonsterInsights, אתה יכול גם לעקוב אחר הרווחים שלך ב- AdSense, עסקאות מסחר אלקטרוני והורדת מעקב בחשבון Google Analytics שלך..

התחל עוד היום עם MonsterInsights!

רוצה להתחיל עם הגרסה החינמית במקום? נסה MonsterInsights Lite.

9. מוצר אמזון בתוסף פוסט

מוצר אמזון בתוסף פוסט

מוצר אמזון בתוסף פוסט מאפשר לך להוסיף במהירות מוצר אמזון מעוצב בפוסט הבלוג שלך. כדי להוסיף מוצר של אמזון לדואר שלך, תצטרך להיות חשבון סניף של אמזון ומפתחות API של פרסום מוצרים של אמזון.

לאחר קביעת התצורה של המפתחות, תוכלו להוסיף בקלות מוצרים של אמזון לפוסטים בבלוג שלכם.

התחל לעבוד עם מוצר אמזון בתוסף פוסט היום!

10. WP RSS מצבר

צובר rss wp

מצבר RSS של WP מאפשר לך להביא בנוחות תוכן מרשתות השותפים שלך לאתר וורדפרס שלך. לדוגמה, קמעונאים כמו אמזון מאפשרים לך ליצור עדכוני מוצרים עם מזהה השותף שלך.

באמצעות מצבר RSS של WP, באפשרותך להגדיר דפי מוצר על ידי ייבוא ​​העדכונים, או אפילו ליצור בלוגים אוטומטיים בקלות. בדרך זו תוכלו להביא אוטומטית מוצרים כפוסטים לבלוג הוורדפרס שלכם. בנוסף, זה מעודכן תמיד בשינויים האחרונים.

התחל עוד היום עם מצבר RSS WP!

11. יוסט SEO

יו סאו

Yoast SEO הוא אחד מהתוספים הטובים ביותר לקידום אתרים בוורדפרס ויסייע לכם למשוך את התנועה הנכונה לאתר השותף שלכם.

Yoast SEO דואג לכל אופטימיזציית ה- SEO הטכנית הדרושה לאתר שלך. זה מאלץ אותך לבחור מילת מפתח בפוקוס כשאתה מפרסם תוכן ואז דואג שתשתמש בה כראוי בדף זה..

Yoast SEO הוא התוסף הפופולרי ביותר של וורדפרס SEO וזה חייב להיות לכל אתר.

התחל לעבוד עם Yoast SEO עוד היום!

12. הרחק את תיבת הסימון Nofollow

תיבת סימון rel

תיבת סימון Rel Nofollow מוסיפה אפשרות תיבת סימון בתפריט הקופץ להכניס / עריכה של קישור המאפשר להוסיף בקלות תכונה nofollow לקישורים שלך. על ידי הוספת מאפיין nofollow לקישורי השותפים שלך, אתה אומר למנועי חיפוש שלא להעביר מיץ קישור לקישורים האלה.

המשמעות היא שאתה יכול לקדם את מוצרי השותפים שלך מבלי לדאוג להיענש בגוגל.

התחל היום עם תיבת הסימון Rel Nofollow!

אנו מקווים שמאמר זה עזר לכם למצוא את התוספים הטובים ביותר עבור וורדפרס למשווקי שותפים. אנו מאמינים כי כל התוספים שלעיל הם חיוניים וחייבים עבור משווקי שותפים המשתמשים בוורדפרס.

בדוק גם: התוספים המובילים לתרומה

נהיגה בתנועה ממוקדת יותר חיונית כדי להגדיל את הכנסותיך מהשותפים. עיין בכלי SEO הטובים ביותר להגדלת התעבורה באתר שלך, במהירות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map